Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić????? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 21:12   #151
malaxD17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

Witam. Jestem blondynka nie za ciemną ani nie za jasną to jest mój naturalny kolor. miałam robione pasemka rozjaśniaczem joanny i wyszła mi platyna ale nie wiem czy odważyć się żeby samemu zrobić tak na całej głowie ponieważ obawiam się żółtych włos.ów.... a chciłabym mieć jaśniutką platynkę. jak to zrobic?? czy zwykly fryzjer dal by rade?? oczywiscie przy tym nie chcę zniszczyć sobie włosów. nie są one super mocne ale tez nie najgorsze czekam na odp liczę na waszą pomoc;P
malaxD17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:16   #152
TheFriendlyNails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

hej ja od niedawna jestem ponownie blondynka (wcześniej miałam kruczoczarne) do blond rozjasniałam u fryzjera pozniej sama probowalam ale ciagle mialam problem z zoltym odcieniem wiec dziewczyny uczcie sie na cudzych bledach i nie niszczcie sobie wlosow same zdecydowanie lepiej zrobi to fryzjer )
pozdrawiam wszystkie blondee
TheFriendlyNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:13   #153
Asia10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

Z zainteresowaniem, czytam ten wątek , sama także schodziłam z ciemno brązowych włosów na blond, łatwo nie było ale jakoś się udało.
Zaczęłam od pasemek u fryzjerki (w sumie byłam trzy razy), skończyło się na tym, że góre miałam praktycznie białą a reszte ciemniejszą i do tego odrosty. Zaczęłam więc farbować je sama, pierwszej farby którą spróbowałam był garnier ( chyba 111- odcien najjasniejszy) kolor był okropny, odorsty mi kiepsko złapały, a te włosy które były jasne zrobiły się niebieskawe, a reszta się nie pofarbowała.
Zaczęłam używać farby Wellaton 12/1 i używam jej do dziś, zamiennie z 12/0. Jest to jedyna farba które ładnie farbuje mój odrost, udało mi się po kilku miesiącach uzyskaćrówny kolor, bez stosowania rozjaśniacza, nie zmywa się i jestem z niej naprawdę zadowolona,.Farbuje nią całe włosy i nigdy nie zrobiły się niebieskie w odróznieniu do garniera.
Czy wy też macie swoje ulubione farby blond, generalnie chodzi mi o takie które dobrze farbują odrosty??
Asia10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 17:18   #154
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

ja generalnie schodzilam z czerni do blondu przez okolo 1.5 roku.
stopniowo pasemkami
no i oczywiscie u fryzjera

raz wpadlam na idiotyczny pomysl rozjasniania w domu na wlasna reke . efekt? szkoda slow i wlosow

jesli komus nie szkoda wlosow to moze probowac na wlasna reke jednak osobiscie odradzam
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 17:23   #155
piercingprincess
Przyczajenie
 
Avatar piercingprincess
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

hej dziewczęta!! to mój 'dziewiczy post' więc proszę o wyrozumiałość jeżeli się powtarzam, ale przeciez każde włoski są inne a moje to już całkiem

od zawsze wydziwiałam naprawdę różne rzeczy z moimi włosami jak większośc nas tutaj. Jakieś 3 miesiące temu pofarbowałam się kolorem Mango z Ferii. Byl super ognisty pomarańcz, ale wszystko co czerwone szybko się kończy więc starałam się wrócić do swojego naturalnego, chłodnego odcienia ciemnego blondu. I oczywiście klapa. Włoski jakieś takie czarno mahoniowo jakieśtam więc postanowiłam powrócic do mojego ukochanego blondu

włoski rozjaśniłam farbą z pierwszego obrazka. Efektem byłam zdumiona!! bardzo jasne wloski wyszły, niestety żółte na to dziś dałam farbę L'Oreal z drugiej fotki, zachęcona opiniami wizażanek. Jednak efekt jest marny, ciągle żółto, aczkolwiek kolorek duuuuuuużo chłodniejszy. Co teraz położyć żeby wyszedł mniej więcej taki jak na dwóch ostatnich zdjęciach, albo nawet ciut jasniejszy?? pomoże Garnier Belle Colour 111?? Dodam, że mieszkam w UK aha i moje włoski są w wybitnie dobrym stanie, aż zadziwające jak dużo wytrzymują

pozdrawiam wszystkie Wizażanki i prosz e o pomoc

p.s. w awatarze mam na głowie kolor, który jest moim celem ponownie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BlondePlat.jpg (12,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g559d.jpg (40,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2441.jpg (89,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2443.jpg (90,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2445.jpg (92,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2433.jpg (107,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (26,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83_3.jpg (25,9 KB, 38 załadowań)
piercingprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:07   #156
Melka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

Cytat:
Napisane przez sandraaa22 Pokaż wiadomość
Hej! Jestem naturalną blondynką (ani nie ciemną anie nie bardzo jasną) Farbuje włosy, wczoraj skusiłam się na bardzo jasny blond garnier color naturals i wyglądam tragicznie (mam żółte włosy OKROPNE ) Przed tym okropnym eksperymentem używałam odcieni jasnych popielatych blond (inna farba garnier) ale i tak nie byłam z nich do końca zadowolona. PROSZĘ POMUŻCIE!!!!!! Mam cienkie osłabione suszeniem i koloryzacją długie włosy więc ponowne farbowanie chyba odpada. JAKICH FARB UŻYWAĆ ABY BYĆ JASNĄ PLATYNOWĄ BLONDYNKĄ???? bardzo proszę o POMOC!!!!!!
Ja mam platynowy bląd ale nie wyjdzie ci taki jeśli wcześniej nie rozjaśnisz włosków przed położeniem farby ja rozjaśniam włosy Joanną rozjaśniaczem do całych włosów i siedze w nim 45 min a potem maluje je Farbą też z joanny szlachetna perła i dodaje odrobine farby srebrny pył też z joanny nie dużo bo włosy wyszły by ci za bardzo szare ( ja daje połowe ) i mam efekt ślicznych białych platynowych włosków a i to nie prawda ze joanna niszczy włosy ja sprawdziłam i gorzej robi to rozjaśniacz fryzjerski tym to możesz spalić włosy i sprawić ze sie pokrusząpozdrawiam.
Melka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:39   #157
monia1729
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

Witam dziewczyny mam podobny problem tyle że byłam u fryzjera i w sumie zamiast wymarzonego koloru wyszedł platynowy z dodatkiem szarego, takiego popiołu:/ fryzjerka powiedziała że niby to zejdzie z czasem:/ ale jak ja mam w takich włosach chodzić może lekko przesadzam ale nastawiłam się troszkę bardziej pod naturalny proszę o jakąkolwiek poradę, szampon? myć 2 razy dziennie? przetłuścić? cokolwiek? boje się farbę na nie nałożyć bo może wyjść gorszy kolor i włosy jeszcze bardziej zniszcze:/ a w sumie nie jest taki zły tylko ten odcień który jest mocny na odrostach, bardzo proszę o pomoc
monia1729 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 20:10   #158
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

http://obojetnieco.blogspot.com/2012...l#comment-form


Wyżej wstawiam linkt do mojego sposobu na platynowe włosy + zdjęcia. Włosy wychodzą takie jak chce bez pomocy fryzjerów, którzy za każdym razem chcą ładować na moje włosy rozjaśniacze i inne cuda fryzjerstwa.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 23:07   #159
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;3197345 5]http://obojetnieco.blogspot.com/2012...l#comment-form


Wyżej wstawiam linkt do mojego sposobu na platynowe włosy + zdjęcia. Włosy wychodzą takie jak chce bez pomocy fryzjerów, którzy za każdym razem chcą ładować na moje włosy rozjaśniacze i inne cuda fryzjerstwa.[/QUOTE]

Podobają mi się Twoje włosy Ja zawsze mieszam Palette A10 z C9.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 16:29   #160
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

ja używam Palette 100 skandynawski blond i mam b. jasne se słonecznym poblaskiem, nie szare jak po N12. nie lubię zimnych blondów. kiedyś robiłam E20 ale po tych zmianach ich całych to mi zupełnie żółte - pomarańczowe wręcz odrosty wychodziły koszmar! niektórym którzy mają jasny brąz to faktycznie ta 100 palette wychodzi żółto ale jak sie ma do ciemnego blondu to spox jaśniutkie jest a najważniejsze że nie muszę używać rozjaśniaczy bo to maskakra - najpierw rozjaśniacz, potem jeszcze na to farba..koszmar dla kudłów!! także only 100 palette
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:28   #161
sybilsybil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: west coast,fl,us
Wiadomości: 2
GG do sybilsybil
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

Cytat:
Napisane przez sandraaa22 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o szamponie koloryzującym Palette, kolor "gołębi" numer 310
ZLIKWIDUJE ŻÓŁTY ODCIEŃ? JAKIEJ FARBY UŻYĆ NASTĘPNYM RAZEM????
POZSDRAWIAM
Witaj. Polecam Loreal z serii Frost Design, (nru nie pamietam w tej chwili) nazwa koloru "Champagne" lub Revlon rowniez z serii Frost Designe, kolor Platinum. Obie farby to preparaty do pasemek ale ja wiele razy nakladam to na cale wlosy i za kazdym razem daje piekny odcien platyny bardzo jasnej a gdy wole miec srebrzysty, o ton ciemniejszy odcien - uzywam plukanki lub szamponu So Silver Matrix. Moje wlosy maja duzo zlocistego barwnika, wiec nie sa najlepsza baza do uzysknia platyny, farbe trzymam 45 minut a wlosy sa lsniace i jedwabiste. Pozdrawiam.
sybilsybil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 15:01   #162
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

hej chce uzyskac ladny platynowy blond taki jak na zalaczonym zdjeciu w opisie byl opisany jako "platynowy blond" ale wydaje mi sie ze to platyna zmieszana z jakims zlotym i bezowym. zamierzam malowac farba wella touch. jak myslicie ktore kolory trzeba zmieszac??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z7216633X.jpg (19,9 KB, 10 załadowań)
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 19:28   #163
OktawCiaAfcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

Witaj.. Mogę napisać Tyle. 6 miesiecy temu miała włosy czarne jak kruk .. uznałam chce miec jasne. Fryzjerka sciągła mi kolor z włosów.. mialam sliczny jasny brąz.. ale oczywiście było mi mało.. i od razu wymarzyłam sobie blond.. Zaczeła schodzic mi pasemkami.. po kilku wizytach miałam juz sliczne blond wlosy.. ale po czasie znów było mi mało.. Wymarzyłam sobie platynowe.. Kupiłam farbe z Plett color creme C9. Jedyne co moge napisac to tyle ze jestes strasznie zadowolona. Farba kosztuje 13zł. ale ja kłade dwie naraz . nie mam zniszczonych włosów. a Kolor jest wręcz Piekny. Jasny blond .. taki jaki sobie wymarzyłam. ! Polecam !
OktawCiaAfcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 20:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.