Rejsy wycieczkowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 10:49   #61
Fiolunka
Rozeznanie
 
Avatar Fiolunka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 561
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Ja mogę jedynie polecić stronkę "Świat rejsów" - co prawda strona dopiero się rozwija, ale powstała z myślą o Polskich podróżnikach
__________________
<- Z widelcem po Londynie ->
Fiolunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:41   #62
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Zastanawialiśmy się nad tym wyjazdem "mikołajkowym" z dziećmi, ale chyba się nie wyrobimy... nic straconego, bo jarmarki trwają aż do świąt chyba, więc może później się uda
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:26   #63
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Rejsy wycieczkowe

i jak tam ? jakiś efekt jeśli chodzi o wyjazdy ? ja dostałam po głowie, że w grudniu mowy o wyjazdach nie ma ! Za to teraz chłopaki sami mi suszą głowę mówiąc o wyjeździe na mecz szczypiornistów. Jeśli tak to niech sobie nie myślą, wtedy na pewno popłyniemy promem :P
A jeszcze fajną ofertę dali dla kibiców: http://www.unityline.pl/oferta/ofert...rta_dla_kibica
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 15:17   #64
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

chcieliśmy jechać na mistrzostwa, ale "nasz zawodnik" nie dostał się tym razem do reprezentacji, wiec sobie darowaliśmy, ogólnie żałuję, bo zapowiadało się fajnie, no ale może latem wyskoczymy gdzieś z dziećmi tym razem
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 11:25   #65
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Rejsy wycieczkowe

eh a wyobrażasz sobie ta atmosferę po meczu ? mam nadzieję, żę i dzisiaj i w czwartek podczas meczu z Szwecją będzie tak jak wczoraj - piękny mecz z Chile
I później wracać z ludźmi na jednym promie to musi być jedna wielka niekończąca się impreza. Ciekawe czy prom Polonia to przetrwa w ogóle ;P
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:21   #66
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

hahaha, do czego zdolni są polscy kibice nie wie nikt
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:24   #67
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Rejsy wycieczkowe

to prawda tym bardziej że zapowiadają się niebywałe emocje.. bardziej mnie przejmują te mecze niż fakt zbliżającej się sesji :P Mam nadzieję, że tak jak szczypiorniści i ja wyjdę z niej obronną ręką.

Nawiasem kibice mogą połączyć dwa w jednym świętowanie po meczu i świętowanie z okazji karnawału, okazji co niemiara I tu na prawdę zaczęłabym mieć obawy i zastanawiać się czy to morze rozkołysze statek czy nie przypadkiem kibice rozkołyszą Bałtyk
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 17:02   #68
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

ooo... stary watek odkopany fajnie, na wspomnienia mi się zebrało muszę zaproponować kumpelom powtórkę naszego rejsu, dzień kobiet będzie ku temu idealną okazją
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:57   #69
namalowana_w_lustrze
Raczkowanie
 
Avatar namalowana_w_lustrze
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 56
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Rejsy to ciekawa sprawa, ale ja niestety tylko na krótką metę z nich korzystałam, nie miałam przyjemność płynąc gdzieś w daleki rejs...
namalowana_w_lustrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 10:03   #70
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Dzien Kobiet już minął, ale teraz szykuje sie wieczór kabaretowy: http://www.unityline.pl/oferta/ofert...ejs-kabaretowy
Też może być dobre, ja czekam aż bedzie wieczór z muzyką z musicali
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 11:57   #71
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

a będzie taki czy to tylko Twoje pobożne życzenia? My myślimy czy nie wybrać się gdzieś w czerwcowy długi weekend, bo w majowy pracowaliśmy, więc chociaż tak to sobie odbijemy
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 16:10   #72
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Chcemy sie wybrac w podróz poslubną w rejs po Morzu Śródziemnym ale mam troche obaw. Przede wszystkim z przelotem i transferem. W jakich miastach port jest blisko lotniska? Boje się że zgubimy sie w obcym kraju
__________________
Nasz dzień: 18.08.2012
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:11   #73
Dobrusia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Witaj kochana, ja byłam w takiej podróży dwa lata temu. Mój kochany mąż sprawił mi niespodziankę i zabrał mnie w rejs po karaibach. Z tego co wiem rejsów szukał na stronie internetowej. [ciach] Ceny są przystępne. Wiem bo na bieżąco sprawdzam, bo tym razem chciałabym popłynąć po morzu śródziemnomorskim.

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2013-07-12 o 08:34
Dobrusia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 17:39   #74
Kocham Rejsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Pokaż wiadomość
Chcemy sie wybrac w podróz poslubną w rejs po Morzu Śródziemnym ale mam troche obaw. Przede wszystkim z przelotem i transferem. W jakich miastach port jest blisko lotniska? Boje się że zgubimy sie w obcym kraju
Morelka1987 i byliście na tym rejsie?
Zauwazyłam Waszą datę 18.08. to dzień urodzin mojego synka, więc od razu się "zatrzymałam" wzrokiem
na www.kochamrejsy.pl jest dużo opisów co i jak na takim statku można zobaczyć, co robić sa tez promocje.
Piszcie, jesli są pytania co do takiej wycieczki chętnie odpowiem )
Kocham Rejsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:48   #75
wgrolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Pokaż wiadomość
Chcemy sie wybrac w podróz poslubną w rejs po Morzu Śródziemnym z http://tanierejsowanie.pl/promocje.html ale mam troche obaw. Przede wszystkim z przelotem i transferem. W jakich miastach port jest blisko lotniska? Boje się że zgubimy sie w obcym kraju
Cytat:
Napisane przez Kocham Rejsy Pokaż wiadomość
Morelka1987 i byliście na tym rejsie?
Zauwazyłam Waszą datę 18.08. to dzień urodzin mojego synka, więc od razu się "zatrzymałam" wzrokiem
na www.kochamrejsy.pl jest dużo opisów co i jak na takim statku można zobaczyć, co robić sa tez promocje.
Piszcie, jesli są pytania co do takiej wycieczki chętnie odpowiem )
A to prawda, że poza ceną takiego rejsu są jeszcze dodatkowe opłaty np. obowiązkowe napiwki do załogi? Bo czytałem różne informacje i w końciu nie wiem czy to jest wliczone w cene czy trzeba osobno płacić?
wgrolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 19:33   #76
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Rejsy wycieczkowe

zależy z jakiego biura korzystasz, ale często jest tak, ze do ceny rejsu musisz doliczyć opłaty portowe oraz napiwki. Opłatę za napiwki płaci się na koniec rejsu.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 08:49   #77
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez wgrolik Pokaż wiadomość
A to prawda, że poza ceną takiego rejsu są jeszcze dodatkowe opłaty np. obowiązkowe napiwki do załogi? Bo czytałem różne informacje i w końciu nie wiem czy to jest wliczone w cene czy trzeba osobno płacić?
Napiwki dla załogi sa obowiązkowe chyba wszędzie, ale nigdy nie sa wliczane do ceny rejsu, opłaty portowe również sś obowiazkowe, ale tutaj w zalezności od strony rezerwacyjnej - czasmi sa już wliczone w cenę , a czasami nie, warto zwrócić na to uwagę, ponieważ opłaty portowe to średnio 120 euro przy tygodniowym rejsie. Z tego co pamietam na MSC obowiązkowe napiwki wynosiły bodajże ok 8-10 euro za dzień.
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 13:20   #78
panna.Nikt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Zawsze marzyłam o Norwegii i o tym by zobaczyć Fiordy, nareszcie udało mi się uzbierać odpowiednią ilość gotówki i w tym roku, w lipcu spełni się moje marzenie. Zastanawiam się czy wybrać wycieczkę organizowaną tzn przepłynięcie promem, zwiedzanie z przewodnikiem i noclegi, tak jak ta oferta: http://www.promy-retravel.pl/wyciecz...oda-zycia.html czy lepiej samemu to organizować? Norwegia jest strasznie droga i to jest argument za tym aby wybrać zorganizowany przejazd...
__________________
<ciach reklama>
panna.Nikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 13:37   #79
bisiara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Do ceny rejsu nie są wliczane opłaty z tytułu napiwków dla załogi. Są one regulowane gotówką na koniec rejsu lub kartą kredytową o ile ją zarejestrowało się przy okrętowaniu na statek. Jeżeli płacimy gotówką to tak deklarujemy przy okrętowaniu i może zostać od nas pobrana zaliczka z tego tytułu. W zależności od armatora jest to kwota 100-200 Euro. Na statku obowiązuje bezgotówkowa forma rozliczeń, także wszystkie zakupy, drinki etc są nam naliczane na "konto", z którego potem się rozliczamy.

Edytowane przez Agniesia666
Czas edycji: 2015-04-18 o 14:55 Powód: usunięcie reklamy
bisiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 22:15   #80
Leokadia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Takie rejsy po morzu to nie zabawa. Piękna przygoda, ale też niebezpieczna, dlatego nie wyobrażam sobie wybrać się w rejs będąc w temacie żeglugi "Żółtodziobem" . Są wśród nas pasjonaci organizujący tego typu rejsy np. agencja żeglarska Skiff, na ich stronie znajdziecie całą kronikę, a także wykaz planowanych rejsów do 2016. Można się zabrać z nimi, ale trzeba spełniać pewne warunki. Niezależnie od tego jak podziwiam tych ludzi to jednak nie dla mnie Choćoczywiście taki rejs to przygoda na całe życie Także kibicuje wam wszystkim
Leokadia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 10:26   #81
natizadziorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Ja polecam Lubię rejsy wycieczkowe a szczególnie z grupą Atlas Tours.
Byłam już dwa razy i zawsze wspominam ten czas bardzo miło.
Zresztą jest to super przygoda
A grupa Atlas Tours zapewnia bardzo dobre warunki podróżowania.
natizadziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 12:47   #82
Maciej_72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Witam,

Przeglądam sobie wpisy na forach odnośnie rejsów i aż się dziwię że tak mało jest informacji o tej formie wypoczynku. Wróciłem z rejsu Fiordy Norweskie z biurem Atlas Tours. Jest on bardzo podobny do: http://www.namorzu.pl/o,fiordy-norweskie-perly,31478 Ja płynąłem Costą ale teraz nie umiem znaleźć tego rejsu na ich stronie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo był to mój pierwszy rejs a na pewno nie będzie ostatni. Wyjazd super, polski pilot wspaniale zorganizowany. I ten statek. Na prawde polecam rejsy, szczególnie z tym biurem, widać że wiedzą co robią!

Pozdrawiam
Maciej_72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 17:59   #83
FacetNieidealny
Męski blog
 
Avatar FacetNieidealny
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Zgadzam się z przedmówcą. Rejsy wycieczkowe to najlepszy pomysł dla tych, którzy cenią wygodę, a przy tym leżenie przez kilka lub kilkanaście dni na plaży lub nad basenem jest dla nich nudne. Pomijając to, że na dobrych statkach jest wspaniały klimat, wiele atrakcji, bardzo dobre jedzenie, to statek jest de facto pływającym hotelem, który dopływa z nami do interesujących miejsc.

W czasie podróży możemy wypoczywać nad basenem, rozkoszując się widokiem morza, a po przybyciu do portu udać się na zwiedzanie lub po prostu spacer. Niemalże codziennie jesteśmy w innym miejscu, więc nie dopadnie nas monotonia, a przy tym zawsze mamy pod ręką basen i leżak.

Świetna forma wypoczynku, niestety nadal dosyć droga.
__________________
FacetNieidealny.pl - Męski blog, nie tylko dla mężczyzn.
FacetNieidealny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 10:11   #84
Robsob
Przyczajenie
 
Avatar Robsob
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez namalowana_w_lustrze Pokaż wiadomość
Rejsy to ciekawa sprawa, ale ja niestety tylko na krótką metę z nich korzystałam, nie miałam przyjemność płynąc gdzieś w daleki rejs...
Do tego można powiedzieć, że nie jest taka tania. Dlatego sam staram się polować na promocje, a już najlepiej na last minute. To się sprawdza przy każdej wycieczce.

Edytowane przez Robsob
Czas edycji: 2015-08-31 o 10:13
Robsob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:01   #85
ania_klos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Czy uważacie że taki wyjazd będzie odpowiedni na podróż poślubną? Chcielibyśmy razem z mężem mieć wyjątkowy wyjazd inny od wszystkich innych. Myślałam o zakupie ze strony xxx bo widziałam że rejsy są w przystępnych cenach ale czy ktoś z was korzystał z ich usług ?

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-01-05 o 11:42 Powód: link
ania_klos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 11:01:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.