Pytanie: czy jestem dziewicą? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-06, 20:29   #31
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
No to, to jest twoja opinia.Dla mnie zawsze było ważne aby mieć kogoś z takimi samymi wartościami.Nie chodzi mi o jakieś konkrety, tylko tak ogólnie.Nie pytam ile facet miał dokładnie kobiet i co z nimi robił.
No to super, fajnie że potrafisz to zakomunikować na wstępie. Ale w takim razie o co pytasz?

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Przecież autorce chodzi o go, ze jest dziewica, a niekoniecznie czuje się z tym komfortowo, dlatego chce wiedzieć, jak odpowiadać w sposób wymijający, ale by jednocześnie nie wyjść na ‘niefajna’.
Skąd takie info? Autorka nic nie pisała czy jest dziewicą i czy czuje się z tym komfortowo czy nie. Zresztą jeżeli autorka jest jeszcze na etapie 'bycie dziewicą jest niefajne' to może lepiej niech nie zaczyna z nikim wchodzić w tę sferę i gadać na takie tematy
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 20:30   #32
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez Cukier_Puder_ Pokaż wiadomość
No to super, fajnie że potrafisz to zakomunikować na wstępie. Ale w takim razie o co pytasz?



Skąd takie info? Autorka nic nie pisała czy jest dziewicą i czy czuje się z tym komfortowo czy nie. Zresztą jeżeli autorka jest jeszcze na etapie 'bycie dziewicą jest niefajne' to może lepiej niech nie zaczyna z nikim wchodzić w tę sferę i gadać na takie tematy
Czy preferuje przygody na jedną noc.Coś w tym stylu.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 20:31   #33
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Nie czy uznaje seks bez zobowiązań, czy nie.Dla mnie ważne jest abyśmy w tej kwestii mieli takie samo stanowisko.By ć może dla kogoś to dziwne a dla mnie kluczowe.
Jak dla mnie to zupełnie co innego niż pytanie o to czy jest się dziewicą albo ilu się miało facetów
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 20:36   #34
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Nie czy uznaje seks bez zobowiązań, czy nie.Dla mnie ważne jest abyśmy w tej kwestii mieli takie samo stanowisko.By ć może dla kogoś to dziwne a dla mnie kluczowe.
ale moze miec 15 partnerek i z kazda troche zoobowiazan przez kilka tygodni

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Cukier_Puder_ Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to zupełnie co innego niż pytanie o to czy jest się dziewicą albo ilu się miało facetów
dla mnie tez
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 20:48   #35
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez Cukier_Puder_ Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to zupełnie co innego niż pytanie o to czy jest się dziewicą albo ilu się miało facetów
Dlatego pytam gdzieś pomiędzy aby nie było,że pytam za bardzo szczegółowo a przy czym, to co chce,żeby się dowiedzieć się dowiaduje.

Dla przykładu np faceci typu stifler lub trybson,czyli tacy co zaliczają panienki jak ciepłe bułeczki są dla zupełnie aseksualni.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 20:55   #36
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Dlatego pytam gdzieś pomiędzy aby nie było,że pytam za bardzo szczegółowo a przy czym, to co chce,żeby się dowiedzieć się dowiaduje.

Dla przykładu np faceci typu stifler lub trybson,czyli tacy co zaliczają panienki jak ciepłe bułeczki są dla zupełnie aseksualni.
Moim zdaniem w ten sposób po prostu pytasz o coś innego, a nie pomiędzy szczegółowo a nie
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 20:57   #37
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez Cukier_Puder_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w ten sposób po prostu pytasz o coś innego, a nie pomiędzy szczegółowo a nie
No tak ale kogoś dopytywać dokładnie z kim kiedy i ile razy jest bardziej prywatnym pytaniem niż zadawane pytanuie prze zemnie.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-06, 21:00   #38
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
No tak ale kogoś dopytywać dokładnie z kim kiedy i ile razy jest bardziej prywatnym pytaniem niż zadawane pytanuie prze zemnie.
Mi chodzi po prostu o to, że zadając jedno z tych pytań nie uzyskasz odpowiedzi na drugie, bo pytają o coś zupełnie innego. Jeżeli chcesz wiedzieć z kim, kiedy i ile razy, to nie uzyskasz odpowiedzi pytając czy w ogóle akceptuje seks bez zobowiązań. Bo duża ilość partnerek nie świadczy o tym, że kiedykolwiek był w relacji bez zobowiązań, a to, że akceptuje relację bez zobowiązań nie oznacza, że kiedykolwiek w takiej był
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 21:02   #39
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez Cukier_Puder_ Pokaż wiadomość
Mi chodzi po prostu o to, że zadając jedno z tych pytań nie uzyskasz odpowiedzi na drugie, bo pytają o coś zupełnie innego. Jeżeli chcesz wiedzieć z kim, kiedy i ile razy, to nie uzyskasz odpowiedzi pytając czy w ogóle akceptuje seks bez zobowiązań. Bo duża ilość partnerek nie świadczy o tym, że kiedykolwiek był w relacji bez zobowiązań, a to, że akceptuje relację bez zobowiązań nie oznacza, że kiedykolwiek w takiej był
Napisałam ogólnikowo.Pytam, czy preferuje i czy takie miał.Zresztą takie pytanie zadałam jak na razie dwa razy bo tylko z tyloma facetami byłam bliżej.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 21:21   #40
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Napisałam ogólnikowo.Pytam, czy preferuje i czy takie miał.Zresztą takie pytanie zadałam jak na razie dwa razy bo tylko z tyloma facetami byłam bliżej.
Najlepsze jest to ze możesz nie uzyskać uczciwej odpowiedzi wiec takie pytania są poprostu bez sensu jak dla mnie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 00:33   #41
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87981921]Najlepsze jest to ze możesz nie uzyskać uczciwej odpowiedzi wiec takie pytania są poprostu bez sensu jak dla mnie[/QUOTE]Ciekawe, który mądry by odpowiedział, że jasne, lubię bzykać dziewczyny, które poznałem 30 min wcześniej. Zakładając, że chciałby seksu z osobą pytającą (a zadanie takiego pytania raczej sugeruje, że ktoś ma problem z takimi przygodami) to raczej odpowie, że absolutnie, jestem inny niż wszyscy i szukam prawdziwej miłości. Ja prawdę mówiąc byłabym lekko w szoku gdyby padło takie pytanie w moja stronę, osobiście nigdy się z tym nie spotkałam. Zawsze jakos naturalnie wszystko wychodziło i dość szybko widać jakie kto ma podejście do seksu i związku.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 07:28   #42
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87982201]Ciekawe, który mądry by odpowiedział, że jasne, lubię bzykać dziewczyny, które poznałem 30 min wcześniej. Zakładając, że chciałby seksu z osobą pytającą (a zadanie takiego pytania raczej sugeruje, że ktoś ma problem z takimi przygodami) to raczej odpowie, że absolutnie, jestem inny niż wszyscy i szukam prawdziwej miłości. Ja prawdę mówiąc byłabym lekko w szoku gdyby padło takie pytanie w moja stronę, osobiście nigdy się z tym nie spotkałam. Zawsze jakos naturalnie wszystko wychodziło i dość szybko widać jakie kto ma podejście do seksu i związku.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Dokladnie
Dla mnie to logiczne ze jak ktos pyta to wlasnie dlatego ze ma problem z seksem bez zobowiązan wiec bylby idiota gdyby sie do takiego przyznal
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 10:23   #43
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Jak pytasz kogos z kim randkujesz, a nie wiesz czy chce tylko seksu czy cos, to bez sensu, bo faktycznie po prostu sklamie i tyle.
Jak pyta cie znajomy, to co go to obchodzi i tyle.
Jak pyta cie twoj facet, to po co odpowiadac wymijająco.

Ogólnie siedzę i myślę po co ten wątek xd
Ale spodobal mi sie sposob na dziewicę analna, chyba użyje jesli kiedys zdarzy mi sie taks sytuacja.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 10:50   #44
tosolvemyproblems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
Jak pytasz kogos z kim randkujesz, a nie wiesz czy chce tylko seksu czy cos, to bez sensu, bo faktycznie po prostu sklamie i tyle.
Jak pyta cie znajomy, to co go to obchodzi i tyle.
Jak pyta cie twoj facet, to po co odpowiadac wymijająco.

Ogólnie siedzę i myślę po co ten wątek xd
Ale spodobal mi sie sposob na dziewicę analna, chyba użyje jesli kiedys zdarzy mi sie taks sytuacja.
Wiadomo, że jeśli mój partner spytałby mnie, czy jestem dziewicą czy też nie, to odpowiedziałabym zgodnie z prawdą. Przed własnym partnerem się nie kłamie. Ale zdarza się, że osoby, które tak naprawdę nie powinno to interesować, zaczynają zadawać różne głupie pytania, np. po pijaku na imprezie lub przy takim graniu w butelkę. I można wtedy nie chcieć odpowiadać na takie pytania publicznie, przy wszystkich znajomych i nie jest to motywowane poczuciem wstydu, ale prawem do prywatności... Oczywiście, można też w takiej sytuacji rzucić: "A co ciebie to obchodzi?", albo "To moja prywatna sprawa", ale myślę, że trollowanie pytającego to opcja znacznie ciekawsza, śmieszniejsza.

Gee... nie spodziewałam się, że będę musiała wam się tłumaczyć z tego, dlaczego zakładam taki wątek, że tak się nim oburzycie i dorobicie sobie jakąś historię, że się wstydzę swojego dziewictwa bądź jego braku i dlatego próbuję to ukryć, ażeby nie być w oczach znajomych "niefajna". Wyluzujcie. Wątek założyłam z po prostu nudów. xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tosolvemyproblems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:19   #45
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Ale po co trollowac znajomego, skoro musisz pytać o sposoby, więc ewidentnie nie umiesz trollowac xd gosc ci wtedy przygada i bedzie ci głupio
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:25   #46
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87982273]Dokladnie
Dla mnie to logiczne ze jak ktos pyta to wlasnie dlatego ze ma problem z seksem bez zobowiązan wiec bylby idiota gdyby sie do takiego przyznal[/QUOTE]

A w moim mniemaniu tylko idioci kłamią i jakoś wierze dotychczasowym dwom facetom jak wspomniałam.Jeśli nie chce takich informacji udzielać, to proszę bardzo ale kłamanie jest nieuczciwe.Zresztą nie widzę najmniejszego sensu kłamać dlatego,że dziwne by było aby ktoś był z kimś kto tak na prawdę jeśli by znał prawdę nie chciał by być z nami.Nie rozumiem takiego podejścia.Już rozmawiałyśmy na ten temat pamiętam w jednym z wątków i wiem,że masz odmienne zdanie jak w wielu wątkach.

Ale jak dla mnie jeśli kobieta komunikuje,że nie toleruje facetów, którzy chodzili na prostytutki a taki facet wtedy kłamie,że nie korzystał i może spokojnie z taką dziewczyną być jest trochę niedorzeczne.Osoby w związku powinny akceptować drugą osobę w całości z jego poglądami i podejściem do seksu a kłamstwo w takiej sytuacji jest bardzo niedojrzałe i krzywdzące w stosunku do drugiej osby.

Edytowane przez motylka_30
Czas edycji: 2020-07-07 o 11:32
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:26   #47
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
Jak pytasz kogos z kim randkujesz, a nie wiesz czy chce tylko seksu czy cos, to bez sensu, bo faktycznie po prostu sklamie i tyle.
Jak pyta cie znajomy, to co go to obchodzi i tyle.
Jak pyta cie twoj facet, to po co odpowiadac wymijająco.

Ogólnie siedzę i myślę po co ten wątek xd
Ale spodobal mi sie sposob na dziewicę analna, chyba użyje jesli kiedys zdarzy mi sie taks sytuacja.
Nie wszyscy ludzie to kłamcy.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:33   #48
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez tosolvemyproblems Pokaż wiadomość
Wiadomo, że jeśli mój partner spytałby mnie, czy jestem dziewicą czy też nie, to odpowiedziałabym zgodnie z prawdą. Przed własnym partnerem się nie kłamie. Ale zdarza się, że osoby, które tak naprawdę nie powinno to interesować, zaczynają zadawać różne głupie pytania, np. po pijaku na imprezie lub przy takim graniu w butelkę. I można wtedy nie chcieć odpowiadać na takie pytania publicznie, przy wszystkich znajomych i nie jest to motywowane poczuciem wstydu, ale prawem do prywatności... Oczywiście, można też w takiej sytuacji rzucić: "A co ciebie to obchodzi?", albo "To moja prywatna sprawa", ale myślę, że trollowanie pytającego to opcja znacznie ciekawsza, śmieszniejsza.

Gee... nie spodziewałam się, że będę musiała wam się tłumaczyć z tego, dlaczego zakładam taki wątek, że tak się nim oburzycie i dorobicie sobie jakąś historię, że się wstydzę swojego dziewictwa bądź jego braku i dlatego próbuję to ukryć, ażeby nie być w oczach znajomych "niefajna". Wyluzujcie. Wątek założyłam z po prostu nudów. xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie znajomi, to co innego ale jak partner się pyta to albo się mówi prawdę albo się mówi,że nie chce o tym rozmawiać.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 12:17   #49
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
A w moim mniemaniu tylko idioci kłamią i jakoś wierze dotychczasowym dwom facetom jak wspomniałam.Jeśli nie chce takich informacji udzielać, to proszę bardzo ale kłamanie jest nieuczciwe.Zresztą nie widzę najmniejszego sensu kłamać dlatego,że dziwne by było aby ktoś był z kimś kto tak na prawdę jeśli by znał prawdę nie chciał by być z nami.Nie rozumiem takiego podejścia.Już rozmawiałyśmy na ten temat pamiętam w jednym z wątków i wiem,że masz odmienne zdanie jak w wielu wątkach.

Ale jak dla mnie jeśli kobieta komunikuje,że nie toleruje facetów, którzy chodzili na prostytutki a taki facet wtedy kłamie,że nie korzystał i może spokojnie z taką dziewczyną być jest trochę niedorzeczne.Osoby w związku powinny akceptować drugą osobę w całości z jego poglądami i podejściem do seksu a kłamstwo w takiej sytuacji jest bardzo niedojrzałe i krzywdzące w stosunku do drugiej osby.
Ale jeżeli ciebie to ciekawi to pytasz o to na początku znajomości. Nie znasz takiej osoby i tak naprawdę nie wiesz jakie ma intencje czy myśli o tobie poważnie czy tylko tak ładnie mówi, żeby zaliczyć. No, sorry, ale tak to działa. A prawda i tak nie wyjdzie na jaw. To, że ty byś nie skłamała, nie oznacza, że nikt w tej sprawie nie będzie kłamał. Tak samo to, że stwierdzisz, że to niedorzeczne, nie sprawi, że nikt tak nie zrobi. Po prostu jesteś trochę naiwna, takie pytanie w praktyce nie ma sensu. Tak samo jak masa innych pytań, czy koleś jest prawiczkiem, czy był kiedyś u prostytutki, ile miał lasek w łóżku.
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 12:22   #50
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez Cukier_Puder_ Pokaż wiadomość
Ale jeżeli ciebie to ciekawi to pytasz o to na początku znajomości. Nie znasz takiej osoby i tak naprawdę nie wiesz jakie ma intencje czy myśli o tobie poważnie czy tylko tak ładnie mówi, żeby zaliczyć. No, sorry, ale tak to działa. A prawda i tak nie wyjdzie na jaw. To, że ty byś nie skłamała, nie oznacza, że nikt w tej sprawie nie będzie kłamał. Tak samo to, że stwierdzisz, że to niedorzeczne, nie sprawi, że nikt tak nie zrobi. Po prostu jesteś trochę naiwna, takie pytanie w praktyce nie ma sensu. Tak samo jak masa innych pytań, czy koleś jest prawiczkiem, czy był kiedyś u prostytutki, ile miał lasek w łóżku.
Być może masz rację ale ja mojemu facetowi uwierzyłam zbiegiem czasu.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 19:32   #51
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
A w moim mniemaniu tylko idioci kłamią i jakoś wierze dotychczasowym dwom facetom jak wspomniałam.Jeśli nie chce takich informacji udzielać, to proszę bardzo ale kłamanie jest nieuczciwe.Zresztą nie widzę najmniejszego sensu kłamać dlatego,że dziwne by było aby ktoś był z kimś kto tak na prawdę jeśli by znał prawdę nie chciał by być z nami.Nie rozumiem takiego podejścia.Już rozmawiałyśmy na ten temat pamiętam w jednym z wątków i wiem,że masz odmienne zdanie jak w wielu wątkach.

Ale jak dla mnie jeśli kobieta komunikuje,że nie toleruje facetów, którzy chodzili na prostytutki a taki facet wtedy kłamie,że nie korzystał i może spokojnie z taką dziewczyną być jest trochę niedorzeczne.Osoby w związku powinny akceptować drugą osobę w całości z jego poglądami i podejściem do seksu a kłamstwo w takiej sytuacji jest bardzo niedojrzałe i krzywdzące w stosunku do drugiej osby.
To jest Twoja utopijna wizja. Gdybym była facetem, który skorzystał z usług prostytutki to nigdy bym Ci o tym nie powiedziała na początku znajomości. Sorry, to jest tak prywatna sprawa, jaka pewność, że nie pójdziesz dalej peplać oburzona o osobistych przeżyciach danej osoby? Myślę, że większość osób by sklamała, a już napewno jakas łaskę, ktora się zna dzień z nocą. Są takie sprawy, ze NIKOMU bym nie powiedziała, NIKOMU. mój mąż i tak wie o mnie bardzo dużo, ale i tak mam swoje sekrety, które nigdy nie dojrza światła dziennego, moje najbardziej osobiste myśli, których nie pozna nigdy nikt.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 20:25   #52
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87984083]To jest Twoja utopijna wizja. Gdybym była facetem, który skorzystał z usług prostytutki to nigdy bym Ci o tym nie powiedziała na początku znajomości. Sorry, to jest tak prywatna sprawa, jaka pewność, że nie pójdziesz dalej peplać oburzona o osobistych przeżyciach danej osoby? Myślę, że większość osób by sklamała, a już napewno jakas łaskę, ktora się zna dzień z nocą. Są takie sprawy, ze NIKOMU bym nie powiedziała, NIKOMU. mój mąż i tak wie o mnie bardzo dużo, ale i tak mam swoje sekrety, które nigdy nie dojrza światła dziennego, moje najbardziej osobiste myśli, których nie pozna nigdy nikt.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Skąd możesz wiedzieć ile osób by skłamało ile by nie.Ja tam swoje zdanie na ten temat.Zresztą z moim obecnym skrupulatnie to przegadałam.Nie na zasadzie pytanie i masz odp albo nara, tylko dokładnie mu wytłumaczyłam jakie mam podejście i dlaczego, to jest dla mnie ważne.

Ok są takie sprawy,że nikomu byś nie powiedziała ale np facet mówi ci,że osoby, które uprawiają przygodny seks go brzydzą a ty hipotetycznie go uprawiałaś i co wtedy kłamiesz i żyjecie sobie szczęśliwie?Mogłabyś tak, to bez sensu.Nie przeszkadzałaby ci ta myśl,że twój facet takie osoby jak ty nie toleruje?Ja bym z takim kimś za nic świecie nie mogła być.

Edytowane przez motylka_30
Czas edycji: 2020-07-07 o 20:26
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 20:31   #53
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Skąd możesz wiedzieć ile osób by skłamało ile by nie.Ja tam swoje zdanie na ten temat.Zresztą z moim obecnym skrupulatnie to przegadałam.Nie na zasadzie pytanie i masz odp albo nara, tylko dokładnie mu wytłumaczyłam jakie mam podejście i dlaczego, to jest dla mnie ważne.

Ok są takie sprawy,że nikomu byś nie powiedziała ale np facet mówi ci,że osoby, które uprawiają przygodny seks go brzydzą a ty hipotetycznie go uprawiałaś i co wtedy kłamiesz i żyjecie sobie szczęśliwie?Mogłabyś tak, to bez sensu.Nie przeszkadzałaby ci ta myśl,że twój facet takie osoby jak ty nie toleruje?Ja bym z takim kimś za nic świecie nie mogła być.
Dla mnie ktoś z takim podejściem do seksualności jest skreślony. Nie oceniam ludzi w ten sposób, nie interesuje mnie czy ktoś miał przygody na jedną noc czy nie. Także gdyby mi wypalił, że go "brzydzi" tak sama bym ucięła znajomość bez tłumaczenia się z mojej przeszłości.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 20:56   #54
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87984212]Dla mnie ktoś z takim podejściem do seksualności jest skreślony. Nie oceniam ludzi w ten sposób, nie interesuje mnie czy ktoś miał przygody na jedną noc czy nie. Także gdyby mi wypalił, że go "brzydzi" tak sama bym ucięła znajomość bez tłumaczenia się z mojej przeszłości.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

No więc widzisz po to, to wszytko aby sobie nie robić pod górkę i wyjaśnić jakie kto ma stanowisko.Rożne są opcje.Generalnie też staram się nie oceniać ale nie zawsze mi to wychodzi.Na pewno nie chciałabym faceta,który nie przepuścił żadnej aby mieć seks i nie był asertywny w ogóle a znam takich trochę.To nie mój typ faceta zdecydowanie i odpada w przedbiegach.

Edytowane przez motylka_30
Czas edycji: 2020-07-07 o 21:08
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 21:09   #55
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Skąd możesz wiedzieć ile osób by skłamało ile by nie.Ja tam swoje zdanie na ten temat.Zresztą z moim obecnym skrupulatnie to przegadałam.Nie na zasadzie pytanie i masz odp albo nara, tylko dokładnie mu wytłumaczyłam jakie mam podejście i dlaczego, to jest dla mnie ważne.

Ok są takie sprawy,że nikomu byś nie powiedziała ale np facet mówi ci,że osoby, które uprawiają przygodny seks go brzydzą a ty hipotetycznie go uprawiałaś i co wtedy kłamiesz i żyjecie sobie szczęśliwie?Mogłabyś tak, to bez sensu.Nie przeszkadzałaby ci ta myśl,że twój facet takie osoby jak ty nie toleruje?Ja bym z takim kimś za nic świecie nie mogła być.
Ja bym skłamała bez problemu bo wiem ze to się nie wyda to po co mam mówić
I nie przeszkadzałoby mi
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 21:11   #56
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87984334]Ja bym skłamała bez problemu bo wiem ze to się nie wyda to po co mam mówić
I nie przeszkadzałoby mi[/QUOTE]

Dla mnie dziwne nawet bardzo.To tak jak ty byś była obrończynią zwierząt a twój facet w przeszłości bił np psa a przy tobie udawała, że je szanuje.Chciałabyś tak?Wiem, że tutaj robi krzywdę komus ale dałam po po prostu taki przykład.Po drugie dajmy na to,że korzystałaś z męskiej prostytutki a twój facte uważa,że to patologia i serio by cię to nie ruszało?

Edytowane przez motylka_30
Czas edycji: 2020-07-07 o 21:17
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 21:54   #57
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Ok są takie sprawy,że nikomu byś nie powiedziała ale np facet mówi ci,że osoby, które uprawiają przygodny seks go brzydzą a ty hipotetycznie go uprawiałaś i co wtedy kłamiesz i żyjecie sobie szczęśliwie?Mogłabyś tak, to bez sensu.Nie przeszkadzałaby ci ta myśl,że twój facet takie osoby jak ty nie toleruje?Ja bym z takim kimś za nic świecie nie mogła być.
Jeżeli facet nie wiąże z tobą nie wiadomo jak dalekosiężnych planów to będzie miał na to wywalone i się nie przyzna. A nawet jeżeli będzie traktował to jako cos więcej niż seks, to też może wyjść z założenia, że skłamie. I się raczej nigdy nie dowiesz czy kłamał czy mówił prawdę, no, niestety

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87984334]Ja bym skłamała bez problemu bo wiem ze to się nie wyda to po co mam mówić
I nie przeszkadzałoby mi[/QUOTE]

Haha, kocham cię, xfrida
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 21:59   #58
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez Cukier_Puder_ Pokaż wiadomość
Jeżeli facet nie wiąże z tobą nie wiadomo jak dalekosiężnych planów to będzie miał na to wywalone i się nie przyzna. A nawet jeżeli będzie traktował to jako cos więcej niż seks, to też może wyjść z założenia, że skłamie. I się raczej nigdy nie dowiesz czy kłamał czy mówił prawdę, no, niestety



Haha, kocham cię, xfrida
Ja teraz piszę o poważnym związku a nie o romansie.Skoro chce być z kimś, kto tak na prawdę by nie był jeśli by znał prawdę i zna jego opinię na temat osób takich jak on.Spoko dla mnie głupota i nie rozumiem tego.

Chciałabyś być z homofobem w związku tylko że cię oszukał, że nim nie jest i się z tym krył dobrze a tak na prawdę nienawidził takich osób?To działa w dwie strony każdy ma tam jakieś wymagania od partnera i nie sądze abyś chciała aby kłamał,żebyś myślała,że jest tak jak ty chcesz a prawda jest inna.

Edytowane przez motylka_30
Czas edycji: 2020-07-07 o 22:06
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 22:10   #59
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Ja teraz piszę o poważnym związku a nie o romansie.Skoro chce być z kimś, kto tak na prawdę by nie był jeśli by znał prawdę i zna jego opinię na temat osób takich jak on.Spoko dla mnie głupota i nie rozumiem tego.

Chciałabyś być z homofobem w związku tylko że cię oszukał, że nim nie jest i się z tym krył dobrze a tak na prawdę nienawidził takich osób?
Ale nie wiesz jakie on ma zamiary co do ciebie. Jeżeli chce ciebie tylko urobić, to przecież się nie przyzna. Albo jeżeli się mega wkręcił, to też może tego nie przyznać.

Ja nie mówię o tym co ja bym zrobiła, mówię tylko, ze takie pytanie poza tym, że jest bez sensu samo w sobie, to też praktycznie niewiele tobie da, jeżeli ma to dla ciebie znaczenie.

Co do homofobii, to na szczęście to jest coś co bardzo szybko da się wyczuć, nawet jak człowiek się zarzeka, że absolutnie nie, to z normalnej codziennej rozmowy często da się wywnioskować, zupełnie nie pytając o to wprost. W przypadku przeszłości seksualnej po prostu się nie da
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 22:39   #60
kwitnacybez
⊰⠀klara. ♡
 
Avatar kwitnacybez
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 151
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Ja teraz piszę o poważnym związku a nie o romansie.Skoro chce być z kimś, kto tak na prawdę by nie był jeśli by znał prawdę i zna jego opinię na temat osób takich jak on.Spoko dla mnie głupota i nie rozumiem tego.

Chciałabyś być z homofobem w związku tylko że cię oszukał, że nim nie jest i się z tym krył dobrze a tak na prawdę nienawidził takich osób?To działa w dwie strony każdy ma tam jakieś wymagania od partnera i nie sądze abyś chciała aby kłamał,żebyś myślała,że jest tak jak ty chcesz a prawda jest inna.
Tak czytam i czytam tę Waszą dyskusję i zastanawiam się, co w sytuacji, jeśli facet w przeszłości uprawiał seks bez zobowiązań, a teraz zakochał się w tobie, chce stworzyć poważny związek i nie wracać do dawnych przyzwyczajeń? Wtedy też jest dla ciebie spalony na starcie? Przecież ludzie z czasem zmieniają poglądy; decyzje sprzed lat uważają za błędy lub po prostu się z nich śmieją...

Nie traktuj mojego pytania jako atak personalny, po prostu pytam z czystej ciekawości.

Swoją drogą, to myślę sobie, że spowiadanie się nowemu partnerowi ze wszystkich seksualnych przygód z przeszłości jest trochę bez sensu. Przecież co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr, a poza tym każdy ma prawo do prywatności. Warto tylko mieć pewność, że po tych wszystkich ekscesach nie ma się żadnych chorób wenerycznych. XD

Oczywiście, sprawa ma się inaczej, jeśli chodzi o kłamanie, że nie jest się dziewicą. Tutaj warto powiedzieć prawdę dla własnego komfortu i komfortu partnera...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kwitnacybez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-08 23:55:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.