Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-09-07, 11:55   #751
Carrie21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Hej dziewczyny!
Gdyby która¶ byla zainteresowana to mam do "oddania" karnet cz³ownkowiski w FA w Koronie, zosta³o mi jakies pó³ roku, po 130 z³ miesiêcznie. Niestety wyprowadzam siê z Wroc³awia, wiêc swój karnet chêtnie oddam.
Carrie21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-13, 13:35   #752
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

laski chodz±ce do Fitness Pointu w Domarze. Które zajêcia polecacie z czystego serca?
Ja jestem wierna Ewelinie i jej Zumbie we wtorki i jako¶ nie mogê siê wybraæ na inne - podrzuæcie dobry pomys³!
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-15, 10:01   #753
il0n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Je chêtnie przepisze cz³onkostwo w FP w Domarze. Wa¿ne jeszcze 8 miesiêcy, solarium bez ograniczeñ w cenie. Niestety dla mnie to trochê za daleko

A z zajêc tam to szczerze polecam zumbê i tbc/abt
il0n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-16, 17:09   #754
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 3 603
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Arta Poka¿ wiadomo¶æ
laski chodz±ce do Fitness Pointu w Domarze. Które zajêcia polecacie z czystego serca?
Ja jestem wierna Ewelinie i jej Zumbie we wtorki i jako¶ nie mogê siê wybraæ na inne - podrzuæcie dobry pomys³!
Zdecydowanie Zumba u Przemka W.- poniedzia³ki i czartki Poza Zumb± próbowa³am jedynie Latino - Nie polecam
camelia111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-17, 19:07   #755
Aga_Gocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Hej jutro przeprowadzam siê do Wroc³awia i jak najszybciej chce zacz±æ chodziæ na fitness. Ale zale¿y mi na wysokim poziomie zajêæ i przede wszystkim na ostrym wycisku. Bêdê mieszkaæ w dzielnicy Fabryczna, fitness nie musi byæ na miejscu, mo¿e byæ centrum. Macie jakie¶ propozycje;> Przegl±da³am ju¿ ró¿ne oferty, ale jednak ciê¿ko jest co¶ wybraæ:/
Aga_Gocha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-18, 14:44   #756
Ruda_S
Raczkowanie
 
Avatar Ruda_S
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Aga_Gocha Poka¿ wiadomo¶æ
Hej jutro przeprowadzam siê do Wroc³awia i jak najszybciej chce zacz±æ chodziæ na fitness. Ale zale¿y mi na wysokim poziomie zajêæ i przede wszystkim na ostrym wycisku. Bêdê mieszkaæ w dzielnicy Fabryczna, fitness nie musi byæ na miejscu, mo¿e byæ centrum. Macie jakie¶ propozycje;>
Kto¶ wcze¶niej poleca³ Fuego na Zaporoskiej - ja siê do tego przychylam,
By³am u Mateusza i my¶la³am, ¿e mnie wynios± oczywi¶cie pozytywnie, bo tak dosta³am w ko¶æ, ¿e poczu³am nawet te miê¶nie o których nie wiedzia³am, ¿e istniej±. I na zumbie by³am, dla mnie super.
Miejsce raczej nie jest na poziomie Pure czy arkad - taki maleñki ukryty fitnesik ale jest kameralnie, sympatycznie i czysto!!!!
__________________
--------------------------------------------------
Rudy to nie kolor, to charakter
Ruda_S jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-19, 23:46   #757
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 34 671
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

na teczowej jest fitness gdzie wspomniany Przemek ma zumbe 5x w tygodniu. zmeczenie gwarantowane! ale standardami lokal to odbiega od najwyzszego poziomu..
choc ja chodze i tam i do pure i tak na prawde nie jest to problem, najwazniejsze sa zajecia

choc tam poza zumba raczej niewiele sie dzieje...bo to klub karate
__________________
ma³(a)¿onka
sQuaara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 08:48   #758
Aga_Gocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Dziêki dziewczyny za informacjê wczoraj posz³am na pierwsze darmowe zajêcia do pure na choreography step i zosta³am bardzo mi³o zaskoczona, bo poziom by³ naprawdê wysoki, dosyæ trudny uk³ad. Ciekawe jak tam jest z innymi zajêciami. sQuaara mo¿esz zdradziæ na jakie zajêcia chodzisz do pure i na które naprawdê warto chodziæ;>
Aga_Gocha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-25, 17:06   #759
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 34 671
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

tylko do Przema na zumbe do tego stopnia ze w innych klubach kupuje wejsciowki zeby u Niego byc
a tak to silownia
__________________
ma³(a)¿onka
sQuaara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-26, 16:28   #760
Roksia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 313
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Witam was dziewuszki po raz pierwszy! Analizowa³am dzisiaj wasz w±tek i do³±czam siê. Oczywi¶cie mam kilka pytañ.
Otó¿ dopiero pod koniec tygodnia przeprowadzam siê do Wroc³awia, ale mo¿liwie jak najszybciej chcia³abym zacz±æ fitness. Koniecznie zumba, a inne zajêcia to ju¿ wszystko jedno

Dlatego szukam jakiego¶ fajnego miejsca, zupe³nie nie 'elitarnego', nie mam specjalnych wymagañ do wymy¶lnych sprzêtów, wa¿ne, ¿eby siê dobrze wypociæ. Generalnie mi³o je¶li nie bêdzie wia³o nud±.
Lokalizacja: centrum.
Chwilowo zainteresowa³o mnie 'Fuego'. G³ównie dlatego, ¿e maj± fajne ceny karnetów, bo dla biednego studenta to siê liczy w sumie g³ównie wszystkie studenckie promocje witam z otwartymi ramionami
__________________
"Nie traktuj Siebie tak powa¿nie, nikt poza Tob± tego nie robi." Regina Brett
Roksia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 15:55   #761
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Dziewczyny chodzi która¶ z was do nowego klubu Krakowska98?
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 15:46   #762
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Jak nie musi byæ na miejscu to polecam Fitness Laguna, no ale od Fabrycznej to kawa³ek drogi. Ja chodzê do tej filii przy Jedno¶ci Narodowej i jestem bardzo zadowolona. Salka mo¿e ma³a ale przynajmniej dobieraj± odpowiedni± ilo¶æ osób i nie ma t³oku (ech, nienawidzê kiedy g³upio mi jest ruszyæ nog±, bo podstawiam j± s±siadce pod nos, poniewa¿ jest tak ciasno).
Jest ca³kiem sporo zajêæ i wszystkie bardzo fajnie prowadzone (Zumba te¿ jest ale nie by³am, chocia¿ s³ysza³am ,¿e fajna).
Karnet chyba 140 z³, ale te¿ lepiej siê dopytaæ, bo ja korzystam z Mulitsportu.

Edytowane przez Dziwnograj
Czas edycji: 2012-10-12 o 15:49
Dziwnograj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 22:09   #763
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomo¶ci: 4 996
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Ta Fabryczna to do¶æ szerokie okreslenie, Wroc³awianie w³a¶ciwie nie u¿ywaja tej nazwy, bo przecie¿ Grabiszyñsk jest do¶æ daleko od Kozanowa, a jeszcze Nowy Dwór, okolice Legnickiej....
__________________
Pielêgnujmy przypadkow± ¿yczliwo¶æ i piêkne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 09:30   #764
sasqnia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 169
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Spartan na Spiskiej ko³o UE Zumba z Tomkiem zostanie Ci w pamiêci na dlugo !!
sasqnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-19, 11:03   #765
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 4 076
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Wczoraj wykupi³am karnet w fitcurves, niestety mam tam do¶æ daleko ale zajêcia próbne by³y bardzo ciekawe, atmosfera i wystrój s± boskie no i zajêcia s± ca³y czas od bodajze 8 do 21 ( z przerw± 12-14). Mo¿e kto¶ jeszcze chodzi?
Kreskaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-30, 17:08   #766
monulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 3
Wroc³aw si³ownia

hej dziewczyny
mo¿ecie poleciæ si³owniê we Wroc³awiu, tak± na studenck± kieszeñ?
monulec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-30, 20:55   #767
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 395
GG do nefretam
Dot.: Wroc³aw si³ownia

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=39893&page=26

Ja chodzê do Championgym na kwidzyñskiej. Jak kupisz na kilka miesiêcy to jest w miarê tanio. I jest sauna bez ograniczeñ
nefretam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-31, 08:31   #768
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 547
Dot.: Wroc³aw si³ownia

wydaje mi siê, ¿e takie osiedlowe si³ownie,albo w mniejszych centrach handlowych s± du¿o tañsze ni¿ te takie bardzo popularne.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-31, 10:17   #769
nika436
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cze¶æ, Mam pytanie o Championgym na kwidzyñskiej. Jest w³a¶nie promocja na mydeal 89z³ za karnet open i zaczynam siê zastanawiaæ... Chodzi mi g³ównie o fitness. Polecacie?
__________________
"Ciê¿ka praca jeszcze nikomu nie zaszkodzi³a ale po co ryzykowaæ?"
nika436 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 15:30   #770
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 395
GG do nefretam
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Ja tam chodzê, ale g³ównie na si³owniê. Na zajêcia chodzi³am do Marty M. - naprawdê fajne, niez³y wycisk; ostatnio by³am na Fitball u Gosi - te¿ ca³kiem fajnie, tylko mo¿e odrobinê za ma³o dynamicznie, ale to chyba taka specyfika tych zajêæ. Ogólnie raczej polecam. No i bardzo lubiê to, ¿e jest sauna
A i je¶li kupisz karnet na 3 miesi±ce to p³acisz 85z³/miesi±c

Edytowane przez nefretam
Czas edycji: 2012-10-31 o 15:31
nefretam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-31, 21:08   #771
tevo
Raczkowanie
 
Avatar tevo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Wroc³aw si³ownia

Chodzi³am do Gympointu na Mickiewicza, dla studentek wej¶cie by³o za 9 z³. Tylko to nie jest taka typowa si³ownia, bo masz ustalony program æwiczeñ. Jest równie¿ si³ownia w akademikach na Grunwaldzkiej Puma (10z³/wej¶cie) ale nic nie wiem wiêcej bo nie by³am. Tania jest jeszcze si³ownia na Reja/brucknera (7z³/wej¶cie).
tevo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-01, 12:59   #772
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Bywa teraz która¶ z Was w Finezja Fitness na Bia³owieskiej? Zastanawiam siê nad zajêciami Cuban Salsa Fit - macie jakie¶ opinie? Jak z organizacj± zajêæ - czêsto zdarza siê, ¿e s± odwo³ane ze wzglêdu na nisk± frekwencjê?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-01, 13:44   #773
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 341
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Nigdy w Finezji nie spotkalam sie z odwolaniem zajêæ, zazwyczaj jest tam ok 10 osób na zajêciach, na zumbie co¶ ko³o 17-18.
Cuban Salsa Fit to nuuudy Ale co kto lubi, ja siê wolê wyskakaæ na zumbie lub wymêczyæ na czym¶ wysi³kowym
Poza tym Finezjê bardzo lubiê
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne dzia³ania maj± u mnie prawo bytu i nie przyprawiaj± mnie o zniechêcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i ³zy w oczach.
Mitsukki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-02, 18:38   #774
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Poka¿ wiadomo¶æ
Nigdy w Finezji nie spotkalam sie z odwolaniem zajêæ, zazwyczaj jest tam ok 10 osób na zajêciach, na zumbie co¶ ko³o 17-18.
Cuban Salsa Fit to nuuudy Ale co kto lubi, ja siê wolê wyskakaæ na zumbie lub wymêczyæ na czym¶ wysi³kowym
Poza tym Finezjê bardzo lubiê
Hm, a mo¿esz napisaæ co¶ wiêcej o innych zajêciach, na których by³a¶? Mówisz, ¿e Cuban Salsa to nudy? Akurat mi pasuje godzinowo do zajêæ na uczelni, dlatego o to spyta³am.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-03, 14:22   #775
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 341
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez aktogimka Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, a mo¿esz napisaæ co¶ wiêcej o innych zajêciach, na których by³a¶? Mówisz, ¿e Cuban Salsa to nudy? Akurat mi pasuje godzinowo do zajêæ na uczelni, dlatego o to spyta³am.
No pewnie
Tylko mo¿e tak: Ja uwielbiam siê wyskakaæ, lubiê jak siê mnie przeczo³ga, lubiê æwiczenia na brzuch, bo mam obsesjê na tym punkcie

Od miesi±ca ju¿ nie chodzê do Finezji (chocia¿ czasem mi siê trafi, ale ogólnie godziny przesta³y mi pasowaæ).
Lec±c od poniedzia³ku: w poniedzia³ki chodzi³am na Zumbê, prowadzi Ania, fajnie prowadzi, trochê hip hopowo i w stylu jakiego¶ Step up moim zdaniem
Wtorki i ¶rody to by³a dla mnie zumba u Eli, któr± UWIELBIAM, tak jak ona zumby nikt nie prowadzi, u ¿adnej instruktorki nie jestem tak zajechana jak u niej
W czwartki nuuuuda (no i w³asnie to nieszczêsne cuban salsa fit. Ja na tym nigdy nie by³am, by³a babeczka, na któr± zawsze trafia³am na zumbie i mówi³a, ¿e okrutne nudy. Powiem tak: je¶li lubisz posalsowaæ, nie zalezy ci na schudniêciu i konkretnym wymodelowaniu sylwetki to id¼, ale dla mnie to ¿aden fitness jest).
W pi±tki chodzi³am na Body step do Mileny, w soboty na fitball i abt te¿ do Mileny. Ogólnie wszystkie zajêcia u Mileny s± CUDOWNE Daje wycisk.
Z kolei nigdy nie chodzi³am do Soni, bo ona nawet step jako¶ tak spokojnie prowadzi³a, parê razy posz³am, ale nie podoba³o mi siê.
Smuk³a linia u Mileny jest bardziej aerobowa, a np u Ani bardziej z ciê¿arkami.

Na stronie internetowej nie masz podanych instruktorów, ale na miejscu mo¿esz sobie wzi±æ grafik, an którym s± wpisani

Jak chcesz co¶ jeszcze wiedzieæ to pytaj
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne dzia³ania maj± u mnie prawo bytu i nie przyprawiaj± mnie o zniechêcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i ³zy w oczach.
Mitsukki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 23:25   #776
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

A ja w³a¶nie szukam czego¶ nowego albo w pobli¿u Jedno¶ci narodowej albo rynku. Mam kartê benefitu, wiêc sobie chodzê w ró¿ne miejsca : najczê¶ciej do Laguny (5 minut od mojego mieszkania, a i zajêcia bardzo mi przypad³y do gustu - oprócz rowerów ;/ jak pójde do piek³a to bêd± tam te zajêcia); by³am te¿ w grocie solnej, w dominikañskiej i na jodze na antoniego (by³a super, ale jedyne godziny jakie mi pasuj± z ich grafika to 7 rano i wymiêk³am ;p).
Co mi jeszcze polecicie?
Dziwnograj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-10, 11:08   #777
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 341
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Tak z ciekawo¶ci - a co jest nie tak z tymi rowerami w Lagunie? U kogo by³a¶?
Niestety nic nie doradzê, bo to kompletnie nie moje rejony, ja drugi koniec Wroc³awia
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne dzia³ania maj± u mnie prawo bytu i nie przyprawiaj± mnie o zniechêcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i ³zy w oczach.
Mitsukki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-10, 14:45   #778
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Poka¿ wiadomo¶æ
Tak z ciekawo¶ci - a co jest nie tak z tymi rowerami w Lagunie? U kogo by³a¶?
Niestety nic nie doradzê, bo to kompletnie nie moje rejony, ja drugi koniec Wroc³awia
Nie wiem, po prostu forma mi nie pasuje - raz, ¿e dla mnie jest to wysi³ek z rodzaju tych nieprzyjemnych. Na aerobiku , bie¿ni, basenie czy zwyk³ym rowerze jak wylewam z siebie ostatnie krople potu i nawet wtedy gdy twarz mam czerwon± z wysi³ku jak pomidor to i tak siê ciesze i jestem pe³na energii, a tam przez 60 minut my¶la³am tylko ¿eby to siê wreszcie skoñczy³o.
Zajêcia prowadzi facet przypominaj±cy pudziana, co dla mnie jest dosyæ ma³o komfortowe (sama nie wiem czemu, czujê siê nie swojo). Przez 60 minut powtarza siê kilka razy tak± seriê : najpierw szybko na ma³ym obci±¿eniu, potem troche wiêksze, potem 8 obrotów na stoj±co/8 na siedz±co, a potem kilka minut tylko na stoj±co i znów wszystko od nowa.

Dla mnie nuda i katorga, ale wiem, ¿e zajêcia s± popularne, wiêc to raczej kwestia indywidualna.
Dziwnograj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 14:54   #779
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Znów przysz³am pomêczyæ.
Znalaz³am 3 kluby, które oferuj± indoor walking - Sofa Chillout Room, Lady Fitness Club i Jupiter Sport - o Sofie i Lady opinie tutaj s±, a czy która¶ z Was by³a mo¿e w Jupiterze? Bardzo bym prosi³a o jakie¶ wskazówki.
Wiem, ¿e w FA w Koronie jest race walking jeszcze, ale to drugi koniec ¶wiata i nie biorê go pod uwagê.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 16:31   #780
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzie¶ :)
Wiadomo¶ci: 7 212
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

a jak tam z innej beczki: co to ten indoor walking?
na czym to polega?
__________________


(;
plywok jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.