Szeroki nos podczas uśmiechania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-01, 22:32   #1
Dawio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12

Szeroki nos podczas uśmiechania


Witam, mam problem z szerokim nosem podczas uśmiechu. Element kostny, czyli twarde części nosa podobają mi się, ogólnie mój nos jest nawet ładny, ale tylko wtedy gdy się nie śmieję. Doszedłem do wniosku, że problem leży w tym, iż gdy się śmieję to naciąga mi się skóra znajdująca się między nosem a wargą. Dla zobrazowania i lepszego wytłumaczenia mojego kompleksu podaję link do zdjęcia twarzy
http://pl.wiktionary.org/w/index.php...20070102220943

Widać na nim że między dwoma dziurkami nosa patrząc w w kierunku do wargi znajduje się taki dołek. Tam jest luźna skóra, która podczas śmiechu się naciąga i powoduje mój szeroki nos.

Jest może jakaś możliwość usunięcia tego, bądź zmniejszenia?
Dawio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 23:54   #2
dr Lembas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 30
Dot.: Szeroki nos podczas uśmiechania

Witam,
Na podstawie zdjęcia trudno jest ocenić dynamikę zmiany kształtu nosa. Faktycznie są pewne zniekształcenia dynamiczne nosa, które można skorygować chirurgicznie. Zbadanie nosa i wysłuchanie oczekiwań Pacjenta wymaga jednak bezpośredniej konsultacji. Lekarz i Pacjent siadają przed lustrem i oceniają wygląd nosa w spoczynku, podczas śmiechu, podczas forsownego oddychania. Lekarz zagląda do nosa wziernikiem – ocenia stan wewnętrznych struktur i drożność nosa. Konsultacja taka jest niezbędna przed postawieniem rozpoznania i zaproponowaniem planu postępowania. Czasami chirurgia plastyczna nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom Pacjenta.
Zapraszam na konsultację,
Lubomir Lembas
dr Lembas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:22   #3
yule
Raczkowanie
 
Avatar yule
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 33
Dot.: Szeroki nos podczas uśmiechania

Czy taka konsultacja jest płatna? jesli tak to ile?
__________________
Take care of your body, it's the only place you have to live.
yule jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:38   #4
dr Lembas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 30
Dot.: Szeroki nos podczas uśmiechania

Wszystkie potrzebne informacje znajdzie Pani na naszej stronie http://www.luxmed.pl/szpital.html
dr Lembas jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.