Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-19, 15:36   #61
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez mahna_mahna Pokaż wiadomość
To nie tak, że całkiem podnoszę i odsuwam, tylko podczas strzału lekko odchyliłam, żeby zobaczyć jaki faktycznie jest ten kolor, a jak jest przyłożony do skóry to widzę czerwony.

rozumiem, w każdym razie po tym co napisałaś między innymi Ty i producent SmoothSkin golda uspokoiłam się, że wszystko dobrze z moim laserem. Na efekty muszę jeszcze poczekać bo jestem po drugim razie a to za wcześnie na prognozy chociaż kilka lat temu robiłam diodowym bikini bo miałam problem wrastających włosków i stany zapalne. Po zaledwie trzech zabiegach odpuściłam ale efekt był dla mnie super oprócz bólu i pozbyłam sie problemu. Tak czy inaczej po jakichś pieciu latach powinnam była powtórzyć jakimiś dwoma zabiegami bo kilkanaście pojedyńczych wlosków to tu to tam zaczęło rosnąć ale.....zabiegi do najtańszych nie należą, problem ustąpił więc tego nie zrobiłam. Do sedna...po dwóch zabiegach ipl mam wrazenie, że spowolnił się wzrost tych włosków w tej strefie tzn golę przed zabiegiem ale nie widzę, żeby coś tam po tygodniu nawet się pojawiło. Miałam trochę obiekcji bo dziewczyny pisały, że po zabiegach diodowym jak zaczęły uzywać IPL to te włosy które były jakby uśpione zaczęły rosnać. Tfu tfu u mnie narazie jest dobrze i niech tak zostanie. pozdrawiam

Edytowane przez fokus321
Czas edycji: 2017-03-19 o 16:21
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 13:48   #62
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Hej dziewczyny,

długo planowałam zakup Remingtona, ale w końcu jakoś spontanicznie poczytałam o Braunie i wybór padł na niego. Jestem już po pierwszym zabiegu (wczoraj), na początek postawiłam na wąsik, więc odważnie, ale w trybie delikatnym. Dam Wam znać jak poszło, być może zaglądają tu tez inne dziewczyny, które zastanawiają się nad zakupem. Nie ukrywam, że pokładam w urządzeniu ogromne nadzieje, a jak na moje możliwości było dość drogie, ale pierwsze dwa strzały na górną wargę w ogóle nie bolały i cały proces był wręcz banalny. Trzymajcie kciuki, może włoski już nie odrosną?

A w weekend planuję zająć się resztą ciała
__________________
A large income is the best recipe for happiness I ever heard of. [Jane Austen]
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 10:49   #63
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Wracam z opinią koniec końcem zdecydowalam się na Brauna. Remingtona od razu skreśliłam ze względu na małą powierzchnię lampy. Nie mogłam się zdecydować czy Philips czy Braun- stanęło jednak na Braunie. Wzięłam model tańszy ze 120 000 błysków, który ma wystarczyć chyba na 6 czy 7 lat zabiegów na całe ciało. Doszłam do wniosku, że jest to wystarczająca ilość bo za te 7 lat zapewne tak to się rozwinie, że wymyślą coś nowszego i lepszego np tabletki blokujące porost włosów i po co mi będzie maszyna
No ale przejdźmy do meritum- jestem właśnie po 9 zabiegach na twarz, pachy i ręce i po 7 zabiegach na nogi (niestety nie wyrobiłam się z czasem i 2 zabiegi mi umknęły :/ do bikini dopiero się przymierzam.
Jestem bardzo zadowolona z działania Brauna, wręcz żałuję, że tak późno zdecydowałam się na zakup. Tyle lat męczarni, golenia i depilowania nóg, gdzie efekt gładkości przy żyletce był na 1,5 dnia, a przy depilatorze na max 5 dni. Pierwsze efekty zobaczyłam po 4 zabiegach robionych w odstępach tygodniowych.
Na rękach i pachach, po tygodniu włosków mam zaledwie kilka na nogach myślę że po tych 7 zabiegach wyrasta mi max 20% całego owłosienia. Jest na tyle lekkie, że gdybym się nie depilowała to i tak nikt by ich nie zauważył
Jeśli się wahacie czy wydać kilka setek na ten sprzęt to nie róbcie tego dłużej, IMO jest wart każdej złotówki. Myślę, że jeśli chodzi o wybór marki Braun czy Philips to zbyt dużej różnicy między nimi nie ma. Mnie się wizualnie bardziej podobał Braun, siostra ma Philipsa i też jest zadowolona.
Pani z Philipsa przekonywała mnie do ich depilatora większą powierzchnią lampy i wymiennymi końcówkami do różnych części ciała. Co do powierzchni lampy to różnica nie jest duża, a te różne końcówki moim zdaniem sa całkowicie zbędne- radzę sobie doskonale jedną końcówką Brauna. Szkoda, że Braun nie dołączył czegoś w czym można by przechowywać sprzęt. Muszę zainwestować w jakąś kosmetyczkę, bo na razie trzymam go w oryginalnym pudełku, ale wkurza mnie to trochę
Dla mnie zabiegi są całkowicie bezbolesne, czasami tylko odczuwam lekki dyskomfort podczas "strzału".
Jednym z minusów (jeśli można to tak nazwać ) jest czas... pachy i wąsik to chwila moment, ale już nogi to dla mnie wyzwanie (dlatego opuściłam 2 zabiegi :/ muszę im poświęcić ok 45 minut, żeby opstrykać całe z góry na dół Myślę, że na twarz, ręce, cale nogi i pachy trzeba wygospodarować godzinę z haczykiem, a wczesniej oczywiście dokładnie się ogolić...Jest to jednak warte efektów, które widać gołym okiem
Na nogach używam trybu ciągłego. Nie zauważyłam znacznego przegrzewania sprzętu przy depilacji całego ciała.
No i cieszę się, że wybrałam model z kablem, jest on dosyć długi i nie przeszkadza w zabiegach. Siostra ma Philipsa na akumulator i nieraz omija zabieg na jakąś częśc ciała bo w trakcie akumulator pada i zanim się naładuje to już nie ma czasu na dokończenie. Dlatego właśnie nie zdecydowałabym sie na depilator na akumulator.

Tyle z moich przemyśleń jeśli macie jakieś pytania to piszcie.
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 13:19   #64
orka05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Post Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Dzieeeń dobry. Jestem już po 3 zabiegach na nogi. Jeśli chodzi o efekty to póki co 'widzę, bo chcę widzieć' niż 'widzę, bo są'. Ale może się jeszcze wstrzymam z oceną i dotrwam do końca zabiegów. Mam bardzo jasną barwe skóry i bardzo ciemne włoski, więc urządzenie powinno być idealne dla mnie.

Pytanie do was: Myślę o zrobieniu sobie wąsika. I jak wy do tego podeszłyście? Chodzi mi o przygotowanie. Zgoliłyście normalnie wąsik maszynką jednorazową przed samym zabiegiem? Czy jakąś inna metodą? A i ile czasu wczesniej golicie np. nogi czy bikini przed zabiegiem? Tuż przed, dzień przed czy może jeszcze inaczej?
Z niecierpliwością czekam na wasze opinie i pozdrawiam serdecznie
orka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 14:03   #65
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Golę się tuż przed zabiegiem, czasami zdarza się się, że dzień wcześniej, ale rzadko. Producenci zalecają golenie się tuż przed - w przeciwnym wypadku włoski mogą już zacząć odrastać i światło nie zadziała odpowiednio na cebulkę włosa.
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 16:46   #66
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez orka05 Pokaż wiadomość

Pytanie do was: Myślę o zrobieniu sobie wąsika. I jak wy do tego podeszłyście? Chodzi mi o przygotowanie. Zgoliłyście normalnie wąsik maszynką jednorazową przed samym zabiegiem? Czy jakąś inna metodą? A i ile czasu wczesniej golicie np. nogi czy bikini przed zabiegiem? Tuż przed, dzień przed czy może jeszcze inaczej?
Z niecierpliwością czekam na wasze opinie i pozdrawiam serdecznie
Ja usunęłam plastrami z woskiem - zadziałały bardzo dobrze, nastepnego dnia strzały w trybie delikatnym. Od tamtej pory pstryknęłam sobie jeszcze 3x i jest ok. Włosy nie odrastają, jakieś pojedyncze wyrywam pęsetą przed laserem.

Co do całości ciała, to jestem w miarę zadowolona. Jestem po 4 zabiegach w tygodniowych odstępach. Nogi, pachy i bikini golę zwykłą maszynką i chyba faktycznie lepiej zrobić to tuż przed niż dzień wcześniej. Efekty najlepiej widzę na nogach i pod pachami - są miejsca (na razie malutkie) gdzie faktycznie mam łyse placki.
W strefie bikini przymierzam się do pogłębienia laserowania - czy któraś z Was traktowała Braunem okolice warg? Będę wdzięczna za info.

Co do bólu - dla mnie zabiegi są praktycznie bezbolesne To szczypanie to naprawdę drobiazg.
__________________
A large income is the best recipe for happiness I ever heard of. [Jane Austen]
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 12:20   #67
orka05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Ja bardzo głębokie bikini zrobiłam i już po 2 zabiegach nie miałam 30-40% włosów. Zero bolu czy innych nieprzyjemności ani żadnych skutków ubocznych.
orka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 18:42   #68
monikajulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Nie powinno się używać wosku ani w żaden sposób wyrywać włosków przed laserem czy IPL, bo to mija się z celem. Jak ma działać na cebulki skoro je wyrwiecie?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez netily Pokaż wiadomość
Ja po dwóch miesiącach przestaje widzieć różnice między zabiegami nadal utrzymuje się około 10-20% owołosienia na nogach a pod pachami mam wrażenie, że mam nadal wszystkie włosy tylko dużo jaśniejsze i wolniej rosnące. W dodatku przy ostatnim zabiegu pękł mi filtr, wiec nie mogę już używać. Jednak chłodzenie nie jest chyba wydajne bo robiąc pachy potem całe nogi urządzenie się przegrzało i ze strzałem światła strzeliła i szybka

Miałam to samo - z pęknietym filtrem nie można używać, bo poparzysz skórę albo strzeli tym szkłem. Polecam serwis Brauna na niedaleko Świętokrzyskiej w Wawie.
monikajulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 20:54   #69
nugat
Raczkowanie
 
Avatar nugat
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 364
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Dziewczyny, w opisie jest napisane ze zasilanie jest akumulatorowo-sieciowe. Czy to oznacza, ze można używać bezprzewodowo?
nugat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 22:34   #70
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez nugat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w opisie jest napisane ze zasilanie jest akumulatorowo-sieciowe. Czy to oznacza, ze można używać bezprzewodowo?
Mój działa tylko pod kablem.
__________________
A large income is the best recipe for happiness I ever heard of. [Jane Austen]
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 19:00   #71
monikajulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez monikajulita Pokaż wiadomość
Nie powinno się używać wosku ani w żaden sposób wyrywać włosków przed laserem czy IPL, bo to mija się z celem. Jak ma działać na cebulki skoro je wyrwiecie?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------




Miałam to samo - z pęknietym filtrem nie można używać, bo poparzysz skórę albo strzeli tym szkłem. Polecam serwis Brauna na niedaleko Świętokrzyskiej w Wawie.
Dokładnie - jeśli filtr pęknie albo widac na nim przebarwienia to nie wolno używać
monikajulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-15, 21:46   #72
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

dziewczyny pomocy
kupilam swoj 3 lata temu w niemczech troche uzywalam, ale przestalam
dzis o wyciagnelam, lampka do probki skory (odcienia) dziala, posmarowalam miejsce zele..a lampa, nie chce dzialac !!! co moze byc przyczyna tego?;/
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 13:02   #73
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Mam szybkie pytanie, kupilam brauna, pożyczyłam znajomej.... zeby wypróbowała etc. I nie skupiłam sie zupelnie nad ta szybka z przodu. Czy ona tam byla, czy jej nie bylo. To na lampie.
Dzis znajoma oddała i zgłupiałam - szybki nie ma. Czytalam w watku o tym ze peka etc, mozliwe ze jej pękła, a ona oddała co zostalo ? Czy wogole tej szybki tam nie ma?
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 00:42   #74
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Trochę już czasu minęło, ale może nadal potrzebujesz odpowiedzi. Na tym ściąganym szybki nie ma, szybka jest przy samej lampie dopiero.
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 11:43   #75
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Hej. Mam bardzo jasną karnację i jasne włoski. Jest sens kupować ten depilator, czy jestem skazana na tradycyjny?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 05:01   #76
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Dzieki za opowiedz, tego samego dnia bylam w sklepie obczaić ta szybkę tak sie zestresowałam, ze myslalam ze na serce padne. Uffff
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 11:43   #77
Mia922
Przyczajenie
 
Avatar Mia922
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 16
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Hej dziewczyny,

kupiłam Brauna w czerwcu tego roku, stosowałam go systematycznie co tydzień jak jest wskazane przez producenta.
Przez pierwsze tygodnie byłam zachwycona. Jestem brunetką, więc ciemne włoski na całym ciele to moja zmora..a tu takie cudo! Zaczęły wolniej odrastać, gdzie nie gdzie są miejsca na skórze, gdzie w ogóle włosków już nie ma. Niestety, od 3 tyg efekt jakby zmalał..włoski odrastają na tyle, że dzień przed kolejnym zabiegiem są już widoczne i miękkie,bo osiągają sporą długość.
Nie wiem dlaczego tak się dzieje..jestem na etapie, gdzie powinnam już robić tylko zabiegi przypominające, co miesiąc a nie co tydzień.
Natomiast przez to, że efekt jakby się cofa, dalej robię 'naświetlenia' co tydzień.
Czy któraś z Was też tak miała.?
Mia922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 16:41   #78
maadmaad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Czy któraś z Was uzywala depilatora do wąsika? Producent zabrania, ale moze byla jakas odwazna i nic sie nie stalo? Czy byly efekty?
maadmaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:30   #79
Mesiva
Raczkowanie
 
Avatar Mesiva
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 366
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Czy jest to ktoś jeszcze i by powiedział jak efekty? Bo przymierzam się do kupna i nie umiem się zdecydować..
__________________
.Kotów kat ma oczy zielone.
Mesiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 16:58   #80
maadmaad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cytat:
Napisane przez maadmaad Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was uzywala depilatora do wąsika? Producent zabrania, ale moze byla jakas odwazna i nic sie nie stalo? Czy byly efekty?

Bierz!! jest mega
maadmaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 09:52   #81
justkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Cześć, kupiłam Braun IPL5 w marcu. Użyłam go 8 razy. Efekt na bikini żaden. Dosłownie żaden. pod pachami niewielkie placki bez włosów.
Dlatego cieszę się, że skorzystałam z programu Satysfakcja Gwarantowana i mogłam go oddać.
Jestem bardzo zawiedziona. Bardzo liczyłam na działanie tego sprzętu.
Zastanawiam się czy nie kupić teraz Philipsa, może ten będzie skuteczniejszy?
justkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 19:18   #82
gilgocze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Przyszedł mi dziś Braun. Wam też tak stuka od nowości coś tam w środku?
gilgocze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 21:45   #83
gilgocze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Wam też tak od nowości delikatnie coś stuka, najprawdopodobniej czujniki skóry, po obu stronach w tym depilatorze?
gilgocze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 15:06   #84
E_lyjja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Czy ktoś używał do wasika?
E_lyjja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 11:03   #85
Dana4775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Braun Silk Expert IPL - jakie są wasze opinie?

Depilator Laserowy - https://allegro.pl/kategoria/higiena-i-pielegnacja-depilatory-67476 Jestem zadowolona z zakupionego produktu. Efekty widać po kilku użyciach, ale muszą być regularne.

Edytowane przez Dana4775
Czas edycji: 2022-10-20 o 14:44
Dana4775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 12:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.