test gimnazjalny - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 18:56   #4531
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
A może mi ktoś podać link do strony z województwa dolnośląskiego ?
Nie mogę znaleść...
bo takiej nie ma z tego co wiem? u nas przynajmniej w szkole dostęp do wyników na necie mają tylko nauczyciele...
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:03   #4532
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
bo takiej nie ma z tego co wiem? u nas przynajmniej w szkole dostęp do wyników na necie mają tylko nauczyciele...
Też mi się wydawało, że nie ma, ale pomyślałam, że może gdzieś przeoczyłam
W takim razie uczniowie innych województw mogą, a my nie ?
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:07   #4533
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: test gimnazjalny

widocznie jesteśmy jacyś gorsi oficjalne kartki dostaniemy 19 czerwca na zakończeniu ze świadectwem. a tak to nauczyciele drukowali wyniki z netu i ustnie nam podawali też mnie to zdziwiło, że inni mogli sobie sami wcześniej sprawdzić


a tak btw. NiColQa14 nie wiesz jak u nas liczy się punkty za oceny? ile jest za 6 i 5?

Edytowane przez Integral
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:13
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:41   #4534
Lavatia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: test gimnazjalny

spoko - w Łodzi znamy swoje wyniki z kartek które zostały przesłane szkole - nikt nic nie dostaje do ręki ;]
Lavatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:42   #4535
ktoss000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 81
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Ja na 1 miejscu I LO dałam (ale teraz wiem że jednak marne szanse na nie mam ) a potem II dałam.
A Ty z Tarnowa jesteś?
z okolic Tarnowa. ja dalam V LO i VIII ale ide do VIII
ktoss000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:44   #4536
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez ktoss000 Pokaż wiadomość
z okolic Tarnowa. ja dalam V LO i VIII ale ide do VIII
V mam na 3 miejscu
Czyli VIII jest 1 wyboru ?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:47   #4537
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
widocznie jesteśmy jacyś gorsi oficjalne kartki dostaniemy 19 czerwca na zakończeniu ze świadectwem. a tak to nauczyciele drukowali wyniki z netu i ustnie nam podawali też mnie to zdziwiło, że inni mogli sobie sami wcześniej sprawdzić


a tak btw. NiColQa14 nie wiesz jak u nas liczy się punkty za oceny? ile jest za 6 i 5?
U nas w szkole nawet nam tych kartek nie dali. Tzn moja klasa nie dostała niewiadomo czemu A u Ciebie?

za 6 - 10 pkt, za 5 - 8 pkt, za 4 - 6 pkt, za 3 - 4 pkt. a za 2 nie ma nic. Jakie masz oceny z tych czterech przedmiotów?

Ps. Mów mi Asia
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 19:50   #4538
ktoss000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 81
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
V mam na 3 miejscu
Czyli VIII jest 1 wyboru ?
tak
ktoss000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:52   #4539
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez ktoss000 Pokaż wiadomość
tak
aha
To mi trudno się wypowiedzieć o tej szkole bo nie wiem która to a profil jaki ?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:05   #4540
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
U nas w szkole nawet nam tych kartek nie dali. Tzn moja klasa nie dostała niewiadomo czemu A u Ciebie?

za 6 - 10 pkt, za 5 - 8 pkt, za 4 - 6 pkt, za 3 - 4 pkt. a za 2 nie ma nic. Jakie masz oceny z tych czterech przedmiotów?

Ps. Mów mi Asia

Oj wybacz nie zauważyłam podpisu. u nas wychowawczyni poszła do sekretariatu i odebrała kartke z wynikami i nam przeczytała ile mamy. a z niemieckiego nie mogli wydrukować (geniusze ) i germanistka przepisała nam na kartke i podała ile mamy. a oficjalnie zaświadczenie dostaniemy 19.

idę na profil polski-historia-wos-obcy (niemiecki) albo polski-historia-geografia-obcy(angielski)

moje oceny:
polski: 5
historia: 5
wos: 5
niemiecki: 6
angielski: 5
geografia: 6

ostatnio rozmawiałam z koleżankami i nie wiem dlaczego one mówiły, że za 5 jest 6 pkt dlatego się zaniepokoiłam. martwie się, że się nie dostanę, próg punktowy w liceum do którego chcę iść to 79 pkt rekrutacyjnych.
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:11   #4541
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
Oj wybacz nie zauważyłam podpisu. u nas wychowawczyni poszła do sekretariatu i odebrała kartke z wynikami i nam przeczytała ile mamy. a z niemieckiego nie mogli wydrukować (geniusze ) i germanistka przepisała nam na kartke i podała ile mamy. a oficjalnie zaświadczenie dostaniemy 19.
Nic się nie stało
U nas sami poszliśmy do dyrektorki do wyniki, bo nasza wychowawczyni nei chciała iść Miała jakąś próbe z kóókiem teatralnym na sali gimnastycznej. Ale potem dyrektorka kazała jej przyjśc po te wyniki
My też takie oficjalne dostaniemy 19

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
idę na profil polski-historia-wos-obcy (niemiecki) albo polski-historia-geografia-obcy(angielski)

moje oceny:
polski: 5
historia: 5
wos: 5
niemiecki: 6
angielski: 5
geografia: 6
O kurcze, to dobre masz oceny
Ja:
polski: 6
historia: 4
wos: 5
angielski : 4
geografia: 4
biologia: 4
informatyka: 6

Nie jest źle, ale nie jest tez dobrze...


Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
ostatnio rozmawiałam z koleżankami i nie wiem dlaczego one mówiły, że za 5 jest 6 pkt dlatego się zaniepokoiłam. martwie się, że się nie dostanę, próg punktowy w liceum do którego chcę iść to 79 pkt rekrutacyjnych.
Nie. za 5 jest 8 pkt. Myśmy byli z klasą u takiej babki i ona nam dokładnie mówiła o rekrutacji
A do jakiego LO chcesz iść?

Ps. Napewno jesteś z dolnośląskiego, ale jakie miasto? Też Wrocław?
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 20:19   #4542
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: test gimnazjalny

Ja to się szczerze mówiąc zdziwiłam, że mam takie dobre oceny, chyba nauczyciele postanowili zrobić mi prezent na zakończenie szkoły Jeszcze nie miałam takiej dobrej średniej w gimnazjum, bo zawsze obniżali mi oceny za nieudzielanie się na lekcji a ja po prostu jestem zbyt nieśmiała, żeby odzywać się przy klasie pełnej cwaniaczków
Także w ocenach sporo zależy od nauczycieli

Nie jestem z Wrocka Lubin
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:25   #4543
Lavatia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: test gimnazjalny

Przepraszam uprzejmie, czy mogłybyście mi szczerze pwoiedzieć jak wygląda Wasze życie towarzyskie przy tak zabójczych ocenach i czy dużo się uczycie? Bo ja nie mogę wyjść z podziwu
Lavatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:29   #4544
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
Ja to się szczerze mówiąc zdziwiłam, że mam takie dobre oceny, chyba nauczyciele postanowili zrobić mi prezent na zakończenie szkoły Jeszcze nie miałam takiej dobrej średniej w gimnazjum, bo zawsze obniżali mi oceny za nieudzielanie się na lekcji a ja po prostu jestem zbyt nieśmiała, żeby odzywać się przy klasie pełnej cwaniaczków
Także w ocenach sporo zależy od nauczycieli

Nie jestem z Wrocka Lubin
Hehe
A będziesz miała jakąs 3 ?

Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
Przepraszam uprzejmie, czy mogłybyście mi szczerze pwoiedzieć jak wygląda Wasze życie towarzyskie przy tak zabójczych ocenach i czy dużo się uczycie? Bo ja nie mogę wyjść z podziwu
Moje oceny nie są aż takie dobre
Z polskiego mam 6, ale jestem poprostu humanistka i mam świetną nauczycielkę. A za z przedmiotów ścisłych kompletna klapa Tylko chemie rozumiem i mam 5. Matma 3, a fizyka 4 (nie wiem jakim cudem).
A jakie Ty masz oceny ?
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:29   #4545
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
Przepraszam uprzejmie, czy mogłybyście mi szczerze pwoiedzieć jak wygląda Wasze życie towarzyskie przy tak zabójczych ocenach i czy dużo się uczycie? Bo ja nie mogę wyjść z podziwu

Ja np. słuchalam na lekcjach tylko , zadania robilam ( ) rano w szkole przed lekcjami. To było przez caly rok. Potem poszłam do jakiegos konkursu w kttorym czulam sie na silach a reszte olałam. Dopiero sobie przypomniałam pod koniec roku i poprawiłam wszystkie oceny
Z proponowanych nawet paska nie miałam a teraz mam średnia 5,13 i jedna 4 z informatyki
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:32   #4546
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: test gimnazjalny

Moja nauka polega praktycznie tylko na uważaniu na lekcjach (no... większości) i powtarzaniu na przerwach. W domu uczę się tylko na coś naprawdę ważnego. Mam tak gdzieś od 2 klasy gim. Po prostu bardzo dużo czytam, dużo wiem, mam świetną pamięć i logicznie myślę, że tak skromnie o sobie opowiem Dlatego np. test mat-przyr napisałam lepiej od matematycznych mózgów z mojej klasy.


edit:

Nie mam żadnej trójki, mam 12 piątek, 3 szóstki (szatan :P) i 1 czwórczynę z w-f Ogólnie rodzice mnie za ten w-f chyba uduszą.

Edytowane przez Integral
Czas edycji: 2009-06-11 o 20:35
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:34   #4547
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Ja np. słuchalam na lekcjach tylko , zadania robilam ( ) rano w szkole przed lekcjami. To było przez caly rok. Potem poszłam do jakiegos konkursu w kttorym czulam sie na silach a reszte olałam. Dopiero sobie przypomniałam pod koniec roku i poprawiłam wszystkie oceny
Z proponowanych nawet paska nie miałam a teraz mam średnia 5,13 i jedna 4 z informatyki
Ja tak samo
Prawde mówić nic się nie uczyłam Jedynie do matematyki. Więcej czasu pochłonęło mnie ćwiczenie testów gimnazjalnych
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:47   #4548
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: test gimnazjalny

ja mam średnią 4,1. w sumie jak na osobę, która NIC, powtarzam: NIC nie uczy się w domu: jestem zachwycona . nauczyciele mówią na mnie "zdolny leń" i całkowicie się z tym zgadzam. słucham na lekcjach, prace domowe zawsze na przerwach , do sprawdzianów uczę się tylko słówek (to na jęz. obce) lub wzorów (matma, fizyka). chemii i historii nie jestem w stanie pojąć, zawsze idę na żywioł i mam trójki z tych przedmiotów.
wiem, że gdybym się uczyła, miałabym same piątki. ale mi się nie chce, po prostu. wiem, że w LO będę musiała popracować, więc na razie się oszczędzam .

nie rozwiązałam żadnego testu w domu, jedynie to, co na lekcjach czasem w szkole. miałam niby jakieś książki z testami, ale nigdy nie mogłam się zmobilizować
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:49   #4549
Lavatia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: test gimnazjalny

Ja? Jedna 6 - religia się kłania Jedna 3 - matma ... Cztery czwórki - fizyka (nie wiem jakim cudem - może zmiana nauczyciela? , biologia, w-f, historia.. Reszta piątek Ogółem nie mogę wyjść z podziwu dla Waszych szóstek i średnich powyżej 5.0 gdyż u nas stawia się tylko 6 tym, którzy zajęli miejsca w konkursach wojewódzkich - no poza religią - 13 ocen celujących bo mam super katechetkę A polonistka ma ? Hmm.. Osoba bardzo znana, sławna.. Znacie ją z programu polsatowego, reklamy neostardy i gazet ;D Poza tym naczelna portalu dla kobiet dojrzałych xD Pewnie już wiecie o kim mowa a jak nie to ewentualnie pw haha Nauczycielka dobra , ale żebym mogła mieć u niej 6 to musiałabym spędzić z nią sporo czasu na osobności a jakoś nie przepadam za jej osobą ;/
Lavatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 21:08   #4550
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
Ja? Jedna 6 - religia się kłania Jedna 3 - matma ... Cztery czwórki - fizyka (nie wiem jakim cudem - może zmiana nauczyciela? , biologia, w-f, historia.. Reszta piątek Ogółem nie mogę wyjść z podziwu dla Waszych szóstek i średnich powyżej 5.0 gdyż u nas stawia się tylko 6 tym, którzy zajęli miejsca w konkursach wojewódzkich - no poza religią - 13 ocen celujących bo mam super katechetkę A polonistka ma ? Hmm.. Osoba bardzo znana, sławna.. Znacie ją z programu polsatowego, reklamy neostardy i gazet ;D Poza tym naczelna portalu dla kobiet dojrzałych xD Pewnie już wiecie o kim mowa a jak nie to ewentualnie pw haha Nauczycielka dobra , ale żebym mogła mieć u niej 6 to musiałabym spędzić z nią sporo czasu na osobności a jakoś nie przepadam za jej osobą ;/
U nas 6 też się stawia tylko dla takich osób. Z inf mam 6, bo byłam na kursie dodatkowym. A reszta, to technika (gościu dawał wszystkim ) i religia (ksiądz też ).

Ps. Nie wiem o kim mowa. Napisz mi na pw ;>
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 21:19   #4551
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
u mnie dramat.. nie ze względu na ogólną liczbę pkt a na liczbę pkt z polskiego! jak poszłam do dyrki po moje wyniki i ona mi je dyktowala to ja 'prosze pani, ale to chyba pomylka'... z matmy mam 3, z fizyki 4 a z polskiego 5! a tu prosze niespodziankja:

polski - 40
mat-prz - 46 ;o
ang - 45..

i teraz myślę, czy dobrze robię idąc do humana ;/ ehh...
Ja jestem strasznie zawiedziona moimi wynikami...
humanistyczny - 39
Tu mi chyba odjęli strasznie dużo punktów za wypracowanie. Nie wiem, wpadnę w poniedziałek do dyrektora. Nie wpasowałam się w klucz, w egzaminatora czy whatever. Normalnie piszę tak, że mnie naokoło chwalą, z kuratoryjnego (w pierwszym etapie, gdzie trzeba pisać wypracowanie) miałam najwyższą liczbę punktów w szkole.
ścisły - 45
Czyli dokładnie tyle, ile sobie obliczyłam.
angielski - 47
Może być.

Łącznie wychodzi mi 148 punktów rekrutacyjnych, ale nadal przeżywam ten humanistyczny.
Średnia 5,3.
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 21:35   #4552
Lavatia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Ja jestem strasznie zawiedziona moimi wynikami...
humanistyczny - 39
Tu mi chyba odjęli strasznie dużo punktów za wypracowanie. Nie wiem, wpadnę w poniedziałek do dyrektora. Nie wpasowałam się w klucz, w egzaminatora czy whatever. Normalnie piszę tak, że mnie naokoło chwalą, z kuratoryjnego (w pierwszym etapie, gdzie trzeba pisać wypracowanie) miałam najwyższą liczbę punktów w szkole.
ścisły - 45
Czyli dokładnie tyle, ile sobie obliczyłam.
angielski - 47
Może być.

Łącznie wychodzi mi 148 punktów rekrutacyjnych, ale nadal przeżywam ten humanistyczny.
Średnia 5,3.

Też przeżywałam ten nieszczęsny humanistyczny - rozumiem, że podania mogła mi nie uznać, ale czemu aż tyle pkt odjętych za rozprawkę? Ehh.. Zwłaszcza, że ja mogę się tylko domyślać co miałam źle bo u mnie nie ma takich fajnych stronek, żebym sobie sprawdziła co było nie halo ;/
Lavatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:00   #4553
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
Też przeżywałam ten nieszczęsny humanistyczny - rozumiem, że podania mogła mi nie uznać, ale czemu aż tyle pkt odjętych za rozprawkę? Ehh.. Zwłaszcza, że ja mogę się tylko domyślać co miałam źle bo u mnie nie ma takich fajnych stronek, żebym sobie sprawdziła co było nie halo ;/
tez nie moge przeżyc tego polskiego:/ liczyłam chociaż tak 42 pkt hah ale można powiedziec ze jestem ambitna, bo dla większosci te moje wyniki są świetne dla mnie mierne

naprawdę podziwiam was dziewczyny, że macie o wiele powyźej 40 z obu do tych testów nic się nie uczyłam i w sumie żałuje;/ każdy mi mówi ze jestem zdolna ale bardzo leniwa i, że dopiero w liceum się rozkrece tak haha tam to w ogóle nic nie bedę robic
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:02   #4554
individual01
Raczkowanie
 
Avatar individual01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: oeswu.
Wiadomości: 99
Dot.: test gimnazjalny

ja mam średnią 5,25 [ pięć 6 xdd - wos,biologia,geografia,mu zyka,w-f, jedna 4 -angielski, niestety kompletnie nie mam 'pociągu' do języków obcych, a reszta 5].

co do tych stronek fajnych, to my np. w małopolskim to logujemy się poprzez pesel i hasło, które dostaliśmy w szkole i tam są wyniki [również szczegółowe-ile pkt za każde zadanie]. bardzo dziwi mnie, że takie coś jest tylko w niektórych województwach. myślałam, że to w całej Polsce.


co do życia towarzyskiego, o które pytała koleżanka wyżej... niestety musze powiedzieć, że w tym roku narobiłam się strasznie [i mam najlepszą średnią odkąd zaczęłam edukację w gimnazjum. ;D]. no i brałam udział jeszcze w konkursie przedmiotowym z biologii, ale jestem tylko finalistką, bo brakło mi kilku pkt do laureata.
bywa.
__________________
cel : | 55 | 54 | 53 | 52 | 51 | 50 |
individual01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:20   #4555
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: test gimnazjalny

Dziewczyny to ja tu wyjdę na kujona niesamowitego, lol XD
ale mam średnią 5,5... 8 szóstek i 8 piątek no chyba że pani od polskiego mi niespodziankę zrobi i postawi 6 na świadectwie, bo miałaby jak wyjaśnić tę szóstkę - olimpiady, 2 etap i w ogóle, konkursów dużo powiatowych i wojewódzki nawet zaliczyłam. Ale ona jest straszna wiec :-/ A podobno (sama tak uważam) z polskiego jestem najlepsza, chodzi mi ze ze wszyskich przedmiotow w szkole, no

Ale w porównaniu do was egzamin nie poszedł mi tak genialnie. 83 punkty...
Wiec chyba mam po prostu fajną szkołę, nauczycieli, którzy mnie lubią i wiedzą ile pracowałam na takie oceny

Nie jestem kujonem wbrew pozorom. Co prawda uczę się, ale co łikend mam imprezy, dyskoteki zaliczam, i wszystko. Dusza towarzystwa a kujonów do takich ludzi nie zaliczam xP więc nim nie jestem.
Po prostu potrafię szybko i dobrze się nauczyć.
Poprawiałam trzy oceny z czwórek na piątki... Chemia, fizyka i matematyka xD

ale koniec o mnie bo was zanudze
athine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:50   #4556
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
Nauczycielka dobra , ale żebym mogła mieć u niej 6 to musiałabym spędzić z nią sporo czasu na osobności a jakoś nie przepadam za jej osobą ;/
Może warto by było się poświęcić? :P

Ja uwielbiam j.polski i chyba mam szczęście, bo od podstawówki trafiam na zaje**stych nauczycieli tego przedmiotu Moja obecna polonistka jest wg mnie najlepszą nauczycielką w szkole (ma na imię tak jak ja, Sylwia - to zobowiązujehehe)... w 1 gim. miałam u niej 4 a teraz mam bezproblemową szósteczkę) Trochę konkursów a poza tym musiałam czytać lektury dla liceum, umieć opowiedzieć treść no i napisać samodzielnie i umieć opowiedzieć problematykę tych utworów) Tak więc mam za sobą: "Mistrz i Małgorzata", "Potop", "Noce i dnie"" (cztery tomy po 250-350 stron, ale dałam radę), "Inny świat", "Rok 1984" .. - te czytałam w drugim semestrze, a w pierwszym też kilka ale już nie pamiętam

poza tym mam 6 z historii i religii (hehe), 4 z wosu:/ i reszta 5, ale to mnie jakoś nie podnieca, cieszę się jedynie z tej oceny z polskiego )

Mam nadzieję, że w lo też trafię na bajerancką nauczycielkę polaka
jak zdam maturę xDDD to pójdę na studia na filologię polską (no chyba że zmienię zdanie) i potem może zostanę dziennikarką albo nauczycielką polskiego haha
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 06:41   #4557
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Lavatia Pokaż wiadomość
Ja? Jedna 6 - religia się kłania Jedna 3 - matma ... Cztery czwórki - fizyka (nie wiem jakim cudem - może zmiana nauczyciela? , biologia, w-f, historia.. Reszta piątek Ogółem nie mogę wyjść z podziwu dla Waszych szóstek i średnich powyżej 5.0 gdyż u nas stawia się tylko 6 tym, którzy zajęli miejsca w konkursach wojewódzkich - no poza religią - 13 ocen celujących bo mam super katechetkę A polonistka ma ? Hmm.. Osoba bardzo znana, sławna.. Znacie ją z programu polsatowego, reklamy neostardy i gazet ;D Poza tym naczelna portalu dla kobiet dojrzałych xD Pewnie już wiecie o kim mowa a jak nie to ewentualnie pw haha Nauczycielka dobra , ale żebym mogła mieć u niej 6 to musiałabym spędzić z nią sporo czasu na osobności a jakoś nie przepadam za jej osobą ;/
U nas 6 też nie dają z byle czego ;P
Z geografii mam 6 bo poszlam na konkurs kuratoryjny , a potem przeszłam do 3 etapów z jakiejś olimpiady. Z religii 6 bo ksiądz jest świenty^^ , angielski no bo konkursy i wos tez konkurs. No i nie wiem co mi historyczka dała ,ale nie bede smedzic o 6 juz
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:50   #4558
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam j.polski i chyba mam szczęście, bo od podstawówki trafiam na zaje**stych nauczycieli tego przedmiotu Moja obecna polonistka jest wg mnie najlepszą nauczycielką w szkole (ma na imię tak jak ja, Sylwia - to zobowiązujehehe)... w 1 gim. miałam u niej 4 a teraz mam bezproblemową szósteczkę) Trochę konkursów a poza tym musiałam czytać lektury dla liceum, umieć opowiedzieć treść no i napisać samodzielnie i umieć opowiedzieć problematykę tych utworów) Tak więc mam za sobą: "Mistrz i Małgorzata", "Potop", "Noce i dnie"" (cztery tomy po 250-350 stron, ale dałam radę), "Inny świat", "Rok 1984" .. - te czytałam w drugim semestrze, a w pierwszym też kilka ale już nie pamiętam
Ja tak samo mam
Od podstawówki trafiałm na świetnych polonistów. W SP uczył mnie dyrektor, a teraz (jeszcze przez tydzień ) polonistka jest moją wychowawcą.
Ja jakoś nigdy nie wiedziałam jaki jest mój ulubiony przedmiot... Do żadnego mnie tak nie ciągnęło. Co prawda w SP był bardzo fajny nauczyciel, ale jakoś nie potrafił mnie aż tak tym zainteresować. Dopiero w gim udało to się mojej polonistce. Jak to ona mówi, że gdy przyszłam do gim nie potrafiłam wogóle pisać wypracowań Ale to sobie wypracowałam, wyćwiczyłam i teraz jest na ocenę bdb I poprostu kocham j.polski
Także uważam, że jak ktoś chce, to potrafi nauczyć się pisać. I nie ma rzeczy niemożliwych. Mówi się, że ktoś jest humanistą więc matmy nie umie, a ktoś inny ma umysł ścisły to mu gorzej idą przemioty humanistyczne. Tak jest, ale wszystko można wypracować Ja jestem na to żywym dowodem (w 1 kl gim tez miałam 4)
Widzę, że też masz za sobą lektury licealne Ja przeczytałam "Oskar i Pani Róża", "Dżuma", "Lalka", "Potop", "Chłopi" (dwa tomy) i "Duma i uprzedzenie"

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
U nas 6 też nie dają z byle czego ;P
Z geografii mam 6 bo poszlam na konkurs kuratoryjny , a potem przeszłam do 3 etapów z jakiejś olimpiady. Z religii 6 bo ksiądz jest świenty^^ , angielski no bo konkursy i wos tez konkurs. No i nie wiem co mi historyczka dała ,ale nie bede smedzic o 6 juz
W żadnej szkole nnauczyciele nei dają 6 z byle czego. Bo potem muszą uzasadniać przed Panią Dyrektor tą ocenę
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:59   #4559
brak-nicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 371
Dot.: test gimnazjalny

Moje wyniki w porównaniu z Wami nie są aż tak powalające. Jednak jestem w miarę z nich zadowolona, ze względu na to, że nie poświęciłam zbyt wiele czasu na powtórki przed testem. Można rzecz, że prawie w ogóle się nie uczyłam.
Human 39 pkt. - Gorzej poszedł mi niż próbne, ale za to mat.-przyr. napisałam najlepiej z próbnych.
Mat. - przyr. 36 pkt.
Ogólnie będę miała 138 pkt... Powinnam się dostać do szkoły pierwszego wyboru.
brak-nicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:01   #4560
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
"Dżuma", "Lalka"
Też miałam czytać Lalkę, polonistka zadała mi to w maju, równo z "Noce i dnie"... a te 4 tomy męczyłam i męczyłam chyba z pół miesiąca) więc już Lalki nie zdążyłam


Cytat:
W żadnej szkole nnauczyciele nei dają 6 z byle czego. Bo potem muszą uzasadniać przed Panią Dyrektor tą ocenę
6 nie... ale 5... Np. ja miałam z geo na pierwszy semestr 5, ale na drugi mi 4 wychodziło.. no ale pani powiedziała, że mam przygotować jakiś tam referat i za to dostałam na koniec 5... ale to też dlatego, że przez wcześniejsze dwa lata miałam na koniec 5, czyli widać, że nie bumelowałam) ale np. z historii mi wychodziło 5, to nauczycielka od razu mi postawiła 6 i powiedziała, że nawet jak mi nie wychodzi w tym semestrze (na pierwszy miałam 5+), to po prostu MUSI mi 6 postawić, bo w 1 gim i w 2 gim miałam taką ocenę na koniec, a w tym roku olimpiada (wprawdzie nie zajęłam żadnego miejsca, ale..:P), no i z ocen nie miałam żadnej poniżej 5... tak więc warto dobrze pokazać się od samego początku, od 1 kl. gim, a potem jeśli ocena nie wychodzi tak naprawdę, to i tak nauczyciel podciągnie, bo za te całe 3 lata) Z polskiego mam 6, a tak naprawdę to się czuję jakbym w tej 3 kl. gim nic nie robiła, nic się nie uczyła z tego przedmiotu chociaż ja się nigdy na polski nie uczę, bo chyba mam to we krwi) [ale to chyba po jakichś praprapradziadkach, bo moja mama i tata nie lubią polskiego, a brat (18 lat) ma 2 na koniec :P)..

W mojej szkole niemożliwym jest dostać 6 z chemii albo fizyki przynajmniej ta nauczycielka, z którą my mamy, nigdy nikomu takiej oceny nie postawiła :P ale może druga babka komuś da ^^

Najłatwiej dostać 6 z plastyki, muzyki, techniki, informatyki..... no, te łatwe, nic nie znaczące przedmioty, podciągają średnią.... a ja akurat z każdego z nich mam 5 :F

Cytat:
Jednak jestem w miarę z nich zadowolona, ze względu na to, że nie poświęciłam zbyt wiele czasu na powtórki przed testem. Można rzecz, że prawie w ogóle się nie uczyłam.
Ja z polskiego też w ogóle nie powtarzałam, tyle co na lekcji robiliśmy jakieś testy :P
A z ścisłego powtarzałam wzory z fizyki... no i kiedyś na spr z fizyki z pracy zrobiłam wzór W=F/S zamiast W=F*S i tak mi to zapadło w pamięć, że taki karygodny błąd zrobiłam)) że teraz wzory z fizy miałam w małym paluszku.... za to matmę olałam i na egzaminie pomyliłam wzór na pole koła z wzorem na obwód k. XD W ogóle pamiętam że rano przed testem tak sobie myślałam, czy aby nie powtórzyć chemii, bo w końcu do niej w ogóle nie zaglądałam, ciągle tylko te wzory z fizyki.... no ale olałam... i jak otworzyłam ten test i zobaczyłam pełno zadań z chemii to aż zamarłam xD

Edytowane przez bowszystkotoiluzjajest
Czas edycji: 2009-06-12 o 10:04
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.