Body wrapping - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-05, 10:46   #1
lusisi
Raczkowanie
 
Avatar lusisi
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62

Body wrapping


Albo jestem ślepa, albo nie ma, w każdym bądź razie proszę, nie bijcie mnie.
Chciałabym na dniach zacząć wysmuklać swoje ciało kosmetykami. O body wrappingu już się troszkę naczytałam w przeszłości, owijałam sobie brzuszek folią i smarowałam go żelem termoaktywnym. Jednak chciałabym tym razem zacząć to bardziej profesjonalnie ze specjalnie przeznaczonymi do tego kosmetykami.
Jakie produkty możecie polecić? Robicie to? Słyszałyście tylko o tym i twierdzicie, że to głupota, która nie działa?
Mi się wydaje, że fajnie ujędrnia skórę i można się pozbyć naszego "ukochanego" cellulitu (lecz zdjęcia mogą kłamać) - ale trzeba to połączyć z dietą i ćwiczeniami.
Szukając w internecie kosmetyków, wszędzie wyskakiwały mi kosmetyki z Bielendy, ale może znacie jakieś inne lub możecie ewentualnie potwierdzić działanie tych cudów z pod skrzydeł Bielendy? Cenowo wygląda ok, ale czy aby niektóre nie są nieco zbyt tanie na takie cud-miód zabiegi?
__________________
Od muzyki, piękniejsza jest tylko cisza.


Zapraszam na odwiedziny do
mojej firmy
lusisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 14:05   #2
nikkimikki
RazDwaTrzy
 
Avatar nikkimikki
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 39
Dot.: Body wrapping

Ja nie wiem czy bym znalazła w domu czas i chęci na takie bawienie się z tym. xd
Jedyny moment, kiedy o tym usłyszałam to jak czytałam ofertę jakiegoś salonu kosmetycznego, ale nie wgłębiałam się bardziej w temat
nikkimikki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 20:33   #3
lusisi
Raczkowanie
 
Avatar lusisi
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Body wrapping

Też to widziałam, ale za granicą jest to bardzo popularne, wiele dziewczyn udostępnia swoje zdjęcia i wrzuca filmiki na youtube. Można owijać uda, pośladki, brzuch i biodra, ramiona, ręce... Całkiem fajna sprawa, a ciałko ma się ujędrniać.
Tylko nadal nie wiem zbyt wiele jakie kosmetyki byłyby dobre...
__________________
Od muzyki, piękniejsza jest tylko cisza.


Zapraszam na odwiedziny do
mojej firmy
lusisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 17:54   #4
natalia393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Body wrapping

Właśnie leżę owinięta folią, pierwszy zabieg z Bingo spa piecze strasznie ale wytrzymam
natalia393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 15:57   #5
lusisi
Raczkowanie
 
Avatar lusisi
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez natalia393 Pokaż wiadomość
Właśnie leżę owinięta folią, pierwszy zabieg z Bingo spa piecze strasznie ale wytrzymam
Właśnie na Bingo Spa natknęłam się dzisiaj, też mają całkiem niezły wybór. Jaki dokładnie kosmetyk? Mocno piecze? Są efekty?
__________________
Od muzyki, piękniejsza jest tylko cisza.


Zapraszam na odwiedziny do
mojej firmy
lusisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 17:31   #6
natalia393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Body wrapping

nie mogłam się zdecydować na jeden więc kupiłam 2
Koncentrat Cynamonowo-Kofeinowy z olejkiem arganowym i koncentrat cynamonowo-algowy z l-karnityną.
z tym drugim jestem w stanie wytrzymać pieczenie i leżę z tą folią ok 1h, ten pierwszy pali straszznie po ok 20-30 min szybko ściągałam folie bo czułam jakbym się oblała wrzątkiem i jeszcze ok 20min po zdjęciu paliło chociaż trochę mniej ale wydaje mi się,że po prostu za dużo go nałożyłam.
Efekty fajne skóra jest mocno czerwona po zabiegu ale bardzo miła w dotyku i ujędrniona.
natalia393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 10:26   #7
lusisi
Raczkowanie
 
Avatar lusisi
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez natalia393 Pokaż wiadomość
nie mogłam się zdecydować na jeden więc kupiłam 2
Koncentrat Cynamonowo-Kofeinowy z olejkiem arganowym i koncentrat cynamonowo-algowy z l-karnityną.
z tym drugim jestem w stanie wytrzymać pieczenie i leżę z tą folią ok 1h, ten pierwszy pali straszznie po ok 20-30 min szybko ściągałam folie bo czułam jakbym się oblała wrzątkiem i jeszcze ok 20min po zdjęciu paliło chociaż trochę mniej ale wydaje mi się,że po prostu za dużo go nałożyłam.
Efekty fajne skóra jest mocno czerwona po zabiegu ale bardzo miła w dotyku i ujędrniona.
Centymetrów masz już mniej? Chcę zacząć, a nie wiem na jakie kosmetyki się zdecydować, haha.
__________________
Od muzyki, piękniejsza jest tylko cisza.


Zapraszam na odwiedziny do
mojej firmy
lusisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 01:59   #8
natalia393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Body wrapping

Tak cm spadają kg tez😀 ale Stosuję też dietę więc nie wiem czy to owijanie się samo w sobie działa
natalia393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 11:08   #9
lusisi
Raczkowanie
 
Avatar lusisi
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez natalia393 Pokaż wiadomość
Tak cm spadają kg tez😀 ale Stosuję też dietę więc nie wiem czy to owijanie się samo w sobie działa
Pewnie coś daje, ujędrnia skórę, a to jest chyba ważne podczas odchudzania, żeby skóra była w dobrej kondycji.

Cytat:
Napisane przez puma917 Pokaż wiadomość
stosowałam, bardzo polecam, ale musi to być naprawdę mocny koncentrat jak np ten http://zadbajocialo.pl/najmocniejszy...0-ml-p-31.html

Taki koncentrat jest bardzo wydajny starczy na kilka miesiecy.
Sprawdzę sobie co to, dzięki.
__________________
Od muzyki, piękniejsza jest tylko cisza.


Zapraszam na odwiedziny do
mojej firmy
lusisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 11:16   #10
AgaLk
Raczkowanie
 
Avatar AgaLk
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 232
Dot.: Body wrapping

Podbijam temat
Czy któraś z Was to stosuje? warto się owijać? widać efekty?
AgaLk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 10:15   #11
makulska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Body wrapping

Też bym się chętnie dowiedziała czy warto stosować, ale słyszałam, że też warto jakiś krem do tego stosować
makulska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 11:13   #12
jellybean93
Przyczajenie
 
Avatar jellybean93
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body wrapping

ogólnie - warto. Bo ja np widzę duże ujędrnienie, nawet od razu po użyciu. Wiadomo, że żeby zobaczyć jakies tam efekty to trzeba wszystko regularnie itp, ale ja za każdym razem jak użyje to w dotyku mam inną skórę zupełnie. A druga ważna rzecz to to, czego używasz - bo ja przetestowałam chyba z 4 produkty zanim trafiłam na dobry. No i wiesz, nie samym wrappingiem człowiek żyje .... ćwiczonka, dieta itp nadal wjeżdża na stałe
jellybean93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 10:38   #13
another_love
Przyczajenie
 
Avatar another_love
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 17
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez jellybean93 Pokaż wiadomość
ogólnie - warto. Bo ja np widzę duże ujędrnienie, nawet od razu po użyciu. Wiadomo, że żeby zobaczyć jakies tam efekty to trzeba wszystko regularnie itp, ale ja za każdym razem jak użyje to w dotyku mam inną skórę zupełnie. A druga ważna rzecz to to, czego używasz - bo ja przetestowałam chyba z 4 produkty zanim trafiłam na dobry. No i wiesz, nie samym wrappingiem człowiek żyje .... ćwiczonka, dieta itp nadal wjeżdża na stałe



no właśnie z tym czego używać jest u mnie ogromny problem np. Też testowałąm dużo produktów i albo zero efektów, albo za mocny produkt, a ja mam wrażliwą skórę więc ciężko... I jakoś na chwile obecną sobie spokój dałam, bo za dużo pieniędzy na to szło zdecydowanie :P
another_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 13:44   #14
malinka_malinka_maya
Przyczajenie
 
Avatar malinka_malinka_maya
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Body wrapping

aż będę obserwowała ten temat, bo mnie zainteresowałyście tematem
malinka_malinka_maya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 08:22   #15
Hazelka
Raczkowanie
 
Avatar Hazelka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 65
Dot.: Body wrapping

Z body wrappingiem to jest chyba ogolnie jedyny domowy zabieg gdzie albo mialam omamy albo serio widzialam wizualna roznice juz po jednym owinieciu sie xD
Hazelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 13:03   #16
jellybean93
Przyczajenie
 
Avatar jellybean93
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez another_love Pokaż wiadomość
no właśnie z tym czego używać jest u mnie ogromny problem np. Też testowałąm dużo produktów i albo zero efektów, albo za mocny produkt, a ja mam wrażliwą skórę więc ciężko... I jakoś na chwile obecną sobie spokój dałam, bo za dużo pieniędzy na to szło zdecydowanie :P



ale ja też jestem wrazliwcem i tez faktycznie sporo pieniedzy szlo na zbedne kosmetyki. ale teraz mam np vialise body wraping i nie mam takich problemow jak np miala stosujac bingospa. Moze tez wybierasz za mocne produkty
jellybean93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 12:28   #17
another_love
Przyczajenie
 
Avatar another_love
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 17
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez jellybean93 Pokaż wiadomość
ale ja też jestem wrazliwcem i tez faktycznie sporo pieniedzy szlo na zbedne kosmetyki. ale teraz mam np vialise body wraping i nie mam takich problemow jak np miala stosujac bingospa. Moze tez wybierasz za mocne produkty

no tak pisałam :P bingo spa np było totalnie za mocne dla mnie, po jednym razie zrezygnowałam. a to vialise to co to? nie slyszalam o tym nigdy
another_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 15:59   #18
Nattina
Przyczajenie
 
Avatar Nattina
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 25
Dot.: Body wrapping

On jest mniej taki mocny niż ten bingo? Ale działa tak samo jeżeli chodzi o skuteczność?
Nattina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 03:51   #19
Sayurihatun
Przyczajenie
 
Avatar Sayurihatun
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body wrapping

Nie wiem, czy można się mną sugerować, gdyż cellulitu nie mam, ale ze względu na bulimię obawiam się go jak diabeł święconej. Wiem, że wiele bulimiczek zmaga się z obrzydliwym cellulitem, a u mnie nic, więc może to faktycznie zasługa body wrappingu? Używam koncentratu z cynamonem z bingo spa, piecze faktycznie jak diabli, ale idzie przetrwać, bo skóra jest potem bardzo gładka w dotyku. Oprócz tego peeling domowy z kawy, a teraz zaczęłam testowanie kremów z Bielendy, bo akurat były na przecenie.
Sayurihatun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 13:39   #20
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez Sayurihatun Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy można się mną sugerować, gdyż cellulitu nie mam, ale ze względu na bulimię obawiam się go jak diabeł święconej. Wiem, że wiele bulimiczek zmaga się z obrzydliwym cellulitem, a u mnie nic, więc może to faktycznie zasługa body wrappingu? Używam koncentratu z cynamonem z bingo spa, piecze faktycznie jak diabli, ale idzie przetrwać, bo skóra jest potem bardzo gładka w dotyku. Oprócz tego peeling domowy z kawy, a teraz zaczęłam testowanie kremów z Bielendy, bo akurat były na przecenie.
Brrrr, bingo jest paskudne, tj. kilka minut i piecze tak okrutnie ze nie potrafie tego trzymac na skorze :|
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 13:48   #21
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Brrrr, bingo jest paskudne, tj. kilka minut i piecze tak okrutnie ze nie potrafie tego trzymac na skorze :|
Do bingo trzeba się stopniowo przygotować a nie heja i owijam.
Ja zaczynałam od smarowania przed kąpielą. Po 20-30 minutach szłam pod prysznic. I z każdym razem nakładałam więcej bingo.
Po jakimś czasie zaczęłam się owijać, najpierw 5 min, potem 10, max do 30 minut.

Stosowałam regularnie, przez pół roku-rok. Efektów zbytnich nie widziałam, ale miałam wtedy "pół godzinki dla słoninki". Foliowałam nogi od kolan w górę i pupkę.

Po serum z eveline było przyjemne uczucie chłodu i ono (u mnie) bardziej napinało ciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 16:25   #22
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Do bingo trzeba się stopniowo przygotować a nie heja i owijam.
Ja zaczynałam od smarowania przed kąpielą. Po 20-30 minutach szłam pod prysznic. I z każdym razem nakładałam więcej bingo.
Po jakimś czasie zaczęłam się owijać, najpierw 5 min, potem 10, max do 30 minut.

Stosowałam regularnie, przez pół roku-rok. Efektów zbytnich nie widziałam, ale miałam wtedy "pół godzinki dla słoninki". Foliowałam nogi od kolan w górę i pupkę.

Po serum z eveline było przyjemne uczucie chłodu i ono (u mnie) bardziej napinało ciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jezeli musze sie stopniowo i siermięznie przyzwyczajac do czegos co ma słabsze efekty niż o wiele łagodniejsze środki dostepne na rynku to tak jakby trace sens jego stosowania
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 17:58   #23
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Jezeli musze sie stopniowo i siermięznie przyzwyczajac do czegos co ma słabsze efekty niż o wiele łagodniejsze środki dostepne na rynku to tak jakby trace sens jego stosowania
Dlatego z bingo zrezygnowałam U mnie eveline działało lepiej.

Ale do tej pory lubię się czasem "smarnąć" czymś rozgrzewającym, ale nie palącym ;D
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 19:06   #24
Sayurihatun
Przyczajenie
 
Avatar Sayurihatun
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Brrrr, bingo jest paskudne, tj. kilka minut i piecze tak okrutnie ze nie potrafie tego trzymac na skorze :|



Kwestia wytrzymałości xD Zdecydowanie gorzej wygląda z Bielendą z pieprzem. Moja koleżanka bardzo sobie chwali kremy z Avonu pod to, a kosztują bodajże niecałe 20 złotych w katalogu.
Sayurihatun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:40   #25
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Dlatego z bingo zrezygnowałam U mnie eveline działało lepiej.

Ale do tej pory lubię się czasem "smarnąć" czymś rozgrzewającym, ale nie palącym ;D
Nie no wiadomo, ja też

Cytat:
Napisane przez Sayurihatun
Kwestia wytrzymałości bo mialam za bardzo w pamieci, że piekła jak jasna aniela xD Zdecydowanie gorzej wygląda z Bielendą z pieprzem. Moja koleżanka bardzo sobie chwali kremy z Avonu pod to, a kosztują bodajże niecałe 20 złotych w katalogu.
Przy Bielendzie odpadlam już na etapie tych maści depilujących bez plastrów xD Może to zasługa beznadziejnej szpatułki jaką dorzucono do opakowania, ale moje nogi przypominaly ofiare bliskiego kontaktu ze wściekłym kotem.
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 20:56   #26
Sayurihatun
Przyczajenie
 
Avatar Sayurihatun
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Nie no wiadomo, ja też



Przy Bielendzie odpadlam już na etapie tych maści depilujących bez plastrów xD Może to zasługa beznadziejnej szpatułki jaką dorzucono do opakowania, ale moje nogi przypominaly ofiare bliskiego kontaktu ze wściekłym kotem.

O matko do Ciebie, kremy do depilacji z Bielendy do zło wcielone, ale z drugiej strony ja po każdym kontakcie z produktem tego typu wyglądam jak ofiara losu.
Sayurihatun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 14:56   #27
hellobetty
Przyczajenie
 
Avatar hellobetty
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 28
Dot.: Body wrapping

Cytat:
Napisane przez Sayurihatun Pokaż wiadomość
Kwestia wytrzymałości xD Zdecydowanie gorzej wygląda z Bielendą z pieprzem. Moja koleżanka bardzo sobie chwali kremy z Avonu pod to, a kosztują bodajże niecałe 20 złotych w katalogu.



avon ma coś pod wrapping? :OO
hellobetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 14:31   #28
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Body wrapping

słyszałam o nich i w sumie chyba zdania podzielone bo znowu ja słyszałam że nie są one zbyt dobre ;/
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 13:08   #29
hellobetty
Przyczajenie
 
Avatar hellobetty
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 28
Dot.: Body wrapping

ja w ogóle nic takiego nie mogę znaleźć. Są jakieś wyszczuplające, faktycznie, ale myślałam, że mają coś konkretnie pod wrapping, ale chyba nie koniecznie
hellobetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 11:28   #30
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Body wrapping

Bo w avonie niczego dobrego pod tym względem nie znajdziesz :| Miałam kiedyś takie coś z tubki wyciskane od nich ale efekt był taki że aż żaden. Szukaj czegoś z czerwoną papryką, sezamem albo imbirem czyli tym co faktycznie rozgrzewa pod tą folią.
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-22 11:34:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.