snake bites - proszę, pomóżciee! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 01:25   #1
zabijecieglanem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wroł
Wiadomości: 4

snake bites - proszę, pomóżciee!


hej ; ]
planuję sobie zrobić snejki. coś w tym stylu - http://www.bodyjewelleryshop.com/gal...80SV200728.JPG
tylko mam parę pytań.
czy bardzo boli?
ile może kosztować ? (tak mniej więcej nie)
jakie są Wasze za i przeciw?
czy starzy mnie wydziedziczą? xD

weźcie pomóżcie nie wiem czy robić, bo szlaban na funkcjonowanie społeczne dostanę zapewne ale kurde marzę już o snejkach od roku ; p
z góry dzięki : ]
zabijecieglanem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 08:01   #2
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Cytat:
Napisane przez zabijecieglanem Pokaż wiadomość
hej ; ]
planuję sobie zrobić snejki. coś w tym stylu - http://www.bodyjewelleryshop.com/gal...80SV200728.JPG
tylko mam parę pytań.
czy bardzo boli?
ile może kosztować ? (tak mniej więcej nie)
jakie są Wasze za i przeciw?
czy starzy mnie wydziedziczą? xD

weźcie pomóżcie nie wiem czy robić, bo szlaban na funkcjonowanie społeczne dostanę zapewne ale kurde marzę już o snejkach od roku ; p
z góry dzięki : ]
jak mamy Ci pomoc?
mi sie to nie podoba i nigdy bym czegos takiego nie zrobiła, Tobie sie podoba, cchesz szlaban to sobie zrob
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 09:09   #3
BRAVIA
Raczkowanie
 
Avatar BRAVIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 471
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

jakbym była Twoją mama to bym Cie przez kolano przełozyła okropne to jest i wyglada szpecąco zwłaszcza na kobiecie!! nie oszpecaj sie
BRAVIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 09:13   #4
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Jeśli chcesz się oszpecić to Twoja sprawa. Ja bym w zyciu sobie tego nie zrobiła!!! Nie ma szans, żeby rodzice nie zauważyli tego kolczyka, więc jeśli są na "nie" , to musisz liczyć sie z konsekwencjami. Nie rozumiem tej dziwnej mody na przekłuwania sobie twarzy. Szczególnie jesli robią to kobiety.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 10:22   #5
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Cytat:
Napisane przez zabijecieglanem Pokaż wiadomość
hej ; ]
planuję sobie zrobić snejki. coś w tym stylu - http://www.bodyjewelleryshop.com/gal...80SV200728.JPG
tylko mam parę pytań.
czy bardzo boli?
ile może kosztować ? (tak mniej więcej nie)
jakie są Wasze za i przeciw?
czy starzy mnie wydziedziczą? xD

weźcie pomóżcie nie wiem czy robić, bo szlaban na funkcjonowanie społeczne dostanę zapewne ale kurde marzę już o snejkach od roku ; p
z góry dzięki : ]
Zapytaj, to się dowiesz.
I po co w ogóle chcesz to zrobić? Musisz się przed kimś popisać, chcesz zyskać czyjąś akceptację, czujesz się niedowartościowana?
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 11:33   #6
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

blee...to jest kompletnie niekobiece. Nie rob sobie krzywdy. Kiedys zmieni Ci sie gust, spodoba Ci sie cos innego a na twarzy beda dziury nie do usuniecia. A wyobraz sobie ze bedziesz babcia z przekluta twarza. Ja mam zle skojarzenia To jest okropne. I nie chodzi mi o bol ani o wzgeldy higieniczne. Zaden porzadny mezczyzna nie zechce dziewczyny z takimi kolczykami.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:32   #7
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Boże, ojej, jakie to niekobiece... irytuje mnie, że na wizażu wszystko musi być kobiece, oh naturalne itd. Nikt nie może zakceptować, że komuś może podobać się nienaturalny kolor włosów itd... Poza tym kolczyk można wyjąć, dziura wcale nie jest taka wielka, niektórzy mają gorsze blizny po trądziku i co?
Żaden porządny mężczyzna... hahaha, no proszę, bez jaj, co to jest za tekst... o matko, cholera to ja tylko nieporządnych znam, pewnie same jakieś degeneruchy -.-' Babcia z przekłutą twarza noo i będzie taka wielka 10 cm dziura w twarzy i będzie straszyć wnuki... Ja nei wiem o co chodzi, jak bd babcią to bd stara i pomarszczona, a taka 2 mm dziurka to taki wielki kłopot? =.=
a najlepsze, zawsze najlepiej wiedzą wszystko osoby, które mają tylko przekłute uszy, ale nie nie one wiedzą jakie wielkie dziury zostają na twarzy...
Co do autorki wątku, nie rób bez zgody rodziców, najlepiej rozmawiaj z nimi na ten temat, może w końcu się przekonają, albo stwierdzą (tak jak było u mnie) "a rób co chcesz"
__________________
violent inside,
beautiful and
evil...
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 13:15   #8
ChatonRoux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 363
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

kolczyki jak kolczyki.
jeśli piszesz o szlabanie to znaczy, że jesteś na to jeszcze za młoda.
nie rozumiem po co piszesz o tym w dziale pytań do kosmetyczki? profesjonalnie piercing wykona Ci tylko doświadczony piercer a kosmetyczka jest jego absolutnym przeciwieństwem.
najpierw dorośnij a potem idź do dobrego studia tatuażu.

odnośnie pytań:
czy boli? jest to wbicie igły w ciało więc jakiś ból zawsze będzie. ale wszystko jest do przeżycia.
cena? w dobrym studiu tattoo cena za jednego labreta waha się od 90 (to bardzo mało) do nawet 130 czy 150zł. Snake to nic innego jak dwa labrety więc cenę pomnóż przez 2.

ot i cała filozofia.

ps.
Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Zaden porzadny mezczyzna nie zechce dziewczyny z takimi kolczykami.
puknij się w głowe.

Edytowane przez ChatonRoux
Czas edycji: 2009-08-04 o 13:18
ChatonRoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:44   #9
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Oj ja bym sobie nigdy tego nie zrobila, dziecku tez bym nie pozwolila... Strasznie slabo to wyglada ; P
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:53   #10
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

och kierowanie sie własnym gustem estetycznym-jakie to tu popularne-zwlaszcza w połaczenie z fujowaniem i narzekaniem...
a mój mężczyzna to sie ucieszy jak mu powiem że żaden porzadny nie zechce kobiety ze snake bitemi-widocznie nijak porzadny nie jest skoro mieszka z posiadaczka takowych...widocznie szmata z niego
a do autorki wątku-nie jetes pewna-obawiasz się reakcji rodziców-wstrzymaj się-jak będziesz samodzielna w tym równiez finansowo to o żadne wydziedziczenia martwić się nie będziesz musiała...
a słabe to sa niektóre teksty ,które tu padły...

ps.pozatym snake bites ruuulezzz
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2009-08-04 o 13:54
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:54   #11
zabijecieglanem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wroł
Wiadomości: 4
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

ho ho dzięki.
nie chodziło mi o Waszą opinię jeśli chodzi o wygląd (jakie to niekobiece sratatata, cała jestem niekobieca) tylko bardziej pod względem higienicznym czy tak jak to się nazywa ; p
ym, tak się składa że to forum jest tak przeogromne że nie mam pojęcia gdzie co pisać.
starzy się nie przekonają, nie ma baata. mój ojciec jest psychologiem (nie, wcale dlatego mi się z nim lepiej nie rozmawia, bo nie ma żadnych argumentów. tylko taki, że wpadnę w złe towarzystwo. a ja już wpadłam xD) a mama ma wąty nawet o męskie spodnie..
nie przekonam ich ale już jestem prawie zdecydowana ; ]
erha wiesz.. nie wszyscy ludzie chcą zrobić kolczyki żeby się komuś przypodobać czy zostać zaakceptowaną. z akceptacją nie mam problemow, podoba mi się to.
dzięki za te odpowiedzi które się mi na coś przydały a nie takie pieprzenie o niczym ; D
zabijecieglanem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 14:18   #12
ChatonRoux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 363
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

doczytałam, że masz 14lat. Poczekaj jeszcze 4. I wtedy podejmuj temat.. może teraz wydaje Ci się to głupim gadaniem ale sama zobaczysz
ChatonRoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:32   #13
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie. Dla mnie mezczyna, ktoremu sie takie cos podoba (i pewnie sam tak wyglada) nie jest porzadny. I tyle na ten temat.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:36   #14
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

och a dla mnie osoba wyglaszajaca takie osady jest nieporzadna-nie wporzadku-nietorelancyjna...etc.
kazdy ma prawo do wlasnego zdania
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:44   #15
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie. Dla mnie mezczyna, ktoremu sie takie cos podoba (i pewnie sam tak wyglada) nie jest porzadny. I tyle na ten temat.
a to na to jakaś reguła jest?
po co wrzucasz wszystkich do jednego worka? Każdy jest inny i ma inny gust -jednym podobają się kolczyki w twarzy, innym "normalne" dziewczyny bez żadnego piercingu,a jeszcze innym blond solary w minispódniczkach -nie sądzę by ktokolwiek miał prawo mówic, że ktoś z takich ludzi jest nieporządny każdy ma swój gust.
A wyrażając swój pogląd o nieporządności obrażasz innych, a tego powinno się unikac
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:10   #16
zabijecieglanem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wroł
Wiadomości: 4
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

zawsze się kłócicie przy bylejakim temacie? ; D
zabijecieglanem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:42   #17
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a to na to jakaś reguła jest?
po co wrzucasz wszystkich do jednego worka? Każdy jest inny i ma inny gust -jednym podobają się kolczyki w twarzy, innym "normalne" dziewczyny bez żadnego piercingu,a jeszcze innym blond solary w minispódniczkach -nie sądzę by ktokolwiek miał prawo mówic, że ktoś z takich ludzi jest nieporządny każdy ma swój gust.
A wyrażając swój pogląd o nieporządności obrażasz innych, a tego powinno się unikac



Ktos tu cos pisal o tolerancji... Ja jestem na tyle tolerancyjna ze akceptuje takich ludzi. Ale nic poza tym. I nie mozna tu pisac zeby nie wrzucac ludzi do tego samego worka. Ja wiem ze oni sie roznia znaczaco od siebie ale kryterium u mnie jest ich styl bycia (chodzi mi o ten jeden konkretny) . I nie lubie go. Dlatego wyrazam takie a nie inne zdanie. Nie zalezy mi na tym zeby zdobyc tu wasze uznanie. Jesli sadzicie ze jestem nietolerancyjna-ok, trudno. Napisalam tylko o tym, ze nie podoba mi sie to i nie lubie ludzi ktorzy to nosza. Ale ich TOLERUJE.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:40   #18
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Cool Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

"zyj raz a dobrze" ja tam lubie kolczyki, sama mam ich12, a niegdyz 14 i kij wam w oko
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:54   #19
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Cytat:
Napisane przez zabijecieglanem Pokaż wiadomość
hej ; ]
planuję sobie zrobić snejki. coś w tym stylu - http://www.bodyjewelleryshop.com/gal...80SV200728.JPG
tylko mam parę pytań.
czy bardzo boli?
ile może kosztować ? (tak mniej więcej nie)
jakie są Wasze za i przeciw?
czy starzy mnie wydziedziczą? xD

weźcie pomóżcie nie wiem czy robić, bo szlaban na funkcjonowanie społeczne dostanę zapewne ale kurde marzę już o snejkach od roku ; p
z góry dzięki : ]
Więc nie pisz, że nie pytałaś sie o opinie. A jesli chodziło Ci o względy np. higieniczne, to trzeba było swojego posta sprecyzowac. Nie dziw się więc, że niektóre forumowiczki wyraziły swoją opinie na temat tego, jak taki kolczyk wygląda. Na tym między innymi polega forum.
__________________
Franiu
Antoś

Edytowane przez marta_d1
Czas edycji: 2009-08-04 o 17:56
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 19:15   #20
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Mnie również nie podoba się (obecnie, bo jestem już duża) tego typu piercing.
Ponadto czuję się niejako uprawniona do zabierania głosu w temacie ponieważ mam na twarzy bliznę po podobnym ustrojstwie. Profesjonalnie wykonanym, nie u pana Zenka w garażu, ale moja skóra reaguje tak, a nie inaczej i blizna została. Labret mi się znudził po jakichś 6 latach, wyjełam, brzydki ślad mam na zawsze.
To pierwsza sprawa. Druga to taka, że obawiałabym się zniszczenia szkliwa zębów. Wolę mieć zdrowe zęby niż jakże "oryginalne" wykończenia ust.
Ale oczywiście jeśli ktoś jest młody i gniewny, to gadać i odradzać sobie można. Ja też tam byłam i żałuję. Po latach. Miłego noszenia.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:06   #21
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

piercing to nie tylko zajawka dla młodych i gniewnych-tak tylko chcialam nadmienić
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 22:07   #22
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
piercing to nie tylko zajawka dla młodych i gniewnych-tak tylko chcialam nadmienić
Oczywiście Miss venflon, zgadzam się i nie chcę szufladkować. Ale autorka topiku jak najbardziej do owej kategorii się zalicza, co widać aż nadto po postach, więc tak, a nie inaczej napisałam.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 15:14   #23
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Ja na Twoim miejscu poczekałabym kilka lat jednak z tego typu ingerencjami we własne ciało. Może akurat kolczyk nie jest jakimś wielkim problemem, można go wyjąć, ale czasem zostają blizny, a już nie mówiąc o tym, że jak się rozkręcisz, zaczniesz się tatuować itp. a po paru latach może Ci się zmienić wizja samej siebie. Ja w Twoim wieku też miałam jazdy na punkcie podobnych rzeczy- ale mi przeszło, i dzięki bogu nie zrobiłam sobie niczego z ciałem/twarzą.

Rozwaliły mnie natomiast teksty w stylu "ojej jakie to niekobiece" i "żaden porządny facet nie będzie cie chciał". Ludzie, no porażka. Kim wy jesteście, że macie prawo określać co jest lub nie jest kobiece (zacznijmy w ogóle od tego czym jest kobiecość poza definicją płci biologicznej, ekhem) i co się może facetom podobać i jak to wpływa na ich porządność (cokolwiek to znaczy).
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:06   #24
zabijecieglanem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wroł
Wiadomości: 4
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Wy chyba uważacie mnie za taką pustą idiotkę która udaje 'zbuntowaną' żeby się przypodobać innym.
tak się składa, że serio podoba mi się tego typu 'oszpecanie' (to chyba jest sprawa gustu, nie?) i nie proszę Was tutaj o ocenę mojej postaci, wizerunku czy czegoś w tym guście tylko o radę w kwestii kolczyka ; ]
dziękuję.
zabijecieglanem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:24   #25
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

żaden -podkreślam żaden profesjonalny piercer nie przebije osoby poniżej 16 roku zycia!!!
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:17   #26
Cherry Sakura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Masz dopiero 14 lat i chcesz sobie zrobić Snake bites bez zgody rodziców? Cóż, jedno Ci powiem: - nierób tego!

Czy Ty w ogóle to przemyślałaś? Bo z tego co piszesz to na to nie wygląda.

Twoi rodzice nie zgodzili się dla powodu. Co jeśli za rok czy dwa spodoba Ci się np. kolczyk w nosie? Jak już napisałam, masz dopiero 14 lat i Twoi rodzice nadal sprawują nad Tobą kontrole. Jeśli oni mówią nie, to jest to koniec konwersacji.

Możesz sobie myśleć jak to czytasz, że to jakaś paplanina starszej Pani z staromodnymi poglądami, ale jesteś w błędzie. Ja ma dopiero 15 lat, lecz wiem co mówię. Pierwszym krokiem musi być zgoda rodziców, a dopiero potem się w ogóle zastanów czy to jest to czego tak NAPRAWDĘ chcesz. POMYŚL NAD TYM!

Osobiście uważam, że wątek kobiecości nie ma tu nic do rzeczy. Albo gadanie, że żaden porządny mężczyzna Cię nie zechce. Pff, tyle na owy temat.

Snake bites są jedwabiste! Ale musisz je naprawdę chcieć!

Edytowane przez Cherry Sakura
Czas edycji: 2009-08-06 o 19:19
Cherry Sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 20:50   #27
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Cytat:
Napisane przez zabijecieglanem Pokaż wiadomość
Wy chyba uważacie mnie za taką pustą idiotkę która udaje 'zbuntowaną' żeby się przypodobać innym.
tak się składa, że serio podoba mi się tego typu 'oszpecanie' (to chyba jest sprawa gustu, nie?) i nie proszę Was tutaj o ocenę mojej postaci, wizerunku czy czegoś w tym guście tylko o radę w kwestii kolczyka ; ]
dziękuję.
Myślę, że nikt nie uważa Cię za idiotkę tylko za DZIECKO. Bo jesteś nim według prawa.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 00:13   #28
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

Moja koleżanka z roku ma taki kolczyk i często męczy się z nim strasznie, jeżeli czasem wyjmie go na noc, nie może go później założyć, bo dziurka zaraz zarasta błonką, ogólnie krew się leje. Przebijanie boli jak cholera, bo to w końcu spory kawałek skóry do przedziurawienia, no chyba, że Ci podadzą jakieś znieczulenie :P
Z reszta nie jestem pewna, czy ktoś bez pozwolenia rodziców zrobi Ci taki kolczyk :P
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 00:56   #29
thejolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

żeby zrobić taki kolczyk chyba trzeba być pełnoletnim albo mieć zgodę rodziców. osobiście ine zrobiła bym takiego wolała bym kolczyk w brwi albo tylko jeden w wardze. wiem, że jak moja koleżanka miała kolczyk w wardze to on jej zarastał w momencie jak wyjmowała i na początku się niby szybko przestało boleć i się podgoiło ale potem coś nie było do końca tak i chyba w końcu z niego zrezygnowała. pewnie zależy od tego jak szybko ci się goją rany itd. i jeśli rodzice mają mieć wonty i musiała byś przy nich zdejmować czy coś to nie polecam bo ci sie nie wygoi i będzie się "babrał".
thejolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 12:08   #30
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: snake bites - proszę, pomóżciee!

hmm, nie prosisz o opinię, ale i tak ją wyrażę - snake bite jest boski!
a teraz do rzeczy - wydaje mi się, że powinnaś jednak z tym przekłuciem poczekać trochę (przynajmniej do 16 r.ż.), bo faktycznie żaden profesjonalista Ci go teraz bez zgody rodziców nie zrobi. może znajdź sobie jakieś inne przekłucie, które Ci się spodoba, a jest w mniej widocznym miejscu (np. ucho) i poproś rodziców o zgodę na nie?
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-30 08:03:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.