Mój pies jest chory jak mu pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-18, 15:05   #1
Kamil12389
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1

Mój pies jest chory jak mu pomoc


Witam chciałbym się was zapytac co moze dolegac mojemu psu.Mam pudla 8 lat i od popołudnia sobotniego dzieje sie cos z nim nie dobrego.Pies caly czas lezy nie je nic, wodę pije i to bardzo często z 6-8 razy dziennie i ciężko odycha .Nie da rady zejść na podwórko a gdy zniesie się ją bo to suczka to chwile postoi potem siada i kładzie się na trawie.Byłem z nią u weterynarza zrobił jej usg i powiedział ze ma powiększony żołądek i wątrobę ma blady język i białka w ocza jej widac lekarz ogólnie powiedział ze jest blada. Dostała wczoraj i dziś kilka zastrzyków 2x kroplówki ale żadnej poprawy nie widać.Do tej pory nie było z nia problem a gdy miala jakis problem to zazwyczaj z zaldkiem ale wtedy tylko nie jadla normlanie chodzila bawiła sie a po zastrzykach przechodzilo jej a teraz przez 24h tylko lezy. Dostała dzis przez strzykawkę zmielonego kurczaka marchewke i siemia lniana .Lekarz powiedział ze powoli powoli powinna wracać ale z dnia na dzień nie widać żadnej poprawy Czy możecie powiedzieć co jej dolega i jak jej mozna jeszcze pomoc?
Kamil12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 11:52   #2
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Mój pies jest chory jak mu pomoc

Cytat:
Napisane przez Kamil12389 Pokaż wiadomość
Witam chciałbym się was zapytac co moze dolegac mojemu psu.Mam pudla 8 lat i od popołudnia sobotniego dzieje sie cos z nim nie dobrego.Pies caly czas lezy nie je nic, wodę pije i to bardzo często z 6-8 razy dziennie i ciężko odycha .Nie da rady zejść na podwórko a gdy zniesie się ją bo to suczka to chwile postoi potem siada i kładzie się na trawie.Byłem z nią u weterynarza zrobił jej usg i powiedział ze ma powiększony żołądek i wątrobę ma blady język i białka w ocza jej widac lekarz ogólnie powiedział ze jest blada. Dostała wczoraj i dziś kilka zastrzyków 2x kroplówki ale żadnej poprawy nie widać.Do tej pory nie było z nia problem a gdy miala jakis problem to zazwyczaj z zaldkiem ale wtedy tylko nie jadla normlanie chodzila bawiła sie a po zastrzykach przechodzilo jej a teraz przez 24h tylko lezy. Dostała dzis przez strzykawkę zmielonego kurczaka marchewke i siemia lniana .Lekarz powiedział ze powoli powoli powinna wracać ale z dnia na dzień nie widać żadnej poprawy Czy możecie powiedzieć co jej dolega i jak jej mozna jeszcze pomoc?
A wyniki krwi miala robione ?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 18:29   #3
Honeyrata
Przyczajenie
 
Avatar Honeyrata
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 16
Dot.: Mój pies jest chory jak mu pomoc

Wygląda to trochę tak jakby wątroba nie wyrabiala i nie oczyszczala organizmu wlasciwie.
Honeyrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 08:04   #4
Juliajk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Mój pies jest chory jak mu pomoc

Cytat:
Napisane przez Kamil12389 Pokaż wiadomość
Witam chciałbym się was zapytac co moze dolegac mojemu psu.Mam pudla 8 lat i od popołudnia sobotniego dzieje sie cos z nim nie dobrego.Pies caly czas lezy nie je nic, wodę pije i to bardzo często z 6-8 razy dziennie i ciężko odycha .Nie da rady zejść na podwórko a gdy zniesie się ją bo to suczka to chwile postoi potem siada i kładzie się na trawie.Byłem z nią u weterynarza zrobił jej usg i powiedział ze ma powiększony żołądek i wątrobę ma blady język i białka w ocza jej widac lekarz ogólnie powiedział ze jest blada. Dostała wczoraj i dziś kilka zastrzyków 2x kroplówki ale żadnej poprawy nie widać.Do tej pory nie było z nia problem a gdy miala jakis problem to zazwyczaj z zaldkiem ale wtedy tylko nie jadla normlanie chodzila bawiła sie a po zastrzykach przechodzilo jej a teraz przez 24h tylko lezy. Dostała dzis przez strzykawkę zmielonego kurczaka marchewke i siemia lniana .Lekarz powiedział ze powoli powoli powinna wracać ale z dnia na dzień nie widać żadnej poprawy Czy możecie powiedzieć co jej dolega i jak jej mozna jeszcze pomoc?
Jestem w technikum weterynaryjnym i jeśli zwierze ma blade błony śluzowe lub podniebienie jest to wynik anemii albo wstrząsu pourazowy, więc radzę zrobić badania krwi. Powodzenia i życzę zdrowia dla pieska!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juliajk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-15 09:04:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.