Fryzjer - Lublin - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-15, 16:46   #2491
milka6263
Raczkowanie
 
Avatar milka6263
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 419
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja na 17:15 idę do Finezji na ulicy Agatowej.
Trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Wróciłam. Z efektu jestem nawet zadowolona.
Sama obsługa chłodna, nieprzyjemna, nie ma mowy o relaksie. Fryzjerka szarpała włosy i mocno drapała grzebieniem skórę głowy. Wysuszyła włosy bardzo niedokładnie, bo w konsekwencji wyszłam w mokrych.
Zapłaciłam 30zł za samo strzyżenie.
Tak 3,5/5
__________________
milka6263 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 22:04   #2492
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej dziewczyny!
A co sądzicie o Andrzeju Wójtowiczu z Galerii Fryzur na Jana Sawy? Kiedyś do niego chodziłam i moje zdanie jest takie, że w sumie umie strzyc, ale na farbowaniu się nie zna - chciałam ciemny blond, a wyszłam od niego z brązem I jeszcze mi wmawiał, że mi w tym dobrze - na drugi dzień się przefarbowałam No i drogi się ostatni zrobił
Obecnie poszukuję fryzjera, który zna się na rzeczy i będzie umiał mi ostrzyc włosy tak, żeby się nie kręciły i maksymalnie prosto układały (a mają troszkę tendencję do falowania) i żeby umiał ocenić kondycję mojego włosa i zdiagnozować np. jego porowatość, polecić kosmetyki do pielęgnacji, itp. Możecie kogoś polecić???
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 15:55   #2493
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jeśli chodzi o moje doświadczenia:
-NA PEWNO ODRADZAM koloryzację u Żanety (właścicielki) przy ul. Hirszfelda - użyła nie tego koloru, który chciałam (zamiast czekolady wyszłam autentycznie kruczo czarna), nie wiem, czy jej się pomyliło coś czy co... Kiedy umówiłam się na poprawkę (już za darmo, chociaż tyle) miała mnie farbować jakaś inna dziewczyna. Umówiłam się, byłam swiadkiem jak mnie zapisała w zeszycie. Czekałam na nią chyba ze 40 min, nie pojawiła się, w końcu zajęła się mną ta nieszczęsna właścicielka. Była nieprzyjemna, szarpała niemiłosiernie przy nakładaniu farby, myciu i suszeniu. Nie odezwała się ani słowem, za wyjątkiem komentarza, że mi bardzo włosy wypadają (nic dziwnego, skoro tak szarpała...). Zero przeprosin, przyznania się do błędu. Oczywiście efekt końcowy był mizerny, bo nakładając troche ciemniejszą farbę na czarną nic się nie rozjaśni (panie oznajmiły, że dekoloryzacja nie była potrzebna...). Omijam szerokim łukiem do dziś.

-Salon Sky Spa w Olimpie. Byłam u p. Gosi. Na początku wydaje się całkiem sympatyczna. Widać, że zna się na koloryzacji. Więc jeśli chodzi o fachowość, nie jest zła. Potem zaczęła strasznie krytykować moje włosy, że się kręcą, puszą itd itd (mam takie od urodzenia, w końcu nie każdy musi mieć naturalnie proste, gładkie wlosy?); sugestywne pytania czy używam jakichkolwiek odżywek, masek (mam ich pełno i staram się dbać o pielęgnację) i wiele innych uwag. Jeszcze żaden fryzjer nie powiedział mi tyle złego o moich włosach. Na moje pytanie, czy mogłaby jakoś ciekawie mnie ściąć, odpowiedziała, że przy takiej długości (półdługie) i gęstości lepiej nie kombinować i ciąć na tępo, bo można zrobić więcej złego. Efekt farbowania fajny, ale samo wysłuchiwanie 2h takich rzeczy niezbyt przyjemne. I wyszłam z odbarwionymi spodniami, bo bleach jej kapnął na moje nogi (zauważyłam dopiero po wyjściu). 250 złotych nie było to warte.

Mam więc pytanie, czy Hair line byłby dobrym wyborem jeśli chodzi o strzyżenie i koloryzację? Do kogo najlepiej się zapisać (chodzi o to, żeby jeszcze był w miarę pomocny i poradził coś z pielęgnacją itd)?

Czy może lepiej Montownia?? Doradźcie coś pleaseee.
__________________
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
― Charles Bukowski

Edytowane przez Aanulek
Czas edycji: 2013-05-18 o 15:58
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 13:02   #2494
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Fryzjer - Lublin

Byłam w Montowni i jakoś mam mieszane uczucia. Po pierwsze Pan nie zapisał że chciałam koloryzację ze ścięciem a tylko cięcie, jednak ulitowano się nade mną i ostatecznie położono kolor. Co do samych usług to wszystko było ok, mam zastrzeżenia do farby ponieważ nie do końca dobrze pokrył siwe włosy, farbę trzymałam długo, pod nagrzewaniem, a mimo wszystko są przebłyski na siwych samo ścięcie też dziwne ale też nie chcę się czepiać ponieważ należę do osób, które raczej nie mają wielkiego zmysłu i lubię gdy fryzjer potrafi dobrać kolor i fryzurę do twarzy chyba jednak pozostanę wierna Teksturze
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 15:12   #2495
Nadia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: Fryzjer - Lublin

Zastanawiam się nad odwiedzeniem salonu Invidia na Jutrzenki. Będę wdzięczna za Wasze wskazówki. Czy któraś z Was była w tym salonie? Interesuje mnie strzyżenie. Mam krótkie włosy i chcę je podciąć,odświeżyć. Czy warto odwiedzić ten salon? Dodam,że jestem dość wymagająca jeśli chodzi o krótkie fryzury. Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje
Nadia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 12:04   #2496
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez nicedream Pokaż wiadomość
Wcześniej byłam wierna Hair Line, jedynym mankamentem były dla mnie farby L'oreal, które wypłukują się u mnie do brzydkich odcieni żółtego (mam włosy blond).
A czy próbowałaś raz na jakiś czas użyć szamponu rewitalizującego kolor? Mi bardzo pomaga w utrzymaniu właściwego odcienia blond

Cytat:
Napisane przez Aanulek Pokaż wiadomość
Mam więc pytanie, czy Hair line byłby dobrym wyborem jeśli chodzi o strzyżenie i koloryzację? Do kogo najlepiej się zapisać (chodzi o to, żeby jeszcze był w miarę pomocny i poradził coś z pielęgnacją itd)?
Ja nieustająco bardzo polecam Agnieszkę z Hair Line - jestem zadowolona za każdym razem ze strzyżenia i koloryzacji Jedyny minus to cena
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2013-05-20 o 12:05
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 11:33   #2497
an78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny, czy był ktoś jeszcze w salonie Evolution na Krańcowej jakie macie opinie o nim?
an78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 13:36   #2498
carolcia88
Rozeznanie
 
Avatar carolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 592
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat Pani Edyty z ProArte (kiedyś było na Spadochroniarzy - teraz jest na Spokojnej).
Ogólnie czy jesteście zadowolone ze strzyżenia.
__________________
carolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 14:22   #2499
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez carolcia88 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat Pani Edyty z ProArte (kiedyś było na Spadochroniarzy - teraz jest na Spokojnej).
Ogólnie czy jesteście zadowolone ze strzyżenia.
ja do niech chodziłam swego czasu, byłam bardzooo zadowolona, koleżanka także. Niestety trochę drogo i zawsze trzeba było się z dużym wyprzedzeniem zapisywać, może teraz się coś zmieniło
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 14:43   #2500
carolcia88
Rozeznanie
 
Avatar carolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 592
Dot.: Fryzjer - Lublin

No właśnie ceny to mają kosmiczne, ale Iwonka (która już tam niestety nie pracuje) była jedyną fryzjerką umiejącą słuchać klientki i dla której podcięcie końcówek to było podcięcie końcówek a nie wyciachanie połowy włosów na głowie...
__________________
carolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 12:17   #2501
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
A czy próbowałaś raz na jakiś czas użyć szamponu rewitalizującego kolor? Mi bardzo pomaga w utrzymaniu właściwego odcienia blond
A jaki konkretny szampon polecasz?

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Ja nieustająco bardzo polecam Agnieszkę z Hair Line - jestem zadowolona za każdym razem ze strzyżenia i koloryzacji Jedyny minus to cena
Możecie podać orientacyjną cenę za strzyżenie włosów do łopatek?
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 12:58   #2502
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
A jaki konkretny szampon polecasz?
ja używam takiego
http://allegro.pl/joanna-szampon-rew...245255077.html

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
Możecie podać orientacyjną cenę za strzyżenie włosów do łopatek?
Nie pamiętam dokładnie ile samo strzyżenie, bo zawsze robiłam je z farbowaniem albo pasemkami, ale wydaje mi się, że ok. 50zł(?) Najlepiej zadzwonić i zapytać
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 13:18   #2503
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzjer - Lublin

Byłam w Hair line u Dominiki, tak jakos padło Śmiało mogę polecić - da kilka opcji do wyboru, zaproponuje coś od siebie, zna się na koloryzacji. Doradzi nawet najbardziej niezdecydowanej klientce i sympatyczna. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to to że trochę ciągnie włosy, ale w końcu zawsze można zwrócić uwagę Fryzura powstała w sumie spontanicznie po dłuugiej rozmowie, ale jestem zadowolona A cena normalna jak na porządny salon w Lublinie, bywałam w droższych, a wychodziłam z mieszanymi odczuciami (jak pisałam wcześniej).
__________________
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
― Charles Bukowski
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 21:51   #2504
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: Fryzjer - Lublin

oshinek - dziękuję za odpowiedź, szampon już kliknięty na allegro
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 21:17   #2505
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Fryzjer - Lublin

Salon Joanna ul.Pogodna, opinnie jakies?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:49   #2506
Nadia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny proszę poradźcie jakąś dobrą fryzjerkę co do strzyżenia. Mam włosy obcięte na krótko.Teraz chcę odświeżyć fryzurę, gdyż raz w miesiącu jest to konieczne. Poprzednie moje strzyżenie jest według mnie do bani i chcę zmienić fryzjera. Dodam,że niestety jestem wymagająca co do cięcia. Lubię strzyżenie takie bardziej awangardowe,śmiałe. Proszę poradźcie czy warto odwiedzić któryś z salonów na Jutrzenki.Może Invidia lub Nicole Fariani?Macie doświadczenie co do tych salonów? Pytam o te dwa salony gdyż mieszkam niedaleko Jutrzenki (osiedle Nałkowskich).A może polecicie jakiś dobry salon na osiedlu Fulmana?
Wiem,że w Hair Line strzygą świetnie, ale nie bardzo mam czas, aby jeździć do centrum gdyż mam 4 miesięczne niemowlę,a to cała wyprawa do fryzjera.
Będę wdzięczna za Wasze wskazówki. Pozdrawiam
Nadia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:06   #2507
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
oshinek - dziękuję za odpowiedź, szampon już kliknięty na allegro
Nie ma sprawy Myślę, że 1-2 użycia na tydzień i będzie ok, bo codziennie nie polecam, chyba, że chcesz fioletową poświatę na włosach
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:53   #2508
nicedream
Raczkowanie
 
Avatar nicedream
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 274
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
A czy próbowałaś raz na jakiś czas użyć szamponu rewitalizującego kolor? Mi bardzo pomaga w utrzymaniu właściwego odcienia blond

Próbowałam, niestety moje włosy nie lubią tego typu szamponów, błyskawicznie robi mi się siano.

Ja nieustająco bardzo polecam Agnieszkę z Hair Line - jestem zadowolona za każdym razem ze strzyżenia i koloryzacji Jedyny minus to cena
Agnieszka to moja ulubiona fryzjerka Polecam wszystkim
__________________
.



nicedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 09:47   #2509
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej, czy polecacie Łysola do długich włosów? Jestem wybredna - nie chce ścinać z długości, nie chcę cieniować (bo będą mi się znowu włosy falować, a nie mam zamiaru ich prostować), może grzywka znowu, ale potrzebuję odmiany
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 18:18   #2510
figimigi
Przyczajenie
 
Avatar figimigi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej, co sądzicie o salonie fryzjerskim przy ul. Nadstawnej (koło PKS) drogo tam jest i dobrze obcinają? Szukam dobrego i nie drogiego fryzjera w centrum albo okolicach miasteczka akademickiego.
figimigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 18:55   #2511
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Drogie Wizażanki czy mogłybyście polecić jakiś dobry salon w ktorym potrafią porządnie modelować włosy.Co do strzyżenia nie jestem zbyt wybredna i wymagająca ponieważ mam włosy długie i cieniowanie - więc jedynie podcinam regularnie końcówki.Natomiast moje włosy są bardzo gęste ,długie z tendencją do puszenia się.Wymodelowanie ich by wyglądały w miarę jako tako udaje się naprawdę nie licznym fryzjerom.Wiekszosc jedyne co potrafi zrobic to wyprostowac je prostownicą by zatuszować brak umiejetnosci posługiwania się szczotką i suszarką.Zależy mi na odbiciu od nasady poniewac mam włosy cięzkie i jakims fajnym w miare ksztalcie fryzury .Po kazdej wizycie w salonie wychodze jak francuski pudel z wlosami powywijanymi w kazda stronę swiata.
Do tej pory byłam wierna Pani Wioli z TRENDY HAIR FASHION.Fantastyczna fryzjerka ,Dobrała mi idealnie kolor kiedy farbowałam odrost (mam pasemka jasne blond) no i fantastycznie modelowała włosy.Po jej modelowaniu włosy trzymały sie w nienaruszonym stanie 3 dni,były mieciutkie, sliskie odbite od nasady .Co do strzyżenia bardzo fajne fryzurki spod jej rąk wychodziły, ale niestety Pani Wiola poszła na zwolnienie, a mi został kłopot ze znalezieniem nowego fryzjera.
Byłam u Łaniewskich na Staszica bodajże u Pani Magdy.Zafundowałam sobie rytuał kerastase ktory okazal sie totalną klapą.Za ampułkę i wymodelowanie włosów zapłaciłam 140 zł co było dla mnie totalnym szokiem.Tym bardziej ze wlosy po tym mialam tak porowate i suche ze przy wyciaganiu ich na szczotkę mialam wrazenie że na niej zostaną.Nie jestem fryzjerką ale to jak ta Pani modelowała włosy wołało o pomste do nieba ,tym bardziej że wyszłam z włosami na wpół mokrymi i ulizanymi jak mało kto.Co do strzyżenia rewelacji tez nie widziałam kiedy czekałam grzecznie na moją kolej.
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 17:13   #2512
Igooshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Biłgoraj/Wilczyn/Lublin
Wiadomości: 6
GG do Igooshka
Dot.: Fryzjer - Lublin

Polecam salon LaMadame na Krakowskim Przedmieściu (deptak).
Byłam tam już drugi raz na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolona. Pani (niestety nie pamiętam imienia, cechą charakterystyczną są długie, wyprostowane blond włosy) jest bardzo sympatyczna, przed myciem głowy ogląda włosy, doradza, mówi konkretnie co zrobi. Strzyże bardzo dokładnie, a nie "na łapu-capu" ;P Przy modelowaniu nie szarpie włosów, stara się, żeby wszystko, co robi, było komfortowe dla klientki. Modeluje też świetnie (mam włosy długie, kręcone, ale raczej cienkie), na każde pytanie odpowiada grzecznie i naprawdę widać, że zależy jej na końcowym efekcie fryzury i - co najważniejsze - na zadowoleniu klientki.
Cena strzyżenia z myciem i modelowaniem długich włosów to wg cennika koszt 60 albo 65 zł, ja byłam tam 2 razy na promocji 50%, ale uważam, że praca tej Pani jest warta swojej ceny (przez 3 miesiące od pierwszej wizyty włosy układały mi się naprawdę świetnie!). Na pewno będę tam wracać. (Dodam, że słyszałam, że w piątki mają podobno jakieś zniżki dla studentów.)
Igooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 10:10   #2513
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Postanowiłam za kilkoma pozytywnymi komentarzami przetestować Studio Modnej Fryzury.To co dzisiaj mnie tak spotkało przechodzi najsmielsze wyobrażenia.Obsługiwała mnie Pani (imienia nie pamietam) z krotkimi ciemnymi włosami z dużą wadą wymowy.Cięzko bylo zrozumiec co do mnie w ogole mówiła.Połowę rzeczy musiałam sie domyślac(ale nie oceniam fryzjera po tym jak mowi tylko jak robi)No więc zacznę od tego ,że poszłam na kurację ozonową z ampułką.Nie spodziewałam się jakichś rewelacji po saunie ale koniec końcow wyszłam z włosami w o wiele gorszym stanie niz przyszłam, ba pokusze sie o stwierdzenie ze tragicznymi.Pani totalnie niekompetentna wmawiała mi że bylam zapisana rowniez na strzyzenie, chociaz doskonale pamietam na co sie umawiałam.Siedząc już na fotelu , mimo mojej woli chciała kłasc mi farbę, podcinać końcowki a nastepnie robic jakis warkocz.No nic myslę sobie moze przynajmniej ułozy mi te włosy w miare.W połowie modelowanie zostawiła mnie i poszła myć włosy drugiej klientce mimo iż druga fryzjerka była w tym czasie wolna i nic nie robila.Czekałam ponad 15 minut .Moje zdenerwowanie osiągnelo maximum kiedy fryzjerka wrocila i zaczela modelowac suche wlosy przez co zaczeły mi sie plątac i musiała dwa razy wyciąc mi je po prostu nożyczkami.Wierzcie mi dziewczyny miałam ochotę wstac stamtad i wyjsc nie zapłaciwszy złamanego grosza.Jak można obslugiwac z doskoku dwie klientki w tym samym czasie i brac za to normalną stawkę.Zapłaciłam ponad 100 zł za to ze posiedziałam pod sauną bez odżywki z jedynie mokrymi włosami i moje włosy zostały potargane w najbardziej mozliwy sposob.Druga klientka rowniez nie była zadowolona (Pani chciała kolor ciemny a dostała dużo jasniejszy)Pomijam już fakt że fryzjerka pozwoliła sobie mówić mi na Ty mimo iż nie przechodziłam z nią na per Ty i nie mam 20 lat.Jestem przeokropnie rozczarowana że wydawałam 105 zł w błoto.Mało tego po powrocie do domu musiałam umyć głowe bo nie mogłam włożyc grzebienia we włosy były tak posklejane.Pani narzekała że mam za długie włosy i zbyt gęste(co jest dla mnie smieszne, bo chyba od tego jest fryzjer by na kazdych włosach potrafic wyczarowac jakas w miare fryzure)Z tego co zauwazyłam w tym salonie obowiązuje zasada ilosci a nie jakosci.Byle jak aby kasę wziąć i pozbyc sie klienta.Obserwowałam w miedzy czasie drugą fryzjerkę ktora czesała na wesele .W ciagu 15 minut zrobiła upięcie ktore polegało na spryskaniu włosów lakierem i zaczesaniu ich do tyłu,mimo iz dziewczyna chciała na bok.Dla mnie to najgorszy salon w Lublinie w jakim Miałam okazje być a zaliczyłam juz naprawde przeróżnych fryzjerów.Omijajcie go z daleka jesli nie chcecie wyjsc z powycinanymi włosami.
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 19:17   #2514
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Drodzy przedwczoraj wzięłam na ostrzał Akademię Urody Sky Spa w Olimpie.I musze przyznac że jestem bardzo zadowolona .Co do strzyżenia wypowiadać sie nie bede bo byłam jedynie na rekonstrukcji włosów Joico.Po ostatniej wizycie w studio Modnej Fryzury byłam bardzo sceptycznie nastawiona jak sie okazalo niepotrzebnie.Pani bardzo miła wszystko mi wytłumaczyła.Widać było ze bardzo sie stara.To po prostu sie czuje jak ktos w to co robi wkłada całe serce.Włoski po zabiegu są rewelacyjne sypkie i sliskie, po raz pierwszy od dawna przy rozczesywaniu ich nie muszę używac grzebienia ,wystarczyło samymi palcami przeczesac.Mimo iż w cenniku za dlugie włosy widnieje cena 190 zł Pani policzyła mi jako srednie za 160(a wloski mam naprawde bardzo dlugie)
W nastepnym tygodniu idę na strzyzenie takze zdam wam relacje jak było
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 12:51   #2515
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy ktoras z Was robila sobie keratynowe prostowanie.i moglaby polecić jakis salon/ewentualnie osobe która moglaby mi taki zabieg wykonac w rozsądnej cenie?
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 16:31   #2516
nowa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 44
PIERRE LUPINA Lublin

hej, był ktoś z Was w tym salonie na Kapucyńskiej?? Jaka jest Wasza opinia?? Warty jest swojej wysokiej ceny??
nowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 07:04   #2517
nowa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer - Lublin

Odpowiedzi się nie doczekałam ale przetestowałam salon na własnych włosach i jestem bardzo zadowolona, super obsługa, pełen profesjonalizm ścięcie i koloryzacja super, troszkę się wykosztowałam ale było warto
PS. polecam Panią Iwonę
nowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:08   #2518
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja byłam na keratynowym prostowaniu dokladnie tydzien temu w Hair Line Studio.I szczerze mowiąc jestem totalnie rozczarowana.Zanim zdecydowalam sie na zabieg keratynowego prostowania chodzilam regularnie na Rekonstrukcje wlosów do Sky Spa i muszę ze szczerym sercem przyznac ze po rekonstrukcji moje włosy byly w lepszym stanie niz sa teraz.Mam wlosy z natury falowane, suche i porowate.Stosowałam juz na moje włosy doslownie wszystko topie w nich miesiecznie kilka dobrych stówek i rewelacji nie manie oczekiwalam super prostych wlosow ale chociaz troche bardziej elastyczniejszych i gladkich.Salon pracuje na kosmetykach Global Keratin.Sam zabieg dosc przyjemny chociaz w pewnym momencie oczy zaczely mi lzawic, fryzjerka mi powiedziala ze mimo iz producent obiecuje ze nie stosuje w tych kosmetykach zadnych zwiazkow chemicznych to nie ma co sie oszukiwac bo jakies sladowe ilosci ich są.Totez zachecona samymi pozytywnymi opiniami zdecydowalam sie na zabieg, za calośc z odzywka i szamponem ktorym pozniej trzeba myc wlosy, zaplacilam 520 zł niby nie drogo w porownaniu z innymi salonami robiacymi globala, ale za ta cene oczekiwalam minimalnej roznicy.Stosowalam sie do wszystkich zalecen a mimo to nic sie z nimi nie zmienilo ani na lepsze ani na gorsze ,wlosy tuz po zabiegu mialam wrazenie jak by byly tłuste,Pani tlumaczyla mi ze to tak musi byc.Zadnej sypkosci nie zaobserwowalam mimo iz chcialam bardzo wierzyc w to ze moje wlosy sie zmienily ,to nic takiego sie nie stalo.Niewiem moze mam jakies nie normalne wlosy,Moze u kogos innego sie sprawdzi.Dziwi mnie tylko to ze na niektorych zdjeciach w necie naprawde efekty koncowe sa zjawiskowe mimo iz wlosy byly w stanie fatalnym.zastanawia mnie to czemu moje chociaz w polowie takie nie sa
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 07:45   #2519
Viollax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam
Mam do was pytanie. Czy któraś z was odwiedziła salon scherry na Willowej? Jakie są tam ceny ;> bo z tego co widzę to na ich stronie nie ma cennika
Viollax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 15:43   #2520
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam, bede w lublinie na weselu w ten weekend. Czy mozecie mi polecic jakiegos fryzjera w okolicy Dziesiatej (nieskomplikowane upiecie).

Dzieki!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.