Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-08-15, 21:54   #1
-Moniczka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 70
GG do -Moniczka-

Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.)


witam moje kochane wizazystki!!!
dziś zaglądam na tę cześć forum gdyz mam kolejny ważny problem!!!
juz nie raz pomogłyście mi swoimi radami wiec mam nadzieje ze tym razem też sie mogę na was liczyć
otóz problem tkwi w tym ze mam chłopaka jest cudowny itp
i on ma urodziny ale nie mam zielonego pojecia co mogłabym mu kupic...
ma 23lata jest bardzo wesołym,inteligentnym męzczyzna i do tego otacza sie rzeczami dośC drogimi i eleganckimi...
a mi chodzi o to zeby kupic u coś co go poruszy i totalnie zaskoczy...
mam nadzieje ze poddacie mi jakies pomysły-błagam o pomoc!!!
-Moniczka- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-15, 22:12   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Prezent na urodziny

www.allegro.pl - nietypowe rzeczy czy jakos tak rozne są, a co najwazniejsze bardzo pomyslowe...moze kubek z jego zdjeciem albo koszulka z jakims wyątkowym napisem?
youare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-15, 23:00   #3
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Prezent na urodziny

Powiedz, czym się interesuje, jakie ma hobby, co lubi robić... Będzie łatwiej
benny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-16, 09:53   #4
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Prezent na urodziny

Wasz wspólny (albo np sam Twój) portret
Mogę Ci podać namiary gościa który IDEALNIE I CUDNIE to robi
aggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-16, 09:53   #5
-Moniczka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 70
GG do -Moniczka-
Re: Prezent na urodziny

Radek studiuje budownictwo poza tym interesuje sie prawie wszytkim poczawszy od motoryzacji po historie współczesna..uwielba jeżdzic na rowerze-i czytac ksiązki o kobiecje psychice---moze wam to cos ułatwi
-Moniczka- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-09-11, 14:46   #6
nesia
Raczkowanie
 
Avatar nesia
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 42
Jaki Prezent?

Drogie wizażanki
Zbliza sie 2 rocznica odkad jestem z moim chlopakiem. Niestety nie mam pomysłu na zaden orginalny, niebanaly i nie drogi prezent. Moze ktos moglby podsunac mi jakies pomysly. Bardzo prosze o pomoc
nesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-09-11, 15:14   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Jaki Prezent?

Jeśli macie swoje wspólne zdjęcie proponuję dać mu w prezencie kubek z nadrukiem tego zdjęcia. Kosztuje to 19 zł razem z kubkiem w sieci sklepów Foto Joker
http://www.fotojoker.pl/index.php?kategoria=sklepy
tylko czeka się ok. tygodnia. Efekt w załączeniu Wygląda naprawdę super, nie jest drogie i jest oryginalne Zdjęcie nie musi być cyfrowe, wystarczy zwykła odbitka.

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-11, 15:25   #8
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Jaki Prezent?

Kufel do piwa z wygrawerowanym napisem (widziałam że robią takie na miejscu w hipermarketach) - oczywiście jeśli pije piwo))
Dwa oryginalne kubki (nie mówie o kubku szefa czy innych takich bzdurkach) do napoju, który najbardziej lubicie pić razem.
Jeśli używa, jakiś ładny długopis - też można zrobić napis.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-09-11, 21:43   #9
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Jaki Prezent?

Ja Ci proponuję Wasz portet Mam namiary na gościa, który PERFEKCYJNIE (cena to bajeczna) rysuje.. sama taki portret wręczyłam mojemu chłopakowi, ale to na Walentynki. Tej miny (czyt. reakcji) nie zapomnę nigdy
Baaaardzo polecam
aggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-08, 22:01   #10
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.)

Pomóżcie, bo już mi się skończyły pomysły. Zbliża sie nasza druga rocznica odkąd zaczęliśmy się spotykać no i chciałabym sprezentować mu coś fajnego, nietuzinkowego. Może napiszę co już ode mnie dostał:
-swetry(bo potrzebował)
-perfumy(już nie wie czym się psikać)
-zrobiłam fajną kolację (z winem )
-śliczny album z dwoma wiszącymi serduchami na okładce, w którym umieściłam nasze zdjęcia, ale trochę zmodyfikowane, żeby było ciekawiej, np. czarno-białe albo z jakąś wstawką
-oczywiście go zaobrączkowałam
-zrobiłam sobie mini sesję u fotografa i Mu podarowałam zdjęcie
No i to by było na tyle. Już naprawde nie wiem co wymyślić. Dla faceta ciężko coś wybrać. Oni nic nie potrzebują!! Trochę mydła, trochę żelu, jakiś perfum, parę ciuszków i maszynka do golenia...
Właśnie mi się przypomniało, że chciał elektryczną maszynke do golenia, ale to jest taki praktyczny, mało romantyczny prezent. Chyba nie nadaje się na rocznicę. Zawsze mogę mu kupić kolejny sweter Napiszcie , proszę co Wy dajecie swoim mężczyznom. Może podsuniecie mi jakiś pomysł...
BUZIACZKI
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-08, 22:36   #11
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

Mnie tez sie juz pomysly prezentowdla mojego M. skonczyly, byly juz kolacje i w domu i w restauracji, wyjcia do kina i teatru, byly juz swetry, t-shirty, perfumy, albumy, bokserki a nawet skarpety ramki ze zdjeciem, pioro ....kubki <= tych ma chyba odemnie z 10 ...wiecej grzechow nie pamietam
Dobrym pomyslem wydaje mi sie na ta okazje porzadny skorzany portfel...a jesli np jedzicie na nartach to fajnym pomyslem jest piersioweczka z wygrawerowanym "slowkiem" od Ciebie , co Ty na to?
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-09, 07:36   #12
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

rzeczywiście 'prezent dla faceta' potrafi spędzić sen z powiek. może przeanalizuj poważnie jego zainteresowania i upodobania i popłyń w ich kierunku . np. jeśli jest miłośnikiem kawy/herbaty kup mu jakąś super-extra-luksusową i narzędzia typu parzydełka/kubki. jeśli kocha komputer to może nową myszkę, stojak na gry i inne CD.. może tym razem skup się na jego hobby - na pewno czegoś mu brakuje albo coś można ulepszyć
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-09, 08:49   #13
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

*Natalia* napisał(a):
> -oczywiście go zaobrączkowałam

Zazdroszcze Powiedz jak Ci sie udało tego dokonać?? Ja z moim też nie długo (6 września) będę mieć 2 rocznicę, ale wszelkie próby namówienia go na srebrne obrączki kończyły się kompletnym fiaskiem i padały argumenty "biżuterię noszą tylko kobiety lub pedały"; "jak ja mam nosić obrączkę skoro nawet zegarka nie noszę??".

Jeśli chodzi o prezent, to moim zdaniem tak naprawde nieważne co mu kupisz, najważniejsze, że pamiętasz i że chcesz mu zrobić przyjemność A jeśli chodzi o to co to ma być, to jakie on ma hobby?? Interesuje sie piłką?? Zaczytuje się w fantasy?? Jest kinomaniakem i nie daruje zadnej premierze?? Spędza polowe weekendu w garażu?? Kup mu cos scisle zwiazanego z jego pasja.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-09, 08:55   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

a mój ma pełno narzędzi itp ,a trzymał to w pudłach takich nie poręcnych itp wiec kupilam mu skryznke na narzedzia -mało romantyczne ale do dzisiaj wspomina ,że to najlepszy prezent jaki mógł dostac
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-09, 10:03   #15
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

W tym momencie naprawde Ci nie zazdroszcze
ja na szczescie na razie nie bede miala tego problemu (nic w najblizsztym czasie nie wypada), jednak milo byloby jesli ktoras z dziewczyn podzieli sie "zlotym prezentem".
Ja na razie perfum i innych drozdzych rzeczy nie kupowalam bo sa bardzo zobowiazujace, wiec moje prezenty sa do 60zl.

No ale do rzeczy:
-bielizna (smieszne bokserki, ciekawe skarpetki),
-mozesz sama zrobic ramke na zdjecie, lub cos innego jesli jestes uzdolniona manualnie,
-ksiazka,
-mozesz nagrac plyte/kasete z Waszymi/Jego ulubionymi piosenkami i ozdobic ladnie opakowanie (tak mi doradzila jedna z wizazanek pare m-cy temu tylko ze moj peeelno muzyki ma na kompie, ale moze Tobie pomysl sie przyda),
-jesli zbiera cos to czesc kolekcji,
itp itd.... no i sama mam zawsze ogromny problem.

Moze jednak kupisz mu cos wg "rocznic slubu"...
1 - BAWEŁNIANA;
2 - PAPIEROWA;
3 - SKÓRZANA;
4 - KWIATOWA;
5 - DREWNIANA;
6 - CUKROWA;
7 - MIEDZIANA;
8 - SPIŻOWA;
9 - GENERALSKA;
10 - CYNOWA;
11 - STALOWA;
12 - PŁÓCIENNA (LNIANA);
13 - KORONKOWA;
14 - KOŚCI SŁONIOWEJ;
15 - KRYSZTAŁOWA;
20 - PORCELANOWA;
25 - SREBRNA;
30 - PERŁOWA;
35 - KORALOWA;
40 - RUBINOWA;
45 - SZAFIROWA;
50 - ZŁOTA;
55 - BRYLANTOWA;
60 - DIAMENTOWA;

No moich pomyslow tyle... (jakby ich bylo duzo )

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-09, 16:40   #16
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

Renia napisał(a):
> *Natalia* napisał(a):
> > -oczywiście go zaobrączkowałam
>
> Zazdroszcze Powiedz jak Ci sie udało tego dokonać?? Ja z moim też nie długo (6 września) będę mieć 2 rocznicę, ale wszelkie próby namówienia go na srebrne obrączki kończyły się kompletnym fiaskiem i padały argumenty "biżuterię noszą tylko kobiety lub pedały"; "jak ja mam nosić obrączkę skoro nawet zegarka nie noszę??". <

Skąd ja to znam Ja z noim mężczyzną też już prawie 2 lata jesteśmy (27 października będzie 2) i też się ze mną zaobrączkować nie chce ;(
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-09, 16:48   #17
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

uu, a ja nawet nie probowalam hehe co prawda, tak dlugo ze swoim nie jestem, ale tak czy tak nie ma na to szans teraz czy pozniej.
zreszta, moj to na rece zegarek-to jego cala "bizuteria"

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-09, 21:40   #18
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

Z tym zaobrączkowaniem to nie było problemów, bo jemu to się podoba. Kupiłam mu taką cieniutka, prostą bez żadnych grawerów, więc nie przypomina damskiej biżuterii. Jemu chyba się podobało, że jest już zapieczętowany a poza tym to znak, że jest już zajęty i inne dziewczyny nie mają u niego czego szukać-może to pomoże przekonac Waszych facetów do zmiany zdania? To taki symbol, na który zwracają uwagę wszystkie dziewczyny
Mój K. oczywiście ma hobby i jest to piłka nożna i nie bardzo wiem co mogłabym mu kupić z tej dziedziny. No przecież nie kupię mu stroju jakiegoś znanego piłkarza...no chyba, że bilet na jakiś mecz, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł-jeszcze coś mu się stanie.
Ale wpadłam na fajny pomysł właśnie!!
Może jakiś fajny alkohol...Dziewczyny możecie coś polecić w cenie od 100 do 150 złotych?
BUZIACZKI
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-09, 21:46   #19
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

Ja polecam whiskey (czy jak to sie pisze). Moj chlopak bardzo to lubi.
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-09, 22:07   #20
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

*Natalia* napisał(a):
>
> Mój K. oczywiście ma hobby i jest to piłka nożna i nie bardzo wiem co mogłabym mu kupić z tej dziedziny. No przecież nie kupię mu stroju jakiegoś znanego piłkarza...no chyba, że bilet na jakiś mecz, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł-jeszcze coś mu się stanie.

A może piłkę nożną? A tak na poważnie to może jakąś milusią poduszeczkę z milusim napisem i np. serduszkiem? Choć na 2gą rocznicę to pewnie za mało... najwyżej dołożysz coś jeszcze
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-09, 22:28   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

*Natalia* napisał(a):
> Mój K. oczywiście ma hobby i jest to piłka nożna i nie bardzo wiem co mogłabym mu kupić z tej dziedziny.

Są sklepy z gadżetami piłkarskimi, jeśli także gra, to może zamiast kolejnego sweterka nowe korki??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-09, 23:35   #22
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

No tak, ale takie korki, które jemu by się podobały kosztuja fortune!! Poza tym on teraz już gra tylko tak rekreacyjnie. No widzicie jaki to problem. To naprawdę niesprawiedliwe. Oni maja dużo łatwiej. Dziwczynie wystarczy byle biżuteria czy kosmetyk i juz są szczęśliwe, ale żeby sprezentować coś fajnego chłopakowi to trzeba nieźle się nagłówkować.
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-10, 00:00   #23
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: orginalny prezent dla Ukochanego

zapewniam Cie, ze mezczyzni tez z prezentami dla nas latwo nie maja Przeciez dla nich kosmetyki czy bizuteria to czarna magia MOj M z tego co wiem czesto mial problem z wyborem prezentu, szczegolnie jesli sobie ubzdural ze kupi kosmetyk.
heh kiedys kupil perfumy, ktorych nawet nie powachal...
Moi koledzy z uczelni tez maja problemy z kupienem prezentu dla swoich dziewczyn, moze wiedza czego szukac, ale nie wiedza gdzie
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-10, 17:52   #24
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
prezent?

Dziewczyny, mogłybyście podpowiedzieć mi pomysł na prezent dla mojego chłopaka z okazji obrony pracy magisterskiej? Chciałabym kupic mu coś fajnego i niebanalnego...Ale nie żadne pióro wieczne, bo on piórem nie pisze,a elegancki markowy długopis dawno już ode mnie dostał Pozdrawiam)
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-10, 20:57   #25
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: prezent?

Ja z okazji obrony pracy magisterskiej dostałam od rodziców złotą przywieszkę w kształcie kartki z papirusa. Z przodu jest mój znak zodiaku, a z tyłu mam wygrawerowaną datę obrony. Przywieszka może być także srebrna.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-20, 18:10   #26
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Prezent Dla Faceta

błagam dziewczyny pomóżcie. Nie mam bladego pojęcia co mam kupić bede wdzięczna za każdy pomysł
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-20, 20:44   #27
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: co na prezent dla 24-letniego faceta???/

a ten facet to kto dla Ciebie? Twój facet, czy facet brat, kuzyn kolega.....i jaka okazja i jaki budżet? poza tym facei w tym wieku moga już być "poważni ustatkowani" albo jeszcze bardzo niepoważni więc należy to wziąć pod uwagę
przede wszystkim faceci preferują (z mego dośiwadczenia tak wynika) prezenty praktyczne - dla nich, więc:
po pierwsze czym się facet interesuje? może prezent będzie uzupełnieniem jego kolekcji ??
po drugie jakieś dobre pachnidło,
albo ksiązka na interesujący go temat (nie jakiś tam pierwszy lepszy album)
krawat zabawny (lub mniej zabawny) - w zalezności od preferencji)
kubek np. z jego/Twoim/Waszym ciekawym zdjęciem,
flaszka dobrego trunku (cygaro, fajka z osprzętem, 10 litrowa beczka (albo i keg) piwa + np. kufelki)- jeżeli gustuje,
jeżeli np. lubi takie rzeczy to zestaw wizytówek - ale to już musisz dobrze wiedzieć czy w ogóle uznaje wizytówki i czy będzie to sensowne (np. świeżemu magistrowi takie "magisterskie")
może bilety na impreze/koncert/
dobrą płyte z ukochaną muzyką (albo wyszperany gdzies na strychu winyl który bardzo chciałby mieć, a nigdzie dostac nie może a Ty wyszperałaś)
dobre pióro wieczne,
jakiegoś ciucha ale pod warunkeim że wiesz że go ucieszy - np. bluza z jakiegoś fanklubu czy coś....

dobra poszperaj jeszcze w archiwum były wątki o prezentach
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-21, 04:42   #28
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Re: co na prezent dla 24-letniego faceta???/

hej Zuzanko, dziękuję ślicznie za odpowiedz
hmm..no tak się składa, że to akurat mój facet, jesteśmy ze sobą od niecałego miesiąca no a jego urodzinki się zbliżają, a u mnie zero pomysłów...
szperne sobie jeszcze trochę i mam nadzieję oświeci mnie
Pozdrawiam
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-21, 07:47   #29
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: co na prezent dla 24-letniego faceta???/

ja kupiłam właśnie swojemu chłopakowi zegarek na imieniny... ale dlatego kupiłam raczej drogi prezent bo ostatnio kupowałam troszke tańsze, a że mam prace to można raz bardziej zaszaleć

może faktycznie daj mu kubek z Twoim zdjęciem, albo jakąś fajną ramke z Waszym zdjęciem

ja zrobiłam kubeczek na Dzień Chłopaka hihi i naprawde jestem z niego dumna bo jesl śliczny


właśnie najgorzej jest kupować prezent jak się jest tylko miesiąc...

napisz jak już coś wymyślisz
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 20:22   #30
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Prezent Dla Faceta

dziewczyny, co dać chłopakowi na 3 rocznice??
Zdjęcia, ramki, CD, zegarek odpadają, bo przez 3 lata już dostal ode mnie tego trochę.
Wpadłam na jeden pomysł... ale nie wiem czy dobry...
Otóż myślałam o drzewku Bonsai...
Dolanczam zdjęcie jak wygląda mniej więcej takie drzewko.

Proszę pomóżcie, bo w najbliższych dniach muszę cos kupić a ja mam pustkę w głowie ;(
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.