Pływanie, basen - kto ze mną? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 20:16   #61
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Również chodzę na basen, na którym pływa się godzinę, a jak wcześniej nie ma żadnych zawodów, to wpuszczą nawet 15 minut wcześniej.
Co do tej ciepłej wody.. to ja bym się tak nie cieszyła, bo powszechnie znanym faktem jest to, iż w zimnej wodzie szybciej spala się kalorie i szybciej się chudnie.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 22:47   #62
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

ja też jestem fanką pływania w końcu mam basen blisko domu, na który czekałam pół roku i dzisiaj byłam się dowiedzieć w jakich godzinach jest najmniej ludzi i jak z cenami.i codziennie od 7.00-7.45 bilet kosztuje tylko 5.50. mam zamiar chodzić minimum 2 razy w tygodniu a jak czas pozwoli to 3.
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 22:49   #63
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2011-08-28 o 21:07
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 23:18   #64
201608170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 422
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;22303746]Do aquaparku?



Ja sie z tego nie ciesze. Ot taka ciekawostka. Co do samego spalania to jak pisalam wyzej, plywam od podstawowki i nie wydaje mi sie, zeby basen znaczaco wplywal na utrate wagi.[/QUOTE]
A no do aquaparku. W sumie temperatura na sportowym to i tak pikuś na rekreacyjnym najczęściej dochodzi do 32st
201608170918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:37   #65
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Dzisiaj bylam na basenie, pływałam dokładnie 60 min. brzuszek lekko bardziej płaski, przez tydzień byłam za granicą ,musialam jeść byle co i nie miałam okazji ćwiczyć, oj, odbiło się to 3 kilogramami in plus... ale już zrzuciłam 2. Życzcie mi powodzenia, bo waga coś stoi.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 15:52   #66
liniaspecjalna
Raczkowanie
 
Avatar liniaspecjalna
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 132
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

halooo!!!! czy ktoś tu jeszcze zagląda?
dopiero od dzis zaczynam regularne chodzenie na basen (przynajmniaj takie mam założenie i tego się będę trzymać).

Biorę przykład z morphinki i na początek dieta 1000kalorii (albo i mniej ) i basen 3 razy w tygodniu. No mam nadzieje ze do tego jakieś jeszcze ćwiczonka w domciu.
Przydałaby się wspólna motywacja.
liniaspecjalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:30   #67
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Ja chodzę regularnie na basen (2-3 razy w tyg); zastanawiam się jak to jest z wymodelowaniem sobie wcięcia w talii...Jaki styl najlepiej na nie wpływa?
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 18:29   #68
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

nie bierz tak restrykcyjnej diety, błagam cię. Uwierz mi, to nie działa. Policz sobie BMR i od tego ewentualnie odejmij 200-300 kcal, ale poniżej 1000... Nie rób tego dla mnie
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:37   #69
liniaspecjalna
Raczkowanie
 
Avatar liniaspecjalna
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 132
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

właśnie wróciłam z pływalni uff moja kondycja mnie przeraża nawet pól kilometra ciężko przepłynąć ...ale to się wkrótce zmieni

Oleńka na talię to może kraul najbardziej? przy nim najwięcej się człowiek skręca na boki.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
nie bierz tak restrykcyjnej diety, błagam cię. Uwierz mi, to nie działa. Policz sobie BMR i od tego ewentualnie odejmij 200-300 kcal, ale poniżej 1000... Nie rób tego dla mnie
a wiem że to niezbyt zdrowo itd... dobrze zostanę przy 1200 dla Ciebie


ale na początek mała "głodówka" tylko 3dni
bo inaczej to nic nie ruszy
liniaspecjalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:53   #70
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Zastanawialam się jeszcze nad grzbietem...
W każdym razie 50 długości basenu 3 razy w tygodniu powinno starczyć jako aeroby na basenie Pozostaje jeszcze część siłowa w domu.
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:45   #71
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

na początek - moim zdaniem organizm będzie się bronił i zacznie robić zapasy, tak z logicznego pumktu widzenia. To, od czego bym zaczęła, to tzw. oczyszczanie czyli: herbaty, ziółka, woda, lekkie zupy warzywne, dużo cebuli i czosnku, rzucamy słodycze i tłuste mięso w kąt. Ja tak zrobiłam... efekty - są. Ponad 8 kg mniej dobrze też zacząć od dużej ilości aerobów.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 11:35   #72
Sinom88
Przyczajenie
 
Avatar Sinom88
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 8
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Pływam zawodowo 8 lat i gwaratuje ,ze basen to jedna z najlepszych form trzymania odpowiedniej wagi ,oraz zrzucenia jej.. Od 8 lat mam ta sama wage,czasem schudne 1-2kg jak przygotowywuje sie do zawodow. Nie ma reguły ktorym stylem naszybciej wyrzezbisz sobie brzuch.. Pływanie to jeden z nie wielu sportow ,gdzie pracuja Ci wszystkie mięsnie.. Zalezy jak plywasz.. Jesli jest to pływanie rekreacyjne to efekty beda po troszke dłuższym czasie ,niz po pływaniu "sporotowym" . Styl klasyczny (żabka) jest chyba najbardziej rekreacyjnym i moze na na brzuch najwolniej wplywac.. Natomiast na ręce i łydki dobrze wpływa. Jeśłi chodzi o brzuch to wszystkie pozostałe 3 style
Ale ,zeby wyrzezbic brzuch musisz mieć diete.. lub poprostu ograniczac jedzienie... Mi osobiscie diety nie podchodza,dlategojem co lubie ,ale w znacznie miniejszych porcjach i rzadziej ...
Ile metrow (basenowych) jestes w stanie zrobic w godzine o ktorej piszesZ?


Pozdrawiam
Sinom88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 09:07   #73
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Witajcie
Dołączam do pływających, ponieważ od wczoraj mam basen całkowicie za darmo (mam dwójkę rodzeństwa, a moje miasto wprowadziło program "3+", gdzie rodziny z trójką bądź więcej dzieci mają wstęp na basen, lodowisko i takie inne pierdółki za darmo)
Chciałam chodzić codziennie, ale nie wcisnęłabym innych swoich ulubionych aktywności, więc myślę, że tak 5 razy w tygodniu będzie ok (przynajmniej w wakacje, potem pewnie będę miała mniej czasu). Na początek pływam ok. 50 długości na rozpływanie (pływam tylko żabką, kraulem nie umiem, ale chyba warto się nauczyć w końcu). Za jakiś czas ułożę sobie jakieś miniinterwały i zobaczymy co z tego będzie. Dołączam dietę i inne ćwiczenia i liczę na spadek centymetrów (na wadze mi nie zależy).
Czytam w różnych miejscach, że basen nie pomaga zrzucić wagi, ale piszą to zazwyczaj osoby, które trenują od lat i pływanie to ich codzienny styl życia i organizm nie traktuje tego jak dodatkowy wysiłek fizyczny
Dodatkowo muszę zainwestować w porządny czepek i okularki.
Pozdrawiam pływające
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 19:48   #74
n a d i a
Raczkowanie
 
Avatar n a d i a
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 352
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Dołączam do pływających
Już trzeci dzień z rzędu pływam po godzince stylem klasycznym i po prostu poezja Taka forma aktywności fizycznej bardzo mi odpowiada. Portfel trochę cierpi, ale wiem, że to dobrze wydane pieniądze
Polecam wszystkim. Ja po pływaniu czuję się wspaniale dotleniona (bo wiadomo, że oddech jest bardzo ważny), pełna energii chociaż... strasznie głodna Ale zjadam banana od razu po basenie i (tfu, tfu) chyba bez uszczerbku dla sylwetki.

Mam jeszcze pytanie... Jakie czepki polecacie? Bo chlor niestety bardzo niszczy włosy. Słyszałam o nylonowo - lycrowych, że są wygodne jak te z materiału, ale nie przepuszczają wody... To prawda? Bo póki co mam beznadziejny czepek i moje włosy cierpią.
__________________
Starzejący się mężczyźni zaczynają wyglądać jak Sean Connery.
Problem starzejących się kobiet jest taki... że też zaczynają wyglądać jak Sean Connery.


Edytowane przez n a d i a
Czas edycji: 2011-08-12 o 20:19
n a d i a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:56   #75
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez n a d i a Pokaż wiadomość
Dołączam do pływających
Już trzeci dzień z rzędu pływam po godzince stylem klasycznym i po prostu poezja Taka forma aktywności fizycznej bardzo mi odpowiada. Portfel trochę cierpi, ale wiem, że to dobrze wydane pieniądze
Polecam wszystkim. Ja po pływaniu czuję się wspaniale dotleniona (bo wiadomo, że oddech jest bardzo ważny), pełna energii chociaż... strasznie głodna Ale zjadam banana od razu po basenie i (tfu, tfu) chyba bez uszczerbku dla sylwetki.

Mam jeszcze pytanie... Jakie czepki polecacie? Bo chlor niestety bardzo niszczy włosy. Słyszałam o nylonowo - lycrowych, że są wygodne jak te z materiału, ale nie przepuszczają wody... To prawda? Bo póki co mam beznadziejny czepek i moje włosy cierpią.
Ja także się dołączam. Od miesiąca przynajmniej 2-3 razy w tygodniu po godzince. Niedługo wracam do Wrocławia, więc postaram się trochę dłużej albo częściej i dorzucę jeszcze jakąś jogę albo aerobik.
Pływanie to chyba jedyny sport, po którym nie czuję fatalnie (nie mam bólów głowy, co zawsze pojawia się podczas biegania/jazdy na rowerze), wręcz przeciwnie )

I też chciałabym się dowiedzieć jaki czepek polecacie, bo i ja zauważyłam, że strasznie przesuszyły mi się włosy i do tego strasznie szybko wypłukuje mi się farba :P
I jeszcze: jakich okularków używacie?
__________________

Edytowane przez peiz
Czas edycji: 2011-08-18 o 20:05
peiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 20:15   #76
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2011-08-28 o 21:42
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:10   #77
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

A co do ochrony wlosow... moze warto czyms 'napackac' chociaz koncowki? Zastanawiam sie nad olejem, bo wiadomo, ze olej w zimnej wodzie sie nie wyplukuje, a wtedy ochrona chyba bedzie lepsza?
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:48   #78
n a d i a
Raczkowanie
 
Avatar n a d i a
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 352
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

To chyba zainwestuję w ten silikonowy czepek, bo mój jest do niczego. A okularki mam takie za 25 zł, marki winner i całkiem nieźle się spisują, ale parują Słyszałam, że nie powinno się trzeć tych szkieł od wewnątrz, więc nie tarłam, a parują i tak. No ale przynajmniej szczelne są. Czasem przyssają się tak mocno, że po godzinie pływania wyglądam jak zombie Pięknie podkreślone oczodoły, nie ma co.
Ja właśnie moczę włosy przed basenem. Jak mam czas to nakładam jakiś olejek, ale zazwyczaj tak się śpieszę w szatni, że nie nakładam Ale muszę przyznać, że panie chyba dość obficie nakładają odżywki... I pływanie w takiej "odżywkowej" wodzie jest średnio fajne.
__________________
Starzejący się mężczyźni zaczynają wyglądać jak Sean Connery.
Problem starzejących się kobiet jest taki... że też zaczynają wyglądać jak Sean Connery.

n a d i a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:55   #79
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Ja dzisiaj zaopatrzyłam się w Decathlonie w czepek sylikonowy i okularki marki Nabaiji (zresztą strój też mam z tej firmy) i zdam Wam relację Zapłaciłam za czepek 15zł, a za okularki 20.
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 20:05   #80
n a d i a
Raczkowanie
 
Avatar n a d i a
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 352
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Mircia w takim razie czekam na recenzję zwłaszcza czepka Bo 15 zł to wydaje się rozsądna cena.
A odnośnie parowania okularków... właśnie przeczytałam, że pomaga... ślina Muszę wypróbować.
__________________
Starzejący się mężczyźni zaczynają wyglądać jak Sean Connery.
Problem starzejących się kobiet jest taki... że też zaczynają wyglądać jak Sean Connery.

n a d i a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:13   #81
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Te niby mają tę funkcję "Anti-fog". Napiszę jutro wieczorem
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:21   #82
n a d i a
Raczkowanie
 
Avatar n a d i a
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 352
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Ja właśnie idę popływać
Mircia i jak ten twój czepek?
Ależ pasjonująca dyskusja...
__________________
Starzejący się mężczyźni zaczynają wyglądać jak Sean Connery.
Problem starzejących się kobiet jest taki... że też zaczynają wyglądać jak Sean Connery.

n a d i a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:38   #83
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

no właśnie miałam pisać
Czepek rewelacja, miałam suche włosy

nadia, a jak pływasz? jakiś ustalony trening, czy wyjdzie w praniu?
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 16:20   #84
n a d i a
Raczkowanie
 
Avatar n a d i a
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 352
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Poważnie suche?
To w takim razie muszę w niego zainwestować.
Pływam póki co tylko stylem klasycznym (żabka "kryta"), kraul mi jakoś nie idzie o delfinie już nie wspominając. Chciałabym się nauczyć pływać kraulem i czuję, że nawet jest to w zasięgu moich skromnych możliwości, ale zawsze jakoś dużo ludzi jest i czuje się trochę pokracznie Więc na razie tylko żabka, którą zresztą uwielbiam, czasem grzbiet.
Pływam cały czas przez 45 minut. Chciałabym dłużej, no ale trzeba pilnować czasu bo jak się przekroczy godzinę to kasa leci za każdą minutę niemiłosiernie
A ty jak pływasz i ile?
__________________
Starzejący się mężczyźni zaczynają wyglądać jak Sean Connery.
Problem starzejących się kobiet jest taki... że też zaczynają wyglądać jak Sean Connery.

n a d i a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 16:48   #85
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Ja na razie opracowałam sobie dwa "treningi" a w zasadzie trzy:
1. jak miałam intensywny siłowy trening, to dla relaksu robię 40-50 długości żabką
2. interwałowy - dwie długości na rozgrzewkę powoli i potem 10 razy coś takiego: dwie długości jak najszybciej umiem, dwie powoli i na koniec jeszcze dwie dla ostudzenia - razem 44 długości (mowa tu o żabce)
3. mieszany - 5 żabka, 15 grzbiet, 10 żabka, 15 grzbiet, 5 żabka

Ale już planuję opracować sobie coś nowego, może macie jakieś pomysły. Kraulem nie umiem Nie mam na basenie ograniczeń czasowych.

Tak, suche Jedynie w miejscu, gdzie mam włosy w kok i czepek jest trochę naciągnięty, włosy były LEKKO wilgotne
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 17:06   #86
n a d i a
Raczkowanie
 
Avatar n a d i a
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 352
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Widzę, że też preferujesz żabkę Podobno najlepiej się spala kalorie żabką, chociaż ciężko mi w to uwierzyć, bo jakoś mało się męczę nawet jak pływam intensywnie (bez porównania np. z bieganiem)
A powiedz mi jak to twoim zdaniem jest "szybko" w żabce? Bo ja mam dylemat czy lepiej robić szybkie ruchy ramionami i nogami i tym samym szybko nabierać powietrza, czy lepiej po wyproście nóg i zanurzeniu głowy pozostać w tej pozycji i powoli wypuszczać powietrze aż się skończy i dopiero się wynurzać? Nigdy nie wiem jak jest poprawniej albo lepiej..
__________________
Starzejący się mężczyźni zaczynają wyglądać jak Sean Connery.
Problem starzejących się kobiet jest taki... że też zaczynają wyglądać jak Sean Connery.

n a d i a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 17:23   #87
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

ja staram się zachować dobry styl, czy mi wychodzi to nie wiem, a szybko to jest - jak najszybciej potrafię i oddech też szybko.
No ale w basenie się nie pocisz. Wiem, że jak się wychodzi z basenu to się nie czuje tego, że się intensywnie ćwiczyło, ale u mnie pojawia się zmęczenie mięśni.
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 17:57   #88
n a d i a
Raczkowanie
 
Avatar n a d i a
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 352
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

Mircia powiem Ci, że już wiem co to znaczy szybko... Dzisiaj cały czas pływał za mną jakiś obleśny facet I miałam takiego speeda jak nigdy
__________________
Starzejący się mężczyźni zaczynają wyglądać jak Sean Connery.
Problem starzejących się kobiet jest taki... że też zaczynają wyglądać jak Sean Connery.

n a d i a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 09:01   #89
tojawiwi
Raczkowanie
 
Avatar tojawiwi
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Pływanie, basen - kto ze mną?

HALO HALO jest tu ktos?
__________________
Best is yet to come!
tojawiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 10:01:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.