Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 13:57   #1
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20

Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails


Witam wszystkie Wizażanki. To mój pierwszy wątek na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Chciałabym zapisać się na zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails. W Internecie znalazłam opinie na temat tej firmy, sporo pozytywnych. Jednak brakuje mi jakiś szczegółów na temat kursu. Proszę o wypowiedzenie się osób, które taki kurs odbyły, czy są zadowolone, czy rzeczywiście jest indywidualne podejście do każdego kursanta i przede wszystkim czy na tym kursie większość czasu poświęca się na praktykę czy tylko suche gadanie. Interesuje mnie również jakość produktów i narzędzi, na których się pracuje oraz ile rzeczywiście trwa kurs - 120h tak jak zapewniają w planie kursu czy jednak dużo czasu traci się przez częste przerwy, wcześniej skończone zajęcia, czy spóźnienia instruktorów. Kurs kosztuje konkretne pieniążki, tj. 2500 zł i nie chciałabym żeby poszły w błoto. Oczywiście zależy mi na tym żeby się czegoś nauczyć a nie stricte na papierku. Za każdą informację będę wdzięczna. Może wypowiedzą się również właścicielki salonów zatrudniające stylistki, czy kurs w tej firmie jest respektowany i dobrze postrzegany.

Edytowane przez Froger
Czas edycji: 2013-06-21 o 14:17
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 23:27   #2
ilka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 10
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

kilka razy byłam tam, jako modelka, bo chcialam zobaczyc od srodka, jak wyglada kurs z perspektywy, kto cos tam wie..
mam wrazenie, ze wazniejsze jest zycie towarzyskie, papieroski itp niz sama "nauka". panie, ktore prowadza szkolenia pisza cos sobie, pija kawe i co jakis czas podejda i kiwaja glowa, a na koniec mowia, ze "no.. pocwicz" i ze cos tam w ktoryms etapie zle zrobily.
ja tam nie poszlam, bo bylam kilka razy i bylo tak samo.
ilka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 07:44   #3
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Oj jestem bardzo zaskoczona tą opinią. Jest zupełnie odwrotna od tych znalezionych gdzieś w necie. Potwierdza się moja teoria, że większość tych pozytywów (bardzo podobnych do siebie, w stylu: super szkoła, mam po niej prace, dbają o kursanta) jest pisana przez jakiegoś marketingowca tej firmy. Bardzo Ci dziękuję za udzielenie się w wątku. Myślę, że podsunęłaś mi dobry pomysł, sama również mogę sprawdzić warunki panujące w szkole idąc tam jako modelka. Może jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenia z New Nails?

Edytowane przez Froger
Czas edycji: 2013-06-28 o 07:45
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 10:41   #4
maniana_system
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Też chcialabym sie wybrac na ten kurs. W poniedzialek wybiore sie tam osobiscie zeby o wszystko sie dowiedziec i chyba rzeczywiscie pojde jako modelka, zeby zobaczyc to od srodka. Szkoda ze tak malo opinii mozna w internecie znalezc , a Ty sie zdecydowalas?
maniana_system jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 10:21   #5
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Jeszcze się nie zdecydowałam. Nie miałam ostatnio głowy do tego, a ponadto byłam na urlopie. A Ty wybrałaś się tam osobiście, byłaś już jako modelka, możesz się podzielić jakimiś spostrzeżeniami?
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 06:19   #6
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

A ja się tam uczyłam i wszystko było ok. Na szkoleniach pracuje się na ich kosmetykach, mając swoją markę new nails. Jak dla mnie to sama praktyka, dużo z tego wyniosłam, ale też sporo sama ćwiczyłam. W sumie robiłam u nich 3 szkolenia i w każdym przypadku było naprawdę ok.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:43   #7
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Ja też kończyłam u nich kurs i byłam na tyle zadowolona że każdy następny też u nich robiłam. Merytorycznie moim zdaniem bardzo dobrze. Najlepiej jest pójść osobiście i zobaczyć (np. w roli modela) od środka. Ja jestem pod wrażeniem nowej lokalizacji dużo więcej miejsca niż na grzybowskiej, mniejsze sale, ciszej, przestronniej, profesjonalna wentylacja pomieszczeń i wszystko pachnące nowością
superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 06:16   #8
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Byłam w jednej i drugiej siedzibie. Poziom szkolenia się nie zmieniał, ale samo wyposażenie, lokal, jak najbardziej. Na Pięknej to wszystko było bardziej dopracowane, ale i tak najważniejsza jest sama jakość szkolenia.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 12:05   #9
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

A możecie coś powiedzieć na temat możliwości zatrudnienia po tych kursach ? Czy łatwo było Wam znaleźć pracę i czy zdobyte certyfikaty w jakiś sposób Wam w tym pomogły
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 13:39   #10
katik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Ja mam pytanko ponieważ tez mysle o tym kursie czy moze któras z Was wie czy na takim kursie ubezpieczają ? tzn czy dostajemy od tej szkoly jakies ubezpieczenie? Dziekuje za odpowiedz
katik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 06:16   #11
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Pomogły mi nie papiery, a zdobyte umiejętności. Jeśli idziesz na szkolenie z nastawieniem na papier, to odpuść sobie. Ja po każdym dniu powtarzałam, przez kolejny miesiąc wszystko utrwalałam. Ubezpieczenie? Szczerze mówiąc to nawet nie zwracałam na to uwagi ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 17:36   #12
wiolka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Ja osobiście polecam ten kurs!! Wiele moich koleżanek było i są bardzo zadowolone, ja oczywiście też
wiolka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 06:21   #13
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Byłaś konkretnie na zawodowej stylizacji paznokcia? Robiłaś też u nich inne szkolenia?
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 10:31   #14
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Oczywiście nie chodzi mi o sam papier. Chce pójść na kurs, żeby się wszystkiego nauczyć, dlatego interesuje się jakością tych kursów. A co do papierów - moje pytanie pojawiło się dlatego, że wiem, ze pracodawcy bardzo zwracają uwagę na dokumentację odbytych kursów czy szkoleń, podczas których zdobyło się umiejętności. I zastanawiam się czy te z New Nails są postrzegane jakoś wyjątkowo, mają jakąś wysoką rangę czy tak jak z każdej innej szkoły.
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 06:29   #15
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Postrzeganie? Bardzo pozytywne. Szefowa twierdzi, że ludzie, którzy przychodzą do niej po tej samej szkole co ja, sporo potrafią. Najlepsze cyrki dzieją się jednak wtedy, gdy pojawia się osoba po studiach. Minimum 2 tysiące na rękę, oczywiście na początek, a kiedy pojawia się pytanie o umiejętności, nagle oczekiwania maleją do minimalnej ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 08:22   #16
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez Froger Pokaż wiadomość
A możecie coś powiedzieć na temat możliwości zatrudnienia po tych kursach ? Czy łatwo było Wam znaleźć pracę i czy zdobyte certyfikaty w jakiś sposób Wam w tym pomogły
certyfikaty są ważne dla pracodawcy przy wstępnej selekcji kandydatów
potem najważniejsze są umiejętności

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Froger Pokaż wiadomość
Oczywiście nie chodzi mi o sam papier. Chce pójść na kurs, żeby się wszystkiego nauczyć, dlatego interesuje się jakością tych kursów. A co do papierów - moje pytanie pojawiło się dlatego, że wiem, ze pracodawcy bardzo zwracają uwagę na dokumentację odbytych kursów czy szkoleń, podczas których zdobyło się umiejętności. I zastanawiam się czy te z New Nails są postrzegane jakoś wyjątkowo, mają jakąś wysoką rangę czy tak jak z każdej innej szkoły.
ja znam tylko opinie pań z urzędu pracy z ciołka...
New Nails? a po co pani taki kurs? pani wie, że tam egzaminy przeprowadzają? kartkówki robią? że można nie zdać?
i po co pani tyle godzin tego kursu przecież można w 40 godzin się nauczyć....
superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 08:34   #17
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez superlaskanebeska Pokaż wiadomość
ja znam tylko opinie pań z urzędu pracy z ciołka...
New Nails? a po co pani taki kurs? pani wie, że tam egzaminy przeprowadzają? kartkówki robią? że można nie zdać?
i po co pani tyle godzin tego kursu przecież można w 40 godzin się nauczyć....
No to nieźle
A możecie się wypowiedzieć na temat finansowania kursów właśnie przez UP? Czy szkoła inaczej prowadzi kursy z grupami z dofinansowaniem, na jakichś gorszych warunkach, czy nie ma to najmniejszego znaczenia?

A i odnośnie zarobków... Na jakie zarobki może liczyć osoba po tym kursie, czy nawet jakimś innym lecz bez żadnego doświadczenia? I czy w ogóle jest szansa na zatrudnienie w takiej sytuacji? Jeśli nie specjalnie, to w jaki sposób zdobyć to doświadczenie? Na jakichś praktykach?
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 06:20   #18
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Zgadza się - wybierając osoby, które są zapraszane na rozmowy najpierw brany jest pod uwagę temat doświadczenia, więc papiery. Tylko nie kombinujcie w tych papierach. Niech wszystkie wpisy będą zgodne z prawdą. U mnie new nails wystarczyło.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 06:15   #19
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Sposób klasycznie wynika z internetowych pomysłów. Ludzie naczytają się bzdur, a później to stosują. Sami na wpadają na to, że na takiej zasadzie to oni bardziej sobie szkodzą, niż robią jakikolwiek pożytek.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 06:14   #20
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Wiesz ile lat musi minąć zanim ludzie do tego dojrzeją? Cała masa... Wciąż rodzice będą chcieli wysyłać swoje dzieci na studia, bo przecież muszą mieć magistra w domu, tak jak sąsiad. Oni chcą dobrze, ale system niszczy ich wysiłek.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 06:17   #21
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Emigracja to inna para kaloszy. Skoro poza granicami Polski ludzie mogą żyć na wysokim poziomie wykonując podstawowe prace, a w Polsce z takiej samej pracy nie są w stanie się utrzymać, to chyba nie muszą się zastanawiać gdzie powinni pracować, prawda?
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 09:50   #22
maniana_system
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cześć Dziewczyny!
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kursem. Z tego na co udało mi się trafić w internecie, kurs w NewNails wydaje mi się najpełniejszy - ten w wymiarze 120h. Poszłam tam jako modelka, żeby zobaczyć jak to wygląda od wewnątrz. Dziewczyny które uzupełniały mi żele - były dzień przed egzaminem, bardzo kurs chwaliły, a i moje wrażenia były pozytywne. Dziewczyny korzystały z projektu Szansa, więc płaciły 1500zł i większość zajęć miały z Angela. (Jeżeli któraś z Was to czyta, baardzo proszę o kontakt!! Byłam 1.08
Zastanawia mnie tylko jak to jest z tymi ćwiczeniami na modelce, bo na stronie jest to zaznaczone w prawie każdym podpunkcie, a dziewczyna która mi robiła mówiła że jestem jej 2 modelką... Czy wiecie coś na ten temat? Bo może coś źle zrozumiałam?
I jeśli któraś z Was korzystała z "Szansy" prosiłabym o znak, bo mam kilka pytań.
maniana_system jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 06:18   #23
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

karitta, a jesteś zadowolona z kursu, tzn. nie było żadnych ubytków w jakości kursu ze względu na to, że był on finansowany przez up?
Jednym z wymogów, aby dostać finansowanie z up jest znalezienie pracodawcy, który zagwarantuje nam pracę po odbytym kursie. A o to chyba nie łatwo... Czy mylę się?
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 06:35   #24
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Jak dla mnie new nails ma najlepsze szkolenia kosmetyczne. Wprawdzie tylko u nich robiłam zawodowe, ale byłam również na krótkich szkoleniach w innych firmach. Tam głównie chodziło, żeby jak najszybciej skończyć i dać nam papier. W new nails faktycznie im zależało na kwalifikacjach.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:26   #25
sawicka1983
Przyczajenie
 
Avatar sawicka1983
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

jestem zainteresowana kursem w tej firmie,czy osoby które odbyły kurs są w pełni zadowolone?
jestem zielona w temacie paznokci
sawicka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:13   #26
azebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cześć koleżanko,zastanów się dobrze nad tą firmą bo tam jest sporo nie dociągnięć ,marne kosmetyki ,słaby sprzęt ,kurzu sporo ,a w tej branży to wykluczone ,a i tzw. instruktorki średnio się przykładają.Ja osobiście i inne dziewczyny miałyśmy zajęcia w grupach 10-cio osobowych , a mówiono nam że max 6.Nawet instruktorka była zdziwiona i nie dawała rady,a i z modelkami ,które firma załatwia też kulawo miały być ,a nie było. Pani z recepcji powiedziała że lepiej sobie samej organizować modelki bo te co firma załatwia to raz są raz nie ma!szukaj gdzie indziej ,ja osobiście odradzam .na pewno czegoś się nauczysz ale szału nie ma !

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

odpuść sobie koleżanko.warunki i kosmetyki na miejscu dają wiele do życzenia.
kadra średnio zależy od ich humorów i prowadzą zajęcia jak im leży danego dnia.grupy zbyt duże i same tzw,instruktorki nie dają sobie rady.Ja kończyłam kurs w grudniu miało być max 6 osób, a było przez kilka dni 10-12. osób.sporo kurzu co nie sprzyja tej branży.wszystko zrobione tanim kosztem.Owszem coś tam się nauczysz ale nie warte 2,5 tys.Ja nie polecam!!

Edytowane przez azebra
Czas edycji: 2014-01-10 o 23:14
azebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 06:20   #27
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Na moim szkoleniu w New nails były 3 osoby, nie wiem skąd bierzesz te liczby skoro max grupa liczy 4 osoby. Piszesz o zawodowej stylizacji paznokcia na pewno? Marne kosmetyki? Przecież ich kosmetyki są bardzo dobre - sama z nich korzystam od dawna. Modelkę również mieliśmy - Twój opis wygląda jakby dotyczył całkowicie innego miejsca.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:08   #28
azebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Widocznie miałaś farta i uczestniczyłaś na kursie w innym terminie.Ja napisałam co przeszłam i jak było. Jeśli chodzi o ich kosmetyki to są takiej samej jakości jak na allegro ,a cenowo wychodzą dużo drożej.Cóż każdy może mieć swoje zdanie,a ja mam swoje i wiem jak było.

Edytowane przez azebra
Czas edycji: 2014-01-15 o 11:18
azebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 06:24   #29
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Nie sądzę, żebym miałam warta bo zanim poszłam na szkolenie rozmawiałam wcześniej z wieloma osobami, i nikt mi takich rewelacji nie sprzedawał. Sory, tak obiektywnie - to mi wygląda na zwykłe pomówienie od konkurencji. Skoro na stronie jak wół jest napisane, że jeden instruktor=max 4 osoby, to bym składała reklamację. U Ciebie to wygląda jakbyś po prostu pracowała dla innej firmy - założyłaś konto tylko po to?
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:48   #30
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żebym miałam warta bo zanim poszłam na szkolenie rozmawiałam wcześniej z wieloma osobami, i nikt mi takich rewelacji nie sprzedawał. Sory, tak obiektywnie - to mi wygląda na zwykłe pomówienie od konkurencji. Skoro na stronie jak wół jest napisane, że jeden instruktor=max 4 osoby, to bym składała reklamację. U Ciebie to wygląda jakbyś po prostu pracowała dla innej firmy - założyłaś konto tylko po to?
Też mi się wydaje, że to konkurencja. Ja z kursu jestem bardzo zadowolona. Kadra świetna, dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne! Co do instruktorek, nie wszystkie są fajne
__________________
Nisiowe pasje blog
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 07:38:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.