Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 175 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 15:50   #5221
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Już się cieszyłam,że wyglądam w miarę znośnie (zagoiło mi sie wszytko, gul wielkich brak, które były moja zmorą)Wszystko pięknie do kiedy nie próbowałam zrobić sobie zdjęcia- jak zobaczyłam te wszystkie przebarwienia, blizny, suche skórki,zaskórniki, małe pryszczyki i rozszerzone pory, przetłuszczoną skórę i wszystko inne to aż mi sie słabo zrobiło-bleh.
Orientujecie się może czy latem można jakieś złuszczanie zrobić u kosmetyczki?
Ale masz na myśli zabiegi z kwasami? Jeśli tak to polecam zakupy na Mazidłach albo BU, trzeba kupić kwas migdałowy, kwas hialuronowy do nawilżania i jakiś olej o znośnym zapachu lub oliwkę Hipp i samemu się zabrać za zabiegi

Na biochemii jest caaaały wątek o kwasie migdałowym i o nawilżaniu. Ja z całego serca polecam - jako tonik złuszcza powoli, bez widocznych skórek, a jako peeling skórki są, ale wszystko odbywa się łagodniej, niż np. przy Atredermie (chociaż jak nie masz naczynek to Atre by się ze wszystkim rach-ciach rozprawił )

A, no i koszty. Zabieg u kosmetyczki to koszt ok 100 zł, a na Mazidłach czy BU za 50zł zrobisz sobie super zakupy, które wystarczą Ci na kilkanaście, jak nie więcej, takich zabiegów.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 15:54   #5222
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mojej kosmetyczki nawet mikrodermabrazje robią,a nie wiem czy powinni
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 16:54   #5223
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wysoka blondynko dzieki za informacje-tylko mimo wszystko ja wolałabym sie udać do kosmetyczki, po pierwsze boję sie zrobić krzywdę bo mam tendencję do przedobrzania ze specyfikami, a poza tym jak za długo przyglądam się swojej gębie to zawsze cos rozdrapę, więc lepiej żeby ktoś sie tym zajął za mnieZobacze jak robi to kosmetyczka, a potem kto we może sama się odważę
Uzywam teraz serii Ziaji biobalns-ma kwasy AHA( kwas jabłkowy i cytrynowy), wiem,że to mały kaliber,ale bardziej sama sie boję, chociaż po niej jest z moją skorą trochę lepiej.
Atre z tego co wiem jest na receptę, a chyba zwymiotuję jak będę musiała udać sie do kolejnego lekarza-zaliczyłam ich mnóstwo(przy tym masy antybiotyków i innych badziewi), a w efekcie chyba sama najlepiej podleczyłam skóręWięc dlatego teraz chyba wybiorę się do jakiegoś kosmetologa.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:11   #5224
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie ma takiej możliwości, żebyś przesadziła z migdałem. Zaczynasz od 5% toniku i czekasz na efekty - jeżeli nic złego się nie dzieje, to dajesz na 10 minut 7%, później 10%, później 15%... No i nawilżanie, koniecznie.

Ale jasne, możesz zobaczyć co i jak u kosmetyczki.

Atre niby jest na receptę, ale ja go bez problemu kupuję bez.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:17   #5225
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kurcze Wysoka Blondynko bardzo mnie nęcisz tym migdałkiem-sama nie wiem, nie mam teraz za bardzo czasu żeby buszować po biochemii-ale kiedys na pewno
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:29   #5226
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

18h - hmm nie jest tak źle jak myślałam, mam tylko taką gule na czole, trochę łuszczy mi się skóra. Mam nadzieje, że do jutra będzie lepiej bo obchodze urodziny i nie chce żeby goście mnie widzieli w takim stanie
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:37   #5227
daisy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Już się cieszyłam,że wyglądam w miarę znośnie (zagoiło mi sie wszytko, gul wielkich brak, które były moja zmorą)Wszystko pięknie do kiedy nie próbowałam zrobić sobie zdjęcia- jak zobaczyłam te wszystkie przebarwienia, blizny, suche skórki,zaskórniki, małe pryszczyki i rozszerzone pory, przetłuszczoną skórę i wszystko inne to aż mi sie słabo zrobiło-bleh.
wiem co to znaczy-po takim zdjeciu az sie zalamuje, bo myslalam, ze jest dobrze, a tu cos takiego
__________________
58 - 56 - 54 - 52 - 50 - 48
1/25.

byle do 18


daisy93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 19:41   #5228
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wysoka Blondynko-Utknęłam na Biochemiii Chcem żel hialuronowy(do twarzy) hialuronowy z panthenolem(na ramiona)- miałam kiedyś taki podobny żel Sebamedu Clear Face dla trądzikowców tylko kosztował ponad 30zł za małą tubeczke), kusi mnie też zrobienie tego toniku migdałowego, ale najpierw kupię sobie hydrolat migdałowy,żeby sprawdzic czy nie jestem uczulona na migdałki(tak jak n.p. na kwas azelainowy po którym miałam masakrę na twarzy i ślady po tym co się po nim działo do dziś). Inne hydrolaty n.p. dla trądzikowców jak z zielonej herbaty i aloesowy też się wydaja fajne. Szkoda że nie ma tam nic do mycia(a jakoś zmywania olejemi mojej trądzikowej skóry sobie nie wyobrażam
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:47   #5229
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Wysoka Blondynko-Utknęłam na Biochemiii Chcem żel hialuronowy(do twarzy) hialuronowy z panthenolem(na ramiona)- miałam kiedyś taki podobny żel Sebamedu Clear Face dla trądzikowców tylko kosztował ponad 30zł za małą tubeczke), kusi mnie też zrobienie tego toniku migdałowego, ale najpierw kupię sobie hydrolat migdałowy,żeby sprawdzic czy nie jestem uczulona na migdałki(tak jak n.p. na kwas azelainowy po którym miałam masakrę na twarzy i ślady po tym co się po nim działo do dziś). Inne hydrolaty n.p. dla trądzikowców jak z zielonej herbaty i aloesowy też się wydaja fajne. Szkoda że nie ma tam nic do mycia(a jakoś zmywania olejemi mojej trądzikowej skóry sobie nie wyobrażam
Żel hialuronowy to mój zdecydowany faworyt
Nie wiem, czy hydrolat migdałowy da Ci rzeczywisty obraz ewentualnej reakcji skóry na kwas migdałowy... Jeżeli chodzi o hydrolaty, to ja kocham oczarowy, zapach jest absolutnie cudwony...

Ja myję twarz najczęściej żelem do higieny intymnej z Lirene (z lukrecją). Ładnie, słodko pachnie.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:37   #5230
daisy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jejku zadziwia mnie wasza wiedza na temat tych wszystkich kwasow, maseczek, tonikow i innych kosmetykow do pielegnacji twarzy jestem pod wrazeniem szczegolnie paru osob a ile wydajecie na kosmetyki?? tak miesiecznie??
__________________
58 - 56 - 54 - 52 - 50 - 48
1/25.

byle do 18


daisy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:42   #5231
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez daisy93 Pokaż wiadomość
jejku zadziwia mnie wasza wiedza na temat tych wszystkich kwasow, maseczek, tonikow i innych kosmetykow do pielegnacji twarzy jestem pod wrazeniem szczegolnie paru osob a ile wydajecie na kosmetyki?? tak miesiecznie??
Spoko, nie jestem jeszcze samodzielna finansowo, dlatego moje zbiory kosmetyczne są mocno ograniczone. O składnikach kosmetyków uczyłam się na Biochemii, potężną wiedzę mają tamte dziewczyny.

A jeśli chodzi o kasę na kosmetyki, to szczerze powiedziawszy wychodzi to u mnie bardzo skromniutko. Nigdy nie kumuluję balsamów do ciała, zawsze mam 1, no, góra 2. Z żelami pod prysznic podobnie. 1 krem do stóp, peelingu nie mam, bo mam rękawicę i kawę . To tyle z kosmetyków do ciała.

Mam 2 szampony - 1 bez SLS, a drugi zwykły, odżywczy. 1 odżywka do włosów (ta idzie u mnie szybko, bo muszę jej używać po każdym myciu).

No i kosmetyki do twarzy:
- myję się żelem do higieny intymnej, więc już mi żel do twarzy odpada.
- kremu nawilżającego nie miewam
- 1 krem z filtrem na dzień - chyba najdroższa rzecz, jakiej używam
- kwas hialuronowy + oliwka Hipp na noc
- punktowo: Acnefan, pasta cynkowa, maść ichtiolowa, Tormantiol, Aknemycin
- kwasy: tutaj to różnie - AD, Effaclar, Migdał... no różnie

Czasem jakaś maseczka, zazwyczaj z saszetki (czaję się na te z BU...)

Myślę, że jakby to podliczyć, to wcale nie wyszłoby zbyt wiele... Taką mam nadzieję...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 22:07   #5232
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja mam właśnie tendencje do nagromadzania rożnych kosmetyków. Zużyje kosmetyk max do polowy, coś mi sie nudzi i kupuje nowe. Do tego bardzo lubie kosmetyki kolorowe W sumie kupuje sporo, ale z tego powodu co blondynka (brak funduszy) nie wydaje dużo, bo wybieram kosmetyki z dolnej/średniej półki.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 23:03   #5233
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mój zestaw przypomina ten wysokiej blondynki. Też nie gromadzę kosmetyków.
Dzisiaj wycisnęłam kilka zaskórników z nochala i troche przesadziłam, nie jest źle, ale jestem zła na siebie ze wogóle tknęłam twarz dobrze, ze nie zrobiłam masakry bo od ostatniej minęło dokładnie 12 dni a ja juz zaczynam wymiękać i ruszac buziola ehhh
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 23:30   #5234
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja również nie używam zbyt wielu kosmetyków... No i ich nie gromadzę... Ogólnie ze mnie taki mały sknerus jest i mam bardzo ciężką rękę do wydawania pieniedzy Najwięcej chyba używam mazideł (podkład, tusz, kredka, cienie, pomadka...), ale jak nie wychodzę do pracy/na uczelnię, to raczej się nie maluję, więc nawet nie wiem jak to liczyć
na codzień - twarz: mydło dla dzieci+ tonik+ od czasu do czasu krem nawilżający... wlosy - szampon i odżywka...
i tyle. Czasem jakiś balsam do ciała (zwykle mam jeden i baardzo długo go zuzywam..:P);

a odnośnie tematu przewodniego.. , cholerka, codziennie ruszam jakieś zaskórniki... czasem 2,czasem 3, czasem przy okazji kilka wągrów.. :/ nie jest źle, bo moja skóra się znacznie (tfu tfu!) poprawiła, ale mam parę strupków i przebarwień i nie mam zielonego pojęcia kiedy one zamierzają zniknąć :/
Tak jak patrzę to się coraz częściej zastanawiam.. czy istnieje jakiś sposób na pozbycie się blizn - tych małych wklęsłych jakby-ubytków w skórze? czy tylko złuszczanie & cepan,ew. tormentiol? [bo już nie wiem czy to tego samego rodzaju blizny...]

ach.. no i też się dostałam na studia... ;P miały być wyniki jutro, a opublikowali już dziś ale tyle już rekrutacji przeżyłam w swoim życiu,że jakoś ta radość za każdym razem jest inna ;P
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 23:39   #5235
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
ach.. no i też się dostałam na studia... ;P miały być wyniki jutro, a opublikowali już dziś ale tyle już rekrutacji przeżyłam w swoim życiu,że jakoś ta radość za każdym razem jest inna ;P
gratki, ładnie
tez miałam zdawać na drugi ale uznałam, ze w sesji chyba nie dam rady tego pogodzić.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 07:39   #5236
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
(...) ach.. no i też się dostałam na studia... ;P miały być wyniki jutro, a opublikowali już dziś ale tyle już rekrutacji przeżyłam w swoim życiu,że jakoś ta radość za każdym razem jest inna ;P
Super, moje gratulacje
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 09:43   #5237
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja też gratuluję

U mnie tak sobie - wczoraj wycisnęłam kilka gotowców na buzi (zdenerwowałam się pewną sytuacją). Tragedii nie ma, ale poczucie winy i owszem Pocieszeniem jest tylko fakt, że kolejny tydzień nie używam pudru ani nic.

Za to skutecznie działam łapami na szyi. Cała porozwalana. Daję sobie czas do końca lipca, żeby doprowadzić to do porządku.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 10:16   #5238
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie wyciskam już 10 dzień
i teraz doskonale wiem, że wszystkie moje problemy - tzn, zaskórniki, czerwone pryszcze na drugi dzień, zaraz po wyciskaniu, przebarwienia = wszystko to jest efektem wyciskania. Gdybym w zamierzchłej przeszłości nie zaczęła, to prawdopodobnie miałabym ładną, gładką cerę. Widzę to po tych 10 dniach abstynencji na czole tylko zaskórniki.
Obym wytrwała! ;D

I dostałam się na studia! Tyle że ja tegoroczna maturzystka, więc radość przeogromna
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 11:04   #5239
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja tez powyciskałam...na szczęście tylko nos i dlatego zawesze jest czerwony i poliki z zaskórników. Duzych gul nie tylam, strupów nie drapie,widzę że sie goją. Dzisiaj sie nie dam! Nie tknę!
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 12:08   #5240
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

WhiteCherry, gratuluję! 10 dni to dla mnie niewyobrażalne osiągnięcie
Ale i tak jestem z siebie dumna, od dwóch dni prawie nie wyciskam. Jedyne co ruszyłam to gule na brodzie (wiem, nie powinnam) ale bolała przy dotyku i mnie to bardzo wkurzało. Na rozbabrane miejsce kładę Acnefan i ładnie się goi zazwyczaj po takim mocnym wyciskaniu tworzą mi się mega blizny, ale tym razem chyba ten Acnefan mnie uratował. Plamka jest mała i jasna, zaczerwienienie zeszło prawie od razu. I mam nadzieje że szybko się rozjaśni. Raz na tydzień kładę też Acnefan na cała twarz i zaczynam się nie poznawać. Po 2 tygodniach po największej, ponad godzinnej masakrze w moim życiu, wyglądam ponownie jak człowiek. Nie licząc lekkich przebarwień. Jeszcze nigdy mi się tak szybko nie poprawiło.
A teraz boję się, że po pochwaleniu twarzy, czeka mnie jakaś zwała odpukać... Zobaczymy jak będzie przed @. Na razie nie jest źle.

Zastanawiam się też czym leczyć blizny na dekolcie, macie jakieś pomysły?
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 13:09   #5241
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witam,wszystkich,mam nadzieje że mogę do was dołączyć?Codziennie czytam ten wątek.Tak samo jak wy jestem uzależniona od wyciskania.Byłam osostanio na objazdówce,był cholerny upał.Miałam na twarzy z tone podkładu bo mam duzo podskórnych guli i pryszczy.I całą wycieczkę przeglądałam sie w lusterku czy czasem podkład mi nie zszedł.Istna tragedia.Najgorsze to chyba było to że osoby które tam były a przede wszystkim kobiety miały piękne cery.A ja czułam sie jak potworem.Są dni kiedy potrafię siedzieć naokragło w domu,z nikim sie nie spotykac bo sie wstydzę mojej twarzy.Nie wspomnę już o stronie materialnej,wszytskie pieniadze jakie wydaje to własnie na kosmetyki do twarzy,maseczki,leki kremy itd.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 13:56   #5242
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ehhh aj tez uz nie daje rady wszedzie te zaskorniki i wszedzie to wyciskam skora wyglada okropnie nie nawidze siebie za to kolejne wakacje i kolejne siedze w domu i wymiguje sie od wychodzenia........wszyst ko jest takie beznadzijne...
niedlugo ide do dermy ale znowu mi jakies kwasy bedzie chciala dac:/ chyba pojde na oczyszczanie ultradżwiekami ...chcoiaz i tak to nie usunie tych glebokich zaskorników.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 14:12   #5243
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Madusia23 Pokaż wiadomość
Są dni kiedy potrafię siedzieć naokragło w domu,z nikim sie nie spotykac bo sie wstydzę mojej twarzy.
Mam identycznie. Jestem totalnie odizolowana. Przez te problemy skórne mam takie kompleksy że głowa mała... Znajomi ciągle się spotykają, imprezują, a ja się ciąglę wykręcam, bo to, bo tamto. A tak naprawdę chodzi o twarz
Cytat:
Napisane przez Madusia23 Pokaż wiadomość
Nie wspomnę już o stronie materialnej,wszytskie pieniadze jakie wydaje to własnie na kosmetyki do twarzy,maseczki,leki kremy itd.
Ech, kiedyś jak miałam jakieś drobne kupowałam sobie ciuchy, a teraz wszystko idzie na kosmetyki... W sumie z efektu często jestem zadowolona. Ale brakuje mi na inne rzeczy. Kolorówki juz nawet nie kupuje, jedynie jakiś niedrogi podkład do tuszowania. Cholera, ide szukać pracy, bo tak się nie da...
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 15:02   #5244
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

witam a ja wlasnie sobie wycisnelam, a wlasciwie rozdubalam na dekolcie 3 malutenkie krostki....teraz to juz nie jest malutenkie
pytanko jesli mozna co jest dobre na blizny????
pozdrawiam i nie wyciskajmy sie
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 18:59   #5245
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

granatowyprawieczarny na blizny najlepsze są chyba kwasy, ech...

Ja mam takie zboczenie z wyciskaniem, że jak nie leci krew, to uważam że coś jeszcze w środku siedzi. I tak wyciskam do krwi. A potem zostają kratery. Dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można się wspierać w odwyku. To pomaga.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 22:11   #5246
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Już mi się cała praktycznie twarz wygoiła. Nigdy, prze- przenigdy nie miałam tak czystej cery. Mam minimalny strupeczek na policzku, nic więcej. jak będe miała, to być może zdj. wrzucę. Jakies przed i po
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 22:58   #5247
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja nie wyciskam,twarz mi się podleczyła i mam prawie jak na zdjeciu.
Ostatnio stosuję zestaw-> po zmyciu makijażu mleczko do demakijażu ziaji,później myję twarz żelem biodermy i psikam wodą termalną LRP,czekając aż się wchłonie idę się kąpać i po wyjściu z wanny na gule nakładam devercin,całość smaruję effaclarem K i ranki sudocremem,jest bombowo
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 23:13   #5248
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny tak lubie ten watek, ale problem wyciskania mnie JUŻ nie dotyczy całe szczęście to czasem nie wiem czy sie udzielac tym bardziej ze te wszystkie opisy to mnie kiedys przypominaja. Kazdego dnia - zmycie tapety i wyciskanie wszystkiego co sie da. Okropny stan psychiczny i mojej cery. I po prostu ktoregos dnia postanowilam koniec z tym. I teraz mi z tym dobrze, doprowadzilam do dobrego stanu moja buzie, jest troszke przebarwień i zaskorniki ale i tego sie pozbede. A ponad rok nie wyciskam (w ciagu roku kilka razy ale nic powaznego) naprawde da sie z tego wyjsc.

chce sie wypowiedziec w sprawie kosmetykow z LU i ogolnie tych polproduktow. Moja skora oporna, tlusta, nigdy niepodrazniona na migdalka zareagowala baaaardzo dziwnie. Juz nie wspomnie o braku efektow. Ja nie polecam. na zime lub jesien pojde dokosmetyczki na kwasy mysle ze tez pomoze. Lubie peeling enzymatyczny, delikatny polecam, hydrolaty przyjemne no i olejek do mycia twarzy zamiast mleczka. Jest naprawde swietny! Poźniej mozna przetrzec tonikiem zmyc resztki albo delikatnym zelem, oczyszczenie pozadne a delikatne.

a zelu hialuronowego to nie lubie. Uzywacie go solo czy z olejkiem? mi bardzo sciaga skore i jest nieprzyjemny. Ale razem z serum regulujacym jest ok. jak dla mnie ten żel nie ma zadnych wlasciwosci, po prostu olejki lepiej sie z nim wchlaniaja. na laboratorium urody sa te produkty.

i musze Wam podziekowac, czytajac ten watek przypomnialo mi sie jak moja cera lubi olejek herbaciany! kupilam olejek, dodalam do zelu, przemywam buzie z tonikiem, i mam acnefan ktory ladnie skore oczyszcza. A tak dawno go nie mialam.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 02:31   #5249
martusia.lol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ajj.. i znowu powyciskalam...
martusia.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 08:18   #5250
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A mnie wczoraj udało si.ę przetrwać jakoś, hurra! Uzyłam pierwszy raz serum lemon z BU i myślałąm że zjem sobie twarz, pachnie landrynkami;-) Dzisiaj tez musze wytrzymac. O wiele łatwiej zatuszować jest pryszcze na gładkiej buzi niz na calej w czerownych plackach.
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.