DermaPen stamp MyM - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-01, 05:57   #211
Vera_Morela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 3
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dzięki aniołek199007, jesteś super 🙂
Vera_Morela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-01, 23:25   #212
Malabar
Raczkowanie
 
Avatar Malabar
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniołku, serdecznie dziękuję Ci za pomoc

Mam do Ciebie jeszcze pytanie odnośnie PQ Age. Zamawiam Dermapen z Ali, więc ze dwa tygodnie na niego poczekam, a do tego czasu chciałabym się trochę pozłuszczać. Rozważam BioRePeel i PQ Age. Czytałam w tym wątku, że używasz i polecasz PQ Age w pakiecie z mikronakłuwaniem - ile ml należy zużyć podczas zabiegu? PQ Age ma pojemnośc 3 ml, a BioRePeel 6 ml, zastanawiam się właśnie, czy BioRePeel nie straci właściwości, jeśli będę tę połówkę czy 2/3 ampułki, przechowywała w lodówce.
Malabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 08:52   #213
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Malabar ja swój PQ Age długo trzymałam w lodówce 2miesiące, nic się z nim nie stało, otworzyłam normalnie tą sylikonową główkę nałożyłam i po wszystkim zakręciłam tylko i wsio. Po jednej kropli wyciskanej nakładałam na : czoło/policzkekx2/i broda z nosem. Miałam ampułke 3ml na 4 razy ahh ta oszczędność
Jak przetestujesz BioRePeel daj znać koniecznie jak wrażenia, co prawda przygotowuje się do nakładania bez nakłuwania kwasu TCA ale nie wykluczam zakupu żeby przetestować z dermapenem jakiś gotowiec
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 20:25   #214
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny, czy derpamen będzie dobrym zabiegiem dla mocno rozszerzonych porów? Mam skórę po trądziku, z bliznami w postaci głównie rozszerzonych porów i blizn dołków, jakichś pofałdowan, czy serie zabiegów dadzą temu radę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 20:41   #215
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy derpamen będzie dobrym zabiegiem dla mocno rozszerzonych porów? Mam skórę po trądziku, z bliznami w postaci głównie rozszerzonych porów i blizn dołków, jakichś pofałdowan, czy serie zabiegów dadzą temu radę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, że tak tylko musisz uzbroić się w cierpliwość. Poszukaj dobrych preparatów dedykowanych na blizny coś z PDRN może być i działaj. Im głębsze blizny tym większe nakłucia oczywiście obserwuj skórę i dostosuj głębokość do blizn. Ja na swoją świeżą bliznę na środku czoła wjeżdżałam na 2mm. Ja pory miałam jak kratery teraz są praktycznie niewidoczne i nie powiększają się.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 00:29   #216
Malabar
Raczkowanie
 
Avatar Malabar
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Jak przetestujesz BioRePeel daj znać koniecznie jak wrażenia, co prawda przygotowuje się do nakładania bez nakłuwania kwasu TCA ale nie wykluczam zakupu żeby przetestować z dermapenem jakiś gotowiec
Dziękuję! Mam właśnie większą ochotę na ten BioRePeel niż PQ Age, bo widziałam u koleżanek naprawdę super efekty. U mnie to by mógł być naprawdę dobry wstęp przed dermapenem, bo moze pozbyłabym się choć częściowo przebarwień. Tylko się właśnie obawiałam, że te 6 ml może się zmarnować. Rozumiem, że tę ampułkę sie po prostu otwiera a nie przekłuwa górę igłą? Nigdy nie widziałam ich na żywo, a wydawało mi się, że na różnych filmikach dziewczyny wpuszczały igłę właśnie przez tę silikonową główkę. Czy po tym PQ Age stosowałaś jeszcze jakiś neutralizer? Bo jakoś tak przeraża mnie wizja zmywania tego samą wodą a właśnie kompletuję zamówienie, więc bym i coś do neutralizacji dopisała do listy.
Malabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 07:58   #217
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Malabar nie trzeba neutralizować kwasu TCA ani tych gotowców do zabiegów, wystarczy sama woda. Rób tak jak na filmikach przedstawiają zabig. BioPeel nabieraj strzykawką z igłą długą, wydaje mi się, że nawet 1ml starczy czyli przy dobrych wiatrach wystarczy Tobie na serie hehe ja bym tak zrobiła Ten PQAge otwierałam cały bez bawienia się w nabieranie strzykawką.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-03, 08:29   #218
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniołku bardzo dziękuję! Ostatnie zdanie mocno mnie dopinguje na razie mam plan do gabinetu na derpamen i może kwasy, jednak w przyszłości chcę robić sama, muszę zgłębić temat. Jesteś skarbnicą wiedzy tutaj! Moja pani doktor namawia mnie też na Geneo, jednak poczytałam trochę, że to zabieg bardziej bankietowy, nie wiem czy warto teraz robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 08:48   #219
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

6roove nie wiem czy w gabinecie w którym będziesz robić zabieg dermapenem mają duży wybór ampułek a jak nie to szukaj gdzie mają Neofound poczytaj sobie o nim troszke w wolnej chwili. Z PDRN bardzo mało oferuje gabinetów to bardziej popularne jest w Korei i Rosji z tego co zauważyłam.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 07:03   #220
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: DermaPen stamp MyM

Witam Mam pytanie do dziewczyn, które robią samodzielnie zabieg Nanosoft Booster eye :
1.Czy znieczulacie okolice oka przed zabiegiem?
2. Czy nanosoft igłę stosujecie jednorazowo? Czy jakoś ją dezynfekujecie i wykorzystujecie przy kolejnym zabiegu?
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 08:30   #221
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie do dziewczyn, które robią samodzielnie zabieg Nanosoft Booster eye :
1.Czy znieczulacie okolice oka przed zabiegiem?
2. Czy nanosoft igłę stosujecie jednorazowo? Czy jakoś ją dezynfekujecie i wykorzystujecie przy kolejnym zabiegu?
Znieczulam tą okolice bo zawsze ją robię przy okazji. Dezynfekuje spirytusem(przez strzykawkę przepuszczam spiryt) i igiełki się przepychają/czyszczą, a na koniec jeszcze solą fizjologiczną(w aptece do kupienia lub z neta) i taka igiełka mi starcza na serię 5 zabiegów nawet, lub dłużej. Aha po takim oczyszczeniu chowam w ręcznik papierowy do wyschnięcia.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-06, 09:17   #222
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Znieczulam tą okolice bo zawsze ją robię przy okazji. Dezynfekuje spirytusem(przez strzykawkę przepuszczam spiryt) i igiełki się przepychają/czyszczą, a na koniec jeszcze solą fizjologiczną(w aptece do kupienia lub z neta) i taka igiełka mi starcza na serię 5 zabiegów nawet, lub dłużej. Aha po takim oczyszczeniu chowam w ręcznik papierowy do wyschnięcia.
Bardzo dziękuję za odpowiedź
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 11:15   #223
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny,a jak myślicie, co byłoby lepsze do mezoterapii.....pistolet czy hydrapen. Czym to się różni? I co łatwiejsze w użyciu ��
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 14:51   #224
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Alicjaam123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a jak myślicie, co byłoby lepsze do mezoterapii.....pistolet czy hydrapen. Czym to się różni? I co łatwiejsze w użyciu ��
W pistolecie z igieł jest wstrzykiwany preparat na daną głębokość w skórę a hydrapen to taki nowocześniejszy dermapen nakłuwa skórę a między igiełkami wylatuje preparat. Jak dla mnie lepszy, wygodniejszy, bardziej skuteczny i mniej inwazyjny na skórę(czas rekonwalescencji) jest pistolet do mezoterapii. Pistoletu możesz używać cały rok a takiego dermapenu czy hydrapenu najlepiej nie używać w okresie większego nasłonecznienia ze względu na przebarwienia które mogą wyjść.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 21:08   #225
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dzięki aniolek....nareszcie coś wiem. Niby w necie dużo informacji, ale po ludzku to trzebaby dobrze przekopac
A czy taki z Ali może być? Bo nasz rynek ceną poraża

Aha, z tego co wiem to dermapen można używać cały rok, ale koniecznie z filtrami........
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-08, 08:41   #226
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
W pistolecie z igieł jest wstrzykiwany preparat na daną głębokość w skórę a hydrapen to taki nowocześniejszy dermapen nakłuwa skórę a między igiełkami wylatuje preparat. Jak dla mnie lepszy, wygodniejszy, bardziej skuteczny i mniej inwazyjny na skórę(czas rekonwalescencji) jest pistolet do mezoterapii. Pistoletu możesz używać cały rok a takiego dermapenu czy hydrapenu najlepiej nie używać w okresie większego nasłonecznienia ze względu na przebarwienia które mogą wyjść.

a z Twojego doświadczenia - co ile robisz dermapen - czy wtedy rezerwujesz sobie np dwa dni bez wychodzenia z domu? jak radzisz sobie z podrażnieniem po i łuszczeniem sie skóry? pytam, bo jak robi się to regularnie, to chyba trzeba troszkę pod zabieg zaplanować czas wolny i wyjścia z domu
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-09, 13:42   #227
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Alicjaam123 pewnie można zamówić tylko trzeba trafić na uczciwego Chińczyka który wyśle sprawny towar, koleżanki zamawiały z alli droższe dermapeny i pistolet jedna to nie działało w dermapenie wszsytkie akumulatorki i coś było nie tak z prędkością a z pistoletem nie działało zasysanie tak jakby był błąd sprzętu, chińczyk potem zbywał ją z odsyłaniem urządzenia. Ciężko ogólnie dogadać się z nimi przez translator bo oni głównie z jego korzystają. Możesz próbować zamawiać.

zuzaankaaa u mnie na początku przygody z dermapenem to nie wychodziłam z domu przed 4dni bo zaczerwienienie się utrzymywało i mocne złuszczanie ale ja to odrazu jechałam na większej głębokości. Obecnie zaczerwienienie mija po dobie, nie nakładam nic po, ale teraz zakupiłam sobie między innymi po kwasach by używać krem(w próbkach na olx) Avene cicalfate Post acne, zobaczę jak się sprawdzi. Pięlęgnacji nie zmieniam po używaniu dermapena.
Wiem też, że można używać w okresie letnim dermapen ale ja nie ryzykuje ze względu na złuszczanie i tendencję do przebarwień typu piegi.
Nie mam problemu również z rezerwacją czasu by nie pokazywać się ludziom bo pracuje z domu. Ale jakbym miała tylko week wolny to bym to robiła w piątek po pracy aby do poniedziałku wyładnieć

Za niedługo zaczynam kalendarz pielęgnacji dermapen-mezoterapia igłowa-kwasy przeplatane to będzie i zależne od gojenia się skóry po każdym zabiegu
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 06:48   #228
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

HejMój dermapenik i zestaw ampułek czeka na mnie od lataJeszcze za tydzień mam wyjazd firmowy i potem muszę właśnie jakis plan stworzyć. Ja mam tylko szansę zrobić zabieg weekendowo, więc pewnie będzie to piątek Zastanawiam się tylko jaką głębkość wybrać na sam początek, tak aby w ogóle zbadać reakcję skóry..?Aniołek, oczywiście pytanie to kieruję do Ciebie Od niedawna mam też sprzęcik do kawitacji, którą polubiłam i jakoś muszę to połączyć-gdzieś czytałam że można te zabiegi łączyć:najpierw oczyszczanie kawitacyjne a potem demapen, ale muszę doczytać. Oj, tych planów pielęgnacyjnych na jesień i zimę mam trochę Jeszcze będę chciała w tym roku wpleść w pielęgnację jakieś słabsze retinoidy z Ordinary, muszę to skoordynować
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 07:09   #229
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej Zastanawiam się tylko jaką głębkość wybrać na sam początek, tak aby w ogóle zbadać reakcję skóry..?Aniołek, oczywiście pytanie to kieruję do Ciebiemam też sprzęcik do kawitacji,muszę to połączyć-gdzieś czytałam że można te zabiegi łączyć:najpierw oczyszczanie kawitacyjne a potem demapen, ale muszę doczytać. :

Hej zacznij od 1-1,5mm sprawdź jak skóra zareaguje, nie powinno być drastycznie czyli rozlewu krwi itd skóra powinna się szybko w week zregenerować.

Tak połączenie kawitacja+kwasy+dermapen to jest dopiero zestawienie idealne, jak kwasów nie planujesz włączać to jak najbardziej przed każdym zabiegiem dermapenem oczyść skórę kawitacją. Dobrze, że mi o nim przypomniałaś będę musiała sobie zmajstrować jakiś zabieg na week, aby odsapnąć i się zrelaksować po remoncie

Niedługo będę testować sprzęt taki mały domowy kolejny zresztą gadżet do infuzji tlenowej czytałam, że rewelacyjnie działa na nawilżanie wierzchniej warstwy skóry z którą mam co jakiś czas problem, jakoś kremy nie dają tego czego oczekuje po nich
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-10, 07:38   #230
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dzięki za odzew Też tak myslałam żeby zacząć od 1mm...Jeszcze trochę poszukałam i... przed chwilą znalazłam na Topestetic takie info:
" W przypadku skóry twarzy stosuje się igły rzędu 0,5 do 1 mm.
Igły o długości 0,5 mm używane są w celu zwiększenia transportu substancji aktywnych, stymulacji kolagenu i elastyny oraz usuwania przebarwień i nierównej pigmentacji. ( UWAGA! Igły dłuższe niż 0,5 mogą uszkadzać melanocyty i skutkować pogłębieniem przebarwień) "
Trochę sie zdziwiłam. Nie wiem ile w tym prawdy.Ja mam delikatne przebarwienia na bokach czoła, trochę mnie to zaniepokoiło...
Może powinnam zacząć od 0,5mm? Robiłaś tak płytko?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:05   #231
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka to raczej ostrzeżenie dla osób które nie nakładają cały czas filtrów. Robiłam na taką głębokość również, w sumie to od najmniejszej do 2mm robiłam w jednym zabiegu aby na każdą warstwę zadziałać. Nie zauważyłam powiększania się przebarwień. Trzeba być sumiennym w nakładaniu filtrów co 4h jak jesteśmy na świeżym powietrzu
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:09   #232
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny.....polecam blog o pielęgnacji ,,Sekrety cery" Duuużo dobrej wiedzy i Pani Ania kosmetolog odpowiada na wszystkie pytania.
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-11, 18:23   #233
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: DermaPen stamp MyM

Jestem po swoim pierwszym zabiegiem dermapen. Nie zrobiłam tak dokładnie jakbym chciała, trochę bolało i następnym razem się znieczulę. Muszę chyba dokupić kwas hialurynowy by mieć lepszy poślizg , bo lepiej mi się pracowało gdy miałam skórę wilgotną od ampułki, ale wtedy nie ma szans bym zamknęła się w 2 ml na cały zabieg

No i jestem pod wrażeniem, że udaje się Wam pracować nano igłą. Mimo obejrzenia filmów istruktażowych, nie dałam rady opracować oka, preparat miałam wszędzie ale nie pod skórą. Zobaczę jak mi pojdzie "na kimś" , bo czeka mnie zabieg na koleżance.
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 09:45   #234
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aktualizacja.....rano jestem czerwona, jeszcze chyba pogorszyłam sprawę "mgiełką łagodzącą". Smaruje się, żelem aloesowym. Przyznam, że po zabiegach u kosmetyczki , następnego ranka nie było śladu. Nie szalałam z głębokościami, 0,5 mm czoło, oko 0.25 mm, policzki max 0,1mm. Ciekawe od czego to zależy....czyżbym miała robione jeszcze mniejsze głębokości? Czy to kwestia jakiejśmaski/kremu łagodzącego który miałam nakładany w gabinecie.
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 06:35   #235
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Aktualizacja.....rano jestem czerwona, jeszcze chyba pogorszyłam sprawę "mgiełką łagodzącą". Smaruje się, żelem aloesowym. Przyznam, że po zabiegach u kosmetyczki , następnego ranka nie było śladu. Nie szalałam z głębokościami, 0,5 mm czoło, oko 0.25 mm, policzki max 0,1mm. Ciekawe od czego to zależy....czyżbym miała robione jeszcze mniejsze głębokości? Czy to kwestia jakiejśmaski/kremu łagodzącego który miałam nakładany w gabinecie.
Możliwe, że jest/było to spowodowane w jakimś cyklu miesięcznym. W okresie i tuż przed bardziej jest wszystko odczuwalne i widoczne na skórze.
A jakich ampułek używasz do dermapena?
robiłaś teraz na sucho? jak na sucho to nie dziw się, że dziś masz armagedon na twarzy, mało tego od takiego nakłuwania na sucho możesz zrobić sobie więcej szkody niż pożytku. Teraz na estetik.pl jest promocja na ampułki Dermaheal zakup sobie do testów, są trzy rodzaje, ta HSR daje największy poślizg bo ma kwas hialuronowy, SB nie testowałam.
Co do igiełek Nano trzeba poćwiczyć niestety, najlepiej ponoć na dłoni, na kimś to wiadomo łatwiej niż na sobie. Nie zniechęcaj się, ja jestem bardzo zadowolona z nich zwłaszcza z górnej powieki, zrobiła się jędrniejsza i oko wydaje się uniesione

Jeśli używałaś jakiejś ampułki to całkiem możliwe, że któryś z kosmetyków spowodował taki efekt na skórze dzisiaj Aloes u mnie średnio się sprawdzał, powodował dyskomfort większego napięcia skóry. Zmieszaj aloes np. z pantenolem z apteki lub z półproduktów.


Ja wczoraj troszkę zaszalałam...znieczuliłam się-po zmyciu i odkażeniu nałożyłam w odstępach kilku minut 3 warstwy kwasu TCA 10%, po tym przemyłam twarz wodą, znowu odkaziłam i zrobiłam najpierw dermapen z ampułką dermaheal hsr+kiara reju+glutation+krzem+dmae (głębokość 1-1,5-2mm) a na koniec dostrzyknęłam w najbardziej potrzebujące miejsca dermaheal+kiara reju a i pod oczy dermaheal sr(bez kwasu bo puchne pod oczami).
Dziś skóra jak po jakimś liftingu, mega napięta rozświetlona, nie mogę zmarszczyć czoła ani na maxa się uśmiechnąć. Delikatne zaróżowienie na buzi jest, krem Cicalface Post-Acne działa dobrze nic nie piecze co najważniejsze Planuję przeprowadzić takie 4zabiegi z użyciem kwasu 10%-20%.
Po tym raczej już osobno będę nakładać kwas 30% i 50% na kilka blizn po pryszczach.

Zakupiłam na próbę krem 40% tktx chyba się nazywa taki czarny ostro kopie w sensie nie czuć, że ma się twarz, jest tak odrętwiała, że jakby mi ktoś przy****ł to bym nic nie poczuła
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 07:59   #236
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
(...)

Zakupiłam na próbę krem 40% tktx chyba się nazywa taki czarny ostro kopie w sensie nie czuć, że ma się twarz, jest tak odrętwiała, że jakby mi ktoś przy****ł to bym nic nie poczuła
To ja już wiem jaki krem wybiorę
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 08:22   #237
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka bardzo dobry mocny krem, kupiłam go z zamiarem używania wyższych stężeń kwasu TCA bo on piecze mocno i powoduje ból, ale z tym kremem to raczej wszystko przeżyje. Muszę tylko pamiętać jak będę robić mezoterapie, by partiami zmywać krem aby kompletnie nic nie czuć przy wbijaniu igieł
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 09:07   #238
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka bardzo dobry mocny krem, kupiłam go z zamiarem używania wyższych stężeń kwasu TCA bo on piecze mocno i powoduje ból, ale z tym kremem to raczej wszystko przeżyje. Muszę tylko pamiętać jak będę robić mezoterapie, by partiami zmywać krem aby kompletnie nic nie czuć przy wbijaniu igieł
Poczytałam, niezłe opinie ma To jeszcze zapytam czy miałaś może kontakt z preparatami Apis, np. Żel intensywnie łagodzący Dermasoft ?Myślę o preparatach łagodzących po i znalazłam tę firmę, ale nie znam.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 09:34   #239
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka żel ma dobry skład, dużo rzeczy łagodzących po zabiegach więc możliwe, że Tobie się sprawdzi. Większość z tych składników mam zakupionych z ecospa i używałam po zabiegach w serum zrobionym. Miej na uwadze jednak, że każda skóra jest inna. Odczekaj chociaż po zabiegu z godzinkę, przemyj twarz wodą i nałóż żel aby jednak te kanaliki się zamknęły powinno być ok
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 09:35   #240
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka żel ma dobry skład, dużo rzeczy łagodzących po zabiegach więc możliwe, że Tobie się sprawdzi. Większość z tych składników mam zakupionych z ecospa i używałam po zabiegach w serum zrobionym. Miej na uwadze jednak, że każda skóra jest inna. Odczekaj chociaż po zabiegu z godzinkę, przemyj twarz wodą i nałóż żel aby jednak te kanaliki się zamknęły powinno być ok
dziękuję
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.