DEPILACJA LASEROWA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-13, 20:16   #31
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

famme fatale a jakim laserem robilas zabiegi?? ja sie umowilam za 3 tygodnie na pachy i bikini laserem diodowym light sheer. Czy ktos wie czy jest dobry czy nie i czy ktos mial nim robione zabiegi???
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:22   #32
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

a jesli ktos ma problem z hormonami to jest szansa ze wloski po zabiegach nie odrosna?
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 13:56   #33
coxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Ja mam kilka pytań odnośnie tej całej depilacji laserowej. Jak to jest z tą ilością zabiegów, którą trzeba wykonać żeby faktycznie pozbyć się wszystkich włosków? Czemu jedne mają mniej a inne więcej tych zabiegów? No i który laser jest najlepszy? znam ipl i light sheer ale nie wiem który w razie czego miałabym wybrać. I gdzie Wy robiółyście? Ostatnio widziałam jak dziewczyny wypowiadały się o jakichś bliznach po źle wykonanym zabiegu, więc jakbym poszła sobie zrobić to wolałabym tego uniknąc
coxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:56   #34
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Ja rowniez chce pojsc na taki zabieg jeszcze przed Swietami. Zaczne od pach. Jednak depilacja laserowa nie jest na cale zycie. Po jakims czasie (chyba 2 latach) wloski odrastaja. Czy ktos moze sie wypowiedziec z wlasnego doswiadczenia ile czasu utrzymal sie efekt?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 17:00   #35
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Ja rowniez chce pojsc na taki zabieg jeszcze przed Swietami. Zaczne od pach. Jednak depilacja laserowa nie jest na cale zycie. Po jakims czasie (chyba 2 latach) wloski odrastaja. Czy ktos moze sie wypowiedziec z wlasnego doswiadczenia ile czasu utrzymal sie efekt?
Podbijam pytanie, bo też mnie to ciekawi. Skoro efekt utrzymuje się ok. 2 lat to wcale nie byłoby tak długo biorąc pod uwagę to, że zabiegi trzeba powtarzac kilka razy w odstępach kilkutygodniowych nastepnie 2 lata spokoju? malo
a gdy po drodze wystapia problemy hormonalne i wlosy zaczna odrastac? Za duze ryzyko przy tak drogich depilacjach laserowych.
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:13   #36
Edyta38
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Vanity Fair Pokaż wiadomość
A ja jestem zainteresowana właśnie depilacją nóg.
Czy ktoś robił ten zabieg? Jaki jest koszt? Jak oceniacie efekty?
i ja się nad tym zastanawiam, koszt całych nóg to około 2 tys ..info znalazłam na tej stronie www.depilacjalaserowa.medserwis.pl. Tylko tu jest o depilacji laserowej
Edyta38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 12:46   #37
pollin_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

hello, jeśli jeszcze któraś poszukuje dobrego salonu depilacji to mogę polecić ESTETIMED na ul. Ogrodowej. Panie bardzo sympatyczne, dokładne ale co najważniejsze efekty rewelacyjne Jestem po serii zabiegów na pachy oraz bikini i jestem zachwycona. Teraz pora na łydki Jeśli chodzi o laser to mają tam light sheera. A co do znieczulenia to jest dodatkowo płatne, ale zawsze można się znieczulić w domu, tylko trzeba mieć receptę od lekarza na emle.
pollin_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 12:59   #38
kasienka050
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja przy wyborze salonu kierowałam się właściwie głównie ceną zabiegu i znalazłam salon Silk Touch na Ursynowie. Jestem po kilku zabiegach na pachy i bikini i muszę przyznać,że włosy wypadają i jest ich coraz mniej pani która robiła mi zabieg najpierw mi wszystko wytłumaczyła więc właściwie o nic nie musiałam już pytać, a jeśli chodzi o ból to mówiła ze oni maja jakaś nowa maszynę gdzie się sama chłodzi czy coś wiec właściwie nic nie czułam. Mogę z czystym sumieniem polecić ale ostrzegam ze to wciąga już zbieram pieniądze na nogi
kasienka050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 11:48   #39
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja właśnie też poważnie zbieram się do tego, żeby poddać się zabiegom depilacji laserowej. Bardzo dużo na ten temat czytałam i rozmawiałam też ze swoją doswiadczoną kosmetyczką Dowiedziałam się np. że IPL to nie jest laser! A bardzo często rózne salony tak się reklamują! I ponoc to urządzenie w ogóle nie działa, tzn. nie działa na stałe, więc nie warto wydawać pieniądze.
Moja kosmetyczka twierdzi, ze najlepszym i najskuteczniejszym laser dostepnym obecnie na rynku jest Light Sheer (ktoś już wyżej o nim piosał). Dużo czytałm na jego temat i faktycznie opinie są świetne! Ponoć faktycznie po serii takich zabiegów włoski wypadają na stałe i na zawsze Byłoby super!
Szukam więc teraz dobrego salonu z takim laserem i przystępnymi cenami. Najchętniej w okolicach Białołeki (albo Targówka), ale niekoniecznie, można dojechać, jeśli będzie się to opłacało.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 21:26   #40
agnesgabi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Witam , najnowszy laser z jakim miałam styczność to laser Vectus firmy Palomar .Trochę się o nim naczytałam .Jakiś czas temu dowiedziłałam się ,że posiadają taki w Klinice BeautymeD w Warszawie (stacja Metra Natolin).
Trzeba wykonać 4 zabiegi ,mozna wykonywać cały rok i można być opalonym (oczywiście nie świeża opalenizna ) .Jestem po dwóch zabiegach i jestem zachwycona efektem ! A co dopiero po 4 ! Już sie nie moge doczekać ! Polecam
agnesgabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 07:38   #41
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Godnym uwagi jest także zabiegi soprano xl - które wykorzystują metodę in-motion. Sprzęt ma taką fajną chłodzącą końcówkę, która chłodzi, przez co zabieg jest bardzo komfortowy - a to przecież bardzo ważne. Co więcej, terapia ta pozwala na skuteczne zablokowanie wzrostu komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów.
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 13:44   #42
martaszalik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cześć.
Ja wykonuje zabiegi w Laser Delux w Warszawie, jestem bardzo zadowolona z atmosfery jak i z efektów. Po 2 zabiegu włosów jest dużo mniej, nawet po pierwszym widać różnicę.
www.depilacjalux.pl/polec-nas/
Mogę polecić jakąś osobę, która w ten sposób otrzyma 20% znizki. Chętnie tez coś doradzę.
proszę o kontakt na maila.

martaszalik88@wp.pl

Pozdrawiam
martaszalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:08   #43
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Na rynku dostępnych jest wiele laserów, różnego typu i jakości. Jeśli chcemy długotrwale usunąć owłosienie to należy zwrócić uwagę czy to laser np. diodowy, który właśnie zapewnia trwale rezultaty i jest skuteczny w przypadku osób nawet z ciemnymi włosami i karnacją. W przeciwieństwie do IPL.
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 13:45   #44
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez bettyboom1000 Pokaż wiadomość
Na rynku dostępnych jest wiele laserów, różnego typu i jakości. Jeśli chcemy długotrwale usunąć owłosienie to należy zwrócić uwagę czy to laser np. diodowy, który właśnie zapewnia trwale rezultaty i jest skuteczny w przypadku osób nawet z ciemnymi włosami i karnacją. W przeciwieństwie do IPL.
zdecydowanie laser diodowy - z tego, co wiem, to jest 2 producentow - Lightsheer i Vectus. Ja bylam na IPL kilka razy wczesniej i wlosy sie delikatnie oslabily ale odrastaja :/ wyrzucone pieniadze
Teraz chodze do Epilira w Warszawie na lightsheer taki z 2 glowicami i jestem zadowolona. Fakt, ze dopiero mialam 1 zabieg ale wydaje mi sie, z tego, co czytalam, jak jeszcze pojde kilka razy, to powinnam miec spokoj

Cena jest przede wszystkim mega konkurencyjna, bo za 1 czesc ciala za jeden zabieg placi sie 149zl, a za nielimitowana 699 - polecam
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 09:47   #45
iwonapiatkowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Patrycja daj koniecznie znać jakie będą efekty. Też słyszałam dobre opinie o tym laserze i sama się nad nim zastanawiam. Chce się w końcu pozbyć włosków raz na zawsze
iwonapiatkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 11:58   #46
gwiazdowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

A jakiej części ciała robiłyście sobie dziewczyny depilacje? Bo ja bym chciała zrobić zabieg na twarz. Jestem szatynką i w linii baczków mam nieestetyczne ciemne włoski, które bardzo mi przeszkadzaj jak przeglądałam gabinety w warszawie to najbardziej korzystną ofertę znalazłam w w bodylaser - policzki-110zł, baki-190zł plus zniżka 20% dla studentów.
gwiazdowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 13:59   #47
wika2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cześć dziewczyny!Może orientujecie się co się stało z salonem kosmetycznym na Smolnej 38 w Warszawie?Studio Laser bodajże się nazywał. Chodziłam tam ponad 2 lata temu i bardzo mi się podobało=byłu efekty. Chciałam się niedawno zapisać na zabieg przypominający, a się okazało, że ani salonu już nie ma, ani telefony nie działają///
wika2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 22:23   #48
malinka2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez wika2211 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!Może orientujecie się co się stało z salonem kosmetycznym na Smolnej 38 w Warszawie?Studio Laser bodajże się nazywał. Chodziłam tam ponad 2 lata temu i bardzo mi się podobało=byłu efekty. Chciałam się niedawno zapisać na zabieg przypominający, a się okazało, że ani salonu już nie ma, ani telefony nie działają///

z tego co wiem to dziewczyny zamknely salon i to nagle, bo próbowałam ich szukac w necie czy może się przeniosły ze smolnej. A co do odpowiedzi na wasze pytanka to ja robiłam depilacje w DermClinic na Warszawskich Kabatach, i depilowałam pachy, i daje fragment artykułu z ich strony. Wiecie, wole wiedziec prawde, a nie być oszukiwana, że super depilacja i juz bedzie po wloskach. " Efektywność zabiegu fotodepilacji jest najwyższa w przypadku ciemnych włosów, przy jednocześnie jasnej skórze. Ciemny włos zawiera dużo barwnika - melaniny, która łatwiej może zaabsorbować odpowiednią ilość energii, potrzebną do wywołania koagulacji mieszka włosowego. Całkowicie trwały efekt usunięcia 80-100% włosów z leczonej okolicy osiąga się na ogół po 5-8 zabiegach. Jeśli po pewnym czasie niektóre włosy odrastają to są one znacznie rzadsze, cieńsze i jaśniejsze, a proces ich wzrostu ulega wyraźnemu spowolnieniu"

strona dla tych co chca znac prawde http://www.dermclinic.pl/index.php/depilacja-laserowa .
malinka2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:31   #49
peggysue33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Właśnie wróciłam z ostatniego zabiegu z całej serii debilacji laserowej w Butterfly Body Clinic w Warszawie. Niestety jestem mocno ROZCZAROWANA i zawiedziona, bo na pierwszy rzut oka salon wygląda bardzo elegancko i panie też są bardzo miłe. Ale na tym koniec dobrego, co mogę powiedzieć o tym salonie.

Dalej już tylko pełen NIEPROFESJONALIZM. Zabiegi depilacji na 2 duże partie ciałą trwała ok 10 min. Gdy po trzeciej serii wyraziłam swoje obawy, że może coś jest nie tak, bo nie widzę efektów (dodam, że mam jasną skórę i cardzo ciemne włosy, nie opalałam, ani nie wystawiałąm na słońce tych partii ciałą od ponad roku), pani powiedziała, że to normalne, że efekty są widoczne po pierwszym zabiegu, a po kolejnych już nie, ale zapewniła mnie że "to nadal działa". Oczywiśćie nie pojawiłabym się już tam nigdy więcej skoro "normalny jest brak efektów", ale i tak miałam już wykupione kolejne zabiegi (dodam, że korzystałam z kuponu zakupów grupowych, wierzę jednak, że jeżeli salon decyduje się na udzielenie takiej promocji to nie wpływa to na jakość świadczonych usług).



Reasumując: stanowczo odradzam. Sposób wykonywania, dokładność i czas zabiegów dalece odbiegał od tego, o czym opowiadały mi bardzo usatysfakcjonowane koleżanki korzystające z usług innych salonów. Niestety za późno zwróciłam się do nich o radę i musiałam przekonać się na własnej skórze, że klinika Butterfly Body Clinic nie radzi sobie z przeprowadzaniem skutecznych zabiegów depilacji laserowej
peggysue33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 10:36   #50
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez peggysue33 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z ostatniego zabiegu z całej serii debilacji laserowej w Butterfly Body Clinic w Warszawie. Niestety jestem mocno ROZCZAROWANA i zawiedziona, bo na pierwszy rzut oka salon wygląda bardzo elegancko i panie też są bardzo miłe. Ale na tym koniec dobrego, co mogę powiedzieć o tym salonie.

Dalej już tylko pełen NIEPROFESJONALIZM. Zabiegi depilacji na 2 duże partie ciałą trwała ok 10 min. Gdy po trzeciej serii wyraziłam swoje obawy, że może coś jest nie tak, bo nie widzę efektów (dodam, że mam jasną skórę i cardzo ciemne włosy, nie opalałam, ani nie wystawiałąm na słońce tych partii ciałą od ponad roku), pani powiedziała, że to normalne, że efekty są widoczne po pierwszym zabiegu, a po kolejnych już nie, ale zapewniła mnie że "to nadal działa". Oczywiśćie nie pojawiłabym się już tam nigdy więcej skoro "normalny jest brak efektów", ale i tak miałam już wykupione kolejne zabiegi (dodam, że korzystałam z kuponu zakupów grupowych, wierzę jednak, że jeżeli salon decyduje się na udzielenie takiej promocji to nie wpływa to na jakość świadczonych usług).



Reasumując: stanowczo odradzam. Sposób wykonywania, dokładność i czas zabiegów dalece odbiegał od tego, o czym opowiadały mi bardzo usatysfakcjonowane koleżanki korzystające z usług innych salonów. Niestety za późno zwróciłam się do nich o radę i musiałam przekonać się na własnej skórze, że klinika Butterfly Body Clinic nie radzi sobie z przeprowadzaniem skutecznych zabiegów depilacji laserowej
niestety tez tam bylam :/ jakis czas temu znajoma polecila mi inny salon i powiem szczerze,ze bylam w szoku bo po poprzednim mialam uraz i niechec :/ natrafilam na rewelacyjne promocje
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:38   #51
beksalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Witajcie, jestem już po 3 zabiegach w Laser De Lux w Warszawie (przy ul. Widok, ale mają też salon Warszawie przy Egejskiej + w kilkunastu innych miastach Polski). Bardzo polecam ten salon. Biki i pachy - utrata ok. 80% włosków. Jestem mega zadowolona. A mam porównanie z Epilirią, gdzie w moim odczuciu "niedokładnie" wykonują zabieg.
Chętnie polecę kogoś, kto chciałby skorzystać z zabiegu i dostać 20% zniżki na zabieg, powołując się na moje nazwisko.
Jeśli któraś z Was jest zainteresowana proszę o kontakt na: sziszka@wp.pl

pozdrawiam,
sziszka
beksalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:29   #52
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez beksalala Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem już po 3 zabiegach w Laser De Lux w Warszawie (przy ul. Widok, ale mają też salon Warszawie przy Egejskiej + w kilkunastu innych miastach Polski). Bardzo polecam ten salon. Biki i pachy - utrata ok. 80% włosków. Jestem mega zadowolona. A mam porównanie z Epilirią, gdzie w moim odczuciu "niedokładnie" wykonują zabieg.
Chętnie polecę kogoś, kto chciałby skorzystać z zabiegu i dostać 20% zniżki na zabieg, powołując się na moje nazwisko.
Jeśli któraś z Was jest zainteresowana proszę o kontakt na: sziszka@wp.pl

pozdrawiam,
sziszka

Ja natrafilam na promocje w Depi Light, swieta obsluga
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 16:14   #53
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez edyskaaa3 Pokaż wiadomość
Ja osobiście mogę polecić salon Depi - Light w Warszawie. Już jestem po kilku zabiegach, ale wreszcie ktoś kompetentnie zajął się moją wrażliwą skórą!!! Jestem serio, zachwycona. Miła obsługa, nie ma problemów z dopasowaniem terminu i godziny do klienta i świetne efekty.
Często zaglądam na ich stronki internetowe i na Fb bo zdarzają się konkursy albo fajne oferty promocyjne

https://www.facebook.com/pages/Depi-...ref=ts&fref=ts
Dokladnie. A dawno bylas? A jaki obecnie konkurs maja?
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 19:58   #54
alutka165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Hej dziewczyny, ja byłam na laserze gemipl w Welldermie na pięknej, po włoskach nie ma, ani śladu
alutka165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:49   #55
korneliaw0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Depilacja laserowa Wrocław - jaki salon polecacie?

Temat depilacji laserowej jest tu dość popularny, jednak nie szukam odpowiedzi na pytanie: czy warto? czy boli? ile razy wykonać taki zabieg? Proszę Was o pomoc w wyborze odpowiedniego salonu we Wrocławiu!! Mam nadzieję, że któraś z Was może polecić i powiedzieć, że jest zadowolona z efektu!
korneliaw0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 23:04   #56
korneliaw0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserowa Wrocław - jaki salon polecacie?

Pomóżcie, czy na prawdę obojętne gdzie pójdę?
korneliaw0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 12:55   #57
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Depilacja laserowa Wrocław - jaki salon polecacie?

Warto - zabiegi depilacji laserowej są skuteczne i skóra jest po nich pięknie gładka I długo.
To nie boli - to działa na zasadzie naświetlania, więc nic nie czujesz.
Zabieg wykonuje się w cyklach po kilka razy, ale to dokładniej musiałabyś pytac w konkretnym salonie, a takiego akurat we Wrocku nie umiem podpowiedzieć.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 13:25   #58
renia170279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja polecam depilację laserową w Estetimed w Warszawie na Ogrodowej. Trafiłam tam z polecenia kilku moich klientek (jestem fryzjerką więc dużo mi opowiadają Profesjonalna obsługa i super efekty. Trzeba się jednak odpowiednio wcześniej zapisywać, bo bywa że jest problem z terminami, ale to tylko dowód na to, że dobrze robią.
renia170279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 17:49   #59
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

W większości salonów trzeba się na depilację laserową umawiać
To w końcu nie jest 15 minut i po robocie
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 19:48   #60
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
W większości salonów trzeba się na depilację laserową umawiać
To w końcu nie jest 15 minut i po robocie
Jak dobry salon to i trzeba sie umawiac, ja jestem zadowlona ze swojego
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-01 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.