Przedłużone włosy-plączą się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-10, 12:40   #1
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52

Przedłużone włosy-plączą się


Witam, mam pytanie do dziewczyn /fryzjerek.
Przedłużam włosy już od 3 lat , natomiast teraz po raz pierwszy przedlużalam w Szczecinie w Studio fryzjerskim. Mam jednak pewien problem. Koncówki włosow OKROPNIE mi się plączą, a nie sa jakies bardzo długie. Takie lekko za ramiona. Dlaczego tak może się dziac? Wlosy myję codziennie, zawsze nakładam odzywki, 3 razy w tyg maski, na koncowki serum i NIC to nie daje. mam te włosy 10 dni i od poczatku tak bylo. Co moze być przyczyna? Włosy sa naturalne, przedluzone metodą micro ring. Dotychczas przedluzalam na keratynie, lub ultradżwiekami. Po raz pierwszy micro ring, ale to chyba nie ma wplywu na plątanie się koncowek /?

Edytowane przez ZAKLOPOTANAKASKA
Czas edycji: 2011-09-10 o 12:41
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:19   #2
hellokitty233
Raczkowanie
 
Avatar hellokitty233
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 143
Dot.: Przedłużone włosy-plączą się

Cytat:
Napisane przez ZAKLOPOTANAKASKA Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie do dziewczyn /fryzjerek.
Przedłużam włosy już od 3 lat , natomiast teraz po raz pierwszy przedlużalam w Szczecinie w Studio fryzjerskim. Mam jednak pewien problem. Koncówki włosow OKROPNIE mi się plączą, a nie sa jakies bardzo długie. Takie lekko za ramiona. Dlaczego tak może się dziac? Wlosy myję codziennie, zawsze nakładam odzywki, 3 razy w tyg maski, na koncowki serum i NIC to nie daje. mam te włosy 10 dni i od poczatku tak bylo. Co moze być przyczyna? Włosy sa naturalne, przedluzone metodą micro ring. Dotychczas przedluzalam na keratynie, lub ultradżwiekami. Po raz pierwszy micro ring, ale to chyba nie ma wplywu na plątanie się koncowek /?
Na wstępie zaznaczam że nie jestem fryzjerką ale czy jesteś w 100% pewna że włosy są naturalne? może zostałaś oszukana i są to włosy syntetyczne lub naturalne z domieszką syntetycznych( ja zostałam tak oszukana na allegro-zapłaciłam 400 zł. za włosy które niby były naturalne ale tylko w nazwie) od tego czasu nigdy już był włosków nie przedłużyła, i tak samo jak u Ciebie plątały się na końcach niemiłosiernie

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Albo kolejna opcja-przedłużasz włosy od kilku lat więc pewnie wiesz że włosy wykorzystywane do przedłużania muszą mieć łuski skierowane w jedną stronę co zapobiega właśnie plątaniu się włosów poprzez zahaczanie się łusek jedne o drugie(osoba która sprzedaje swoje włosy musi zaznaczyć gdzie są końcówki a gdzie góra włosków) może twoje są owszem naturalne-ale ktoś nie zaznaczył tego i to jest powód plątania
__________________
18 listopada 2011-szczęśliwa mężatka

Edytowane przez hellokitty233
Czas edycji: 2011-09-12 o 12:57
hellokitty233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 15:57   #3
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużone włosy-plączą się

Nie wiem. Na pewno sa to wlosy naturalne, bo pytalam dzisiaj u dwoch fryzjerek . wiec moze ten drugi powod...ja nigdy tym sie nie interesowałam bo ufalam tym, co przedluzaja:-(
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 16:14   #4
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedłużone włosy-plączą się

Jakie to włosy i jaki mają kolor?
Jeżeli są to włosy indyjskie (lub, co gorsza, azjatyckie) i w jasnym odcieniu, to przyczyną plątania się jest z pewnością to, jaką obróbkę przeszły przed trafieniem na Twoją głowę.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 11:40   #5
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużone włosy-plączą się

To włosy słowiańskie czarne.
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 09:50   #6
atojaxd
Raczkowanie
 
Avatar atojaxd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 160
Dot.: Przedłużone włosy-plączą się

jak czytałam po opiniach słowiańskie podobno są jedne z lepszych . kiedy przedłużałam sobie włosy kupiłam na allegro naturalne , ale dlatego że szybko zamawiałam nie zwróciłam uwagi że maja 5 % syntetyku w sobie . włosy też od samego początku mi się trochę plątały , pomimo że używałam różnych masek i odzywek . za każdym razem po myciu włosów ( a myłam codziennie ) , po wysuszeniu ich prostowałam prostownica , potem rozczesywałam i efekt był super , włosy dawało się bez problemu wyczesać , i wyglądały ślicznie . tylko , że czesałam je ok 4-5 razy dziennie . ; )) .
atojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 12:47   #7
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużone włosy-plączą się

No wlasnie. Ja jak je umyje etc to tez jest ok , ale potem po jakims czasi eplącza sie :9
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 10:10   #8
tequilav
Przyczajenie
 
Avatar tequilav
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Przedłużone włosy-plączą się

Cytat:
Napisane przez ZAKLOPOTANAKASKA Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie do dziewczyn /fryzjerek.
Po raz pierwszy micro ring, ale to chyba nie ma wplywu na plątanie się koncowek /?
kochana, metoda nie ma żadnego wpływu na plątanie się włosów, ewentualnie na to w jaki sposób się układają. Polecam filmik na YouTube gdzie jest wszystko o pielęgnacji włosów przedłużonych. Są tam też testy włosów - bardzo możliwe że doczepiono Ci złe jakościowo włosy, z resztą zobacz sama
.......................
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-23 o 10:50 Powód: Link.
tequilav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 05:43   #9
olejmusztardowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużone włosy-plączą się

https://www.youtube.com/watch?v=r4PEe9dRF0E nagrałam film o włosach przedłużanych jak to jest naprawdę. Też przedłużałam włosy metodą keratynową i też się plątały
olejmusztardowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-04 06:43:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.