Osocze bogatopłytkowe - kto robił? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 14:15   #1
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Exclamation

Osocze bogatopłytkowe - kto robił?


Hej
Jestem po zabiegu wstrzykiwania osocza w twarz. Po 3 dniach od zabiegu skóra wciąż wygląda fatalnie: pojawiły się siniaki, krwiaki (czerwone plamy), fioletowe punkty. Czerwone punkty po ukłuciach utrzymują się cały czas. Co więcej wyszedł mi dzisiaj malutki zaskórnik wokół którego pojawiło się okropne zaczerwienie - wcześniej zaskórniki miały zawsze kolor skóry. Czy któraś z Was też miała takie problemy po tym zabiegu?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 12:22   #2
komac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 4
Question Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

hej,

a gdzie robiłaś i na jakim sprzęcie? Pamiętasz? Jak wyglądał zabieg? Pobierali Ci krew (ile?) odwirowali i podali?
komac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 16:46   #3
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Ja w jakimś innym temacie pisałam o osoczu. Miałam 2x robione. Ostatnio rok temu. Ten zabieg jest rewelacyjny. Nie mialam takich powikłań. Moze za duzo spozywalas np wit c. Ja w takim okresie poszłam na nitki i bardzo krwawiłam..Ale osocze jest boskie. Gdzie robiłaś i ile zapłaciłas?
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 14:06   #4
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Kojarzycie, czy osocze można podać pod oczy? Nie w kurze łapki obok, ale pod oczy, tam gdzie zmarszczki pojawiają się u kobiet najpierw.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 15:42   #5
Agnieszkakos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

A czy to faktycznie jest lepsze niz mezoterapia? Bo w sumie głównym argumentem kosmetyczki jest to że to naturalne itd. ze nie ma czegoś obcego tylko to nasze własne osocze? Słyszałam różne opinie...
Agnieszkakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 17:35   #6
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Cytat:
Napisane przez Agnieszkakos Pokaż wiadomość
A czy to faktycznie jest lepsze niz mezoterapia? Bo w sumie głównym argumentem kosmetyczki jest to że to naturalne itd. ze nie ma czegoś obcego tylko to nasze własne osocze? Słyszałam różne opinie...
Jeśli wierzyć efektom, które widziałam na zdjęciach pacjentek u mojego lekarza, to jest to jak wypełniacz i botoks w jednym. Ale z doświadczenia przy psach wiem, że np w sprawie stawów biodrowych - na jednego działa, na innego nie. Ciekawe jak tutaj.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 15:47   #7
karolinka2525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Ja wam powiem, że miałam robione osocze, miałam tylko jeden zabieg, ale efekt świetny i nie powiem żeby to było placebo bo skóra zmieniła swoją "fakturę" i jest rzeczywiści bardzo delikatna, ale tak jak wspomniała koleżanka, nie na każdego musi to działać
karolinka2525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 10:28   #8
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Robiłam już raz osocze ale dawno i nie powtórzyłam, a powinno się powtórzyć ze trzy razy żeby efekt się utrzymywał dłużej. Dziś zaczynam od początku serię. I mam nadzieję że wytrwam i zrobię serię. Bo po pierwszym zabiegu był super efekt. Mam bardzo suchą, cienką i przezroczystą cerę. Masakra... A po osoczu od razu oczywiście nie było super, miałam siniaczki i małe krwiaczki, ale to pewnie zależy od unaczynnienia skóry. Ja mam skłonności do takich sytuacji, więc nie byłam zdziwiona efektem. Ale po tygodniu jak to wszystko zeszło ....nooooo ....toooo.... wszyscy zwracali mi uwagę ze wyglądam jakoś inaczej...., promiennie,... sama nie wiem bo nie zrobiłam sobie fotki przed zabiegiem. Ale dziś chyba poproszę Panią doktor żeby mi zrobiła.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 19:20   #9
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Robiłam już raz osocze ale dawno i nie powtórzyłam, a powinno się powtórzyć ze trzy razy żeby efekt się utrzymywał dłużej. Dziś zaczynam od początku serię. I mam nadzieję że wytrwam i zrobię serię. Bo po pierwszym zabiegu był super efekt. Mam bardzo suchą, cienką i przezroczystą cerę. Masakra... A po osoczu od razu oczywiście nie było super, miałam siniaczki i małe krwiaczki, ale to pewnie zależy od unaczynnienia skóry. Ja mam skłonności do takich sytuacji, więc nie byłam zdziwiona efektem. Ale po tygodniu jak to wszystko zeszło ....nooooo ....toooo.... wszyscy zwracali mi uwagę ze wyglądam jakoś inaczej...., promiennie,... sama nie wiem bo nie zrobiłam sobie fotki przed zabiegiem. Ale dziś chyba poproszę Panią doktor żeby mi zrobiła.
A jak długo utrzymał się efekt po zabiegu? I czy mogłabyś polecić klinikę lub lekarza? Może być na priv
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 11:31   #10
rosalinda123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 14
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

A czy to boli?
__________________
http://mestetyczna.pl/
rosalinda123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 08:47   #11
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Jestem 4 dni po osoczu w polaczeniu z dermapenem.
Przebieg samego zabiegu bardzo nieprzyjemny, glownie ze wzgledu na bol - ale do wtrzymania!

Twarz nadal wyglada zle. Mam drobne siniaki, krwiaki oraz duzo zaczerwienien po dermapenie. Odnosnie efektow nic jeszcze nie moge powiedziec.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 09:22   #12
majaokonska
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Czy ktoś robił osocze na skórę głowy? W jakich odstępach?
majaokonska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 23:03   #13
edylek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

witam,
mam pytanie czy ktoś może robił zabieg z osoczem bogatopłytkowym w Lublinie?Proszę o sugestię gdzie można wykonać taki zabieg?
z góry dziękuję
edylek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 10:01   #14
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Miałam robiony ten zabieg wiele razy i nie zamierzam przestawać Zabieg super a jeszcze w połączeniu z mezoterapia mikroigłową - REWELACJA! Na drugi dzień u mnie było widać, że jestem po zabiegu ale na trzeci dzień już nic Tak sobie myślę, że może lekarz który wykonywał u Ciebie zabieg może wykonywał go brudno? Tzn. może nie zdezynfekował dobrze twarzy, może nie dość często zmieniał rękawiczki itp. Tak naprawdę znaleźć dobrego lekarza nie jest łatwo...

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Jestem 4 dni po osoczu w polaczeniu z dermapenem.
Przebieg samego zabiegu bardzo nieprzyjemny, glownie ze wzgledu na bol - ale do wtrzymania!

Twarz nadal wyglada zle. Mam drobne siniaki, krwiaki oraz duzo zaczerwienien po dermapenie. Odnosnie efektow nic jeszcze nie moge powiedziec.



Kurcze, ja mam zupełnie inne odczucia... Zabieg bólowo bardzo znośny. Jeżeli lekarz używa dobrej maści znieczulającej (dobrej czyli mocnej) i jeszcze na maść nałoży folie i takie coś będzie na buzi ok. 20 min to nie może boleć A dermapen to już w ogóle luzik. Mam niski próg bólu a mimo to dla mnie na szczęście zabieg jak najbardziej do wytrzymania, nic strasznego. Nawet jak trochę boli to dla efektów warto. warto robić takie zabiegi w piątek żeby przez weekend buzia wydobrzała. Weekend zawsze starczy. Na początku czerwca idę na kolejny do mojego magika
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 19:16   #15
silia1965
Przyczajenie
 
Avatar silia1965
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 12
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Ja na szczęście nie musiałam robić, bo nie mam problemu z wypadaniem włosów, za to mojemu tacie jakieś 5-6 miesięcy temu zaczęły tak wypadać i się zdecydował na mezoterapie <ciach>. Po kilku zabiegach, chyba 5 czy 6 duże efekty zauważyliśmy, dużo nowych włosów też się tacie pojawiło.
__________________
Żeby coś zrobić, trzeba mieć nadzieję, że się to zrobi.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 00:49
silia1965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 11:23   #16
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Cytat:
Napisane przez silia1965 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nie musiałam robić, bo nie mam problemu z wypadaniem włosów, za to mojemu tacie jakieś 5-6 miesięcy temu zaczęły tak wypadać i się zdecydował na mezoterapie w Gdańsku na aniołkach. Po kilku zabiegach, chyba 5 czy 6 duże efekty zauważyliśmy, dużo nowych włosów też się tacie pojawiło.

Osocze jest dobre nie tylko na włosy czy twarz Ostatnio miałam podane osocze bogatopłytkowe w bark. Na siłowni zrobiłam sobie krzywdę i po 2 zabiegach z osocza czuję poprawę i to dużą. Lekarz dobrze wiedział w jakie miejsce ma podać żeby pomogło a nie zaszkodziło. Wcześniej chodziłam na osocze na twarz ze względów estetycznych. Osocze w moim odczuciu to cudowny"lek" na wiele problemów i do tego naturalny
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 13:36   #17
Laasonrisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Osocze bogatopłytkowe - kto robił?

Cytat:
Napisane przez Irena77 Pokaż wiadomość
Osocze jest dobre nie tylko na włosy czy twarz Ostatnio miałam podane osocze bogatopłytkowe w bark. Na siłowni zrobiłam sobie krzywdę i po 2 zabiegach z osocza czuję poprawę i to dużą. Lekarz dobrze wiedział w jakie miejsce ma podać żeby pomogło a nie zaszkodziło. Wcześniej chodziłam na osocze na twarz ze względów estetycznych. Osocze w moim odczuciu to cudowny"lek" na wiele problemów i do tego naturalny
I efekty zabiegu na twarzy widać już po pierwszym razie? Czy konieczne jest regularne powtarzanie?
Laasonrisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-16 14:36:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.