Zabieg laserowy na twarz przed wiosną - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-23, 09:41   #31
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Agarska Pokaż wiadomość
Witam Cie IWawrzyn, nieśmiało zapytam jakie zabiegi u nich robiłaś? Ja dopiero zaczynam przygodę z medycyna estetyczną, a trafiłam tak w ogóle z problemem zmian skórnych u syna, dobrze się nami zajęli. Mam chęć zainwestować w siebie, żeby poczuć się lepiej, młodziej mam wrażenie że siedzisz w temacie i może mi coś doradzisz mam 44 lata na skórze przebarwienia i naczynka czym je najlepiej zlikwidować? jakie ty zabiegi lubisz? pozdrawiam
Ciężko tak doradzić nie widząc jaką masz skórę, jakiego rodzaju przebarwienia, jaką masz gęstość i strukturę skóry w wieku 44 lat;/ czy naczynka masz pojedyncze czy rozległe....to wszystko ma znaczenie przy wyborze techniki. A co Ci lekarki doradziły? one znają się na rzeczy, na pewno się konsultowałaś.
Jakie ja zabiegi lubię? Jak wejdziesz na mój profil, na moje posty to zobaczysz że było tego trochę....ale pamiętaj to co dla jednego jest super skuteczne nie ozn. że dla Ciebie też będzie więc tutaj niewątpliwie warto zasięgnąć porady specjalisty.
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 18:34   #32
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
Drogie Wiazystki

Mam nadzieje, że nikt mnie nie zabije, że założe całkowicie nowy wątek, ale potrzebuje dobrej rady.
Duzo sie mowi teraz o laserach i uznałam ze zrobie sobie zabieg jeszcze przed nadejściem wiosny. Ilosc sprzetu, nazw i marek jest olbrzymia wiec pytanie do Was, co wypróbowałyscie i co działa?
Potrzebuje troche rozjasnic buzie, usunac drobne zmarszczki i przebarwienia co polecacie?
Polecam lasery frakcyjne ablacyjne i nieablacyjne. Wśród polecanych wyborów znajdą się takie urządzenia jak iPixel, Emerge, CO2.
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 15:46   #33
KrZySzToFfFa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez IWawrzyn Pokaż wiadomość
ja też pozbyłam się przebarwień clearlifem i ogólnie stan skóry znacznie mi się poprawił, ładnie się napięła a i zabieg nie boli i nie trzeba się po nim goić a działa
niesamowity jest ten zabieg, można bardzo dużo nim uzyskać - rozjaśnić przebarwienia, zagęścić skórę, zmniejszyć rozszerzone pory i pomaga małym dzieciaczką z wadami wrodzonymi (zresztą założyłam w tym temacie osobny post) jakie to szczęście że żyjemy w czasach kiedy można sobie pomóc.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez AleksandraKosmetolog Pokaż wiadomość
Polecam lasery frakcyjne ablacyjne i nieablacyjne. Wśród polecanych wyborów znajdą się takie urządzenia jak iPixel, Emerge, CO2.
teraz jak są takie upały i mocne Słońce tylko wchodzi w grę laser nieablacyjny jak się nie mylę.... żeby przebarwień na skórze nie było...ja robiłam do tej pory tylko clerlifta i zadowolona jestem

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez IWawrzyn Pokaż wiadomość
No coś Ty Kochana! Daj spokój! Mocno przesadzasz!....wszystko jest dostępne tylko trzeba po to sięgnąć i trafić do takiego miejsca żeby nie zdarli z Ciebie kasy za NIC! Ja od lat chodzę do MED teraz do dr Anety Bębenek i w życiu się na niej nie zawiodłam z czystym sumieniem mogę ją polecić, będziesz miała pewność że zabieg zostanie wykonany najlepiej jak się tylko da! powodzenia
Popieram w 100% ! bardzo profesjonalne miejsce ja trafiłam w ręce dr.Kuschill i trzymam się jej kurczowo ! hehe
KrZySzToFfFa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 10:04   #34
rojkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Chciałabym "odmłodzić" troszkę buzie laserem. Co polecacie? Robie co jakis czas osocze. Jednak chciałabym troche spłycic kurze łapki i lekkie zmarszczki wokół ust. Mam tez troche przebarwien.Mam 37 lat. Macie cos sprawdzonego (laser)czego moglabym poszukac?
rojkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:39   #35
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez KrZySzToFfFa Pokaż wiadomość
niesamowity jest ten zabieg, można bardzo dużo nim uzyskać - rozjaśnić przebarwienia, zagęścić skórę, zmniejszyć rozszerzone pory i pomaga małym dzieciaczką z wadami wrodzonymi (zresztą założyłam w tym temacie osobny post) jakie to szczęście że żyjemy w czasach kiedy można sobie pomóc.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------



teraz jak są takie upały i mocne Słońce tylko wchodzi w grę laser nieablacyjny jak się nie mylę.... żeby przebarwień na skórze nie było...ja robiłam do tej pory tylko clerlifta i zadowolona jestem

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



Popieram w 100% ! bardzo profesjonalne miejsce ja trafiłam w ręce dr.Kuschill i trzymam się jej kurczowo ! hehe
Zarówno lasery ablacyjne i nieablacyjne nie zaleca się wykonywać w okresie letnim. Wyjątki stanowią indywidualne sytuacje.
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 12:11   #36
Fraczka88
Raczkowanie
 
Avatar Fraczka88
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Miłobądź
Wiadomości: 72
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

No laser w lato i słońce to jednak nie jest dobre połączenie.
Fraczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 13:47   #37
Pietrooshka
Raczkowanie
 
Avatar Pietrooshka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Fraczka88 Pokaż wiadomość
No laser w lato i słońce to jednak nie jest dobre połączenie.
Delikatnie mowiac, z tego co wiem kliniki potrafia nawet odmowić laserowego zabiegu latem.
Pietrooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-25, 10:59   #38
Justi38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Moja skóra twarzy nie jest w najlepszej kondycji, mam różne niedoskonałości, zaczęły pojawiać się zmarszczki i też zastanawiam się, co może mi pomóc. Myślę o liftingu laserowym <ciach> Czy taki zabieg będzie skuteczny i jest na niego odpowiedni czas?

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-04-25 o 17:27 Powód: link reklamowy
Justi38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 11:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.