Tak późno u mnie działają? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 16:38   #1
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188

Tak późno u mnie działają?


Mam do Was pytanie. Czytałam już tutaj sporo na temat tabletek i ich działania a propos intensywności okresu, ale nie znalazłam odpowiedzi na mój problem. Skończyłam brac swoje czwarte opakowanie tabletek (Cilest) i wlaśnie od czwartku mam siedmiodniową przerwę, ale... mój okres jest mniej obfity niż poprzednie, lecz tak samo bolesny, zaczął sie w odpowiednim dniu, itp. Różni się tylko obfitością. (ciąży raczej nie podejrzewam - zabezpieczenie tabletkami i prezerwatywą, choc oczywiście jakies prawdopodobienstwo jest) Mozliwe, żeby tabletki dopiero teraz wpłynęły na intensywnośc plamien?
Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 16:52   #2
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Tak późno u mnie działają?

Intensywność plamień mogła się zmniejszyć dopiero teraz. Możliwe jest także, że tylko ten okres jest krótszy i mniej obfity, a reszta będzie w normie.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 16:56   #3
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: Tak późno u mnie działają?

Dodam jeszcze, że ostatnio przez dłuższy czas miałam mnóstwo stresów i na dodatek mam chyba jakieś zapalenie (musze i tak iśc do lekarza, ale dość daleko do tej wizyty) - ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie w przypadku krwawień z odstawienia.
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 17:04   #4
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Tak późno u mnie działają?

Ma. Zawsze ma. Także sądzę, że już znalazłaś powód mniej obfitego krwawienia. Ale skoro i tak się wybierasz do lekarza to wspomnij mu o tym. Zawsze lepiej otrzymać fachową poradę.
Pozdrawiam i zyczę spokojniejszego życia.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 12:52   #5
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Tak późno u mnie działają?

Na pewno inetnsywnosc sie może zmiejszyć ale jest tez i tak np u mnie ,że pomimo stosowania 5 lat antykoncepcji dodatkowo musze brac srodki na mniejsze krwawienie a także na ból bo antykoncepcja nie dział u mnie w ten sposób.Także wszystko zależy od organizmu.Dobrze jest jak wszystko się zmiajsza i dolegliwości sa malutkie.Ja właśnie zazdroszczę tym kobietą ,które tak mają ,bo ja jak mam okres to nie dość ,że jest uporczywy to jeszcze się denerwuję aby mi nic nie przeciekało.

asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.