jak pielęgnować włosy brąz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 19:50   #1
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480

jak pielęgnować włosy brąz?


Witam dziewczyny mam teraz włosy pofarbowane na platynowy blond(naturalne mam ciemny blond)chcialabym je przefarbowac na cieply brąz. Niestety przy moim blondzie braz szybko moze mi splowiec Dlatego pytam czy macie jakies niezawodne sposoby jak dbac o brazowe wlosy, a szczegolnie te farbowane(zeby kolor dluzej sie trzymal)i jak mozecie to doradzcie mi jakis szampon koloryzujacy(firme i odcien)zeby na moich jasnych blad nie wyszedl czarny!!Myslalam o Palette czekoladawy brąz ale nie wiem czy nie wyjdzie za ciemny.Z gory dzieki za porady
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!

Edytowane przez nadia7
Czas edycji: 2006-06-22 o 17:02
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:47   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jak pielęgnować włosy brąz?

Palette zdecydowanie odradzam, wszelkie brązy przeważnie wychodzą za ciemne i trudno się zmywają może wybierz coś z oferty Welli, Garniera lub L'oreal co do pielęgnacji kosmetyki przeznaczone do włosów brązowych tak naprawdę niewiele zdziałają, polecam za to linię Dove do włosów przyciemnianych i ewentualnie jakieś płukanki pogłębiające kolor i dodajace blasku
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 15:35   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: jak pielęgnować włosy brąz?

Linia Dove jak dla mnie beznadziejna Koszmarne włosy miałam po szamponie i odżywce Jeżeli chodzi o farby to trzeba uważać bo na jasnych włsach kolor wychodzi intensywnie Palette to jedna z najgorszych farb jakie używałam. Jeżeli chodzi o tańsze farby: to Garnier - ok12 zł, ale kolory wychodzą ciemniej niż na opakowaniu, w tym przedziale cenowym wybrałabym cos z Belle Color cena ok, 14 zł- włosy są mięciutkie i kolorki wychodzą bardzo ładnie Loreal kosztuje- ok 35 zł, też ma super farby i duży wybór kolorów Jeżeli chodzi o pielęgnację to pojawiło się dużo kosmetyków do brązowych włosów, napewno wybierzesz coś dla siebie Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 15:49   #4
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: jak pielęgnować włosy brąz?

ja uzywam Schaumy czerwonej do farbowanych i odzywki L'oreala (tez czerwonej do farbowanych) , dzieki tym kosmetykom kolor zostaje mi na dłuzej.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 17:01   #5
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: jak pielęgnować włosy brąz?

dzieki dziewczyny za odpowiedzitylko ze mi nie chodzi o farbe,tylko o szampon koloryzujacy do 24 myc(tez slyszalam ze farby palette nie sa za dobre ale ponoc szampony ok)bo w swojej ofercie szampony koloryzujace maja tylko wella chyba(garniery loreale itp.z tego co wiem nie)nie liczac nieznanych firm.to ze bedzie sie dluzej trzymal to nie problem nawet to lepiejbyle sie na rudo nie spierały Co do pielegnacji to myslalam o sunsilku do brazowych wlosow i wlasnie o Dove do przyciemnianych pomysle jeszcze jak juz sie przefarbuje. A i jeszcze take ptanko czy ktos uzywal szmponu do 24 myc z Palette czekoladowy braz?jesli tak to jak wyszedl?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 17:06   #6
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: jak pielęgnować włosy brąz?

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Linia Dove jak dla mnie beznadziejna Koszmarne włosy miałam po szamponie i odżywce Jeżeli chodzi o farby to trzeba uważać bo na jasnych włsach kolor wychodzi intensywnie Palette to jedna z najgorszych farb jakie używałam. Jeżeli chodzi o tańsze farby: to Garnier - ok12 zł, ale kolory wychodzą ciemniej niż na opakowaniu, w tym przedziale cenowym wybrałabym cos z Belle Color cena ok, 14 zł- włosy są mięciutkie i kolorki wychodzą bardzo ładnie Loreal kosztuje- ok 35 zł, też ma super farby i duży wybór kolorów Jeżeli chodzi o pielęgnację to pojawiło się dużo kosmetyków do brązowych włosów, napewno wybierzesz coś dla siebie Pozdrawiam
Ninedin a jesli chodzi o cene to moze byc drozej jak np.Loreal ale slyszalam ze po nich farby szybko sie spieraja i wogole malo pozytywnych opinii slyszalam.Predzej pomyslalabym o Garnier wlasnieale oni nie maja szmponow koloryzujacych chyba wiec jak narazie zostane przy Palette chyba ,bo maja nawet duzy wybor kolorow
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 07:34   #7
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: jak pielęgnować włosy brąz?

Cytat:
Napisane przez nadia7
dzieki dziewczyny za odpowiedzitylko ze mi nie chodzi o farbe,tylko o szampon koloryzujacy do 24 myc(tez slyszalam ze farby palette nie sa za dobre ale ponoc szampony ok)bo w swojej ofercie szampony koloryzujace maja tylko wella chyba(garniery loreale itp.z tego co wiem nie)nie liczac nieznanych firm.to ze bedzie sie dluzej trzymal to nie problem nawet to lepiejbyle sie na rudo nie spierały Co do pielegnacji to myslalam o sunsilku do brazowych wlosow i wlasnie o Dove do przyciemnianych pomysle jeszcze jak juz sie przefarbuje. A i jeszcze take ptanko czy ktos uzywal szmponu do 24 myc z Palette czekoladowy braz?jesli tak to jak wyszedl?
ja używałam tego szamponu, na moich brązowych włosach wyszedł kolor mieniący się na rudy szampon trzyma się podobnie długo jak farba, wcale nie spiera się po 24 myciach, zawsze część koloru pozostaje. łagodniejszy jest szampon Welli.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 10:14   #8
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: jak pielęgnować włosy brąz?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja używałam tego szamponu, na moich brązowych włosach wyszedł kolor mieniący się na rudy szampon trzyma się podobnie długo jak farba, wcale nie spiera się po 24 myciach, zawsze część koloru pozostaje. łagodniejszy jest szampon Welli.
o to nie dobrzewłaśnie chce uniknąć rudej poświaty, a czy ktoś moze polecic mi jakiś ładny odcien brazu ktory nie spiera sie na rudno i wyjdzie dobrze na moich jasnych blond włosach"?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.