Mobbing w pracy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-31, 09:56   #241
MsKatherinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 5
Dot.: Mobbing w pracy, stan depresyjny, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Szkoda, że o tym nie wiedziałam. Poprosiłam kolegę z pracy o pomoc, czyli o jego mediacje. Skończyło się na tym, że dostałam w kość od całego zespołu. Ja zostałam wyrzucona z oddziału, a koleżanka ma opinię tej, która po prostu taka jest...

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
Warto przyjrzeć się też temu, które działania są bezprawne/reklama/, a które w granicach prawa... bo sama krytyka jest jak najbardziej dozwolona, tylko trzeba umieć robić to umiejętnie.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2020-01-07 o 14:48 Powód: reklama /link
MsKatherinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 16:52   #242
Kayk0
Rozeznanie
 
Avatar Kayk0
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 612
Dot.: Mobbing w pracy

Odkopuje temat, moze ktoś bedzie w stanie pomóc.

Zostałam zwolniona nagle, wynikło to z rosnącego mobbingu i konfilku z przełożony, nie wiem co robić dalej, gdzie szukać pomocy
Kayk0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 22:04   #243
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 245
Dot.: Mobbing w pracy

Cytat:
Napisane przez Kayk0 Pokaż wiadomość
Odkopuje temat, moze ktoś bedzie w stanie pomóc.

Zostałam zwolniona nagle, wynikło to z rosnącego mobbingu i konfilku z przełożony, nie wiem co robić dalej, gdzie szukać pomocy
Zadzwoń do PIP, najlepiej do swojego okręgu, może oni coś doradzą. Jaki to jest, znajdziesz na ich stronie internetowej.
Aczkolwiek obawiam się, że bez oddania pracodawcy do Sądu Pracy nic nie wskórasz, niestety
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 245 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 22:51   #244
alex.andra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Mobbing w pracy

Cześć wszystkim. Piszę pracę dyplomową na temat mobbingu. Czy jest szansa, że pomożecie i wypełnicie anonimową, krótką ankietę? Byłabym niezmiernie wdzięczna. Poniżej link. Z góry dziękuję każdemu kto pomoże. Pozdrawiam. Ola
https://www.survio.com/survey/d/K3Q1T5U1S8H1Y9O6V
alex.andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 20:04   #245
horkruks89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 17
Mobbing? Nie mam już sił

Dziewczyny,

Czuję się tak zmęczona i osłabiona sytuacją, w której się znalazłam, że postanowiłam się Wam wygadać na forum, chociaż i na to mam ledwo siłę... Przepraszam, jeśli to co przeczytacie poniżej będzie chaotycznie napisane - muszę sytuację opisać dość ogólnikowo - boje sie, ze ktoś mogłby mnie przypadkiem rozpoznać.

Zacznijmy od tego, że jestem adwokatem i jednocześnie doradcą restrukturyzacyjnym, pracuję w jednej z dużych i znanych korporacji prawniczych. Z zewnątrz - wszystko ładnie, kobieta sukcesu. Wewnątrz - czuję, że jestem wrakiem człowieka.

W firmie (dalej: X) tej pracuję już ponad 5 lat (z przerwą, o której zaraz napiszę) i tu zaczynaja się schody...

Rok temu odeszłam z firmy X, ponieważ dostałam korzystniejszą ofertę w firmie Y (też korporacja prawnicza) i możliwość rozwoju w dziedzinie prawa, która mnie interesowała, ale w ktorej nie miałam w ogole doświadczenia. Przyjeli mnie na dosc wysokie stanowisko (takie samo jak miałam w firmie X) i powiedzieli, że wszystkiego nauczą (miałam istotny dla nich tytuł zawodowy - doradcy restrukturyzacyjnego).

Niestety, okazało się, ze w lutym tego roku - tuż przed Covid - 19, firma Y robiła cięcia i dała m.in. mi wypowiedzenie - motywując to tym, że mam za mało doświadczenia w porównaniu z innymi zatrudnionymi osobami i że za wolno go nabieram (a doskonale o tym wiedzieli, że nie mam doświadczenia i chcieli mnie wszystkiego nauczyć, namawiali mnie kilka miesięcy, zebym dołączyła do tego zespołu i skusili w końcu wynagrodzeniem).

Bylam załamana sytuacją - w trudnej sytuacji materialnej - kredyt na mieszkanie + pomagałam finansowo rodzicom (tata choruje na nowotwór, nie pracuje, mama zarabia b.mało i jest z tym wszystkim sama). W desperacji odezwałam się do mojego byłego pracodawcy - firmy X z prośbą o możliwość powrotu i dostałam taką szansę, tyle że mogłam wrócić do innego działu niż ten w którym wcześniej pracowałam - szef tego zespołu probował mnie zwerbować, kiedy odchodziłam do firmy Y.

Tym sposobem od marca jestem spowrotem w firmie X.

Pracuję bezpośrednio z managerem, przed którym wszyscy mnie ostrzegali (nie słuchałam tych ostrzeżen, była mi bardzo potrzebna praca i to się dla mnie wtedy liczył0) i z dnia na dzień jest coraz gorzej, a podział pracowników w tym zespole jest taki, że nie mam możliwości pracować z kimś innym.

Na porządku dziennym jest praca do 22, do 23 (bez płatnych nadgodzin), w weekendy + wiecznie niezadowolenie, krzyki i poniżanie ( "Czy ty jesteś serio taką idiotką?", " Krowa na rowie by zrozumiała, a Ty nie rozumiesz" itd), czepienie się o byle co, telefony po 22 - ostatnio nie odebrałam, bo poszłam się kąpać i miałam nieodebranych 5 połączeń pod rząd i sms "co ty k... wyprawiasz?" - jak się okazało, chodziło o błahostkę, żebym podała mu godzinę rozprawy, ktora była za tydzień. Traktowanie mnie jak idiotki po samych studiach, która nic nie wie, nic nie umie, a ja mam porządne wyksztalcenie i lata doświadczenia, dwa tytuły zawodowe.

Razem ze mną pracują z tym managerem 3 osoby. Wszystkie są tak samo traktowane, nie jestem wyjątkiem. Rozmawiałam z jedną z dziewczyn i mówiła, że rozmawiała kiedyś temu z szefem, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów. Szefa zresztą nie ma na codzień i widze, ze średnio go interesuje co się dzieje.

Tak czy inaczje, boję się iść na skargę. Szef i tak poszedł mi na rękę, przyjmując mnie do zespołu podczas epidemii covid. Nie chcę być niewdzięczna, poza tym boje sie, ze gdy dojdzie do tego managera informacja, że się poskarzyłam, myślę, że będzie dużo gorzej...

Znosiłam to wszystko do czasu, bo bardzo zależało mi, żeby dostać awans na koniec roku finansowego (awans, który i tak bym dostała i to rok wcześniej, gdybym została w poprzednim dziale w firmie X, w firmie X awanse są co roku i trzeba sie naprawdę postarać, żeby go nie dostać), poza tym miałam traumę po sytuacji z firmą Y i bałam się utraty pracy w dobie pandemii. Dodam, że wracając do firmy X zgodziłam się na sporo niższe wynagrodzenie niż w firmie Y i mało rynkowe... (bo zależalo mi na pracy). Liczyłam jednak na awans w październiku i się bardzo starałam, myślałam, że sie przemęczę, a pozniej z lepszą pozycją w CV bede czegoś szukać...

Ostatnio jednak ten manager zapowiedział mi, że "Postara się, zebym nie dostała awansu, a tak naprawdę to od niego to zależy , bo tylko nim tylko pracuję". Jak to umotywował ? "Nie jest mi na rękę twój awans, umotywuję to tym że za krótko u nas jesteś". Nie mam nawet jak oponować - jeśli zablokuje mi awans, to nic nie zrobię, bo pracuję tylko z nim i nie mam jak udowodnić, że zasłużyłam na awans.

Dodam, ze pracuję z domu, nasze biuro jest dostępne tylko wtedy, gdy trzeba wysłać jakieś pismo, ale i tak zamują się tym asystentki, do biura przyjezdza sie tylko, gdy trzeba coś podpisać.

Od czasu, kiedy dowiedziałam się o tym, że nie mam co liczyć na awans, straciłam całkowicie siły i motywacje do pracy. Snuję sie po mieszkaniu, czuję się strasznie osłabiona, zmęczona, źle mi się myśli, pracuje bardzo wolno, mam problemy z koncentracją, ledwo wstaję z łożka. Jednym pocieszeniem jest śwmieciowe jedzenie (kiedyś lubiłam gotować, od pewnego czasu i tego mi sie nie chce), przez co przytyłam i sie czuję źle ze sobą. Nie mam sily sie ruszyć z domu, iść na spacer, na siłownie, na nic - dosłownie.

Sytuacja z firmą Y podkopała moje poczucie wlasnej wartości, a codzienny mobbing ze strony tego managera i brak widoków na awans (i podwyżkę), na ktorym mi tak zależało (bo to awans na znaczące już stanowisko, który by mi dał perpsektywy) sprawił, że nie mam na nic siły.

Przeglądam oferty pracy, ale mam dość wąską specjalizację i jest teraz bardzo mało ogłoszeń, prawie w ogóle, w mojej branży są cięcia. Liczę, że po wakacjach sie coś zmieni. Poszłabym na zwolnienie lekarskie, bo czuje sie tym wszystkim bardzo zmeczona i psychicznie i fizycznie, ale boje sie, że nie bede miała gdzie pracować po powrocie, albo bede zmuszana do pracy na zwolnieniu, co już zupełnie sie nie kalkuluje.

Cała sytuacja rzutuje na moją relację z partnerem, czesto chcac nie chcąc się na nim wyżywam, stałam sie płaczliwa. On pracuje w zupełnie innej branży i mnie nie rozumie, ma w głowie obraz odnoszących sukcesy prawników z amerykanskich seriali, a ja najawyraźniej jestem ich jakąś nieudaną wersją. Rozmawiałam z nim, że moze powinnam isc do psychologa, psychiatry, bo już nie mam na nic sił, ledwo wstaję z łozka, może mam depresję - skwitował to stwierdzeniem, że jego była miała depresję i on widział jak to wygląda, a ja mam co najwyżej spadek nastroju i muszę się wziąć w garść.

Nie wiem już co mam robić, kompletnie.... nie widzę możliwości zmiany na lepsze póki co, nie mam siły pracować, myśleć, starać się...
horkruks89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 20:21   #246
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 472
Dot.: Mobbing? Nie mam już sił

Ja byłam przez ostatni miesiąc w podobnej sytuacji. Moja firma mnie zwolniła po 2 latach przez covid i poszłam do innej, nawet z lepszym zarobkiem. Natomiast byłam bardzo źle traktowana przez pracownice w zespole, stałam się strasznie nerwowa i strachliwa. Nie uśmiechałam się, było okropnie.
I wiesz co? Zwolniłam się w czwartek. Jest pandemia a nie mam pracy. Uważam że zdrowie psychiczne jest najważniejsze! Mój chłopak (który sam również tego samego dnia co ja! Dostał wypowiedzenie ale również z odprawą) uznał że zdrowie najważniejsze i Ty też myśl o sobie! Ja bym na Twoim miejscu poszła na L4, a podczas L4 nie odbierała telefonu od tego pozal się boze menagera. A jak by nie wiem, po Twoim L4 dał jakąś negatywną referencję czy cokolwiek to ja bym sobie zachowała te smsy z kur#wami w Twoją stronę i poszła z tym do pip. To nie lata 90te że nie ma pracy. Dasz sobie radę! Koniecznie stamtąd uciekaj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 20:34   #247
MegPatrizia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 92
Dot.: Mobbing? Nie mam już sił

Swietna rada . Idź na l4 i zachowuj wszystkie wiadomości . W razie czego możesz go postraszyć. Nue Ma się co męczyć chroni cię prawo pracy .

Skoro dobrze zarabiałaś pewnie masz oszczędności, masz faceta wiec sobie poradzicie
MegPatrizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-20, 20:42   #248
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mobbing? Nie mam już sił

Moj Tz jest prawnikiem i jak go ktos irytuje, to mu mowie, ze dla mnie on jest najmadrzejszy. Nie podoba mi sie postawa Twojego partnera.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 20:52   #249
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Mobbing? Nie mam już sił

Powinnaś iść do sądu pracy. Szukaj czegoś innego. Ja wzięłabym cokolwiek i później na spokojnie szukała czegoś w zawodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 21:05   #250
piernikdowiatraka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 228
Dot.: Mobbing? Nie mam już sił

Zatrzymaj wszystkie wiadomości, połączenia, postaraj sie nawet nagrac Twojego menagera aby miec dowod na potwierdzenie tych zarzutow czy to przed glownym przelozonym czy sądem pracy. Tak jestes mobbingowana i uwierz lepiej nie bedzie. Ja mialam bardzo prestizowe staniowisko w Banku. Tez mnie ostrzegano przed mobbingiem, przed Dyrektorem i samymi ludzmi tam zatrudnionymi. Ja nie sluchalam tego dostalam świetna pensje. Wytrzymalam 4 miesiące, bylam jak nie ja, jak nadchodzil weekend cieszylam sie z calych sil, jak przychodzila niedziela wieczór plakalam. Facet moj bardzo mnie wspieral i odeszlam. Mam teraz prace mniej platna, rowniez w finansach ale zrobie swoje 8h i nie ma mnie. Szef tez dość na luzie. Pieniądze to nie wszystko. Walcz dziewczyno o siebie. Odrzuc te zle nawyki, zacznij pracowac nad soba, odetnij sie od zlych ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piernikdowiatraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 06:51   #251
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Mobbing w pracy - pomóżcie

To dobry pomysł żebyś poszła np do psychiatry, teraz załatwisz wizytę online zresztą. Możesz mieć depresję przez całą tą sytuację i twój facet nie jest tutaj specem tylko lekarz. Przy takiej sytuacji jak ty masz to da ci spokojnie L4 i do pół roku możesz chorować i szukać pracy.
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-12, 18:16   #252
Sandra_2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mobbing w pracy

Bardzo proszę o pomoc.
Piszę pracę dyplomową na temat mobbingu w pracy. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety (jest całkowicie anonimowa).
Link do ankiety:
https://ankietaplus.pl/s/75136HUX
Sandra_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 20:04   #253
Milena32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Czy to mobbing?

Dobry wieczór,
Pracuję w gabinecie kosmetycznym. Chciałabym zapytać co sądzicie o tych sytuacjach?
Przełożona wypisuje do mnie na prywatny messenger, facebook lub dzwoni przekazując co w mojej pracy jej nie odpowiada. Są to wręcz eseje na temat tego co powiedziałam do klientki, czego nie powiedziałam, co mogłam powiedzieć itp. Te wiadomości otrzymuje po godzinach pracy lub w dni kiedy nie ma mnie w pracy.
Przełożona obserwuje mnie (mam wrażenie) notorycznie na kamerze. I tu przytoczę pewną sytuacje. Rozliczam się z klientką za zabieg, Pani kupuje bardzo dużo kosmetyków. Już czeka kolejna umówiona klientka. Dzwoni moja szefowa. Nie odbieram, ponieważ jestem bardzo zajęta. Dzwoni drugi raz, odbieram myśląc, że to pewnie coś ważnego. A szefowa "Widze, że Pani XYZ kupuje kosmetyki, powiedz Pani, że mamy promocje na ..".
Kiedyś zwróciła mi uwagę przy klientce, że źle trzymam kij od miotły zamiatając podłogę.
To jest tylko kilka przykładów jej zachowań.
Nie ukrywam, że źle się czuje w obecnym miejscu pracy.
Milena32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 15:47   #254
czekoladka2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 150
Dot.: Czy to mobbing?

Dziwna kobieta. Ona po prostu chce pokazać że jest niby lepsza od ciebie, chce udowodnić swoją wyższość . Chce cię upokorzyć. Znam taką jedną panią. Takie osoby uważają że to one są najlepsze i wszystko robią najlepiej a każdy inny jest zły.
czekoladka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 10:53   #255
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czy to mobbing?

Cytat:
Napisane przez Milena32 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór,
Pracuję w gabinecie kosmetycznym. Chciałabym zapytać co sądzicie o tych sytuacjach?
Przełożona wypisuje do mnie na prywatny messenger, facebook lub dzwoni przekazując co w mojej pracy jej nie odpowiada. Są to wręcz eseje na temat tego co powiedziałam do klientki, czego nie powiedziałam, co mogłam powiedzieć itp. Te wiadomości otrzymuje po godzinach pracy lub w dni kiedy nie ma mnie w pracy.
Przełożona obserwuje mnie (mam wrażenie) notorycznie na kamerze. I tu przytoczę pewną sytuacje. Rozliczam się z klientką za zabieg, Pani kupuje bardzo dużo kosmetyków. Już czeka kolejna umówiona klientka. Dzwoni moja szefowa. Nie odbieram, ponieważ jestem bardzo zajęta. Dzwoni drugi raz, odbieram myśląc, że to pewnie coś ważnego. A szefowa "Widze, że Pani XYZ kupuje kosmetyki, powiedz Pani, że mamy promocje na ..".
Kiedyś zwróciła mi uwagę przy klientce, że źle trzymam kij od miotły zamiatając podłogę.
To jest tylko kilka przykładów jej zachowań.
Nie ukrywam, że źle się czuje w obecnym miejscu pracy.
To nie jest normalne i miałam kiedyś podobną sytuację.
Pewnego razu miarka się przebrała i opowiedziałam najwyższym przełożonym-właścicielom firmy, co ona wyprawia.
Ci zasięgnęli języka jeszcze innych pracowników.
Każdy potwierdził moją wersję i pani pożegnała się z pracą.
Szkoda Twojego zdrowia, zadzialaj podobnie, albo zmień pracę i nie męcz się z wariatką.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2021-04-09 o 10:55
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 16:55   #256
Blackminx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy to mobbing?

Dzień dobry,
przeprowadzam badanie dotyczące mobbingu w środowisku pracy. Badanie zajmuje około 5 minut, jest anonimowe i składa się wyłącznie z pytań zamkniętych.
Bardzo proszę wszystkich, którzy mają wolną chwilę o wypełnienie, pomoże mi to w ukończeniu studiów magisterskich
Z góry dziękuję za odpowiedzi!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
Blackminx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 14:53   #257
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

Witam Serdecznie.

Potrzebuję pomocy i wsparcia .Pracuje na stałe w jednej z Sieci Sklepów Spożywczych w moim mieście . Obecnie sytuacja jest taka że panująca tam atmosfera i ludzie z którymi przebywam działają wyniszczająco na moje zdrowie i ogólne samopoczucie. Doświadczam ze strony współpracowników i kierowniczki obelg ,wyzwisk i poniżenia .Nie ma tam nawet jednej osoby z którą mogłaby na ten temat szczerze porozmawiać. Przytoczę kilka sytuacji żeby dokładnie nakreślić problem.

-Kierowniczka używa w moim kierunku różnej maść wulgaryzmów i wyzwisk . Kilka dni tematu położyła mi na moim rejonie pracy skrzynkę z piwem i tak ją zostawiała .Następnego dnia miała do mnie pretensje o tą skrzynkę (że nie poukładałam tego piwa na pólkach ) gdy jej powiedziałam że nie mówiła iź mam coś z tą skrzynką zrobić to próbowała mi wmówić że jak najbardziej mi to tłumaczyła Na koniec dodała że mam zrobić z tą skrzynką porządek bo mi przyâ˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â ˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠⠘â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠i nią w łeb.

-Gdy pracuje na kasie ,czasami z powodu braku drobnych rozmieniam pieniądze pomiędzy dwoma kasami. Gdy kierowniczka rozliczała pewnego razu kasy i okazało się że w jednej brakuje 10 zł to powiedziałam jej że możliwe ze są w mojej ,być może z pośpiechu się gdzieś walnęłam to mi zaserwowała tekst. A przyâ˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â ˜â˜â˜☠ać Ci za to?

-Mając ubrudzony fartuch w pracy (który brudzi się bardzo szybko praktycznie po 2 dniach ze względu na to że pracuje fizycznie ) to kierowniczka mi powiedziała że mam się przebrać w coś świeżego i czystego bo następnym razem jak będę tak wyglądać to mnie wyâ˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â ˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â ˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠i z roboty.

-Gdy pracowałam bez wolnego przez półtorej tygodnia to byłam dość zmęczona pracą i było to po mnie widać ,to kierowniczka wraz z zastępczynią śmiały się ze mnie że wyglądam jakby mnie walec drogowy przejechał i spytały się mnie czy mogą mi zrobić zdjęcie żeby to upamiętnić.

-Ostatnio byłam 3 dni na zwolnieniu lekarskim z powodu silnej reakcji alergicznej na ukoszenie pszczoły /osy .Jestem alergikiem i astmatykiem .Ze względu na to że nie pojechałam od razu do szpitala po tym incydencie tylko poszłam do pracy to ręka mi spuchła i wdał się stan zapalny i nie byłam w stanie nią ruszać .Przez czas zwolnienia brałam serię zastrzyków sterydowych i leżałam na ojonie pod kroplówką. Gdy wróciłam do pracy to dostałam opieprz za zwolnienie lekarskie od kierowniczki i zastępczyni za to że nie było mnie w pracy ,ponieważ one uważają że to nie jest wystarczający powód do zwolnienia i one mają swoje sprawy /życie/ urlopy a ja sobie bimbam i zrobiłam im świństwo . Rok temu była podobna sytuacja tym razem miałam unieruchomioną spuchniętą nogę i wylądowałam w szpitalu brałam leki dożylnie przez kilka godzin i lekarz wystawił mi zwolnienie na 4 dni z zaostrzeniem że nie jestem w stanie chodzić. Było tak samo dostałam reprymendę od kierowniczki która mi powiedziała że mam się zastanowić czy w ogóle chce z nimi pracować skoro biorę zwolnienie bo one mają swoje życie i sprawy. czuje się zastraszana.

-ja odpowiadam za dział monopolowy z alkoholem i piwem i napojami. Współpracownice nie zajmują się swoimi działami tylko cokolwiek co znajdą na magazynie mojego towaru , to zrzucają na mój dział ,nie pytając się czy mogą czy cokolwiek i to zostawiają. Zrzucają mi stary towar z magazynu gdy przyjeżdża nowy do wyłożenia . A ja latam jak głupia próbując nadgonić a one dokładają i dokładają . To jest ponad moje możliwość fizyczne i mam wrażenie że robią to świadomie i specjalnie. Gdy ostatnio miałam pierwszą zmianę i 5 minut przed koniec pracy zeszłam z kasy do toalety to zastępczyni miała do mnie pretensje że nie wykładam nowego towaru z magazynu który przyjechał ( a zawsze zajmują się tym osoby na drugiej zmianie ) bo przez te 5 minut mogłabym wiele zrobić .-_-

To wszystko się skumulowało na przestrzeń czasu i zdecydowałam się odejść z pracy . Problem z w tym że jestem już tam ponad 3 lata i obowiązuje mnie 3 miesięczne wypowiedzenie ,chce złożyć wypowiedzenie za porozumieniem stron żeby ten okres skrócić a potem iść na zwolnienie przez ten czas. Czuje się źle w tej pracy nie tylko psychicznie ale i zdrowotnie .Bóle brzucha ,kolki nerwowe
zimna potliwość , biegunki ,problemy ze snem. Obawiam się też utraty pracy ze względu na kredyt który posiadam ale chyba nie mam wyjścia bo z czasem się wykończę. Boje się przeciwstawić tym kobietom ,zwyczajnie się ich boje i nie potrafię się obronić.

Macie może jakieś inne pomysły jak to rozwiązać?

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2021-08-03 o 10:06
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 16:24   #258
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

Trafiłaś na sadystki. One tak się zachowując poniżają same siebie.

Możesz smartfonem, poprzez aplikację dyktafonu, nagrać jak się do Ciebie odnoszą, by pójść z tym wyżej, czyli do kogoś kto stoi ponad nimi w hierarchii. Powinien być w firmie ktoś od mobbingu. Jak to duża sieć sklepów typu Biedronka, Lidl itp. to pewnie mają jakąś siedzibę regionu, gdzie to się załatwia.

A nie możesz na przykład poprosić o przeniesienie do innego sklepu sieci w tym samym mieście? Rozumiem, ze ta sieć ma kilka sklepów w Twoim mieście? W innym sklepie pewnie trafisz na lepszych ludzi.

Powodzenia.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2021-07-29 o 16:34
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 17:42   #259
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

Skad sie tak beznadziejni ludzie biora. Ja bym na Twoim miejscu zebrala materialy i nagrania na "kolezanki" po czym zglosila sprawe bezposrednio od PIPu, podala je o mobbing. Potem poszlabym na zwolnienie od psychiatry zeby odsiedziec ten okres wypowiedzenia i wziela jeszcze od nich odszkodowanie za szkody psychiczne. Tragedia.
Ale tak pomijajac wszystko, dlaczego sie nie postawisz? One przynosza Ci swoje rzeczy z magazynu na Twoj dzial i zostawiają, to Ty bierzesz przenosisz na ich dzial i sobie idziesz. Proste. Jak sie zapytaja co to to im powiedz ze ich zaopatrzenie.
Jak Ci szefowa wypomina wyjscie do kibla to powiedz jej w takim samym tonie jak ona do Ciebie zeby nie wtryniala nosa w nie swoje goofno. Idziesz na L4 i mowisz ze masz ich sprawy i plany w tym samym miejscu gdzie one maja Twoje zdrowie. I koniec tematu, obrot na piecie.
Wiadomo ze takimi przepychankami do niczego nie dojdziesz i tak czy siak musisz zmienic to tragicznie toksyczne srodowisko, jednak na Twoim miejscu dalabym im popalic na odchodne. I tak Ci juz nie zalezy i podjelas decyzje to czemu nie? Zgotowalo mnie, moja kreatywnosc pomyslow jak upodlic zycie tak beznadziejnym przełożonym az mnie zadziwila. Sa beznadziejni nie tylko jako przelozeni ale rowniez jako ludzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-29, 18:03   #260
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

Dziękuje za odpowiedź.

Planowałam złożyć wypowiedzenie mówiąc że planuje wyjechać aby ten okres był skrócony , nie chciałam informować szefostwa o tym co dzieje w tym sklepie bo obawiam się przykrych konsekwencji ,konfrontacji z prezesem i resztą pracownic. Wątpię że będzie tam dobra atmosfera nawet po mojej skardze.

Jestem spokojna osobą i mam wrażenie że ludzie to wykorzystują a ja przy tym cierpię .

Ps . Jeśli chodzi o te zrzucanie towaru to one przynoszą mi (mój )stary towar jeśli coś znajdą na magazynie . Tylko że robią to wtedy gdy przyjeżdża coś nowego z dostawy .I wtedy nawarstwia mi się tego od groma. Wtedy latam po monopolu i robię wszystko. A one stoją nade mną i mówiłą `Natasha jeszcze tam ci zostawiłam coś ,jeszcze tam masz i jeszcze tam.

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2021-07-29 o 18:07
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 18:53   #261
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

Potraktuj na razie ich zachowanie w inny sposób, one na serio poniżają same siebie.


1. Zrób nagrania smartfonem. Załóż, że poświęcisz na to z dwa tygodnie, czy tyle by mieć mocne dowody na z 5 takich sytuacji. Z tego co piszesz powinno to trwać krótko.


2. Zanieś je do wyższych w hierarchii sieci spoza tego sklepu (czyli do jakiejś centrali regionu). Duża sieć to musi mieć dział do zajmowania się mobbingiem. Będziesz mieć twarde dowody w postaci nagrań.


3. Możesz zrezygnować ze sklepu, ale nie musisz rezygnować z firmy. Poproś w centrali regionu o przeniesienie do innego sklepu w tym samym mieście. Większość ludzi na świecie jest miła, więc w nowym sklepie duża szansa, że atmosfera będzie zwyczajnie miła. Będziesz mieć nagrania, więc powinni Cię posłuchać. Najlepiej poprosić o jakiś urlop pomiędzy przeniesieniem pomiędzy sklepami.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2021-07-29 o 19:05
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 20:40   #262
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

na twoim miejscu szukalabym innej pracy i kiedy bym znalazla porzucilabym ta z dnia na dzien
przy okazji uwazam ze jak ci baba stawia skrzynke z alkholem na twoim stanowisku alkoholowym to chyba logiczne ze masz to rozpakowac i polozyc na polce ,moze rzeczywiscie jestes bardzo malo domyslna i jest zmeczona tym ze wszystko trzeba ci palcem pokazywac
do tego te drobne na kasie i brudne ubranie tu tez jest troche racji ze powinnas uwazac co robisz i chodzic czysto ubrana
jedyne co jest nie do zaakceptowania to forma w jakiej uwaga jest zwracana,wulgaryzmy sa nie do zaakceptowania i tu sie zgadzam ze nie powinnas tego tolerowac
ty sie poprostu do tej pracy nie nadajesz jak widac,szukaj innej pracy a z tej odejdz jak znajdziesz
nie skladalabym wypowiedzenia nie majac zaplecza finansowego i nagranej pracy gdzie indziej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 20:58   #263
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88832941]na twoim miejscu szukalabym innej pracy i kiedy bym znalazla porzucilabym ta z dnia na dzien
przy okazji uwazam ze jak ci baba stawia skrzynke z alkholem na twoim stanowisku alkoholowym to chyba logiczne ze masz to rozpakowac i polozyc na polce ,moze rzeczywiscie jestes bardzo malo domyslna i jest zmeczona tym ze wszystko trzeba ci palcem pokazywac
do tego te drobne na kasie i brudne ubranie tu tez jest troche racji ze powinnas uwazac co robisz i chodzic czysto ubrana
jedyne co jest nie do zaakceptowania to forma w jakiej uwaga jest zwracana,wulgaryzmy sa nie do zaakceptowania i tu sie zgadzam ze nie powinnas tego tolerowac
ty sie poprostu do tej pracy nie nadajesz jak widac,szukaj innej pracy a z tej odejdz jak znajdziesz
nie skladalabym wypowiedzenia nie majac zaplecza finansowego i nagranej pracy gdzie indziej[/QUOTE]

Ja uważam że skoro przeszłam wszystkie etapy rekrutacji i miałam kilka umów zanim dostałam tą na stałe to nadaje się do tej pracy Gdyby ktoś od czasu do czasu zwrócił mi grzecznie uwagę to przecież nie chciałabym się dzisiaj stamtąd od razu zwalniać.
Jeśli było aż tak źle i moja praca była nieodpowiednia to nie wiem co ja ta robiłam przez 4 lata.

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2021-07-29 o 20:59
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 20:58   #264
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;88832960]Ja uważam że skoro przeszłam wszystkie etapy rekrutacji i miałam kilka umów zanim dostałam tą na stałe to nadaje się do tej pracy Gdyby ktoś od czasu do czasu zwrócił mi grzecznie uwagę to przecież nie chciałabym się dzisiaj stamtąd od razu zwalniać.
Jeśli było aż tak źle i moja praca była nieodpowiednia to nie wiem co ja ta robiłam przez 4 lata.[/QUOTE]

a mialas tam innych kierownikow czy cale 4 lata ta sama kobiete?
sama piszesz ze meczysz sie w tej pracy dlatego mysle ze to poprostu moze nie dla ciebie
w kazdym razie na twoim miejscu szukalabym innej pracy juz teraz skoro uwazasz ze nadajesz sie do handlu to pelno takiej pracy jest dostepnej ,idz zatrudnij sie gdzie indziej a z tej zwolnij i po sprawie
nie marnowalabym czasu na nagrywanie i jakies walki nie widze sensu tak sie meczyc jeszcze nastepne miesiace

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2021-07-29 o 21:01
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 21:00   #265
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 14:50
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 21:09   #266
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88832962]a mialas tam innych kierownikow czy cale 4 lata ta sama kobiete?[/QUOTE]

Dostałam umowę na stałe w okresie gdy byłam już w tym sklepie , a tam przewinęło się dużo dziewcząt przez ten cały okres. Poza tym na monopolowym stoją skrzynki luzem obok półek i niektórych piw się nie układa. A fartucha prać codziennie nie zamierzam bo za 3 miesiące prania dostaje 30 zł z firmy.Tak to wygląda.

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2021-07-29 o 21:13
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 21:20   #267
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88832941]na twoim miejscu szukalabym innej pracy i kiedy bym znalazla porzucilabym ta z dnia na dzien
przy okazji uwazam ze jak ci baba stawia skrzynke z alkholem na twoim stanowisku alkoholowym to chyba logiczne ze masz to rozpakowac i polozyc na polce ,moze rzeczywiscie jestes bardzo malo domyslna i jest zmeczona tym ze wszystko trzeba ci palcem pokazywac
do tego te drobne na kasie i brudne ubranie tu tez jest troche racji ze powinnas uwazac co robisz i chodzic czysto ubrana
jedyne co jest nie do zaakceptowania to forma w jakiej uwaga jest zwracana,wulgaryzmy sa nie do zaakceptowania i tu sie zgadzam ze nie powinnas tego tolerowac
ty sie poprostu do tej pracy nie nadajesz jak widac,szukaj innej pracy a z tej odejdz jak znajdziesz
nie skladalabym wypowiedzenia nie majac zaplecza finansowego i nagranej pracy gdzie indziej[/QUOTE]Rzucić z dnia na dzień można najwyżej umowę zlecenie, a nie umowę o pracę z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Jedyne czego się można taką metodą dorobić, to zwolnienie dyscyplinarne, które będzie dla kolejnych pracodawców widoczne na świadectwie pracy.
Polecam raczej złożyć wypowiedzenie, a następnie wziąć zwolnienie lekarskie na te trzy miesiące (są fizyczne objawy stresu, podstawy żeby psychiatra wypisał). Fakt, dochody będą niższe, ale to cena za spokój i możliwość dojścia do siebie. Postarać się uspokoić i w tym czasie szukać powoli nowej pracy.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 21:27   #268
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;88832985]Dostałam umowę na stałe w okresie gdy byłam już w tym sklepie , a tam przewinęło się dużo dziewcząt przez ten cały okres. Poza tym na monopolowym stoją skrzynki luzem obok półek i niektórych piw się nie układa. A fartucha prać codziennie nie zamierzam bo za 3 miesiące prania dostaje 30 zł z firmy.Tak to wygląda.[/QUOTE]

a nie mozesz kupic sobie kilku tych fartuchow ?
ja np mam 7 par spodni i 7 koszul do pracy i codziennie zmieniam bo sie latwo brudza w pracy(pracuje z dziecmi czesto leze na podlodze,jestem umazana farbkami albo jedzeniem ,dla mnie to naturalne ze mam kilka uniformow na zmiane i czesto je piore
ja sie pytam czy mialas inne kierowniczki i czy traktowaly cie tak samo i czy tylko z ta kobieta masz taki problem czy ze wszystkimi w pracy?

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Rzucić z dnia na dzień można najwyżej umowę zlecenie, a nie umowę o pracę z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Jedyne czego się można taką metodą dorobić, to zwolnienie dyscyplinarne, które będzie dla kolejnych pracodawców widoczne na świadectwie pracy.
Polecam raczej złożyć wypowiedzenie, a następnie wziąć zwolnienie lekarskie na te trzy miesiące (są fizyczne objawy stresu, podstawy żeby psychiatra wypisał). Fakt, dochody będą niższe, ale to cena za spokój i możliwość dojścia do siebie. Postarać się uspokoić i w tym czasie szukać powoli nowej pracy.
a to sorry nie wiedzialam pracuje w uk i tu moge odejsc z pracy w kazdej chwili i nie musze pokazywac nowemu pracodawcy swiadectw pracy z kazdej pracy w ktorej pracowalam tylko mu podaje do kogo ma zadzwonic po referencje
twoj pomysl jest calkiem dobry ,czy w polsce nie podaja ile czasu bylas na zwolnieniu jak juz tak straszysz tym swiadectwem pracy ?
bo ja np nie zatrudnilabym kogos kto siedzial na zwolnieniu przez kilka miesiecy szczegolnie z powodu stresu (co innego jakby mial zlamana noge to jeszcze zrozumiem) dla mnie osoba ktora idzie na kilka miesiecy na zwolnienie z powodu stresu jest niezbyt dobrym materialem na pracownika
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 21:32   #269
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88833003]a nie mozesz kupic sobie kilku tych fartuchow ?
ja np mam 7 par spodni i 7 koszul do pracy i codziennie zmieniam bo sie latwo brudza w pracy(pracuje z dziecmi czesto leze na podlodze,jestem umazana farbkami albo jedzeniem ,dla mnie to naturalne ze mam kilka uniformow na zmiane i czesto je piore
ja sie pytam czy mialas inne kierowniczki i czy traktowaly cie tak samo i czy tylko z ta kobieta masz taki problem czy ze wszystkimi w pracy?[/QUOTE]

Mogłabym kupić sobie nawet 10 takich fartuchów tylko płacenie za nie ze swojej kieszeni średnie mi się widzi. Kierownicy są różni i współpracownicy też .Jak to w życiu.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Właśnie te zwolnienie kilkumiesięczne średnio mi pasuje ,bo ta informacja będzie na świadectwie pracy. Dlatego myślałam żeby rozwiązać umowę za porozumiem stron i skrócić ten okres.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 21:36   #270
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Problemy w pracy .Czy to mobbing? jak to rozwiązać?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;88833030]Mogłabym kupić sobie nawet 10 takich fartuchów tylko płacenie za nie ze swojej kieszeni średnie mi się widzi. Kierownicy są różni i współpracownicy też .Jak to w życiu.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Właśnie te zwolnienie kilkumiesięczne średnio mi pasuje ,bo ta informacja będzie na świadectwie pracy. Dlatego myślałam żeby rozwiązać umowę za porozumiem stron i skrócić ten okres.[/QUOTE]

no to nie pozostaje ci nic innego jak poprosic o skrocenie tego terminu w takim razie,skoro ciebie tam nie lubia to moze chetnie sie ciebie pozbeda

ps,nie rozumiem twojego podejscia do ubrania w pracy jak dla mnie moj ubior w pracy jest moja wizytowka nie zalowalabym na kilka takich fartuchiw zeby wygladac czysto i schludnie -widocznie mamy inne priorytety
zreszta to jest malo wazne w tej sytuacji tak naprawde to temat zastepczy bo glowny problem to to ze nie ma co sie meczyc tylko odejsc ale najlepiej z nowa praca juz czekajaca na ciebie chyba ze masz wieksze oszczednosci i mozesz sobie pozwolic na przestoj w pracy przez miesiac czy dwa
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-05 20:08:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.