Ciąża młodsza 3 tygodnie, czy to mozliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-19, 16:08   #1
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850

Ciąża młodsza 3 tygodnie, czy to mozliwe?


Hej. Jeśli był taki wątek to proszę o przeniesienie.
Zacznę od początku. 28 września miałam ostatnia miesiączkę. Cykle mam zazwyczaj 28-31 dniowe. 26 października zrobiłam test i wyszedł pozytywny, blada druga kreska ale widoczna. Po 2 dniach zaczęłam plamić na brązowo,bez żadnych bóli czy skurczy. Przeszło po 3 dniach. Wszystko było ok, umówiłam się na wizytę i w ubiegly czwartek lekarz nie potwierdził ciąży, jedynie pusty pęcherzyk wielkości 0,64mm. Był to 6t3d. Od piątku lekko plamiłam na brązowo znowu. Raz wcale raz trochę mocniej. Ginekolog powiedział że mam dużo odpoczywać i brać większą dawkę magnezu. Posłuchałam i powoli mijało plamienie. Dziś o 3 nas ranem poszłam na siku i widzę krew, taka brunatna. Wystraszyłam się i umówiłam się do innego ginekologa który był dostępny na już. Dziś jest 7t3d i nadal pusty pęcherzyk... Mam brać luteinę pod język 3x1 lekarz twierdzi że na jego to ciąża jest 3 tyg młodsza... Czy to jest możliwe? Żeby aż tyle? Nie monitorowałam cyklu bo nie sądziłam że będzie taki problem... Znacie takue przypadki ze mimo to ciąża rozwinęła się dalej? Niewiem czy się nastawiać na cokolwiek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 17:39   #2
Cirillala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 145
Dot.: Ciąża młodsza 3 tygodnie, czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Hej. Jeśli był taki wątek to proszę o przeniesienie.
Zacznę od początku. 28 września miałam ostatnia miesiączkę. Cykle mam zazwyczaj 28-31 dniowe. 26 października zrobiłam test i wyszedł pozytywny, blada druga kreska ale widoczna. Po 2 dniach zaczęłam plamić na brązowo,bez żadnych bóli czy skurczy. Przeszło po 3 dniach. Wszystko było ok, umówiłam się na wizytę i w ubiegly czwartek lekarz nie potwierdził ciąży, jedynie pusty pęcherzyk wielkości 0,64mm. Był to 6t3d. Od piątku lekko plamiłam na brązowo znowu. Raz wcale raz trochę mocniej. Ginekolog powiedział że mam dużo odpoczywać i brać większą dawkę magnezu. Posłuchałam i powoli mijało plamienie. Dziś o 3 nas ranem poszłam na siku i widzę krew, taka brunatna. Wystraszyłam się i umówiłam się do innego ginekologa który był dostępny na już. Dziś jest 7t3d i nadal pusty pęcherzyk... Mam brać luteinę pod język 3x1 lekarz twierdzi że na jego to ciąża jest 3 tyg młodsza... Czy to jest możliwe? Żeby aż tyle? Nie monitorowałam cyklu bo nie sądziłam że będzie taki problem... Znacie takue przypadki ze mimo to ciąża rozwinęła się dalej? Niewiem czy się nastawiać na cokolwiek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja pierwsza ciąża była młodsza o 3,5 tygodnia w porównaniu do om. Trzymałam się terminu z usg. Wszystko było dobrze. Tylko ja miałam dłuższe cykle.
Także odpowiadając na pytanie moja córka jest żywym przykładem, że jest to możliwe.
Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cirillala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 18:53   #3
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Ciąża młodsza 3 tygodnie, czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez Cirillala Pokaż wiadomość
Moja pierwsza ciąża była młodsza o 3,5 tygodnia w porównaniu do om. Trzymałam się terminu z usg. Wszystko było dobrze. Tylko ja miałam dłuższe cykle.
Także odpowiadając na pytanie moja córka jest żywym przykładem, że jest to możliwe.
Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy miałaś jakies komplikacje zanim było widać cokolwiek na usg? W sensie plamienia itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 07:59   #4
Cirillala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 145
Dot.: Ciąża młodsza 3 tygodnie, czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
A czy miałaś jakies komplikacje zanim było widać cokolwiek na usg? W sensie plamienia itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie nie miałam. Ale plamienia są bardzo, bardzo częste także na pewno o niczym nie przesądzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Kiedy masz następną wizytę ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cirillala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 11:11   #5
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Ciąża młodsza 3 tygodnie, czy to mozliwe?

Robiłaś betę hcg?nie widzę żeby ginekolog zlecił a to przecież podstawowe badanie we wczesnej ciąży. Jeśli beta przyrasta prawidłowo to szansa na rozwoj ciąży jest wysoka. U mnie ciąża na usg była dużo młodsza i po becie było już wiadomo że ciąża się nie rozwija, ostatecznie było to puste jajo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 15:14   #6
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Ciąża młodsza 3 tygodnie, czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Robiłaś betę hcg?nie widzę żeby ginekolog zlecił a to przecież podstawowe badanie we wczesnej ciąży. Jeśli beta przyrasta prawidłowo to szansa na rozwoj ciąży jest wysoka. U mnie ciąża na usg była dużo młodsza i po becie było już wiadomo że ciąża się nie rozwija, ostatecznie było to puste jajo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dokładnie to samo. Puste jajo. Już jestem po poronieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 15:25   #7
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Ciąża młodsza 3 tygodnie, czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
U mnie dokładnie to samo. Puste jajo. Już jestem po poronieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi. Wiem ze to slabe pocieszenie ale puste jajo zazwyczaj zdarza sie raz i nei wplywa bezposrednio na kolejne ciaze, ogolnie zdarza sie czesto u kobiet. Ja po lyzeczkowaniu zaszlam po dwoch miesiacach, ciaza rozwijala sie prawidlowo.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-08, 16:59   #8
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Ciąża młodsza 3 tygodnie, czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Przykro mi. Wiem ze to slabe pocieszenie ale puste jajo zazwyczaj zdarza sie raz i nei wplywa bezposrednio na kolejne ciaze, ogolnie zdarza sie czesto u kobiet. Ja po lyzeczkowaniu zaszlam po dwoch miesiacach, ciaza rozwijala sie prawidlowo.
Teraz już wiem. Wtedy zaraz w kolejnym cyklu po poronieniu zaszłam w kolejna ciążę i obecnie 33tc na szczęście wtedy obyło się bez zabiegu i lekarz dal zielone światło wiec nie czekaliśmy. Cieszę się że się udało i czekamy na naszego Maksia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-08 17:59:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.