Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 17:31   #61
petitlapin
Przyczajenie
 
Avatar petitlapin
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

No właśnie , po prostu zaczęłam rozpakowywać prezent, zerwałam kawałek tej folii, jeden róg Dzieci mi wręczały go z kwiatami. Patrzę i nagle ZONK
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A po zrywałaś folię

No zaszła pomyłka, splot niefortunnych wydarzeń, mąż nie powinien brać innych perfum niż zamawiał, Ty nie powinnaś odrywać folii, oni wtedy powinni przyjąć... w sumie ładnie byłoby z ich strony jakby i teraz przyjęli, sprzedaliby kilkanaście zł taniej jako towar z uszkodzonym opakowaniem...

Ja kilka razy tam kupowałam i byłam bardzo zadowolona.
petitlapin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:36   #62
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez petitlapin Pokaż wiadomość
No właśnie , po prostu zaczęłam rozpakowywać prezent, zerwałam kawałek tej folii, jeden róg Dzieci mi wręczały go z kwiatami. Patrzę i nagle ZONK
Wystaw może na allegro, masz dowód zakup także wiadomo, że kupione w dobrej perfumerii a za pieniądze ze sprzedaży kupisz sobie wymarzone EDT .
Tak sobie pomyślałam o biednym mężu, chciał dobrze a tu żona w płacz, że to nie takie
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:02   #63
petitlapin
Przyczajenie
 
Avatar petitlapin
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Moja przyjaciółka już powiedziała, że je odkupi dla siostry. Henri.pl zachowało się kompletnie bez klasy, nawet nie przeprosili za swoją pomyłkę. Ja niestety nie polecam tej perfumerii.
petitlapin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 11:46   #64
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez petitlapin Pokaż wiadomość
Dalszy ciąg HENRI.PL: Mąż rozmawiał z nimi i ponieważ zerwałam jeden róg folii (reszta, czyli 7/8 nadal jest w folii), to nie wymienią towaru. Klasa sama w sobie. Jeżeli ktoś zamawia towar, klika na odpowiedni towar na ich stronie i jedzie tylko po jego odbiór to ma prawo oczekiwać, że obsługa jest przytomna i wie co naszykowała do odbioru: dokładnie to, co klient kupił Też byś chciała,żeby twój mąż przed imieninami dzwonił z perfumerii: kochanie chcę ci zrobić niespodziankę i dostaniesz ode mnie to i to. Mąż,żeby uniknąć nieporozumien dostał ode mnie linki z kilkoma propozycjami co bym chciała. Brak mi słów
Masz racje. Ze tak brzydko powiem, spieprz...li sprawe. Wiec rozumiem, ze jest ci przykro. Dziwi mnie tez, ze nie przyjeli towaru, ale pewnie uznali, ze skoro folia naderwana to nie nadaje sie to zwrotu/wymiany.

Cytat:
Napisane przez petitlapin Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka już powiedziała, że je odkupi dla siostry. Henri.pl zachowało się kompletnie bez klasy, nawet nie przeprosili za swoją pomyłkę. Ja niestety nie polecam tej perfumerii.
Pomyslne zakonczenie. Ale mam nadzieje, ze sie nie zrazasz do zakupow przez net Mialas cholernego pecha, ty i twoj maz, bo mi (odpukac) nie zdarzyla sie taka sytuacja.


A ja mam pytanie z innej beczki. Czy iperfumy maja darmowa wysylke od x kwoty? Bo wydawalo mi sie, ze cusik takiego jest, ale bedac na ich stronie nigdzie tego nie widze
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:28   #65
kasia-zuzia
Zadomowienie
 
Avatar kasia-zuzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witajcie, jestem zbulwersowana, więc opiszę moją historię z zakupem perfum w sklepie :http://neofix.pl/
wypatrzyłam tam tester miss dior cherie w całkiem przyzwoitej cenie. Ucieszyłam się, bo już od jakiegoś czasu na ten zapach polowałam, a niestety nie jest on już produkowany (zastąpiono go miss dior, który to zapach jest podobny, ale nie taki sam jak wersja cherie), no i zakupiłam. W dodatku były to perfumy kupowane "na spółkę" z jeszcze jedną osobą. Najpierw czekałam chyba 2 tygodnie na przybycie perfum, o to specjalnych pretensji nie mam, bo na stronie sklepu informowano o przerwie w dostawach (przedłużyli ją sobie o 3 dni od wskazanej przez siebie daty tak na marginesie). No i w końcu dostałam... Miss Dior, nie cherie. Zadzwoniłam do sklepu, pani twierdziła, że to ten sam zapach (jak ten sam to czemu wystawiali osobno miss dior i miss dior cherie w dodatku w różnych cenach), tylko w zmienionej szacie graficznej. Stwierdziłam, że nie ten sam i ze chcę go zwrócić, albo wymienić (mieli do mnie zadzwonić, czy mają cherie na stanie - "olali" mnie i nikt nie zadzwonił). Po 2 dniach zadzwoniłam kolejny raz i rozmawiałam z panem, stwierdził że nie ma problemu i mogę perfumy oddać. Zgodził się też na zwrot kosztów wysyłki. No i odesłałam w nienaruszonym stanie. Do dnia dzisiejszego nie dostałam zwrotu kasy, ani żadnej informacji od sklepu, mimo iż odebrali moją przesyłkę 22 maja, a 25 maja dodatkowo wysłałam im malia.
Co robić???
Przepraszam, bo piszę trochę chaotycznie, ale jestem już naprawdę zirytowana - wyszło na to, że sklep od prawie miesiąca przetrzymuje moją kasę, prawie 3 stówy.
Pocieszające jest tylko to, że już kupiłyśmy sobie prawdziwe cherie na Allegro

Edytowane przez kasia-zuzia
Czas edycji: 2013-05-29 o 16:07
kasia-zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:49   #66
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ja z kolejną perfumerią niszową do dopisania, bo w pierwszym poście ich nie ma. Wyszukałam i dwukrotnie już kupowałam perfumy na rozbiórki. Inni też tam już kupowali. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne i mogę wyrazić się tylko w samych superlatywach. Co istotne, jest pełna aktualizacja stanu magazynowego, więc nie ma niespodzianek w tym względzie. Osobiście polecam
EDIT
Nie załączyłam linka upss... Chodzi oczywiście o oryginaly.com

Edytowane przez liliza
Czas edycji: 2013-05-28 o 22:31
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:55   #67
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Ja z kolejną perfumerią niszową do dopisania, bo w pierwszym poście ich nie ma. Wyszukałam i dwukrotnie już kupowałam perfumy na rozbiórki. Inni też tam już kupowali. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne i mogę wyrazić się tylko w samych superlatywach. Co istotne, jest pełna aktualizacja stanu magazynowego, więc nie ma niespodzianek w tym względzie. Osobiście polecam
Ja też polecam bo wiem i jakiej mowa chyba ale nie napisałaś o którą chodzi
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 21:57   #68
maja_02
Wtajemniczenie
 
Avatar maja_02
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: 3M
Wiadomości: 2 435
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Ja z kolejną perfumerią niszową do dopisania, bo w pierwszym poście ich nie ma. Wyszukałam i dwukrotnie już kupowałam perfumy na rozbiórki. Inni też tam już kupowali. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne i mogę wyrazić się tylko w samych superlatywach. Co istotne, jest pełna aktualizacja stanu magazynowego, więc nie ma niespodzianek w tym względzie. Osobiście polecam
a może jakaś nazwa jeszcze?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają personel

wymienię Yankee i Kringle

przygarnę puste słoje po tumblerach odwdzięczę się czym chata bogata
maja_02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 22:30   #69
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja też polecam bo wiem i jakiej mowa chyba ale nie napisałaś o którą chodzi
ja też chyba wiem - i co prawda czekam na paczkę, ale kontakt z właścicielem - doskonały, widać pasje w tym co robi
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 22:34   #70
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja też polecam bo wiem i jakiej mowa chyba ale nie napisałaś o którą chodzi
Cytat:
Napisane przez maja_02 Pokaż wiadomość
a może jakaś nazwa jeszcze?
Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ja też chyba wiem - i co prawda czekam na paczkę, ale kontakt z właścicielem - doskonały, widać pasje w tym co robi
No dooobra, już dopisałam Z tego wszystkiego nie podałam nazwy i linka. Sieee poprawiłam
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 11:00   #71
petitlapin
Przyczajenie
 
Avatar petitlapin
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

dziękuję za twój wpis Nie zrażam się do zakupów w sieci, ten wątek mam nadzieję jest pomocny wielu osobom. Ceny są w wielu netowych perfumeriach lepsze niż na okęckiej bezcłówce a nawet w USA, czego chcieć więcej Jeszcze prywata a propos twojego avatorka: kocham Dexia
Jeszcze takie pytanie do Was: na e-glamour.pl mają edp Coco Chanel z innym korkiem, niż oferuje producent a nie jest to tester. Jesteśccie pewne, że to nie podróba?...
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Masz racje. Ze tak brzydko powiem, spieprz...li sprawe. Wiec rozumiem, ze jest ci przykro. Dziwi mnie tez, ze nie przyjeli towaru, ale pewnie uznali, ze skoro folia naderwana to nie nadaje sie to zwrotu/wymiany.


Pomyslne zakonczenie. Ale mam nadzieje, ze sie nie zrazasz do zakupow przez net Mialas cholernego pecha, ty i twoj maz, bo mi (odpukac) nie zdarzyla sie taka sytuacja.


A ja mam pytanie z innej beczki. Czy iperfumy maja darmowa wysylke od x kwoty? Bo wydawalo mi sie, ze cusik takiego jest, ale bedac na ich stronie nigdzie tego nie widze
petitlapin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 11:17   #72
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez petitlapin Pokaż wiadomość
Jeszcze takie pytanie do Was: na e-glamour.pl mają edp Coco Chanel z innym korkiem, niż oferuje producent a nie jest to tester. Jesteśccie pewne, że to nie podróba?...
e-glamour jest chyba tu najpopularniejsza perfumerią ale zdjęciami w perfumeriach netowych nie się co sugerować, trzeba pytać jakby coś bo to zdjęcia katalogowe, nie są zazwyzaj potem zmieniane nawet jak zmienia się np. szata graficzna wody itp.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 11:22   #73
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez petitlapin Pokaż wiadomość
dziękuję za twój wpis Nie zrażam się do zakupów w sieci, ten wątek mam nadzieję jest pomocny wielu osobom. Ceny są w wielu netowych perfumeriach lepsze niż na okęckiej bezcłówce a nawet w USA, czego chcieć więcej Jeszcze prywata a propos twojego avatorka: kocham Dexia
Jeszcze takie pytanie do Was: na e-glamour.pl mają edp Coco Chanel z innym korkiem, niż oferuje producent a nie jest to tester. Jesteśccie pewne, że to nie podróba?...
Jestesmy pewne w 100%, ze to nie podroba Kupowalam tam kilka razy i wszystko ok

Co do Dextera, nie zapomnij ze pod koniec czerwca nowy sezon
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 08:35   #74
misiam8
Raczkowanie
 
Avatar misiam8
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trochę tu trochę tam
Wiadomości: 139
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

http://www.perfumiq.pl/
Przestrzegam dziewczyny przed zakupem w tej perfumerii.
Mój chłopak kupił mi perfumy Miss Dior Cherie EDP, które okazały się być podróbą. Drogą podróbą
misiam8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:49   #75
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Jak powiniene wyglądać oryginalny flakonik lanvin marry me?

w zalączniku daje dwa zdjęcia :O
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1809_1.jpg (16,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lanvin-Marry_Me.jpg (16,6 KB, 20 załadowań)
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:55   #76
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
Jak powiniene wyglądać oryginalny flakonik lanvin marry me?

w zalączniku daje dwa zdjęcia :O
Są takie i takie
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 21:02   #77
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

A czym one się różnią ?
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 21:31   #78
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
A czym one się różnią ?
Kokardkami
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 01:55   #79
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Znacie może perfumerię cocoperfumy?
Wydaje się być ok, ma stacjonarke itp
http://www.cocoperfumy.pl

już sprawdziłam, sprzedają też na All i mają super opinie, więc wycofuje pytanie
__________________
tak pachnę

Edytowane przez Quinn
Czas edycji: 2013-05-31 o 02:05
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 17:09   #80
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ja robiłam ostatnio zamówienie w perfumesco.pl i jestem BARDZO zadowolona - ceny super, a wysyłka ekspresowa
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 12:13   #81
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ja skuszona cena postanowilam zamowic sobie na iperfumy eternity calvina kleina.Dodam ze uzywam ich od x czasu zawsze orginal,ale tym razem postanowilam przyoszczedzic i to byl blad! Perfumy nie sa orginalne powiem wiecej kolo orginalu to nawet nie staly. Zapach moze podobny ale nic dalej nie rozwija sie tak jak eternity a trwalosc 15 min to chyba nieduzo...jestem bardzo rozczarowana bo zamiast ok 150zl za 100ml marnej podrobki moglam miec 30ml orginalu.Wiecej nie popelnie tego bledu. Nie polecam iperfumy chyba ze ktos lubi tanie podrobki.
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 12:15   #82
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Ja skuszona cena postanowilam zamowic sobie na iperfumy eternity calvina kleina.Dodam ze uzywam ich od x czasu zawsze orginal,ale tym razem postanowilam przyoszczedzic i to byl blad! Perfumy nie sa orginalne powiem wiecej kolo orginalu to nawet nie staly. Zapach moze podobny ale nic dalej nie rozwija sie tak jak eternity a trwalosc 15 min to chyba nieduzo...jestem bardzo rozczarowana bo zamiast ok 150zl za 100ml marnej podrobki moglam miec 30ml orginalu.Wiecej nie popelnie tego bledu. Nie polecam iperfumy chyba ze ktos lubi tanie podrobki.
A mogłabyś wrzucić zdjęcia flaszki na odpowiedni wątek w celu weryfikacji? Iperfumy to polecana perfumeria, więc wątpię, że kupiłaś podróbę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:55   #83
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Ja skuszona cena postanowilam zamowic sobie na iperfumy eternity calvina kleina.Dodam ze uzywam ich od x czasu zawsze orginal,ale tym razem postanowilam przyoszczedzic i to byl blad! Perfumy nie sa orginalne powiem wiecej kolo orginalu to nawet nie staly. Zapach moze podobny ale nic dalej nie rozwija sie tak jak eternity a trwalosc 15 min to chyba nieduzo...jestem bardzo rozczarowana bo zamiast ok 150zl za 100ml marnej podrobki moglam miec 30ml orginalu.Wiecej nie popelnie tego bledu. Nie polecam iperfumy chyba ze ktos lubi tanie podrobki.
widzę, że jesteś z wawy, w takim razie idź do nich na ul. pańską i złóż reklamację...
dla pewności wklej fotkę swoich perfum w wątku oryginał czy podróbka
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 11:06   #84
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
widzę, że jesteś z wawy, w takim razie idź do nich na ul. pańską i złóż reklamację...
dla pewności wklej fotkę swoich perfum w wątku oryginał czy podróbka

Tak jak juz powiedzialam nie uzywam ich od wczoraj i nie jest to orginal!nie bede ich reklamowac bo za ta kase to szkoda mi pol wawy zjechac...zdjecie jest w dziale nasze kwietniowe zakupy ale wstawie i tam zapach nie jest orginalny dalam sie skusic cena moj blad ale dziwie sie ze sama racjonalnie do tego nie podeszlam...
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 11:36   #85
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Tak jak juz powiedzialam nie uzywam ich od wczoraj i nie jest to orginal!nie bede ich reklamowac bo za ta kase to szkoda mi pol wawy zjechac...zdjecie jest w dziale nasze kwietniowe zakupy ale wstawie i tam zapach nie jest orginalny dalam sie skusic cena moj blad ale dziwie sie ze sama racjonalnie do tego nie podeszlam...
zasiałaś we mnie ziarenko niepewności, miałam w tej perfumerii zamówić tester , ale teraz to chyba sobie odpuszczę, wolę zamówić ciut drożej w kokai (u nich w 100 % są oryginalne zapachy)
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 11:42   #86
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
zasiałaś we mnie ziarenko niepewności, miałam w tej perfumerii zamówić tester , ale teraz to chyba sobie odpuszczę, wolę zamówić ciut drożej w kokai (u nich w 100 % są oryginalne zapachy)
Ja zanim u nich zamowilam to przeczytalam setki opini komentarzy na ich stronie i wypowiedzi z forum no ale dziewczyny juz tak na trzezwo sephora 350 iperfumy 130 za 100ml ? dlaczego ? lokal maja magazyn maja pracownikow maja wiec chyba tez za to placa...nie bylo tylko naklejki gdzie sa rozlewane...tak jak np w hebe na eternitach jest naklejka rozlewane w gdansku i ok place 160zl wiem ze nie orginal i ja decyduje...a tutaj zachwalanie ale moze polowa ludzi nie uzywala nigdy orginalu nie wiem nie potrafie zrozumiec jak mozna nie poznac roznicy...
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:18   #87
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia-zuzia Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie odnośnie sklepu "nowaperfumeria"
Czy któraś(ryś) z Was tam coś kupował(a)? Czy perfumeria jest godna polecenia?
Przeszukałam pierwszy post i skorzystałam z wyszukiwarki, ale nic o tej perfumerii tutaj nie znalazłam.
Link do strony internetowej: http://nowaperfumeria.pl/
Będę wdzięczna za wszelkie informacje
Ja zamawialam pare dni temu i bylam bardzo zadowolna - towar byl u mnie po 24h od przelewu, dostalam dwie probki jako gratis, no i ceny niektorych perfum konkurencyjne
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:32   #88
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Ja zanim u nich zamowilam to przeczytalam setki opini komentarzy na ich stronie i wypowiedzi z forum no ale dziewczyny juz tak na trzezwo sephora 350 iperfumy 130 za 100ml ? dlaczego ? lokal maja magazyn maja pracownikow maja wiec chyba tez za to placa...nie bylo tylko naklejki gdzie sa rozlewane...tak jak np w hebe na eternitach jest naklejka rozlewane w gdansku i ok place 160zl wiem ze nie orginal i ja decyduje...a tutaj zachwalanie ale moze polowa ludzi nie uzywala nigdy orginalu nie wiem nie potrafie zrozumiec jak mozna nie poznac roznicy...

Sugerujesz, że w Hebe sprzedają podróbki? No wolne żarty.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 15:26   #89
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Ja zanim u nich zamowilam to przeczytalam setki opini komentarzy na ich stronie i wypowiedzi z forum no ale dziewczyny juz tak na trzezwo sephora 350 iperfumy 130 za 100ml ? dlaczego ? lokal maja magazyn maja pracownikow maja wiec chyba tez za to placa...nie bylo tylko naklejki gdzie sa rozlewane...tak jak np w hebe na eternitach jest naklejka rozlewane w gdansku i ok place 160zl wiem ze nie orginal i ja decyduje...a tutaj zachwalanie ale moze polowa ludzi nie uzywala nigdy orginalu nie wiem nie potrafie zrozumiec jak mozna nie poznac roznicy...
A może po prostu producenci obniżają jakość swoich produktów? Wszyscy oszczędzają. Może oni też.............?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 07:56   #90
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ja tu tak przyczłapałam , aby zgłosić do dopisania perfumerię matitrading tu link :

http://www.perfumy.matitrading.pl/

Szybka realizacja , korzystałam parę razy . Można u nich trafić perełki w niskich cenach
__________________
Rozbieram :
Pilne poszukuję biorę każdą ilość Washed Cotton No.784 Gap


wymianka zapachowa
wymianka książkowa
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.