Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 13:29   #3841
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
hej z rana, czy jak nie dodajecie posta na bloga danego dnia to macie duzo mniej wejsc?
Zawsze mam większą oglądalność jak dodam nowego posta
Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest sens prowadzić bloga jeśli nie mam opcji w najbliższym czasie na zmianę aparatu? Widzę, że wszyscy idą pod tym względem do przodu a ja stoję w miejscu.. nawet nie mogę zrobić wyraźnych zdjęć tym moim kalkulatorem. Teraz wiem, że właśnie to mnie ostatnio zniechęcało...i sama nie wiem. Sama lubię blogi z ładnymi zdjęciami ;/

kasiaj85 żadnych nie wyrzucasz? Ja co jakiś czas robię czystkę i pozbywam się tych których nie używam lub nie lubię.
Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Dobre zdjęcia to podstawa, ale pomyśl może nad lepszym oświetleniem i zobaczysz wtedy jak Twoim dotychczasowym aparatem będą wychodziły zdjęcia ja tez myślę nad zmianą na coś lepsze, ale kasy na razie brak. zbieram, zbieram i jakoś stoję w miejscu



mojego nikona d80 też już nie produkują
Też nie mam super aparatu, pozostawia wiele do życzenia, ale zdjęcia to nie wszystko. Dla mnie najważniejsza jest merytoryczność tekstu (+to, co wyniosę z danego bloga) i ogólnie pojęta przejrzystość. Jak ktoś ma bardzo ładne zdjęcia, zazwyczaj patrzę tylko na nie i zbytnio nie chce mi się czytać, co ten ktoś napisał Myślę, że wszystko musi być wyważone.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:29   #3842
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Dobre zdjęcia to podstawa, ale pomyśl może nad lepszym oświetleniem i zobaczysz wtedy jak Twoim dotychczasowym aparatem będą wychodziły zdjęcia ja tez myślę nad zmianą na coś lepsze, ale kasy na razie brak. zbieram, zbieram i jakoś stoję w miejscu



mojego nikona d80 też już nie produkują
O tototo U mnie dużą różnicę robi sama lampa, bez niej zdjęcia wychodzą dużo gorzej, no i z ostrością też już nie ma problemu przy lepszym świetle. A jednak lampa to nieporównywalnie niski wydatek w stosunku do nowego aparatu.
I mój aparat jest starszy, bo ma już chyba z 7 lat, a dalej da się nim robić zdjęcia :P Ale zbieram na nowy, chciałabym od razu taki, który kręci filmy, mam nadzieję, że najpóźniej na wiosnę uda mi się go kupić
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:30   #3843
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie kto robi szablony na bloga? Mam dość swojego. Czasami widywałam takie posty ale nie wiem u kogo... Byłabym wdzięczna.
Ja zdjęcia też robię cyfrówką co prawda swoja kupiłam 2,5 roku temu ale najważniejsze to światło Normalnie w domu zdjęcia wychodzą średnio ale znalazłam jeden punkt w moim pokoju gdzie światło jest najlepsze i zdjęcia wychodzą wyraźnie Jak zrobię w innym miejscu o ładnym zdjęciu mogę pomarzyć I dużą rolę też odgrywa tło zauważyłam przy moim aparacie, im mniej pstrokate tym lepiej sobie radzi
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:37   #3844
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Poradzicie mi coś jeśli chodzi o światło?

Asia ty masz chyba lampę pierścieniową?

Wiem, że dużo zmienia obróbka, ale gdy np. robię zdjęcie fioletowego cienia czy lakieru to najczęściej wychodzi niebieski i w ogóle nie podobny... także człowiek traci chęć na tworzenie właściwego koloru, bo tu nie chodzi tylko o podkręcenie kontrastu niestety..
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:45   #3845
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Poradzicie mi coś jeśli chodzi o światło?

Asia ty masz chyba lampę pierścieniową?

Wiem, że dużo zmienia obróbka, ale gdy np. robię zdjęcie fioletowego cienia czy lakieru to najczęściej wychodzi niebieski i w ogóle nie podobny... także człowiek traci chęć na tworzenie właściwego koloru, bo tu nie chodzi tylko o podkręcenie kontrastu niestety..
ja mam lampę pierścieniową, ale szczerze to z takimi fioletami nadal mam kłopot, bo właśnie często i tak niebieski wychodzi ale w sumie ustawienia aparatu też są ważne i może przy nim trzeba coś pokombinować
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:47   #3846
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Poradzicie mi coś jeśli chodzi o światło?

Asia ty masz chyba lampę pierścieniową?

Wiem, że dużo zmienia obróbka, ale gdy np. robię zdjęcie fioletowego cienia czy lakieru to najczęściej wychodzi niebieski i w ogóle nie podobny... także człowiek traci chęć na tworzenie właściwego koloru, bo tu nie chodzi tylko o podkręcenie kontrastu niestety..
Tak pierścieniówkę
Jak masz problem z uchwyceniem odpowiedniego koloru to tu najlepiej się sprawdzą filtry, suwaki z kolorami (Photoshop, photoscape), Photoscape ma w ogóle taką opcję, że możesz sobie "zdjąć" trochę konkretnego koloru (usuń niepożądany odcień), z intensywnością jaka Ci odpowiada, naprawdę wiele nie trzeba, tylko trzeba kombinować zanim się człowiek nauczy co gdzie jest
A fiolet to w ogóle jakiś dziki kolor, bo u mnie nigdy fiolet nie wychodzi taki jak trzeba :P
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:48   #3847
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Poradzicie mi coś jeśli chodzi o światło?

Asia ty masz chyba lampę pierścieniową?

Wiem, że dużo zmienia obróbka, ale gdy np. robię zdjęcie fioletowego cienia czy lakieru to najczęściej wychodzi niebieski i w ogóle nie podobny... także człowiek traci chęć na tworzenie właściwego koloru, bo tu nie chodzi tylko o podkręcenie kontrastu niestety..
Fiolety to chyba najtrudniejszy odcień do fotografowania. Ja mam lampę z softboxem, lustrzankę, a i tak muszę potem wszystko w programie graficznym podkręcać, żeby kolor był własciwy.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 13:50   #3848
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Ewuniaa16- widzę,że jest już notka podsumowująca retinoidy Super, już przeczytałam, świetne kompendium dla osoby zaczynającej przygodę nimi czy kwasami
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:56   #3849
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Ewuniaa16- widzę,że jest już notka podsumowująca retinoidy Super, już przeczytałam, świetne kompendium dla osoby zaczynającej przygodę nimi czy kwasami
Dziękuję
Właśnie siedzę i piszę kolejne notki na zapas (do 18 mam laptopa), więc korzystam z czasu. Kurczę, tylko nie mam zbytnio weny. Dobrze, że pisałam w zeszycie notatki...
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:58   #3850
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
haha, mam to samo o zdjęciach portretowych to już nie wspomną nawet
a jaki dokładnie masz aparat?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:13   #3851
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ok nie mogę się doczekać
będzie będzie!
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Matko bosko ponad 600 lakierów? marzenie ale skąd na to pieniądze brać
yyy no przecież ich nie kradnę nie?
poza tym - ja je zbieram już trochę, kilka lat. Niektóre to starocie (ale nadal działające ) także pewnie i tam jakieś perełki się znajdą
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Więc jeśli chcesz, to da się zrobić.
o no ba, oczywiście - jeśli to nie problem
Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość

kasiaj85 żadnych nie wyrzucasz? Ja co jakiś czas robię czystkę i pozbywam się tych których nie używam lub nie lubię.
wiesz co nie wiem czy zdarzyło mi się wyrzucić.. póki się trzymają pazurów to i te starocie trzymam. Zdarzało mi się zdublować odcień, nie trafić z kolorem itp - pozybywałam się już nie raz na jakiejś wyprz blogowej itp. Często jak mi coś nie siedzi to oddaję Mamie/Siorze - czasem na zlotach jak się kosmetykami wymieniamy... jakaś rotacja jest
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 14:16   #3852
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skończyłam! Mogę Was już oficjalnie zaprosić do mojego nowego miejsca w sieci: http://kratelier.com/
pewnie na początku bedzie się trudno przyzwyczaić
Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Miejsce w kartonie po butach mi się kończy
To ile ty masz lakierów? Ponad 100 czy 200?
ehem :x
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
widzisz, zależy, bo ja jak maluję paznokcie raz na tydzień, to np. 100 lakierów to już dla mnie bardzo dużo i wiem, że wielu z nich nie będę używać
zgadzam się
poza tym nie każdy lubi lakiery aż tak
to jak najbardziej zrozumiałe
Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Dobry weekend, kolejny szczebelek na blogu (tak wiem, liczby się nie liczą, ale nie powiecie, że niefajnie się patrzy na to jak blog się rozwija ), z Tżem nam wczoraj stuknęła 7 rocznica
gratulacje
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio coś mnie mało w internetach, ale chorowało mi się.
Na dodatek jeszcze mama mnie dzisiaj obudziła telefonem, dziadek jest w szpitalu w ciężkim stanie.
co się stało?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja policzyłam
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ponad 600 dokładnie 612.
no to ja około 450+/-, nie mam teraz jak policzyć
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Matko bosko ponad 600 lakierów? marzenie ale skąd na to pieniądze brać
przecież tego się na raz nie kupuje
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Fiolety to chyba najtrudniejszy odcień do fotografowania. Ja mam lampę z softboxem, lustrzankę, a i tak muszę potem wszystko w programie graficznym podkręcać, żeby kolor był własciwy.
i jeszcze morskie, turkusy, teal - u mnie wychodzą za błękitne, za mało zielonkawe :|

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
yyy no przecież ich nie kradnę nie?
poza tym - ja je zbieram już trochę, kilka lat. Niektóre to starocie (ale nadal działające ) także pewnie i tam jakieś perełki się znajdą

wiesz co nie wiem czy zdarzyło mi się wyrzucić.. póki się trzymają pazurów to i te starocie trzymam. Zdarzało mi się zdublować odcień, nie trafić z kolorem itp - pozybywałam się już nie raz na jakiejś wyprz blogowej itp. Często jak mi coś nie siedzi to oddaję Mamie/Siorze - czasem na zlotach jak się kosmetykami wymieniamy... jakaś rotacja jest
mam takie same podejście
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:20   #3853
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
a jaki dokładnie masz aparat?
Nikon D7000 z 50mm/1.8, wcześniej miałam D90.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wiesz co nie wiem czy zdarzyło mi się wyrzucić.. póki się trzymają pazurów to i te starocie trzymam. Zdarzało mi się zdublować odcień, nie trafić z kolorem itp - pozybywałam się już nie raz na jakiejś wyprz blogowej itp. Często jak mi coś nie siedzi to oddaję Mamie/Siorze - czasem na zlotach jak się kosmetykami wymieniamy... jakaś rotacja jest
mi się zdarza wywalać tylko te, które się rozwarstwiły albo zaschły - resztę oddaję jak mi się znudzą albo trzymam dalej

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
pewnie na początku bedzie się trudno przyzwyczaić

i jeszcze morskie, turkusy, teal - u mnie wychodzą za błękitne, za mało zielonkawe :|
mam nadzieję, że wszyscy się dość szybko przestawią

z turkusami i tealami ogólnie kolory lepiej i wychodzą w sztucznym oświetleniu - dziennie wybiera własnie niebieskości, a przy dobrym ustawieniu lampy i balansu bieli kolor finalnie jest ok, ew. do minimalnego poprawienia w PS.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:25   #3854
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to dobry pomysł wystraczy że tu w wąskim gronie uważamy, że to lekko nienormalne, boję się, że część osób mogłaby nie zrozumieć a do rekordzistów i tak mi bardzo daleko
Rekordzistki mają ponad 1300
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:27   #3855
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

wiesz co nie wiem czy zdarzyło mi się wyrzucić.. póki się trzymają pazurów to i te starocie trzymam. Zdarzało mi się zdublować odcień, nie trafić z kolorem itp - pozybywałam się już nie raz na jakiejś wyprz blogowej itp. Często jak mi coś nie siedzi to oddaję Mamie/Siorze - czasem na zlotach jak się kosmetykami wymieniamy... jakaś rotacja jest
Kasiu a TŻ jak do tego podchodzi? Mój nie przeżyłby takiej ilości
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:32   #3856
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Kasiaj85 ilość mnie zabiła
ale wiesz tu każda rozumie to...
ostatnio jak liczyłam miałam ok 60, teraz pewnie ok 80, dużo nie kupuję
chciałabym mieć taką ilość jaką dałabym radę zużyć, ale z lakierami to ciężko jest... mało który można zużyć do ostatniej kropli (raz ten wyczyn popełniłam z Sally Hansen i za to ich lakiery lubię), często wywalam jak nawet do połowy nie dojdę :/
no ale co ja się tak rozpisałam? nie na temat w sumie...

zapraszam na post z moimi odkryciami 2013 roku same perełki kosmetyczne wreszcie się do tego zebrałam
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:32   #3857
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

No wiem przecież, że tego na raz nie kupisz, tyle lakierów. Ale ja zbieram od jakiś 2 lat i mam ledwie 80. To sobie tak myślę ile rocznie trzeba ich kupować żeby tyle uzbierać i ile to rocznie nawet musi kosztować ja i tak za dużo wydaję na lakiery a co dopiero 600 zazdraszam strasznie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:37   #3858
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Szczerze mówiąc ja bym się pewnie irytowała przechowywaniem takiej ilości - brak miejsca itd. Nie mówiąc o wyborze koloru co kilka dni Za ciężko by było.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:39   #3859
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No wiem przecież, że tego na raz nie kupisz, tyle lakierów. Ale ja zbieram od jakiś 2 lat i mam ledwie 80. To sobie tak myślę ile rocznie trzeba ich kupować żeby tyle uzbierać i ile to rocznie nawet musi kosztować ja i tak za dużo wydaję na lakiery a co dopiero 600 zazdraszam strasznie
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie 80 to też zatrważająca ilość, bo sama mam mniej więcej 30. Ale dla kogoś również ilość, którą posiadam ja może przyprawić o zawroty głowy .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 14:41   #3860
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie 80 to też zatrważająca ilość, bo sama mam mniej więcej 30. Ale dla kogoś również ilość, którą posiadam ja może przyprawić o zawroty głowy .
Ale ja to marzę o takiej ilości przyprawia mnie ona o zawrót głowy, ale bardzo pozytywnie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:41   #3861
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Ja mam trochę ponad 40 i zamierzam zminimalizować tę ilość. Po co mi lakiery, których nie uzywam ?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:41   #3862
Iskierka215
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka215
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 342
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie 80 to też zatrważająca ilość, bo sama mam mniej więcej 30. Ale dla kogoś również ilość, którą posiadam ja może przyprawić o zawroty głowy .
Mnie przyprawia i 30 =p.

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
__________________
Iskierka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:47   #3863
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja mam trochę ponad 40 i zamierzam zminimalizować tę ilość. Po co mi lakiery, których nie uzywam ?
Też wychodzę z takiego założenia Co nie zmienia faktu że zamówiłam ostatnio cztery nowe egzemplarze...ale pewnie wyrzucę coś z tego co mam.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:48   #3864
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


mam takie same podejście

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Rekordzistki mają ponad 1300
wiem znam taką jedną osobiście nawet
Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Kasiu a TŻ jak do tego podchodzi? Mój nie przeżyłby takiej ilości
a co on ma do tego - jego pieniędzy nie wydaję, wspólnych też nie ja mu nie wyliczam ile w miesiącu kupił płyt, czy jakieś kupił, po co mu kolejna itp
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Kasiaj85 ilość mnie zabiła
ale wiesz tu każda rozumie to...
ostatnio jak liczyłam miałam ok 60, teraz pewnie ok 80, dużo nie kupuję
chciałabym mieć taką ilość jaką dałabym radę zużyć, ale z lakierami to ciężko jest... mało który można zużyć do ostatniej kropli (raz ten wyczyn popełniłam z Sally Hansen i za to ich lakiery lubię), często wywalam jak nawet do połowy nie dojdę :/
no ale co ja się tak rozpisałam? nie na temat w sumie...

zapraszam na post z moimi odkryciami 2013 roku same perełki kosmetyczne wreszcie się do tego zebrałam
aj no pewnie że zrozumiałe
to się mnoży szybko więc uważaj
u mnie większość to Chinki, trochę jest Zoyek (dopóki z USA były tanie wysyłki, bo teraz z Zoyą kaplica ( ) i Orly, sporo mam Flormaru itp. mnie ogólnie co chwilę coś kusi często też poluję na promocje itp.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No wiem przecież, że tego na raz nie kupisz, tyle lakierów. Ale ja zbieram od jakiś 2 lat i mam ledwie 80. To sobie tak myślę ile rocznie trzeba ich kupować żeby tyle uzbierać i ile to rocznie nawet musi kosztować ja i tak za dużo wydaję na lakiery a co dopiero 600 zazdraszam strasznie
moje 600 to raptem połowa z rekordowych 1300 ale w pewnym momencie przestałam to liczyć w sensie, przeliczać
Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc ja bym się pewnie irytowała przechowywaniem takiej ilości - brak miejsca itd. Nie mówiąc o wyborze koloru co kilka dni Za ciężko by było.
dwa piękne zgrabne Helmery - i wszystko gra.
a wybór zawsze mam trudny, jak mam więcej niż 5 do wyboru rzeczy to już mam problem. Kolejne 600 nie robi różnicy hehe
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie 80 to też zatrważająca ilość, bo sama mam mniej więcej 30. Ale dla kogoś również ilość, którą posiadam ja może przyprawić o zawroty głowy .

otóż to!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:51   #3865
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Kasia a lakierów z jakiej firmy masz najwięcej?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:59   #3866
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o no ba, oczywiście - jeśli to nie problem
Jak już będę miała je w domu, to się do Ciebie odezwę.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
co się stało?
Delirium alkoholowe...
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:10   #3867
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Kasia a lakierów z jakiej firmy masz najwięcej?
właśnie wyżej pisałam
najwięcej Chinek
potem całą szufladę ZOYA... Reszta się tak różnie rozkłada. Ostatnio, z racji dostępności, coraz więcej u mnie Essie, bo na początku się z nimi nie lubiłam ale zaczynam doceniać...
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Jak już będę miała je w domu, to się do Ciebie odezwę.


Delirium alkoholowe...
oki.
Przykro mi z powodu Dziadka. Mój jeden też miał takie problemy... ludzie to są jednak niepoważni... wiedzą czym to grozi, ale brną w zaparte...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:13   #3868
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Poradzicie mi coś jeśli chodzi o światło?

Asia ty masz chyba lampę pierścieniową?

Wiem, że dużo zmienia obróbka, ale gdy np. robię zdjęcie fioletowego cienia czy lakieru to najczęściej wychodzi niebieski i w ogóle nie podobny... także człowiek traci chęć na tworzenie właściwego koloru, bo tu nie chodzi tylko o podkręcenie kontrastu niestety..
od tego własnie jest pierścieniówka, ona dużo pomaga.
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:15   #3869
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Ja sama do niedawna mialam ok 80 lakierów, ale stwierdzilam, ze niepotrzebne mi az tyle, wiec dużo poszlo do kosza, część wystawilam na sprzedaż i zostawilam sobie jakieś 20 szt
Ale nie przeraża mnie 600 lakierów u kogos innego i nie widzę nic zatrwazajacego w takiej ilości
No i tez nie rozumiem pytania o reakcje TZ bo co mu do tego mój się w moje kosmetyki nie wtraca, tylko by sprobowal czasem cos zazartuje nt ilości, ale nie jest to w formie wyrzutu. Zresztą sam mnie często namawia na zakupy jak się nie mogę zdecydować :p ostatnio tak bylo z trzecim opakowaniem meteorytów

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-01-06 o 15:16
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:20   #3870
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
właśnie wyżej pisałam
najwięcej Chinek
potem całą szufladę ZOYA... Reszta się tak różnie rozkłada. Ostatnio, z racji dostępności, coraz więcej u mnie Essie, bo na początku się z nimi nie lubiłam ale zaczynam doceniać...
Ja jeszcze nie mam żadnego porządniejszego lakieru mam jedynie dwa Sally Hansen a reszta to raczej Essence czy Wibo. Bardzo lubię te lakiery żeby nie było ale z takich droższych to raczej nie mam
Muszę kiedyś zainwestować w jakiś Essie albo O.P.I
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 20:21:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.