Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 178 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 00:18   #5311
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja tez kiedyś używałam tin tin i chyba było bez rewelacji, bo do niego nie wróciłam......ale szczegółów nie pamiętam, bo to daawno było.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 08:12   #5312
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez daisy93 Pokaż wiadomość
zazdroszcze chociaz musze powiedziec, ze niezle wplywa na moja cere mydlo siarkowe, ktore uzywam od kilku dni. Po pierwszym razie zniknely mi takie zaczerwienienia z twarzy, ktore mialam po, na szczescie, dosyc malej masakrze ale cera znacznie mi sie poprawia. I nie dusze od wczoraj ale ogolnie nie jest zle, slady znikaja, wiec bedzie dobrze
powodzenia w dalszym NIEwyciskaniu
jeszcze nie ma czego, kiedyś po miesiącu poległam
teraz zapowiada się lepiej, a to z prostej przyczyny - chodzę do pracy, kończę o 22, w domu jestem koło 22.30, po 8 godzinach ciągłego stania/latania/biegania nie mam siły jeszcze na stanie przy lustrze. A rano z kolei muszę się wyspać [pomijając dzisiaj ].
A, i stan cery poprawił mi się, od kiedy myję buźkę żelem a potem nakładam tylko maść Alantan.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 10:14   #5313
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja sie wczoraj złamałam..wycisnełam 2 sztuki..;/to z reszta chociaz lepiej niz jakby 20;p
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 10:36   #5314
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Ja już sama nie wiem od kiedy nie wyciskam Tak się wygoiłam że wydaje się jakbym nigdy przy buzi nie majstrowała
Tak ogólnie dziewczyny polecam Wam serię Tin Tin Ziai. jest b. delikatna, odżywczo działa nie zapycha. Myślę, że dzięki tym kosmetykom mam taką czysta cerę.
a czego dokładnie uzywasz??

znowu wyciskałam....moje czoło to masakr anie wiem co sie z nim dzieje, pełno grudek :/ zaskórnniki na brodzie okropne w ddoatku takie gule mi wyskakuja miedzy brwiami, porazka:/

WhiteCherry,
a ten alantan to jaki dokladnie bo spr. w google ze jest Plus i alantan krem 2%.

Wydaje mi sie że pogarsz ami sie po żelu arbuzowym z Dax BO ma te mikrogranulki:/ musze sobie kupic jakis nowy tylko nie wiem jaki, żeby był w miare tani lekko antybakteryjny zastanawiam sie nad AA oceaniciem i kremem z tej samej serii bo wspominam go całkiem miło
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 10:38   #5315
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

powiem ci ze wczesniej miałam mniejsze zaskórniki a jak zaczełam wyciskac to one na złosc sie pwoekszyły i moe dlatego masz takie duze? teraz tez czaem wyciskam ale juz nie tak ardzo staram sie powstrzymywac..
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 10:49   #5316
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
a czego dokładnie uzywasz??

znowu wyciskałam....moje czoło to masakr anie wiem co sie z nim dzieje, pełno grudek :/ zaskórnniki na brodzie okropne w ddoatku takie gule mi wyskakuja miedzy brwiami, porazka:/

WhiteCherry,
a ten alantan to jaki dokladnie bo spr. w google ze jest Plus i alantan krem 2%.

Wydaje mi sie że pogarsz ami sie po żelu arbuzowym z Dax BO ma te mikrogranulki:/ musze sobie kupic jakis nowy tylko nie wiem jaki, żeby był w miare tani lekko antybakteryjny zastanawiam sie nad AA oceaniciem i kremem z tej samej serii bo wspominam go całkiem miło
Alantan Plus
a jeśli chodzi o żel do mycia twarzy, to mam z Biodermy i mi pasuje. A kosztował koło 40zł o ile dobrze pamiętam.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 11:07   #5317
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Alantan Plus
a jeśli chodzi o żel do mycia twarzy, to mam z Biodermy i mi pasuje. A kosztował koło 40zł o ile dobrze pamiętam.
Alantan Plus na cala twarz? Ja klade tylko na rozdrapane miejsca/strupy żeby sie szybciej wygoiło. Nie świeci Ci sie po tym twarz?

Ja sobie wczoraj znowu powyciskałam zaskórniki, cala twarz zniosła to dobrze oprócz BRODY. Jak ona wygląda to ojejeje Nie robie żadnych przerw w jej męczeniu, ale od dziś musze wytrzymać ze 2 tyg bez jej ciśnięcia dzień 0 broda

I tak, matryca ma racje zaskórniki sie powiększają chyba od ciśnięcia. Jak przestałam wyciskać szyje to i zaskórniki na niej prawie poznikały......
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 11:36   #5318
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Alantan Plus na cala twarz? Ja klade tylko na rozdrapane miejsca/strupy żeby sie szybciej wygoiło. Nie świeci Ci sie po tym twarz?

Ja sobie wczoraj znowu powyciskałam zaskórniki, cala twarz zniosła to dobrze oprócz BRODY. Jak ona wygląda to ojejeje Nie robie żadnych przerw w jej męczeniu, ale od dziś musze wytrzymać ze 2 tyg bez jej ciśnięcia dzień 0 broda

I tak, matryca ma racje zaskórniki sie powiększają chyba od ciśnięcia. Jak przestałam wyciskać szyje to i zaskórniki na niej prawie poznikały......
na całą twarz, ale tylko na noc ;P
zresztą, i tak ostatnio zauważyłam masakryczne przesuszenie twarzy, a zwłaszcza czoła
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 11:46   #5319
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

czesc

U mnie kiepściutko... Mam okres i skóra jest jakaś dziwna, masa zaczerwienień itp. Chciałam wyskoczyć dziś na zakupy, ale nic z tego, bo pogoda też pod psem... Może wieczorem się wybiorę - planowałam wizytę w Naturze i aptece (już widzę mój portfel PO tym wszystkim... )

Wczoraj wieczorem ukręciłam sobie tonik migdałowy (5% - tak mniej więcej...) i od dzisiaj się kwaszę...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 11:50   #5320
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

cześć blondynka

a co planujesz sobie kupić ?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 13:25   #5321
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
cześć blondynka

a co planujesz sobie kupić ?
W naturze to bez szaleństw: są w promocji żele pod prysznic z Ziai, to chyba sobie kupię, a poza tym kusi mnie szampon aloesowy...

A w aptece - chciałabym sobie kupić żel pod prysznic z AA dla diabetyków - podobno jest super i skóra nawilżona bez balsamu, a to dla mnie (leniucha) dobra wiadomość Myślałam też o tym, żeby kupić mocznik na mazidłach i go dodawać do mycia... zastanowię się - wszystko zależy od ceny tego żelu u mnie w aptekach...

Dalej też zwyczajowo - AcneDerm, bo mi się skończył, Acnefan, balsam Tisane (miałam go raz i był super, później było mi szkoda kasy na niego, ale teraz jeśli będzie, to zaszaleję ), woda utleniona i olej rycynowy.

MUSZĘ kupic odżywkę do włosów, bo już żadnej nie mam i chodzę jak strach na wróble...

Chyba tyle...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 13:47   #5322
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

In The Shadows, a może zmień konsystencję tego czym myjesz buźkę...? U mnie nastąpił przełom jak odstawiłam żele do mycia twarzy i zaczęłam używać pianek.

Najpierw była pianka Clean&Clear (wg mnie bardzo fajna), a później (jak mi się uwrażliwiła cera od Aknenorminu) zaczęłam używać L'Oreal Happyderm i przy niej zostałam do dziś.

WhiteCherry, podziwiam za odwagę z tym Alantanem na całej buzi

Blondynko, jak zakupisz i wypróbujesz ten żel pod prysznic z AA, to daj znać jak się sprawuje. Nie powiem, zaciekawił mnie bardzo.

A ja wróciłam właśnie od lekarza. Dostałam antybiotyk na 5 dni. Mam nadzieję, że skutecznie wyeliminuje ten stan zapalny, a co za tym idzie poprawi mi się skóra.
Od dziś nie będę nic ruszać, żeby nie narobić (więcej) blizn i przebarwień. I czekam...

Ciekawe jak tam minął weekend quleczce...?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 14:12   #5323
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

minal baaaaardzo leniwie i milo

kurcze, wrocilam dopiero niedawno, mam urwanie glowy, wiec nawet nie zdazylam jeszcze przeczytac co napisalyscie od czwartku...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 16:09   #5324
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

QsQs zostaw brodę

zgadzam się z Laity pianka Clean&Clear jest naprawde ok miałam ją chyba ze 3 razy i byłam zadowlona, ale znudziła mi się juz troche dlatego przerzuciłam się na cos innego

w moim przypadku dzień 2, najgorzej jest z brodą cała w czarnych kropkach i białych grudkach. Zaraz planuje zrobić peeling to może troche się oczyści
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 16:20   #5325
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja myję od niedawna twarz tym:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ia-twarzy.html

miałam trochę zaskórników, po 3-4użyciach zniknęły tak, że było je słabo widać i nie było czuć, co najważniejsze nie wysusza mnie, jest bosko delikatny i miękki
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 17:13   #5326
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kilka lat temu uzywalam pianki Clean&Clear i byla calkiem niezla. Moze odrobine przesuszala, ale dzialalo.
Teraz przerzucilam sie na zel z Avene. Calkiem, calkiem... zreszta ma dosknale opinie na KWC.

Ja lecze moja buzie... I wydaje mi sie, ze im wiecej daje jej odpoczac do makijazu, nawilzam, chucham i dmucham, tym gorzej wyglada. Zamiast poprawy mam gule na policzkach
A na oczyszczenie dopiero w polowie wrzesnia, po powrocie do domu...
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 18:07   #5327
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
powiem ci ze wczesniej miałam mniejsze zaskórniki a jak zaczełam wyciskac to one na złosc sie pwoekszyły i moe dlatego masz takie duze? teraz tez czaem wyciskam ale juz nie tak ardzo staram sie powstrzymywac..
w sumie masz racje ale wydaje mi sie ze te brody same mi nie znikną bo to są takie w kolorze kory i niekotre tak latwo wychdoze ze az zal ich nie ruszac...eh juz ma obsesje

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Alantan Plus
a jeśli chodzi o żel do mycia twarzy, to mam z Biodermy i mi pasuje. A kosztował koło 40zł o ile dobrze pamiętam.
a ma w skaldzie parafine czy cos?

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
In The Shadows, a może zmień konsystencję tego czym myjesz buźkę...? U mnie nastąpił przełom jak odstawiłam żele do mycia twarzy i zaczęłam używać pianek.

Najpierw była pianka Clean&Clear (wg mnie bardzo fajna), a później (jak mi się uwrażliwiła cera od Aknenorminu) zaczęłam używać L'Oreal Happyderm i przy niej zostałam do dziś.


A ja wróciłam właśnie od lekarza. Dostałam antybiotyk na 5 dni. Mam nadzieję, że skutecznie wyeliminuje ten stan zapalny, a co za tym idzie poprawi mi się skóra.
Od dziś nie będę nic ruszać, żeby nie narobić (więcej) blizn i przebarwień. I czekam...

Ciekawe jak tam minął weekend quleczce...?
dobry pomysł ale ta pianka nie ejst antybakteryjna a wlasnie o tkaie cos mi chodzi a przypomnialo mi sie ze jest jeszcze taka z pharmaceris hmm jak bedzie to ją kupie
C&C si boje troche...ze za bardzo mnie wysuszy czy cos:/
a jaki masz antybiotyk?? pamietam ze jak mialam taki naciek ropny po zastrzykach na zapalenie płuc to dostalam Dalacin Boże jakie ja traumy wtedy przechodzilam nie wierzylam z emi to kiedys zniknie ale po tym sie przysuszyło a nastepnie mialam wypalane azotem zrobila sie wieeeelka gula ale naszczescie pozostało bez blizn ale teraz w tym miejscu ciagle mam takiego zaskornika mecze go i mecze ale on nigdy nie chce wyjsc i boje się, ze cos mi sie tam odbuduje

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
ja myję od niedawna twarz tym:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ia-twarzy.html

miałam trochę zaskórników, po 3-4użyciach zniknęły tak, że było je słabo widać i nie było czuć, co najważniejsze nie wysusza mnie, jest bosko delikatny i miękki
tez mialam ten zel nawet jeszcze mam ale juz po terminie waznosci lezy w szafcena poczatku fajny ale cos mi potem nie spasowało...


Tez tak mam ze im bardziej dbam tym gorzej....juz nawet lepiej wygladam jak mam cały czas makijaz nie wiem dlaczego tak...musze isc do dermy bo jakis plyn robiony bo to mi najbardziej pomagało.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 18:49   #5328
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dawno mnie nie było..byłam na wakacjach, na początku stan mojej cery uległ poprawie, niestety przyszła @ i wysyp...i teraz siedze z krostami na buzi...nie wyciskam chociaż aż korci, ale nawet trudno tego dotknąć bo te krosty bolą...a propo po clerasilu takiej dziewczynie tak spuchła twarz, że do szpitala trafiła i lekarz powiedział, że dobrze, że tam na tej tętnicy na szyji nie spuchło. bo mogłoby się to źle skończyć...pewnie była na jakis składnik uczulona. Mi osobiście nie pasują te żele o kremowej konsystencjim, wolę pianki, lub normalne żele...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 18:54   #5329
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ło.. niezle
ja uzywam z garniera czysta skóra odblokowujacy pory aki do cery wrazliwej zel krem i podoba mi sie bo delikatny jest
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 19:15   #5330
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

In The Shadows toś mnie zszokowała. Ja biorę Zinnat.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 19:53   #5331
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

zinnat to coz z cynkiem co nie?
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 21:21   #5332
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

in the shadows jak szukasz pianki to rossmanowska jest dobra, wyrob chyba rival de loop, zawiera ekstrakt ginko i cos jeszcze, na KWC jest napewno bo ostatnio przegladalam. Uzywam tez plynu do demakijazu ktory jest tak neutralny ze az nie moge w to uwierzyc, zro zapachu, podraznien, no swietny jest.

Lubie ich produkty np isana ma swietny zel do golenia za pare zlotych! ma swietne opinie na kwc.

a ja mam tak z broda, ze jak mi sie cos zrobi to susze to susze i wyciskam dopiero gdy jest biale, kiedys strasznie dusilam brode i mialam ogromne gule. Troche sie tego pozbylam, Ale czasem mam cytsa brode, ale jak cos sie zrobi to od razu jakby stan zapalny, bo po kilku dniach nastepny i nastepny. Wlasnie zagoilam 3 male gule i czuje nowa. Zaatakuje antybakteryjnie olejkiem herbacianym, mi pomaga

a teraz siedze z peelingiem entymatycznym i juz sie nie moge doczekac jak zobacze po nim oczyszczona buzie nie wiem jak Wy, ale moja skora na peeling mechaniczny nawet z granulkami reaguje okropnie, kazdy zaskornik sie powieksza, mimo ze nie mam az tak duzych problemow z cera.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 21:44   #5333
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ewelka jaki masz ten peeling enzymatyczny?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 22:22   #5334
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja ma zPerfecty ale nie wiem ale wole np peeling z garniera...taki mechaniczny bo p nzymatyz=cznym mam wrazenie ze sie twarz nie oczysciła...
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:00   #5335
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
zinnat to coz z cynkiem co nie?
Nie wydaje mi się, bo to nie jest antybiotyk na trądzik
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:10   #5336
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

broda dzień 1
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:52   #5337
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja sie dzis obudzilam z wielka opryszczka na srodku wargi

z calowania nici przez pare dni...cholera, a potem jak juz zejdzie to akurat bede miala @
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:15   #5338
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nos&broda dzień 1
QsQs zaczynamy razem powodzenia ja póki co od tyogodnia chyba wymiękam przy drugim dniu jutro obiecuje, ze będe sie trzymała na minimum metr od lusterka. Wczoraj przesadziłam zauważyłam mały czarny punkcik na nosie i zaczęłam go wydłubywac. Skonczyło się na tym, ze mam strupa na nosie, a zaskórnika nie wydłubałam skończony debilizm
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:59   #5339
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

eh ja sie dzs dorwłam do nosa..mam tak mega pryszcz który zsie na zskórniku zrobił...2 w 1.;/
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:03   #5340
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
(...) jutro obiecuje, ze będe sie trzymała na minimum metr od lusterka (...)
Ja już zaczęłam kombinować jak by tu sobie uniemożliwić bliższe podchodzenie do lustra, ale niestety nic sensownego nie przyszło mi do głowy

Od dzisiaj zacznę chyba złuszczanie Atredermem, żeby pozbyć się zaskórników i przebarwień jakie powstały ostatnio. Trochę boję się o słońce (zdaje się, że ma być coraz ładniejsza pogoda), ale zaryzykuję. Do końca lipca muszę doprowadzić twarz do zadawalającego stanu...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.