Sala - Zawiercie i okolice - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 16:46   #271
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

w zasadzie każdą. grają i te nowsze i te starsze. Dla każdego cos fajnego się znajdzie. Grają 4-5 piosenek, potem robią krótką przerwę, tak akurat Zabawy, jakie organizowali przed oczepinami też mi odpowiadały. Zresztą oni proponują swoje, przed weselem się wszystko ustala, wiec jeśli te ich nie odpowiadają, to można zaproponować swoje.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 07:11   #272
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
w zasadzie każdą. grają i te nowsze i te starsze. Dla każdego cos fajnego się znajdzie. Grają 4-5 piosenek, potem robią krótką przerwę, tak akurat Zabawy, jakie organizowali przed oczepinami też mi odpowiadały. Zresztą oni proponują swoje, przed weselem się wszystko ustala, wiec jeśli te ich nie odpowiadają, to można zaproponować swoje.
Asia a kogo miałaś za kamerą i aparatem?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 16:23   #273
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

miałam kamerzystę i fotografa z Tomnetu. oni ponoć mają kilka ekip, ale u nas akurat byli matka z synem. Nie płaciłam dużo, bo w sumie za wszystko wyszło 2600. I co najważniejsze oni wszystkie zdjęcia na płycie dają w orginalnym rozmiarze, więc jak potem się chce samemu wywołać to jest ok. Bo jak dzwoniłam do kilku foto, to niektórzy na płytę wrzucają miniaturki, i wtedy trzeba sie zgłosić do foto, zeby zdjecia wywołał. więc na to zwróćcie uwagę, żeby potem nie było niepotrzebnych wydatków
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:04   #274
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
miałam kamerzystę i fotografa z Tomnetu. oni ponoć mają kilka ekip, ale u nas akurat byli matka z synem. Nie płaciłam dużo, bo w sumie za wszystko wyszło 2600. I co najważniejsze oni wszystkie zdjęcia na płycie dają w orginalnym rozmiarze, więc jak potem się chce samemu wywołać to jest ok. Bo jak dzwoniłam do kilku foto, to niektórzy na płytę wrzucają miniaturki, i wtedy trzeba sie zgłosić do foto, zeby zdjecia wywołał. więc na to zwróćcie uwagę, żeby potem nie było niepotrzebnych wydatków
dzięki za odp
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 11:45   #275
olka89m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 216
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Hejka,
Wczoraj pisalam do Euforii i odpisali mi a maila że cena za osobe
wynosi 180, 200, 220 w zaleznosci od wykwintności dan zawartych w danym zestawie menu. W każdym z zestawów sa 4 gorace posiłki, owoce, ciasta ( bez tortu), woda i soki w dzbankach na stołach, strojenie stołów żywymi kwiatami i swiecami.

A mam pytanko. Bo niestety na chwle obecna mieszkam poza granica Pl... i nie mam jak pooglądac sal na zywo
Macie może kobietki linka do sali Zuzanka ?
olka89m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 12:41   #276
olka89m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 216
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

A wiecie może jakie sa ceny karczmie U stacha w zaierciu?
olka89m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 08:19   #277
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez olka89m Pokaż wiadomość
Hejka,
Wczoraj pisalam do Euforii i odpisali mi a maila że cena za osobe
wynosi 180, 200, 220 w zaleznosci od wykwintności dan zawartych w danym zestawie menu. W każdym z zestawów sa 4 gorace posiłki, owoce, ciasta ( bez tortu), woda i soki w dzbankach na stołach, strojenie stołów żywymi kwiatami i swiecami.

A mam pytanko. Bo niestety na chwle obecna mieszkam poza granica Pl... i nie mam jak pooglądac sal na zywo
Macie może kobietki linka do sali Zuzanka ?
Z tego co kojarzę nie mają strony internetowej

Pozdrawiam
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 11:29   #278
olka89m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 216
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Wybrałam Oberże Czarny pies hmm mogły byście mi opowiedziec jak tam jest na Weselach ? Bo znalałzma szcząkowe info tylko o tym lokalu amoze któras tam miała i dokałdadnie opisze ??
__________________
http://beslimuk.blogspot.co.uk/
olka89m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 12:37   #279
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez olka89m Pokaż wiadomość
Wybrałam Oberże Czarny pies hmm mogły byście mi opowiedziec jak tam jest na Weselach ? Bo znalałzma szcząkowe info tylko o tym lokalu amoze któras tam miała i dokałdadnie opisze ??
witaj ja mam też informacje szczątkowe że ogólnie chyba nie ma zbytnio dobrych opini i ze jest menu za 99zł i praktycznie nic do jedzenia.. ale tak jak mówie moze to okazac sie nie prawda
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:42   #280
olka89m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 216
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
witaj ja mam też informacje szczątkowe że ogólnie chyba nie ma zbytnio dobrych opini i ze jest menu za 99zł i praktycznie nic do jedzenia.. ale tak jak mówie moze to okazac sie nie prawda

menu za 99 zł jest nie sezonie a za 150 sezonie hmm na str maja podane menu weselne i w sumie nie jest najgorzej...
sala mi odpoiada pod tym zgledem ze mam slub w sanktuarium matki boskiej skalkowej a oberża jest bardzo bliziutko...
__________________
http://beslimuk.blogspot.co.uk/
olka89m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 20:04   #281
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez olka89m Pokaż wiadomość
menu za 99 zł jest nie sezonie a za 150 sezonie hmm na str maja podane menu weselne i w sumie nie jest najgorzej...
sala mi odpoiada pod tym zgledem ze mam slub w sanktuarium matki boskiej skalkowej a oberża jest bardzo bliziutko...
O w sanktuarium na otwartej przestrzeni? Ładnie . . .
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 22:10   #282
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez olka89m Pokaż wiadomość
menu za 99 zł jest nie sezonie a za 150 sezonie hmm na str maja podane menu weselne i w sumie nie jest najgorzej...
sala mi odpoiada pod tym zgledem ze mam slub w sanktuarium matki boskiej skalkowej a oberża jest bardzo bliziutko...
wiesz menu może być super ale np porcje mogą być malutkie i goście nie pojedzą więc jak najwięcej zbieraj informacji wizualnie bardzo ładna ta restauracja no i jak masz blisko to też plus
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 19:50   #283
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Hej Kochane

Mam pytanie (bo ja nadal na tym samym etapie przygotowań ) macie jakieś opinie na temat zespołu "manhatan" ?

Z góry dziękuję za jakieś newsy
__________________
Tymuś 27 tc.
Aniołek 7 tc,

II kreseczki 08.07.2014
Mikołajek już z Nami
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 00:09   #284
pelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Dziś odwiedziłam 3 lokale na wesele - chciałam ustalić termin na czerwiec 2014. Weselicho miałoby być na 100 - 110 osob. Postanowiłam podzielić się AKTUALNYMI opiniami, ale uwaga, bo jestem trochę wybredna. Jeśli chodzi o ceny to zmieniają się co chwilę. Nie łudźcie się, że to co pisano pół roku temu jest aktualne (zwłaszcza jeśli szukacie jakiegoś odleglejszego terminu). Niestety jedzenie cały czas drożeje. Lepiej nie będzie. ;/ niestety. Prawie wszedzie alkohol i ciasto jest we własnym zakresie. Do tego czasem napoje i soki.


Najpierw odwiedziliśmy Magdę, która zrobiła na mnie jak do tej pory najlepsze wrażenie. Lokuję ją na 1 miejscu w moim rankingu. Jeżeli nie znajdę nic innego to zdecyduję się na ten lokal. Wystrój może nie jest doskonały, ale jest tak jakoś przytulnie... Kilkakrotnie polecono mi lokal, nie znalazłam żadnej negatywnej opini... ogólnie"in plus". Jeśli ktoś miał tam wesele, to proszę o kontakt bo miałabym parę pytań. Napoje, kawa herbata, soki w cenie. Ciasto torty alkohol trzeba dokupić.

Potem Jurę w Kroczycach. W cenniku menu za 154, 170 i 240 zł. Z tym, że mogą sobie doliczyć do ceny 10% od osoby. Jak ktoś będzie chciał, to mu mogę podesłać skany wszystkich wariantów menu. Jura dysponuje dwoma salami. Pierwsza jest dzielona na sale do tańca i restauracyjną, druga nie. Obie sale są strasznie przytłaczające w mojej ocenie. Takie jakieś ciasne, ponure, ciemne. I w jednej z nich czułam wilgoć (może kwestia uchylenia okien, ale mnie takie rzeczy odpychają). Lokal przy ulicy się znajduje, niby jest ogród, ale.... Szału nie ma. Nie podobało mi się. Nie znalazłam żadnych zalet. Za napoje trzeba dopłacać - 2 zł od os. "według zużycia". W wersji za 240 zł jest alkohol, szampan, wino bez ograniczeń. Dają apartament dla nowożeńców. Jeśli alkohol bierzecie od nich doliczają 5 zł do ceny hurtowej. Podaję numer do pani, która się zajmuje weselami - 515 975 344

Następnie zajechaliśmy do Oberży pod Czarnym Psem. Podjechaliśmy, a tu takie zdziwko... czy to aby napewno ten lokal? Z zewnątrz wogóle nie wygląda. Jest połączony z domem mieszkalnym czy coś?! Yyy.. no dobra, idziemy do środka... wiedziałam, że nie jest dużo miejsca, ale w rzeczywistości jest go jeszcze mniej niż na zdjęciach na stronie. Z całą pewnością lokal nadaje się na przyjęcie na 60 osób (podkreślam przyjęcie) ale nie na wesele z tańcami, chyba że ktoś faktycznie chce zaprosić 50 osób. Podział na dwie sale, jedna do jedzienia, druga do tańca (ta do tańca to chyba na max 10 par, bo wątpię, żeby więcej dało radę tam tańczyć nie robiąc sobie krzywdy wzajemnie). Orkiestra gra w "przejściu" (zaraz jak się wchodzi w takim korytarzyku) Menu w sezonie jest za 140, 160 i 180. Dysponuję skanami jak coś.

Zrezygnowana podjechałam jeszcze do Jury w Ogrodzieńcu, a tu załamka totalna... w środku jakby czas zatrzymał się w miejscu conajmniej 20 lat temu. Są 2 sale, jedna na 120, druga na 250 osób... nie wiem która gorsza. W tej na 120 podłoga jest zrobiona ze śliskich płytek (swoją drogą co za idiota wpadł na taki pomysł?????) i znajdują się w niej takie grubaśne filary. ;/ Ta a 250 jest duża, podobno po remoncie (PODOBNO ;/), ale ten obleśny parkiet... już lepszy miałam w szkole na sali gimnastycznej. Do tego te przerażające sztuczne kwiaty na sali - brrr... Co mi się podobało? Pokoje mają tanie - 40 zł od osoby i całkiem przytulne. Menu za 130, 150 i 170 zł (zapowiedziano, że mogą doliczyć sobie 10zł na osobie). To stosunkowo tanio. Jura w Ogrodzieńcu lokuje się na drugim miejscu.

Teraz już wiem, że nie mam co liczyć na fajną salę za mniej niż 200 zł. ;/ Chcę, żeby goście się czuli dobrze i swobodnie na weselu, a nie tańczyli w ścisku, narzekali na jedzenie i mnie potem obgadali, że sala była fajna, że nie było gdzie wyjść itd... . Może trochę przesadzam, ale ma to być jedyny taki dzień w moim życiu i chcę aby wszystko było dopięte na ostatni guzik...

Może są tu jakieś wizażanki, które były w black rose w pilicy i mogą coś powiedzieć na ten temat? Tylko proszę, nie kopcie leżącego i nie mówcie, że już to było wałkowane, bo wątek przeglądnełam i nie znalazłam nic mnie satysfakcjonującego.

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Ktoś tam kiedyś pytał ile wcześniej salę ustalać. W Magdzie są ostatnie dwa wolne terminy na przyszły rok na październik podobno. W czerwcu 2014 został jeden. Tak więc 2 lata wcześniej trzeba się rozglądać. W pozostałych lokalach wciąż trwają zapisy na 2013.

Edytowane przez pelek
Czas edycji: 2012-05-01 o 00:42
pelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 21:13   #285
cel_pal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam Wizażanki, to mój pierwszy post tutaj Przeczytałam temat dwa razy i znalazłam tylko jedno pytanie o hotel Prestige w Siewierzu i zero odpowiedzi... Czy ktoś może zna to miejsce z autopsji? Byłam oglądać salę i bardzo mi się spodobało, usłyszałąm cenę 149 zł za osobę (pakiet podstawowy) i powiem Wam, że to najniższa do tej pory, jaką udało mi się znaleźć. Czy ktoś coś słyszał,był,widział???

Pozdrawiam
cel_pal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 22:12   #286
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez cel_pal Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki, to mój pierwszy post tutaj Przeczytałam temat dwa razy i znalazłam tylko jedno pytanie o hotel Prestige w Siewierzu i zero odpowiedzi... Czy ktoś może zna to miejsce z autopsji? Byłam oglądać salę i bardzo mi się spodobało, usłyszałąm cenę 149 zł za osobę (pakiet podstawowy) i powiem Wam, że to najniższa do tej pory, jaką udało mi się znaleźć. Czy ktoś coś słyszał,był,widział???

Pozdrawiam
a co zawiera ten pakiet podstawowy?
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 13:31   #287
cel_pal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Rozmowa była taka nie do końca satysfakcjonująca, bo trwało wesele i pani menadżer miała trochę mało czasu ale jak wspomniała o 5 daniach w tym 3 gorące, to daliśmy spokój ze słuchaniem dalej, bo nas interesuje opcja na przyjęcie weselne do północy, a nie całonocna zabawa, więc to i tak trzeba skalkulować indywidualnie i z menu w ręce, a nie było warunków

Chciałabym jednak poznać opinię kogoś, kto był tam niedawno na podobnej imprezie, zanim się ostatecznie zdecydujemy
cel_pal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:25   #288
cel_pal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Widzę, że nikt tu nie jest zorientowany w temacie...
No trudno, na szczęście znalazłam informacje w realu, więc znikam.
Pozdrawiam
cel_pal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 20:51   #289
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

hej wiazażanki doradźcie co lepiej opłaca się wybrać? sala hotel jura kroczyce wersja za 240 zł za osobę czyli już wszystko w tej cenie, alkohol, napoje bez ograniczeń tak że nie muszę się o nic już martwić, o dokupywanie na własną rekę, wesele we wrześniu czy lepiej zajazd magda w kroczycach cena 200 zł za osobę ale muszę dokupywać soki, ciasta, owoce, tort i alkohol i wesele w październiku bo wcześniej nie ma wolnych terminów.. jestem w kropce nie wiem na którą się zdecydować tu mam mniej o 40 zł ale i tak reszte kupować więc wyjdzie na jedno chyba..

Edytowane przez was ukochany baczek
Czas edycji: 2012-05-09 o 20:54
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 06:17   #290
sodor84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
hej wiazażanki doradźcie co lepiej opłaca się wybrać? sala hotel jura kroczyce wersja za 240 zł za osobę czyli już wszystko w tej cenie, alkohol, napoje bez ograniczeń tak że nie muszę się o nic już martwić, o dokupywanie na własną rekę, wesele we wrześniu czy lepiej zajazd magda w kroczycach cena 200 zł za osobę ale muszę dokupywać soki, ciasta, owoce, tort i alkohol i wesele w październiku bo wcześniej nie ma wolnych terminów.. jestem w kropce nie wiem na którą się zdecydować tu mam mniej o 40 zł ale i tak reszte kupować więc wyjdzie na jedno chyba..
w jura hotel masz również opcje w mniejszej kwocie to co w Magdzie masz za 200zł w Jura jest za 170zł (w tej cenie również musisz dokupywać alkohol, napoje itp.) więc jeśli chodzi o cenę to bardziej atrakcyjne jest w Jurze. magda ma lepszą lokalizację, jest na uboczu, jest gdzie wyjść-z tyłu sali wychodzi się na ogromny zielony teren, gdzie można spotkać konie, które właściciele posiadają. w Jurze wychodzi się albo na parking przed lokalem albo na mały ogródek za lokalem. jeśli chodzi o opcje 240zł za osobę w Jurze to moim zdaniem nie jest ona taka atrakcyjna bo jakby tak przeliczyć to tak 170zł płacimy za tańszą opcje gdzie musimy dokupić parę rzeczy. wódkę liczy się 0,5l na osobę czyli po cenie hurtowej jakieś 20zł za osobę, napoje to też jak ktoś wypije za 15zł to mu wystarczy owoce to pare stówek na całe wesele (liczmy 5zł za osobę) czyli sumując wyjdzie Ci 170+20+15+5=210zł. a ciasta dla gości to i tak przy opcji 240zł/osobę musisz kupić oddzielnie wg mnie ta opcja wcale nie jest taka fajna. najlepiej siąść na spokojnie i dobrze się zastanowić, poprzeliczać różne warianty. jeśli chodzi o jedzenie, jego ilość i jakość obsługi to uważam że w obydwu lokalach są naprawde na wysokim poziomie.
powodzenia w podjęciu decyzji

Edytowane przez sodor84
Czas edycji: 2012-05-10 o 06:19
sodor84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 06:35   #291
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
hej wiazażanki doradźcie co lepiej opłaca się wybrać? sala hotel jura kroczyce wersja za 240 zł za osobę czyli już wszystko w tej cenie, alkohol, napoje bez ograniczeń tak że nie muszę się o nic już martwić, o dokupywanie na własną rekę, wesele we wrześniu czy lepiej zajazd magda w kroczycach cena 200 zł za osobę ale muszę dokupywać soki, ciasta, owoce, tort i alkohol i wesele w październiku bo wcześniej nie ma wolnych terminów.. jestem w kropce nie wiem na którą się zdecydować tu mam mniej o 40 zł ale i tak reszte kupować więc wyjdzie na jedno chyba..
Spróbuj porozmawiać z rodzicami, bo to oni podejmą decyzję ostateczną, wszystko zależy od budżetu.
Ja u siebie mam opcję full 240 nawet z ciastem dla gości.
O nic nie musze się martwić
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:21   #292
pelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Jak porównywałam cenę Magdy i Jury to wyszło prawie na jedno.

Magda
w cenie
kawa herbata, napoje
5 dań i zimna płyta
apartament dla młodych

dokupić
alkohol
ciasto i tort (można poprosić o załatwienie w cenach hurtowych)
soki (część jest z lokalu, ale nie spytałam ile, resztę trzeba kupić, ale czasami do wódki gratis są dodawane, trzeba kombinować)
owoce


Jura za 170
w cenie
kawa, herbata, soki
5 dań i zimna płyta
apartament

dokupić
alkohol swój a jeśli w lokalu dodają 5 zł do ceny hurtowej
ciasto i tort
napoje w cenie 2 zł/os - każdy wypije jakieś 4 butelni na pewno..... a głupio powiedzieć gościom pijcie sok a nie napoje.
owoce i słodycze

+ z tego co się orientuję w Jurze jest aneks w umowie, że cena może zostać podniesiona o 10% (więc raczej będzie) czyli wychodzi 170+ 17= 187 najmniej
Ps. jeśli podoba wam się sala "jaskinia" to siądźcie na krześle mój facet siadł i powiedział "Jestem na nie. Wychodzimy".

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez cel_pal Pokaż wiadomość
Widzę, że nikt tu nie jest zorientowany w temacie...
No trudno, na szczęście znalazłam informacje w realu, więc znikam.
Pozdrawiam
cel_pal podziel się informacjami... przyda się dla innych...

Edytowane przez pelek
Czas edycji: 2012-05-10 o 11:20
pelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:44   #293
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

dziękuję za odpowiedzi więc tak ja byłam właśnie z rodzicami w tych salach i rodzice też mówią właśnie że albo opcja full 240 zł w jurze lub 200zł w magdzie.. szczerze mnie ciągnie do magdy bardziej i przeliczylam że chyba wyjdzie jedno na to samo bo roznica miedzy nimi to 40 zł za osobe czyli na 100 osób to 4000zł więc tyle i tak musze dokupic w magdzie bo alkohol jakies 2000zł napoje z 500zł tort 500zł ciasta też może i owoce ze 100 lub 200 to wyjdzie też około 4000 dokupywania.. nie sala jaskinia w ogole nie wchodzi w gre tylko jeśli już to myślałam o tej eleganckiej

Edytowane przez was ukochany baczek
Czas edycji: 2012-05-10 o 12:03
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 17:55   #294
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Spróbuj porozmawiać z rodzicami, bo to oni podejmą decyzję ostateczną, wszystko zależy od budżetu.
Ja u siebie mam opcję full 240 nawet z ciastem dla gości.
O nic nie musze się martwić
ale to w jurze masz ta opcje 240 wraz z paczkami?
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 21:14   #295
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
ale to w jurze masz ta opcje 240 wraz z paczkami?
Ja mam w amazonce tak ale bez alkoholu na wynos dla gości, alkohol tylko na sali
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 10:32   #296
pelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

A jeszcze mam takie pytanie, słyszałam o lokalu Black Rose w Pilicy. Ktoś się orientuje jak to wygląda cenowo? Podobno w zeszłym roku za wesele z poprawinami znajoma płaciłą 200 zł od osoby... trochę za tanio mi się wydaje... Jak ceny się teraz kształtują?
pelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:29   #297
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez pelek Pokaż wiadomość
A jeszcze mam takie pytanie, słyszałam o lokalu Black Rose w Pilicy. Ktoś się orientuje jak to wygląda cenowo? Podobno w zeszłym roku za wesele z poprawinami znajoma płaciłą 200 zł od osoby... trochę za tanio mi się wydaje... Jak ceny się teraz kształtują?
z tego co wiem to już wiele było pytań na temat tej sali w tym wątku ale chyba żadna nic nie wie, tzn założycielka wątku chyba robiła tam wesele
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 00:01   #298
pelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

tak, ale chciałam jakieś aktualne informacje... ceny z tego co widzę zmieniają się co kilka miesięcy... szok.

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

zresztą już nieaktualne podpisaliśmy umowę w Magdzie jednak...
pelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 10:34   #299
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez pelek Pokaż wiadomość
tak, ale chciałam jakieś aktualne informacje... ceny z tego co widzę zmieniają się co kilka miesięcy... szok.

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

zresztą już nieaktualne podpisaliśmy umowę w Magdzie jednak...
tak? a na kiedy ja też jednak wybieram Magde i ile płacisz za osobę?
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 20:14   #300
pelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

210 zł na czerwiec 2014.... zmieniliśmy sobie jedno danie gorące na wiejski stół.... nasi goście niestety nie jedzą zbyt wiele, a potem nie ma tego jedzenia gdzie trzymać... a tak te wędliny, kiełbaski itp. to się zamrozi i już do tego na wiejskim stole jest bimberek :P Właścicielka profesjonalnie do sprawy podeszła, łatwo jest się z nią dogadać, zobaczymy jak to wszystko wypadnie... Oprócz Magdy brałam jeszcze pod uwagę Jurę (ale mój TŻ nie chciał) i Rivierę - koło nw. bawełny (ale słyszałam niezbyt pochlebne opinie). 210 zł to trochę dużo, ale raz się żyje i więcej weselicha mieć nie będę, więc....
Jeszcze kamerzysta, fotograf i zespół i będę mieć spokój. Tak przy okazji spytam... ile zadatku trzeba na zespół i fotografa mieć?
pelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 12:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.