Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-28, 12:58   #1
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój ma³y pokoik na drugim piêtrze...
Wiadomo¶ci: 2 624

Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)


Ne musz± to byc jakie¶ powa¿ne, ale mile widziane tak¿e b³ahe, np. pierwsze kroki w stronê doros³o¶ci i g³upoty, które siê pope³ni³o..
Ja pamiêtam, kiedy po cichu przed ca³ym ¶wiatem ogoli³am nogi w wieku jakich¶ 12 lat. Zrobi³am to ¿yletk± taty i by³am przeszczê¶liwa, ¿e siê nie zaciê³am Niestety nie przewidzia³am, ¿e trzeba zmoczyc, b±dz u¿yc jakiego¶ chocia¿by myd³a i zrobi³y mi siê na nogach pryszcze, piek³o tak bardzo, ¿e do dzi¶ pamiêtam.. Dopiero po kilku godzinach postanowi³am posmarowac kremem i pu¶ci³o

Chcia³abym, aby¶cie Wy tak¿e Wiza¿anki opowiedzia³y takie swoje "przygody". Pozdrawiam
__________________
Jest ju¿ za pó¼no!
Nie jest za pó¼no!
Jest ju¿ za pó¼no!
Nie jest za pó¼no!
dusia139 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 13:38   #2
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Gdy mia³am trzy lata (s³ysza³am z opowie¶ci, bo nie pamiêtam) wziê³am krem do golenia, wysmarowa³am nim twarz i pozacina³am j± ¿yletk±, dobrze, ¿e nie mocno
A spytana dlaczego to zrobi³am, odpowiedzia³am, ¿e tato te¿ tak robi haha
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 13:46   #3
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój ma³y pokoik na drugim piêtrze...
Wiadomo¶ci: 2 624
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;12074330]Gdy mia³am trzy lata (s³ysza³am z opowie¶ci, bo nie pamiêtam) wziê³am krem do golenia, wysmarowa³am nim twarz i pozacina³am j± ¿yletk±, dobrze, ¿e nie mocno
A spytana dlaczego to zrobi³am, odpowiedzia³am, ¿e tato te¿ tak robi haha [/quote]

__________________
Jest ju¿ za pó¼no!
Nie jest za pó¼no!
Jest ju¿ za pó¼no!
Nie jest za pó¼no!
dusia139 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 13:55   #4
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomo¶ci: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Ja tez z goleniem pamiêtam
Jako¶ imponowa³o mi to, ze ojciec sie goli, wiec jako ma³e dziecko wzie³am jego masynkê i rozcie³am sobie warge... do tej pory jak sie przyjrze to widze slad . Ale mia³o to dobre zakonczenie-ojciec kupi³ mi wielkiego, rozowego misia, a w tamtych czasach raczej ciezko by³o co¶ takiego dostac w sklepach
__________________
Gdy ju¿ posmakowa³e¶ lotu,
zawsze bêdziesz chodziæ po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam w³a¶nie by³e¶ i tam zawsze bêdziesz pragn±³ powróciæ.

Chcia³bym poznaæ cz³owieka, który wymy¶li³ seks, ¿eby zobaczyæ nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-05-01 o 08:04
layla_lbn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 15:03   #5
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie wa¿ne gdzie, wa¿ne z kim!!!
Wiadomo¶ci: 770
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

co prawda nie pamiêtam tego ale babcia mi opowiada³a ze jak by³am ma³a to w zimê wybieg³am nago z domu (mia³am z 5 lat :P) a babcia mnie dogoniæ nie mog³a (mo¿e to nie jaki¶ b³±d m³odo¶ci ale tak jako¶ mi sie przypomnia³o)
__________________
Edsonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 15:31   #6
Martusssia
Zakorzenienie
 
Avatar Martusssia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomo¶ci: 3 660
GG do Martusssia
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Z tego, co mi opowiadano, to widz±c gwo¼dzie na bufecie bez wahania z³apa³am 2 i upchnê³am do kontaktu. Dobrze, ¿e babcia w u³amku sekundy wpad³a do kuchni i mnie odci±gnê³a, bo bym mog³a s³u¿yæ za lampê ogrodow±.
__________________
One of the great moments in life
is realizing that two weeks ago
your body couldn't do what it just did.

Æwiczê dla siebie!
Martusssia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 15:53   #7
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 1 523
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Ja jak mia³am mo¿e 5-6 lat, postanowi³am pomalowac sobie paznokcie czerwonym lakierem mamy. Niestety, nie wysz³o mi... Po³owa lakieru wyla³a siê do wanny i na rêkê. Mama s³ysz±c ha³as, pyta co siê sta³o, a ja na to, ¿e krew mi leci z zêba ^^ Mama nawet z³a nie by³a, bo nie mog³a ¶miechu opanowac xD
__________________
"Najwspanialsza rzecz na ¶wiecie, to siedzieæ na koñskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 16:21   #8
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie wa¿ne gdzie, wa¿ne z kim!!!
Wiadomo¶ci: 770
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

przypomnia³o mi siê jeszcze co¶ jak by³am ma³a (to ju¿ pamiêtam) to w jeszcze nie wykoñczonym domu mojej ciotki, w gara¿y ³azi³am... i zahaczy³am o gwo¼d¼ i przejecha³am sobie nim po ³ydce. ¶lad mam do teraz
__________________
Edsonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 16:39   #9
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 183
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Sika³am przy murku obok ko¶cio³a Pe³no ludzi, a ja ¶wieci³am swoj± 5-letni± dupk± w centrum miasta.
agniesikk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 16:53   #10
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomo¶ci: 2 026
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;12074330]Gdy mia³am trzy lata (s³ysza³am z opowie¶ci, bo nie pamiêtam) wziê³am krem do golenia, wysmarowa³am nim twarz i pozacina³am j± ¿yletk±, dobrze, ¿e nie mocno
A spytana dlaczego to zrobi³am, odpowiedzia³am, ¿e tato te¿ tak robi haha [/quote]
mialam podobnie tzn. posmarowalam sie kremem do golenia taty i udawalam ze sie gole (juz nawet nie pamietam czym )
xxSHINeexx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 17:11   #11
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomo¶ci: 1 769
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Co do golenia;D Mia³am krzaczaste brwi i bardzo zro¶niête. Wpada³am na genialny pomys³ wydepilowania sobie ich maszynk± do golenia mamy Oczywi¶cie tam gdzie siê brwi styka³y musia³am siê zaci±æ. Co wiêcej zdar³am/zgoli³am sobie skórê z nosa... Ale nigdy nie czu³am siê tak piêkna;D jak wtedy
__________________
To nie tak ¿e nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi siê handryczyæ na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 17:14   #12
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 183
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez coff3ina Poka¿ wiadomo¶æ
Co do golenia;D Mia³am krzaczaste brwi i bardzo zro¶niête. Wpada³am na genialny pomys³ wydepilowania sobie ich maszynk± do golenia mamy Oczywi¶cie tam gdzie siê brwi styka³y musia³am siê zaci±æ. Co wiêcej zdar³am/zgoli³am sobie skórê z nosa... Ale nigdy nie czu³am siê tak piêkna;D jak wtedy
Ha ha, ja i moja siostra kiedy¶ wyciê³y¶my sobie kawa³ek brwi w samym ¶rodku ³uku. MAma by³a z³a
agniesikk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 17:35   #13
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 594
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

W wieku lat mo¿e z 5 zapragnê³am dokonaæ czynu spo³ecznego i naprawiæ kran Kran nie by³ wcale zepsuty dodam. Ale ja dzielnie, teraz nie pamiêtam w jaki sposób, co¶ tam zaklei³am mocno i wytrwale gum± do ¿ucia. I tak zaklejaj±c docisnê³am i...(pamiêtajmy, ¿e to by³y te stare baterie) woda zaczê³a sikaæ pionowo do góry radosnym strumieniem!

Co zrobi³am?

Uznawszy (ca³kowicie s³usznie!), ¿e woda nie powinna tak sikaæ wysz³am z ³azienki, zamknê³am drzwi i zgasi³am ¶wiat³o, a potem... Posz³am grzecznie do swojego pokoju.
__________________
Muminki ciê widz±. Muminki ciê ¶ledz±. Muminki ciê znajd±, zabij± i zjedz±...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 17:47   #14
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 2 167
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

co do golenia, to bêd±c ok. 13 letni± dziewczyn± wielce rozpacza³am na tym, ¿e wszystkie kole¿anki z klasy maj± w³osy pod pachami, a ja nie, wiêc niewiele my¶l±c zaczê³am sie tam goliæ mimo, ¿e kompletnie nic mi nie ros³o

kiedy¶ te¿ zaczê³am zabawê tak± rolk±, która czy¶ci siê ubrania. przejecha³am po ¶cianie , a tam "kawa³ek" farby odpad³ i na pó³ ¶ciany mia³am malowniczy wzorek ¿yrafy . Pamiêtam, ¿e jak rodzice to zobaczyli to ""

aha, jeszcze mi siê przypomnia³o kiedys w podstawówce by³a mowa o segregowaniu ¶mieci itd. Pani nauczycielka mówi³a o konieczno¶ci zbierania puszek czy co¶ takiego. Wzie³am sobie t± lekcjê bardzo do serca i bêd±c na dworze zbiera³am puszki po piwie , nastêpnie ukrywa³am je gdzie¶ skrzêtnie w pokoju. Ca³a akcja trwa³a ok. 3 tygodni, potem Mamusia znalaz³a moje zbiory i by³a niez³a awantura
cochonnetta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 18:15   #15
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 407
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Ja pamiêtam jak niez³ej kichy narobi³am swojemu bratu. Jest ode mnie o 11 lat starszy. Gdy ja mia³am mo¿e z 8 lat z niego by³ ju¿ prawie doros³y m³odzieniec. Znalaz³am u niego w pokoju ciekawe skarby, wtedy my¶la³am, ¿e to takie balony, z których mo¿na zrobiæ pieska, albo jakis ciekawy kszta³t. Czasami bawi± siê takimi balonami klauny.
By³y to prezerwatywy, mo¿e z 5 sztuk, nie pamiêtam, le¿a³y w kuflu od piwa i by³o ich sporo. Rozpakowa³am je i zaczê³am pompowaæ, a po wszystkim takie zu¿yte wywala³am przez okno do s±siadki.
Nie zapomnê tego jak moja mama zaczê³a krzyczeæ na brata, ze wyrzuca zu¿yte gumki do jej kole¿anki. S±siadka siê jej skar¿y³a
Po ca³ej wojnie, musia³am i¶æ je pozbieraæ :P Hehe
__________________
Nasze szczê¶cie Julia

Edytowane przez antoinettee
Czas edycji: 2009-04-28 o 18:17
antoinettee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 19:06   #16
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 323
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Wszystko w wieku wczesnoszkolnym

1. Z³a na rodziców napisa³am d³ugopisem na ¶cianie, wieelkimi literami :
"rodzice s± g³upi i ich nie lubiê". Potem mama wytapetowa³a potem tê ¶cianê

2. ¯±dna zmian w wizerunku zrobi³am sobie grzywkê i posz³am tak na dwór. Mama wraca z pracy, a ja latam w je¿ykiem, wyciêtym plackiem nad czo³em(grzywka mia³a kilka milimetrów)

3. Babcia namiêtnie zwozi³a od rodziny ubrania dla mnie i rodzeñstwa, chocia¿ mama nas w to nie ubiera³a. Kiedy¶ wygrzeba³am w "zdobycznym" worku cudne lakierki. By³y akurat szalenie modne, wiêc posz³am w nich na dwór. Co z tego, ¿e by³y ze trzy rozmiary za du¿e...
panierrka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 19:21   #17
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 348
GG do Aggie125
Thumbs down Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Jak mia³am mo¿e z 11, 12 lat o¶wiadczy³am, ¿e zamierzam sobie zacz±æ goliæ pachy. Mam próbowa³a mnie od tego odwie¶c, ale w koñcu podda³a siê, doradzi³a mi tylko, abym po goleniu odkazi³a skórê p³ynem po goleniu taty. Ogolilam sobie pachy, nala³am trochê p³ynu na rêkê i klap pod pachê... Koñczyc nie muszê

A jak by³am mala, mia³am mo¿e z 6 lat, posz³ysmy z kole¿ankami na smietnik i wygrzeba³ysmy stamt±d torebke, która ktos wyrzuci³. Stwierdzi³y¶my, ¿e taka ladna torebka, mo¿e ktos ja zgubi³, trzeba wiêc poszukaæ wla¶ciciela. No wiêc obesz³ysmy dwa bloki stukaj±c do drzwi i pytaj±c otwieraj±cych drzwi, czy kto¶ nie zgubil przypadkiem torebki. Doszlysmy w koñcu do mojego mieszkania, a ja "m±dra" stukam do drzwi, otwiera mama, a ja: "Mamo, czy nie zgubila¶ torebki?"

Ale mi sie dosta³o za grzebanie po smietnikach
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 19:45   #18
Lisiunia
Raczkowanie
 
Avatar Lisiunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Jak mia³am 16 lat(dawno) nie wytrzyma³am bycia wzorow± córk± i wyprowadzi³am siê do starszego brata, który w tamtych czasach obraca³ siê w nieciekawym towarzystwie.By³am twarda przez tydzieñ dopóki nie odkry³am jaki to luksus jak mamusia albo tatu¶ robi codziennie ¶niadanko i pior± ubranka To chyba jedyna g³upota mojej m³odo¶ci, i naprawdê ¿a³owa³am ¿e to zrobi³am bo konsekwencje ci±gnê³y siê jeszcze parê miesiêcy ot, smarkatej przewróci³o siê w g³owie, bo mia³a za dobrze, hehe stare dzieje
__________________
Kocham i jestem kochana
Nic wiêcej mi nie trzeba do szczê¶cia

Powiedz co¶ mi³ego 3 osobom dziennie
Lisiunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 21:03   #19
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Co do golenia to tez mia³am przypadek. Nie pamiêtam ile dok³adnie mia³am lat, ale to by³a podstawówka jeszcze. By³a ¶roda i mia³am lekcje od 12. do tego czasu by³am sama w domu, wzie³am ¿yletkê zwyk³a i ni± zacze³am golic nogi. Na ³ydce tak siê zacie³am okropnie, ¿e krew la³a siê jak z kranu. Ale ja by³am g³upiutka Do dzis mam blizne
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 21:10   #20
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznañ/ Dojczlandy :)
Wiadomo¶ci: 1 645
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

mój najwiêkszy b³±d m³odo¶ci... Utrata dziewictwa z niedosz³ym "bratem" Jego mama i mój tatko mieli siê pobraæ
__________________
Jest mi dobrze samej ze sob±. To ludzie maj± ze mn± problem
cc_chanel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 21:44   #21
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 482
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Postanowi³am sprawdziæ co siê dzieje, gdy trzymam zapalniczke i psikam na ni± dezodorantem.
By³am u dziadków, elegancko wchodzê do ³azienki, biorê zapalniczkê dziadka, dezodorant babci i sruuuuuuu.
Zaczê³am siê drzeæ bo podpali³am rêcznik
mialam jakie¶ 10-11 lat
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 21:45   #22
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1 596
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

¦wietny w±tek
Ja kilka g³upot w ¿yciu pope³ni³am i pewnie trochê jeszcze przede mn±

Z goleniem oczywi¶cie te¿ mia³am wpadkê. W wieku oko³o 12 la postanowi³am ogoliæ sobie rêce. Zrobi³am to do¶æ nieumiejêtnie i pó¼niej masakrycznie pociêta by³am i ju¿ wiêcej nie chcia³am

By³am na noc u kole¿nki, jej rodzice u moich na jakiej¶ imprezie i obciê³y¶my sobie w³osy na d³ugo¶æ do ucha i zrobi³y¶my "pasemka" jej mamy rozja¶niaczem
Ale wtedy nam sie oberwa³o Mialysmy tez jakies 12 lat.

Ogolnie ja co chwile mialam jakies glupie pomysly
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 00:07   #23
Magadan
Raczkowanie
 
Avatar Magadan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 497
GG do Magadan
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Jak chodzi³am do II klasy podstawówki, pewnego dnia wracaj±c ze szki³y zaczê³am intonowac zas³yszan± w jakim¶ Disco Relaxie, czy gdzie piosenkê "Straci³am cnotê" i tak sz³am ze szko³y i to ¶piewa³am, nie znaj±c znaczenia piosenki. A s³ychaæ mnie na pewno by³o Wypust
__________________


Magadan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 02:54   #24
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 4 190
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

majac gdzies okolo 5 lat, chcialam byc ladnie opalona, to wysmarowalam sie samopolaczem, twarz oczywiscie tez. Wszystko byloby ok, gdyby nie to, ze dotykalam caly czas twarz rekoma i efekt byl taki, ze bylam cala w plamach

kilka lat pozniej, przeczytalam gdzies w gazecie, ze aby uniknac podraznienia po goleniu to zeby zamiast pianki uzyc kremu Nivea. Efekt byl taki ze "ogolilam" czesc nogi i sie maszynka zapchala hehe.
__________________
srubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 10:09   #25
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomo¶ci: 1 769
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Kiedy¶ pojechali¶my do dziadka, który nie za bardzo wiedzia³ co ma ze mn± pocz±æ gdy zostawali¶my sami. Tym razem mama wziê³a plastelinê i gdzie¶ siê ulotni³a zostawiaj±c mnie z dziadkiem... Mia³am jakie¶ 3 lata i bardzo tolerancyjnego dziadka. Zachwycona plastelin± i mo¿liwo¶ciami, które daje zaczê³am robiæ sobie... Kitki! Sukcesywnie przyczepia³am je do g³owy najpierw swojej a jak ju¿ nie mia³am miejsca to doprawi³am kilka kitek dziadkowi. Oczywi¶cie efekty musia³a czy¶ciæ mama
__________________
To nie tak ¿e nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi siê handryczyæ na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 10:18   #26
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 4 852
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

ja mam fajne wspomnienie( opowiadane przez rodziców bo ja nie pamietam) ale dotycz±ce siostry. A mianowicie, gdy bylam malutkim dzidziusiem, mama zostawila mnie na chwile z moj± 6-letni± siostr± w domu. No i w tym czasie narobi³am w pampersa a moja siostra wziela tego pampersa i wsadzila do PRALKI
Fame jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 10:33   #27
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 106
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

to jeszcze nic, starszy brat mojego ojca wsadzi³ jego do pralki jak zosta³ z nim sam w domu... potem zapomnia³ o tym kogokolwiek poinformowaæ i wszyscy go szukali
__________________


whoa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 12:28   #28
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomo¶ci: 7 787
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

- pomalowana br±zow± kredk± ca³a ¶ciana w moim ówczesnym pokoju (kwiatki, kó³ka, s³oneczka, itd). Przez rok rodzice by nas zawstydziæ ka¿demu znajomemu pokazywali jakie to maj± zdolne dzieci, pó¼niej siê zlitowali...

- plastelina/guma do ¿ucia we w³osach

- kiedy¶ sprawdza³am czy no¿yczki s± ostre na dziadkowych spodniach które wisia³y w ³azience...
__________________



I ju¿

agness86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 17:35   #29
Lisiunia
Raczkowanie
 
Avatar Lisiunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

O, przypomnia³o mi siê jak mia³am 6 lat i bardzo chcia³am pomóc w czym¶ mamie, ale nie by³o za bardzo w czym wiêc wziê³am no¿yczki i wyciê³am w firance kilka dziur po czym próbowa³am zaszyæ je, co podobno wygl±da³o koszmarnie mamê tak to rozczuli³o ¿e nawet nie by³a z³a
__________________
Kocham i jestem kochana
Nic wiêcej mi nie trzeba do szczê¶cia

Powiedz co¶ mi³ego 3 osobom dziennie
Lisiunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 17:54   #30
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomo¶ci: 793
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Poka¿ wiadomo¶æ
aha, jeszcze mi siê przypomnia³o kiedys w podstawówce by³a mowa o segregowaniu ¶mieci itd. Pani nauczycielka mówi³a o konieczno¶ci zbierania puszek czy co¶ takiego. Wzie³am sobie t± lekcjê bardzo do serca i bêd±c na dworze zbiera³am puszki po piwie , nastêpnie ukrywa³am je gdzie¶ skrzêtnie w pokoju. Ca³a akcja trwa³a ok. 3 tygodni, potem Mamusia znalaz³a moje zbiory i by³a niez³a awantura
Ja mia³am tak z kasztanami
Kasioola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.