Inspirations czyli "Na szkle malowane" - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 22:45   #241
kaczucha 47
Zadomowienie
 
Avatar kaczucha 47
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 467
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Fajne te świeczniki.Zielony to mój ulubiony kolor.
Pisząc o braku kasy na kupno tego co nam się podoba miałam na myśli ilość rzeczy.Bardzo często na takim kiermaszu jest tyle cudownych przedmiotów,że chciałoby się mieć i to, i to ,.....Dlatego ja teraz gdy mam okazję oglądam wszystko co jest wystawione i dopiero potem wybieram .Na twoim stoisku wybór byłby trudny...tyle cudownych rzeczy wystawiłaś....
ZDRÓWKA ŻYCZĘ.
kaczucha 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:21   #242
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Matko matko!!! Jakie szwy!!! Ojej!!! Ty mnie nie strasz! Bo ja tak na serio pisałam a nie żeby rozbawić Ty byś mi szkło-ja bym Ci bibułki Ech... Już to sobie wyobraziłam Buzi buzi Ciepluchno pozdrawiam w Podkarpacia
Nio, pozszywali mnie w szpitalu, 4 ciecia, 4 szwy. jak sie smieje to mnie boli LOL ale jest ok. poki co Walia pozdrawia Podkarpacie

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
No to zdrowiej nam szybko Tytanio
Dziekuje z dnia na dzien czuje sie coraz lepiej i widac pozytywne zmiany

Cytat:
Napisane przez Dzozefina Pokaż wiadomość
Byłam na "wagarach" - a tu się tyle wydarzyło. Tyle przepięknych, nowych rzeczy. Trudno wybrać jakąś jedną, bo wszystkie są takie, że chciałoby się mieć je ciągle w zasięgu wzroku.
Koty są słodkie - miau!
Titania - gratuluję powodzenia na kiermaszu, uważam, że w pełni na nie zasłużyłaś klask i:.

Serdecznie Ci współczuję, że cierpisz po operacji /znam ten ból, przeszłam to w ubiegłym roku/. Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności.
Dzozi, witaj i dziekuje za odwiedziny ciesze sie, ze prace sie podobaja. nie powiem, troche tempa narzuciłam i powstało wiele w krotkim czasie ale na tym nie koniec, zblizac sie bedzie boze narodzenie wiec trzeba bedzie namalowac jakies szkła w ramach prezentow

Cytat:
Napisane przez kaczucha 47 Pokaż wiadomość
Fajne te świeczniki.Zielony to mój ulubiony kolor.
Pisząc o braku kasy na kupno tego co nam się podoba miałam na myśli ilość rzeczy.Bardzo często na takim kiermaszu jest tyle cudownych przedmiotów,że chciałoby się mieć i to, i to ,.....Dlatego ja teraz gdy mam okazję oglądam wszystko co jest wystawione i dopiero potem wybieram .Na twoim stoisku wybór byłby trudny...tyle cudownych rzeczy wystawiłaś....
ZDRÓWKA ŻYCZĘ.
Kaczucho dziekuje ja jak wybieram sie na jakis kiermasz to mam to samo, oczy rozbieganie w kazda strone haha to by sie chciało i tamto by sie chciało ale kasa limitowana

a dzis wrzucam fotki znad Irish Sea w Rhyl, nad ktore zabrał mnie w zeszła niedziele moj Tim, dzien przed operacja, tak dla relaksu. wszyscy jezdza nad morze wiec pozazdrosciłam troszke dziewczynom i sami sie wybralismy, tyle ze na plazy nie było za bardzo kapielowo bo u nas klimat troche mniej goracy. jak ja kocham morze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00962.jpg (46,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00961.jpg (42,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00975.jpg (49,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mój mały Stonhenge.jpg (107,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00722.jpg (52,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00987.jpg (52,1 KB, 7 załadowań)
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:47   #243
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

wiecej nadmorskich widoczkow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00949.jpg (56,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00953.jpg (43,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00954.jpg (39,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00976.jpg (75,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01005.jpg (46,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00982.jpg (56,2 KB, 7 załadowań)
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:56   #244
barbarera
Zadomowienie
 
Avatar barbarera
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: gdzieś nad Gopłem
Wiadomości: 1 836
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

no no widoczki super ale faktycznie pogoda niezbyt sprzyjająca na kąpiele no chyba że ktoś należy do klubu morsów
__________________
zapraszam też do siebie
do oglądania moich zmagań z robótkami różnego gatunku
z lepszym lub gorszym skutkiem



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261536

mój blog
zgodnie z prośbą moderatora usunięty
barbarera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 13:05   #245
Cath_
Zadomowienie
 
Avatar Cath_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 429
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
Walia pozdrawia Podkarpacie

Czy ja też mogę się czuć pozdrowiona? ;-)

A te Twoje szkła, jakby już Asia skradła, to ja bym od niej podbierała ;-) O!

Piękne zdjęcia..... Pogoda faktycznie nieciekawa, ale mimo wszystko robią na mnie wrażenie... Śliczne miejsce
__________________
...zawieszona w czasoprzestrzeni...
Cath_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 13:16   #246
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez barbarera Pokaż wiadomość
no no widoczki super ale faktycznie pogoda niezbyt sprzyjająca na kąpiele no chyba że ktoś należy do klubu morsów
no, morze było zimne i wiało ale w uk chmury ciezko wiszace nad ziemia, przelotne deszcze czy wiatr na plazy to normalka, poprostu jest to inny klimat niz w hiszpanii czy w grecji. ale znacznie bardziej łagodniejszy niz w polsce. tutaj dla mnie zima wogole nie byla zima, cos bardziej jak pozna chlodna jesien, troche szronu, lekki przymrozek i to wszystko. przejscie miedzy wiosna a latem tez bylo łagodne i prawie niezauwazalne a wracajac do morza, bedac juz na plazy, nie mogłam oprzec sie zdjeciu butow i pospacerowaniu po kamieniach i w płytkiej wodzie. no bo jak to? byc nad morzem i tylko sie popatrzec na nie?

Cytat:
Napisane przez Cath_ Pokaż wiadomość
Czy ja też mogę się czuć pozdrowiona? ;-)

A te Twoje szkła, jakby już Asia skradła, to ja bym od niej podbierała ;-) O!

Piękne zdjęcia..... Pogoda faktycznie nieciekawa, ale mimo wszystko robią na mnie wrażenie... Śliczne miejsce
Cath, oczywiscie ze tak, powinnam wniesc poprawke: Walia pozdrawia Polskę
oh! ja kocham morze i wszelkie nadmorskie miejscowosci, jest cos takiego w tej nadmorskiej architekturze domow ze mi sie to podoba a dodajmy do tego latarnie, molo, kamienie, skały, klify cuda!
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 13:23   #247
noalia
Raczkowanie
 
Avatar noalia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Eciwotak wspak :-)
Wiadomości: 447
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Chwilkę mnie nie było..a tu tyle przybyło
Świeża lawenda..eh.. od teraz twój watek zawsze bedzie kojarzył mi sie z zapachem lawedy który oplata wszystkie te Twoje szklane cudeńka i koty

Fotki z festynu fajniuchne - fajnie tak wystawić swoje prace, a i z wycieczki - ciekawe..nic to , ze pogoda mało słoneczna liczy się dobry humor a ten widać Wam dopisywał
noalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 14:19   #248
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Ojej Marta, szkoda że tak daleko ode mnie to piękne wybrzeże morskie....a raczej te odlotowe płaskie kamienie do zdekupażowania z których jest zrobiony kamienny krąg na plaży. Niestety jakoś taki mam układ w firmie że w tym roku nie uda mi się wyskoczyć ani nad nasze polskie morze ani w góry więc odczuwam braki materiału a kamienie to taki wdzięczny materiał.
Zdrowiej nam szybko
Dolny Śląsk pozdrawia Walię
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 17:48   #249
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Skarbie no widzisz... Ja durna nie doczytałam... Ale już na pewno wszystko dobrze I postaram się pisać nie do śmiechu co by było wszyściuteńko dobrze z Twoimi szwami Widoczki macie śliczne! Szkoda tylko,że pogoda jest jaka jest... Ale zawsze to wypad nad morze i już! A Ty bardzo fotogeniczna Moja Droga I masz śliczne włoski! Kolejny rudzielec no! Chyba po to,żeby mnie ściskało z żalu,że mi się rude podobają a sama mam ciemne Buzi
P.S. Mam nadzieję,że się nie obrazisz na mnie za tego "Rudzielca"? Ale ja po prostu lubię ten Wasz naturalny rudy kolor... Pozdrawiam
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:06   #250
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez noalia Pokaż wiadomość
Chwilkę mnie nie było..a tu tyle przybyło
Świeża lawenda..eh.. od teraz twój watek zawsze bedzie kojarzył mi sie z zapachem lawedy który oplata wszystkie te Twoje szklane cudeńka i koty
Fotki z festynu fajniuchne - fajnie tak wystawić swoje prace, a i z wycieczki - ciekawe..nic to , ze pogoda mało słoneczna liczy się dobry humor a ten widać Wam dopisywał
Noalko, dziekuje za odwiedziny lawenda jest piękna, zarówno na rysunkach jak i w rzeczywistosci. naciełam jej do wazy z woda ale odkryłam ze lawenda nie przepada za duza iloscia wody, lepiej jej na suchym krzaczku niz w duzej wilgotnosci

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Ojej Marta, szkoda że tak daleko ode mnie to piękne wybrzeże morskie....a raczej te odlotowe płaskie kamienie do zdekupażowania z których jest zrobiony kamienny krąg na plaży. Niestety jakoś taki mam układ w firmie że w tym roku nie uda mi się wyskoczyć ani nad nasze polskie morze ani w góry więc odczuwam braki materiału a kamienie to taki wdzięczny materiał.
Zdrowiej nam szybko
Dolny Śląsk pozdrawia Walię
Pupilku, dziekuje ostatnie fotki pokazuja morze irandzkie, chociaz od naszej strony powinno sie ono zwać morzem walijskim bardzo przypomina ono morze połnocne, kolorem i temperatura. plaza na ktorej bylismy była dosyc kamienista i lezało na niej wiele płaskich kamykow czekajacych na zdecoupage'owanie
ale najlepsze kamienie, i to takie w skali xl były na plazy w barmouth, tam własnie pojechalismy pozbierac je w siatki, bo swojego czasu malowałam kamienie farbkami akrylowymi. zabawnie do wygladało jak niesliśmy siaty pełne gigantycznych kamienie do samochodu nie wspomne juz o marudzeniu przez mojego tżcika, który to własnie pomagał mi je niesc.
czuje sie juz prawie dobrze. jutro zdejma ze mnie te okropne szwy i chyba wroce do malowania, a na pierwszy ogien idzie Twoj kameleon dam znac jak bedzie gotowy.

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Skarbie no widzisz... Ja durna nie doczytałam... Ale już na pewno wszystko dobrze I postaram się pisać nie do śmiechu co by było wszyściuteńko dobrze z Twoimi szwami Widoczki macie śliczne! Szkoda tylko,że pogoda jest jaka jest... Ale zawsze to wypad nad morze i już! A Ty bardzo fotogeniczna Moja Droga I masz śliczne włoski! Kolejny rudzielec no! Chyba po to,żeby mnie ściskało z żalu,że mi się rude podobają a sama mam ciemne Buzi
P.S. Mam nadzieję,że się nie obrazisz na mnie za tego "Rudzielca"? Ale ja po prostu lubię ten Wasz naturalny rudy kolor... Pozdrawiam
Joasia, dziekuje alez ja sie wcale nie obrazam za "rudzielca" i dziekuje za komplementy chociaz odnosnie tej fotogenicznosci to bym chyba polemizowała.

a dzis wstawiam fotki kolejnej festynowej pracki. mam nadzieje, ze sie nie powtarzam. oto waza z fioletowymi serduszkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01147.jpg (102,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01148.jpg (99,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01149.jpg (85,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01150.jpg (90,5 KB, 11 załadowań)
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2008-08-14 o 19:22
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 15:57   #251
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Polemizuj polemizuj Ja i tak swoje wiem!!!
A waza... Cuuuuuudo!!! Zdolniacha z Ciebie jak nie wiem co!!!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 22:26   #252
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Titania ,kolejne śliczne świeczniki ,waza również Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia no i oczywiście czekam na kolejne Twoje piękne prace
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 00:35   #253
Bayberry
Raczkowanie
 
Avatar Bayberry
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 60
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Oglądam i oglądam i co praca to ładniejsza aż mi się kręci w głowie od tych śliczności . Masz bardzo fajne pomysły, strasznie podoba mi się świecznik z miasteczkiem w nocy i kula z wodą i kamykami i wazony inspirowane wzorami z kubeczków i latarnia morska i waza-akwarium i... właściwie to wszystko mi się podoba . Już nie mogę się doczekać kolejnych prac więc życzę wielu nowych pomysłów i nadal tyle zapału do tworzenia ile miałaś do tej pory (jak Ty to robisz )
Bayberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 19:32   #254
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Polemizuj polemizuj Ja i tak swoje wiem!!!
A waza... Cuuuuuudo!!! Zdolniacha z Ciebie jak nie wiem co!!!
Asia, oj nie mnie pisane być modelka
ciesze sie, ze wazonik sie podoba.

Cytat:
Napisane przez anka43 Pokaż wiadomość
Titania ,kolejne śliczne świeczniki ,waza również Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia no i oczywiście czekam na kolejne Twoje piękne prace
Anka43, dziekuje nowe pracki juz nadchodza tup!...tup!..tup!

Cytat:
Napisane przez Bayberry Pokaż wiadomość
Oglądam i oglądam i co praca to ładniejsza aż mi się kręci w głowie od tych śliczności . Masz bardzo fajne pomysły, strasznie podoba mi się świecznik z miasteczkiem w nocy i kula z wodą i kamykami i wazony inspirowane wzorami z kubeczków i latarnia morska i waza-akwarium i... właściwie to wszystko mi się podoba . Już nie mogę się doczekać kolejnych prac więc życzę wielu nowych pomysłów i nadal tyle zapału do tworzenia ile miałaś do tej pory (jak Ty to robisz )
Bayberry witam na mojej szklanej planecie dziekuje za miłe słowa i zachete do dalszego malowania i zapraszam ponownie. widze, ze mamy podobny gust bo swiecznik "miasto w nocy", misa-akwarium i latarnia morska rowniez nalezą do moich ulubionych prac kuli z woda sama nie zrobiłam, ja ją tylko kupiłam na bazarku rzeczy uzywanych
pomysłow mam jeszcze sporo w glowie, i chciałabym je zrealizowac dopóki mi sie nie znudzi malowanie wiec bedzie mozna jeszcze co nieco poogladac

i na koniec wrzucam fotki kolejnych festnowych prac - latarenki ze sloikow z drucianymi uchwytami do powieszenia na drzewie, krzaku lub werandzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00884.jpg (136,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00886.jpg (91,3 KB, 52 załadowań)
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:37   #255
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Titania ,świetny pomysł na latarenki ze słoików ależ one są piękne !!!! . .Coraz bardziej bierze mnie ochota żeby spróbować malować tylko nie wiem od czego zacząć Talentu nie mam do malowania a słoiczków różnych mnóstwo
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 21:37   #256
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Ale ślilipiczne Zwinęłabym taką jedną hihi Masz talent w łapkach
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 21:58   #257
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez anka43 Pokaż wiadomość
Titania ,świetny pomysł na latarenki ze słoików ależ one są piękne !!!! . .Coraz bardziej bierze mnie ochota żeby spróbować malować tylko nie wiem od czego zacząć Talentu nie mam do malowania a słoiczków różnych mnóstwo
Dziekuje mojemu tż sie one nie podobały, a mnie ogólnie to tak. robiłam je w ostatniej minucie przed festynem, jeszcze z rana, tego samego dnia co festyn robiłam do nich raczki z drutu i koralikow. i co ciekawe miały niezłe wziecie na festynie i pierwsza rzecz jaka sprzedałam to była własnie jedna z nich
Ania, jesli chcesz sprobowac malowania to czemu nie zrobisz własnie takich latarenek, sa dziecinnie proste, mozesz namalowac wzor jaki tylko Ci sie podoba i do tego wykorzystasz sloiki. polecam najbardziej takie niskie zeby łatwo mozna bylo włozyc tealighta

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Ale ślilipiczne Zwinęłabym taką jedną hihi Masz talent w łapkach
Dziękuje mozesz sobie jedna zwinac, chyba mi 2 zostały
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2008-08-16 o 15:55
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 06:31   #258
Cath_
Zadomowienie
 
Avatar Cath_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 429
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Kolejne przepiękne prace... Nie wiem jak to się stało, że nie byłam na bieżąco, ale kolejna Twoja waza mnie urzekła. No przepiękne są i tyle. Cudeńka.
Latarenki ze słoików też świetne, a już sobie wyobrażam jak pięknie muszą wyglądać powieszone, z zapaloną świeczką o zmroku... Aj... Chociaż wiem, że tego piękna w całości nie jestem sobie w stanie wyobrazić.

PS. Joasiu, Ty to wszędzie i zawsze zwrócisz uwagę na kolor włosów. Ja, przyzwyczajona, nawet nie zwróciłam uwagi na włoski Titani ;-)
__________________
...zawieszona w czasoprzestrzeni...
Cath_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 09:45   #259
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Nio bo mi się strasznie podoba rudy kolor włosków Ale taki naturalny! Więc trochę Wam Dziewczyny zazdroszczę
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 10:20   #260
martamilcz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nadaję ze stryszku
Wiadomości: 511
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Kolejne zachwycające prace i to jakie.... świetny pomysł z tymi słoikami
martamilcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 10:27   #261
jadzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 101
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Latarenki piękne. Znowu bardzo pomysłowo i bardzo ładnie.
jadzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 11:57   #262
Charlotte1883
Przyczajenie
 
Avatar Charlotte1883
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Oj przywłaszczyłabym sobie tę wazę w fioletowe serca!
Charlotte1883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 15:03   #263
ADALIRA
Zadomowienie
 
Avatar ADALIRA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 968
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Piękne morskie zdjęcia ... i ładna para na nich
Latarenki u Ciebie jak zwykle cudne
__________________





ADALIRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 15:50   #264
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cath, Joasia, Martamilcz, Jadzia, Charlote i Adalira, dziekuję Wam wszystkim razem i rownoczesnie każdej z osobna, za to ze do mnie zaglądacie i oceniacie prace

Cytat:
Napisane przez Cath_ Pokaż wiadomość
Kolejne przepiękne prace... Nie wiem jak to się stało, że nie byłam na bieżąco, ale kolejna Twoja waza mnie urzekła. No przepiękne są i tyle. Cudeńka.
Latarenki ze słoików też świetne, a już sobie wyobrażam jak pięknie muszą wyglądać powieszone, z zapaloną świeczką o zmroku... Aj... Chociaż wiem, że tego piękna w całości nie jestem sobie w stanie wyobrazić.

PS. Joasiu, Ty to wszędzie i zawsze zwrócisz uwagę na kolor włosów. Ja, przyzwyczajona, nawet nie zwróciłam uwagi na włoski Titani ;-)
Oj rozbawiłyscie mnie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Nio bo mi się strasznie podoba rudy kolor włosków Ale taki naturalny! Więc trochę Wam Dziewczyny zazdroszczę
a Ty jaki masz kolorek? ja jak sie urodziłam to miałam włosy białe jak mleko, dopiero potem zaczęły "rdzewieć"

Cytat:
Napisane przez martamilcz Pokaż wiadomość
Kolejne zachwycające prace i to jakie.... świetny pomysł z tymi słoikami
A to wszystko dzieki słoikom z sosem salsa. musze namówic swojego tżcika zeby jadł go częściej

Cytat:
Napisane przez jadzia82 Pokaż wiadomość
Latarenki piękne. Znowu bardzo pomysłowo i bardzo ładnie.
No bo ja kocham lampioniki wszelkiego typu

Cytat:
Napisane przez Charlotte1883 Pokaż wiadomość
Oj przywłaszczyłabym sobie tę wazę w fioletowe serca!
Charlotte, i nawet wiem dlaczego odwiedziłam Twoj blog - bardzo ładna stronka, taka romantyczna, kobieca, z oprawa muzyczna i piekne zdjecia, rowniez lawendy

Cytat:
Napisane przez ADALIRA Pokaż wiadomość
Piękne morskie zdjęcia ... i ładna para na nich
Latarenki u Ciebie jak zwykle cudne
zawstydzasz mnie Adaliro

zobaczcie jakiego mielismy goscia na progu altanki pewnego dnia wieczorkiem. udało mi sie zrobic mu zdjecia. czarujacy jezyk, prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00863.jpg (68,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00865.jpg (77,9 KB, 23 załadowań)
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 16:11   #265
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Jak ja kocham jeże!!! I uwielbiam je brać na ręce Fajnie kolą Takie słodkie maleństwa... A jak pięknie pozował Wam do zdjęcia! Ale uważaj Kochana... Ponoć jeże to straszne pchlarze Więc lepiej ich do domu nie przynosić
A co do mojego kolorku kudełków... Mam ciemny brązik
Buzi
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:15   #266
barbarera
Zadomowienie
 
Avatar barbarera
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: gdzieś nad Gopłem
Wiadomości: 1 836
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

oj coś tu się złoto zrobiło na tym wątku ja mam ciemne kudełki ale strasznie lubię sobie robić takie rudziaszki-brązy i czerwone pasemka ,ale dosyć o włosach tylko o pracach piękne jak zawsze zdolna bestyjka jesteś i tyle a jeśli chodzi o jeża to chyba spodobała mu się ta sesja zdjęciowa
__________________
zapraszam też do siebie
do oglądania moich zmagań z robótkami różnego gatunku
z lepszym lub gorszym skutkiem



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261536

mój blog
zgodnie z prośbą moderatora usunięty
barbarera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:14   #267
Bayberry
Raczkowanie
 
Avatar Bayberry
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 60
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Bayberry witam na mojej szklanej planecie dziekuje za miłe słowa i zachete do dalszego malowania i zapraszam ponownie.
Oj nie omieszkam często korzystać z zaproszenia

Cytat:
widze, ze mamy podobny gust bo swiecznik "miasto w nocy", misa-akwarium i latarnia morska rowniez nalezą do moich ulubionych prac kuli z woda sama nie zrobiłam, ja ją tylko kupiłam na bazarku rzeczy uzywanych
Nie zrobiłaś ale miałaś wyczucie jak ją wykorzystać .
Cytat:
pomysłow mam jeszcze sporo w glowie, i chciałabym je zrealizowac dopóki mi sie nie znudzi malowanie wiec bedzie mozna jeszcze co nieco poogladac
Mam nadzieję że jeszcze nie prędko Ci się znudzi . Jak jeszcze trochę pooglądam to chyba się zarażę i spróbuję coś sama namalować .

Latarenki nadrzewne świetne, tak mi się wydaje że jeśli miałabym spróbować to chyba pożyczyłabym ten pomysł o ile się nie pogniewasz .

Mały gość pewnie usłyszał o tym jak ładnie malujesz i przyszedł zamówić dla siebie wazę na jabłka .
Bayberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:16   #268
Lantash
Przyczajenie
 
Avatar Lantash
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Dopiero teraz tu trafiłam ale nooo... piękne!! Czy robiłaś też motywy psie czy ograniczasz się do kocich? Mnie korci żeby spróbować psiego...
__________________
Tok'ra Kree!!
Lantash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 15:36   #269
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Jak ja kocham jeże!!! I uwielbiam je brać na ręce Fajnie kolą Takie słodkie maleństwa... A jak pięknie pozował Wam do zdjęcia! Ale uważaj Kochana... Ponoć jeże to straszne pchlarze Więc lepiej ich do domu nie przynosić
A co do mojego kolorku kudełków... Mam ciemny brązik
Buzi
Joasia, ja tez bardzo lubie jeże, sa takie ładne i sympatyczne. w naszych okolicach (mowie o uk) jeze sa bardzo czeste, przychodza do naszego ogrodu ale tylko o zmroku dlatego tak rzadko je widujemy. to byl pierwszy raz jak udalo nam sie sfotografowac jeza z taki bliska. a jeżyk byl troche zestresowany i nie ruszał sie, czekał az sobie pojdziemy i jak nasze koty, ktore tez sie małym gosciem zainteresowały, tez sobie pojda. tak wiec my nie dotykalismy jeza (o pchłach tez juz wczesniej słyszałam ), popatrzylismy sobie na niego a pozniej poszlimy sobie a i koty tez przegonilismy w drugi kat ogrodu zeby go nie stresowały. pozniej juz sobie gdzies poszedł w krzaki piekny był! chciałam go dotknac ale sie bałam bo nie wiedziałam jak zareaguje

Cytat:
Napisane przez barbarera Pokaż wiadomość
oj coś tu się złoto zrobiło na tym wątku ja mam ciemne kudełki ale strasznie lubię sobie robić takie rudziaszki-brązy i czerwone pasemka ,ale dosyć o włosach tylko o pracach piękne jak zawsze zdolna bestyjka jesteś i tyle a jeśli chodzi o jeża to chyba spodobała mu się ta sesja zdjęciowa
Barbaro, dziekuski za odwiedziny
idzie jesien wiec bedzie jeszcze bardziej złoto mam ochote namalowac jakies liscie

Cytat:
Napisane przez Bayberry Pokaż wiadomość
Oj nie omieszkam często korzystać z zaproszenia
Nie zrobiłaś ale miałaś wyczucie jak ją wykorzystać .
Mam nadzieję że jeszcze nie prędko Ci się znudzi . Jak jeszcze trochę pooglądam to chyba się zarażę i spróbuję coś sama namalować .
Latarenki nadrzewne świetne, tak mi się wydaje że jeśli miałabym spróbować to chyba pożyczyłabym ten pomysł o ile się nie pogniewasz .
Mały gość pewnie usłyszał o tym jak ładnie malujesz i przyszedł zamówić dla siebie wazę na jabłka .
Bayberry, witam ponownie
co do szklanej kuli to jak tylko ja zobaczyłam to od razu wiedziałam ze ja kupie moje pierwsze skojarzenie szklanej kuli to woda, kamyki/muszelki i swieczka na dole w kominku no i tak własnie zrobiłam
oczywiscie ze ja zachecam do malowania na szkle. kazdy przeciez moze sprobowac, to takie dekoracyjne hobby, a i talent tez mozna z czasem wycwiczyc
jesli masz ochote malowac latarenki sloikowe to prosze bardzo, to jedna z najczesciej malowanych rzeczy a i sloiki sa tanie i mozna na nich pocwiczyc do woli. a latarenki zawsze i wszedzie dobrze sie prezentuja, w domu i na działce

Cytat:
Napisane przez Lantash Pokaż wiadomość
Dopiero teraz tu trafiłam ale nooo... piękne!! Czy robiłaś też motywy psie czy ograniczasz się do kocich? Mnie korci żeby spróbować psiego...
Lantash, witaj na moim watku
nie, nie namalowałam jeszcze do tej pory zadnego psiaka, a to pewnie glownie z tego powodu ze ja i moja rodzina oraz rodzina mojego tż wszyscy zyjemy otoczeni kotami i nie mamy ani jednego psa, ale pewnie kiedys cos namaluje, szczegolnie jesli to bedzie zamowienie od kogos.
a Ty tez malujesz na szkle?

a dzis wrzucam kolejna pracke - tym razem sa to 2 wazy, niemalze bliźniacze, ale róznica jest taka ze jedna powstała wczesniej a druga domalowałam na festyn, w tym samym stylu, oczywiście zdjecia wyszły tylko troche za ciemne jak na moj gust, szkoda ze przegapiłam swiatło słoneczne w moim oknie, które by ładnie rozświetliło kolory farbek witrazowych.
ciekawe czy Wam przypadną do gustu?
pozdrawiam wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00799.jpg (88,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00802.jpg (81,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00803.jpg (85,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00812.jpg (56,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00815.jpg (60,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00816.jpg (56,9 KB, 8 załadowań)
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2008-08-17 o 17:05
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:22   #270
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

I tak są piękne!!! Pomimo tego światła
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.