Czysta micha - cz.7 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-12, 12:49   #3451
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Chyba jest zazdrosna o to, że Ty lepiej wyglądasz, a ona nadal źle. To co pogrubiłam jak dla mnie jest najgorsze - nie znoszę czegoś takiego. Gadania z kimś o kimś za jego plecami dla jego ,,dobra" miałam kiedyś taką ,,koleżankę''
Każdy może schudnąć, wystarczy być konsekwentnym i trzymać się zasad ( o ile nie jest na coś chory, ale to inna dłuższa historia). Ja samą nie chudnę, bo żre jak świnka i to w tym jest problem , pewnie jak u każdej otyłej osoby.
TŻ mówi, że jestem ostatnio okropnie nerwowa - ja ma na to tak, bo idzie lato a ja nie mam co ubrać i będę się gotować w jakimś ,,namiocie" on mi na to: Ty sama ciągle się sabotujesz w odchudzaniu, albo schudnij raz i dobrze albo zaakceptuj siebie. I chyba ma rację.
Pewnie że ma rację. Tylko żeby to było takie łatwe. Musimy spiąć tyłeczki i walczyć o lepsze ja

Pisałam Wam kiedyś,że mam koleżankę, mamę 4 dzieci,która bardzo schudła. I pewnie że jej zazdroszczę,ale tak pozytywnie. Jest moją inspiracją,że jak się chce ( bez chorób ofc jak pisała Cornelia),to na ujemnym bilansie kalorycznym można pięknie zrzucić kilogramy. W życiu by mi nie przyszło ją z kimś odgadywać,że jest "za chuda",bo byłoby mi po prostu wstyd tak mówić, patrząc na to jak ja wyglądam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:01   #3452
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Chyba jest zazdrosna o to, że Ty lepiej wyglądasz, a ona nadal źle. To co pogrubiłam jak dla mnie jest najgorsze - nie znoszę czegoś takiego. Gadania z kimś o kimś za jego plecami dla jego ,,dobra" miałam kiedyś taką ,,koleżankę''
Każdy może schudnąć, wystarczy być konsekwentnym i trzymać się zasad ( o ile nie jest na coś chory, ale to inna dłuższa historia). Ja samą nie chudnę, bo żre jak świnka i to w tym jest problem , pewnie jak u każdej otyłej osoby.
TŻ mówi, że jestem ostatnio okropnie nerwowa - ja ma na to tak, bo idzie lato a ja nie mam co ubrać i będę się gotować w jakimś ,,namiocie" on mi na to: Ty sama ciągle się sabotujesz w odchudzaniu, albo schudnij raz i dobrze albo zaakceptuj siebie. I chyba ma rację.
Możliwe, że jest. W ogóle my mamy identyczną budowę ciała, widziałam jej foty kiedy ważyła tyle co ja teraz. Nawet z twarzy jesteśmy trochę podobne, włosy mamy identyczne, czyli rude i kręcone (ta trzecia laska tak samo). No i łatwa porównywarka powstaje.

Twój tz to mądry facet


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Wolha, mam dokładnie takie samo podejście. I u mojej koleżanki też już bardzo różne diety się przewijały. Keto to chyba już taki klasyk, obowiązkowa pozycja na liście
No, bo z keto jest łatwo kiedy lubisz jeść tłusto i szybko.

Ja sama gdybym miała stosować jakąkolwiek dietę eliminacyjną to tylko keto. Niemniej zamiast wywalać z diety całkiem, wole po prostu ograniczać składniki, które mi nie pasują zdrowotnie, bo za to często mi smakują. Typu wiem, że im mniej węgli tym u mnie lepiej, ale za bardzo lubie kanapeczki na bogato, czy te nieszczęsne pączki raz na kilka tygodni, albo pizze okazjonalnie. A stanu ketozy przy sporadycznych grzechach nie budiet.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Pewnie że ma rację. Tylko żeby to było takie łatwe. Musimy spiąć tyłeczki i walczyć o lepsze ja

Pisałam Wam kiedyś,że mam koleżankę, mamę 4 dzieci,która bardzo schudła. I pewnie że jej zazdroszczę,ale tak pozytywnie. Jest moją inspiracją,że jak się chce ( bez chorób ofc jak pisała Cornelia),to na ujemnym bilansie kalorycznym można pięknie zrzucić kilogramy. W życiu by mi nie przyszło ją z kimś odgadywać,że jest "za chuda",bo byłoby mi po prostu wstyd tak mówić, patrząc na to jak ja wyglądam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pozytywna zazdrość to nic złego. Ja często jestem o cos zazdrosna, ale własnie tak pozytywnie, często mnie tez to motywuje więc same korzyści wtedy
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:15   #3453
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Też mam przyjaciółkę, której podejście mnie już bardzo denerwuje, bo ona ma ze 20 kg do schudnięcia, widać, że ja to boli, ale po prostu jej pomysły i wiedza mnie przerażają. Wiecie dziwne diety, cuda wianki zamiast wprowadzić trochę ruchu i zasadę mniej żreć. Dziewczyna ma teraz czas żeby poczytac zaplanowac co i jak, ale nie umie tego wykorzystać. Ostatnio się dowiedziałam, że z chłopakiem rozmawiała na mój temat, bo obawa się, żebym sie za bardzo nie wychudziła jak inna nasza znajoma No kurde mam prawidłowa wagę do swojego wzrostu (te 5 kg temu tez miałam - ale sama sobie się nie podobałam), a ona nie wiem... ma problem, ze mi sie udało? Na temat tamtej drugiej panny ma zwyczajną obsesję, jak tamta odstawiła gluten (bo nie może autentycznie) to ona już snuła teorie spiskowe dziejów, że maki bezglutenowe pewnie maja mniej kcal i to dlatego, bo E. pewnie musi trzymać katorżnicza dietę. Padłam wtedy jak to usłyszałam.

Żeby nie było podsuwam jej rózne fajne pomysły, strony, artykuły, ale napotykam na mur.
Akurat to niekoniecznie musi być zazdrość, niektórzy "tak" mają. Jak jeszcze gdzieś w gimnazjum udało mi się zejść do górnych granic normy dla mojego wzrostu (66-68 kg przy 1,67 wzrostu), to od otoczenia słyszałam głównie komentarze typu "z kości na ości" i "ty już z tym odchudzaniem nie przeszkadzaj"
Od męża za to regularnie słyszę, że BMI to bujda. To w łagodniejszej wersji, bo kiedyś zdarzyło się i "masz mózg zryty przez kolorowe czasopisma"
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:17   #3454
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Theali, słowa może momentami ostre, ale racji mężowi trudno odmówić



W weekend chyba mama po mnie przyjedzie, żebym ją w końcu odwiedziła i nie jechała pociągiem Mam ambiwalentne odczucia, no ale bardzo dawno w domu nie byłam...
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:25   #3455
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Theali, słowa może momentami ostre, ale racji mężowi trudno odmówić
Higu, tylko ja naprawdę mam z czego schudnąć I nawet nie robię sobie założeń typu rozmiar 34 czy 36, tylko chcę się fizycznie, kondycyjnie dobrze czuć.

Ale skubany rzeczywiście wygląda najlepiej w rejonie górnej granicy normy - około 80 kilo, bliżej 70 był dość patykowaty
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:28   #3456
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Higu, tylko ja naprawdę mam z czego schudnąć I nawet nie robię sobie założeń typu rozmiar 34 czy 36, tylko chcę się fizycznie, kondycyjnie dobrze czuć.

Ale skubany rzeczywiście wygląda najlepiej w rejonie górnej granicy normy - około 80 kilo, bliżej 70 był dość patykowaty
Nie no, to wiadomo, że Ty masz się dobrze czuć, jeśli tylko nie szkodzisz własnemu zdrowiu Aczkolwiek ogólnie BMI nie jest dobrym wyznacznikiem, tylko to miałam na myśli



Mnie najbardziej męczy brzuch + fakt dużego cellulitu na udach i pupie :<
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:36   #3457
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Nie no, to wiadomo, że Ty masz się dobrze czuć, jeśli tylko nie szkodzisz własnemu zdrowiu Aczkolwiek ogólnie BMI nie jest dobrym wyznacznikiem, tylko to miałam na myśli



Mnie najbardziej męczy brzuch + fakt dużego cellulitu na udach i pupie :<
Idealnym na pewno nie, ale jakieś ogólne pojęcie daje

Ja nie lubię swoich ud i ramion, nawet kiedy byłam względnie szczupła, pozostawały "duże". Za to cycki mogłyby zostać w obecnym rozmiarze
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 13:38   #3458
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Z piersi mi w sumie nie schodzi, ale ja mam mały rozmiar, widocznie zawartość tkanki tłuszczowej niewielka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:41   #3459
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie wszystkie bo gra przez jakiś czas źle mi się kojarzyła - z osobą, od której ją dostałam. Ale już ochłonęłam, a jest świetna, więc muszę dokończyć teraz
A wiesz, że jest jeszcze część IV?... Ale dla mnie chwilowo poza zasięgiem, bo musimy przyciąć budżet na przyjemności, a to już 100 zł.

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Srebrnykot Chleb bezglutenowy to wyższa szkoła jazdy, więc się nie zrażaj
Największy problem w tym, że on miał właśnie tak smakować. Tzn. teoretycznie wyszedł jak w przepisie, nie było zakalca, nie spiekł się za bardzo, nie nic, tylko właśnie był mdły i niedobry Dało się zjeść, ale tak bardzo ostatecznie.
Też bym chciała wiedzieć, co na wypadanie włosów Podobno picie pokrzywy dużo daje.

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Hej,
melduję wczoraj 100% czystej michy i steper+ ćwiczenia na ręce/plecy od codziennie fit.


Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
No kurde mam prawidłowa wagę do swojego wzrostu (te 5 kg temu tez miałam - ale sama sobie się nie podobałam), a ona nie wiem... ma problem, ze mi sie udało?
Może właśnie ma z tym problem? Dynamika relacji się trochę zmienia, jeśli obie chcecie schudnąć, a tylko Ty chudniesz. Spotkałam się z podobną sytuacją u siebie, jak schudłam już sporo, wtedy prawie 20 kg, więc było widać, że jedna koleżanka z pracy zaczęła mnie sabotować, namawiać na słodycze (kompulsywnie wręcz), tłumaczyć sama z siebie, czemu ona nie może schudnąć/nie ćwiczy, żartować (?) kiedy pójdę po coś słodkiego (a nie chodziłam wcale, więc żart wzięty z kosmosu) itp. A ja z nią o odchudzaniu nie zaczynałam rozmów wcale, tak sama z siebie działała. Ja to widzę właśnie tak, że czasem podświadomie jak ktoś widzi, że innemu coś się udało, to stara się zamiast powtórzyć sukces, to ściągnąć tamtego znów w dół. Wątpię, żeby to było świadome.

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
TŻ mówi, że jestem ostatnio okropnie nerwowa - ja ma na to tak, bo idzie lato a ja nie mam co ubrać i będę się gotować w jakimś ,,namiocie" on mi na to: Ty sama ciągle się sabotujesz w odchudzaniu, albo schudnij raz i dobrze albo zaakceptuj siebie. I chyba ma rację.
Auć. Dużo racji w tym, chociaż aż boleśnie zaprezentowane.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:45   #3460
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Srebrnykot, a IV nie jest tylko na mobilki na razie?

Bo wiem, że za ~100 zł jest jeszcze wersja na VR, ale ja nie mam VR
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:52   #3461
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.7

Z tym wypadaniem włosów to skomplikowana sprawa, bo może być wiele przyczyn - pielęgnacja, stan zdrowia, dieta, stres, pora roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 16:57   #3462
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Ooo ja już też usłyszałam,że nie muszę biegać bo schudłam. I w ogóle czy ja coś jem? A jem normalnie posiłki, to co reszta rodziny tylko nie obżeram się na kolację jak wcześniej i jem zdecydowanie więcej warzyw i owoców, unikam fast foodów itp. Nie do pomyślenia,że sport może sprawiać komuś po prostu frajdę, oderwanie się . I to od osoby z nadwagą,która marudzi i nic nie robi, ale szpile wetknąć to pierwsza.

Higu
U mnie piersi też jakie były takie są pomimo spadku. Ale ja mam takie same od laaaat (a starsza kp 2 lata i spodziewałam się smutnych piersi )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 17:15   #3463
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

To u mnie obwód tylko maleje w trakcie redukcji

Melduję rower!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 17:27   #3464
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
To u mnie obwód tylko maleje w trakcie redukcji

Melduję rower!
za rower.

To u mnie obwód stoi, przynajmniej na przestrzeni 80-95 kilo. Za to miska zmienia się o 2 rozmiary
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 17:38   #3465
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Likka, dobre geny fajnie, że kp nie wpłynęło negatywnie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 17:38   #3466
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
To u mnie obwód tylko maleje w trakcie redukcji

Melduję rower!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 17:46   #3467
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość


Może właśnie ma z tym problem? Dynamika relacji się trochę zmienia, jeśli obie chcecie schudnąć, a tylko Ty chudniesz. Spotkałam się z podobną sytuacją u siebie, jak schudłam już sporo, wtedy prawie 20 kg, więc było widać, że jedna koleżanka z pracy zaczęła mnie sabotować, namawiać na słodycze (kompulsywnie wręcz), tłumaczyć sama z siebie, czemu ona nie może schudnąć/nie ćwiczy, żartować (?) kiedy pójdę po coś słodkiego (a nie chodziłam wcale, więc żart wzięty z kosmosu) itp. A ja z nią o odchudzaniu nie zaczynałam rozmów wcale, tak sama z siebie działała. Ja to widzę właśnie tak, że czasem podświadomie jak ktoś widzi, że innemu coś się udało, to stara się zamiast powtórzyć sukces, to ściągnąć tamtego znów w dół. Wątpię, żeby to było świadome.


Auć. Dużo racji w tym, chociaż aż boleśnie zaprezentowane.

Pewnie to to. Jpd za takie koleżanki w pracy. To już jest złośliwe.


Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ooo ja już też usłyszałam,że nie muszę biegać bo schudłam. I w ogóle czy ja coś jem? A jem normalnie posiłki, to co reszta rodziny tylko nie obżeram się na kolację jak wcześniej i jem zdecydowanie więcej warzyw i owoców, unikam fast foodów itp. Nie do pomyślenia,że sport może sprawiać komuś po prostu frajdę, oderwanie się . I to od osoby z nadwagą,która marudzi i nic nie robi, ale szpile wetknąć to pierwsza.

Higu
U mnie piersi też jakie były takie są pomimo spadku. Ale ja mam takie same od laaaat (a starsza kp 2 lata i spodziewałam się smutnych piersi )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No bo przecież sport i dieta tylko jak się ODCHUDZASZ!!!! A jak masz prawidłową wagę, leżysz, pachnięsz, wpierdzielasz fastfoody i swoim chudym tyłkiem nie potrafisz wewlec się na 3 piętro bez zadyszki - to wszytko jest okej, bo jesteś chuda więc po co cokolwiek robić??


U mnie trochę zeszło niestety, a i tak nie bardzo miało z czego na kształt biustu nigdy nie narzekałam, bo mi się trafił idealny (moim zdaniem), ale przygarnęłabym te 3-4 cm w obwodzie więcej.



Poćwiczyłam. Prawie umarłam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 18:19   #3468
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Srebrnykot, a IV nie jest tylko na mobilki na razie?

Bo wiem, że za ~100 zł jest jeszcze wersja na VR, ale ja nie mam VR
Oj, to nie doczytałam, myślałam, że normalna na PC. Szkoda

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Melduję rower!


Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Pewnie to to. Jpd za takie koleżanki w pracy. To już jest złośliwe.
(...)
Poćwiczyłam. Prawie umarłam.
Wiesz, najzabawniejsze w tym wszystkim, że ona mnie lubiła. Nie miałyśmy przyjacielskich relacji, ale koleżeńskie już tak. I nie wiem, co jej się wtedy odpaliło (tzn. przypuszczam, że było tak, jak pisałam), bo poza tematami odchudzaniowymi wciąż rozmawiałyśmy zupełnie normalnie. Tak jakby za bardzo nie zdawała sobie sprawy, jak wygląda to, co robi. Tylko ta sytuacja z automatem tak mnie uderzyła swoją absurdalnością, że byłam w szoku.

za ćwiczenia. To był ten HIIT?
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski

Edytowane przez srebrnykot
Czas edycji: 2020-05-12 o 18:23
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 18:25   #3469
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość

za ćwiczenia. To był ten HIIT?

Tak Teraz już tylko czekać jak bardzo jutro kolejne zakwasy, w sumie to dziś ćwiczyłam z tymi z soboty
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 18:43   #3470
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.7

Koniec bułowania, był trening dołu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 18:45   #3471
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Likka, dobre geny fajnie, że kp nie wpłynęło negatywnie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Oj na geny bym nie liczyła bo ja nawet w 5% nie wyglądam jak dziecko swoich rodziców
Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Koniec bułowania, był trening dołu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo i Nestle też i innym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 21:22   #3472
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Czysta micha - cz.7

Co do wypadania włosów to cyklicznie u mnie problem powraca OK. 2 razy w roku, tylko w różnym nasileniu. W normalnych okolicznościach w pierwszej kolejności zrobiłbym badania, ale teraz z tym ciężko. Biorę Vitapil na zmianę z jakimś kompleksem witamin z Olimpu plus wcierka Seboradin. Dziś dotarła do mnie maska drożdżowa i wcierka Banfi.
Mam nadzieję, że będzie lepiej

Co do piersi - u mnie na szczęście po ciąży bardzo zmalały i mimo, że straciły na jędrności, to absolutnie nie narzekam, bo wcześniej miałam duże i bardzo utrudniały mi życie Teraz jest zdecydowanie łatwiej

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
To u mnie obwód tylko maleje w trakcie redukcji

Melduję rower
Brawo

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Poćwiczyłam. Prawie umarłam.
Brawo

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Koniec bułowania, był trening dołu!
Brawo

U mnie dziś 9 km, żeby wybiegać słaby humor (PMS nie odpuszcza)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 21:45   #3473
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha - cz.7

Poćwiczyłam w końcu, o wiele lepiej się czuję
https://www.youtube.com/watch?v=4nbf...DKkmv&index=14
https://www.youtube.com/watch?v=q17V...DKkmv&index=15
https://www.youtube.com/watch?v=oifI...DKkmv&index=16

Jutro dzień 17. Dosyć tego obijania się.
Mi też kiedyś joga kojarzyła się z czymś nudnym. Myślałam, że to takie medytowanie i utrzymywanie pozycji. Na krajowej kwarantannie szukałam filmików z pilatesu i zaczęłam sobie ćwiczyć Potrzebuję porozciągać plecy i to się sprawdza. Tym bardziej, że ciągle siedzę teraz.

Szkoda tylko, że zjadłam trochę brzydko. Dojadłam po Tż flipsy, potem wpadło trochę lodów. Cały dzień pojadałam orzechy i masło orzechowe.

Witam wszystkie nowe osoby
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 22:01   #3474
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Tak Teraz już tylko czekać jak bardzo jutro kolejne zakwasy, w sumie to dziś ćwiczyłam z tymi z soboty
Gratki, HIITy są ciężkie Ćwiczyłam to kiedyś. W sumie może jak się zmobilizuję w końcu, to wrócę. Na razie chociaż trzymam michę, kolejny dzień.

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Koniec bułowania, był trening dołu!


Zjadłabym chętnie (teraz, zaraz) całą masę niezdrowych rzeczy. Dobrze, że nie mam żadnych pod ręką
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 06:21   #3475
yule
Raczkowanie
 
Avatar yule
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 33
Dot.: Czysta micha - cz.7

Gratuluje wszystkim ćwiczącym, u mnie wczoraj się nie udało... za zimno. W dodatku dwa lody 🤪 ale mniej zjadłam i dziś 0,5 kg mniej.

Od dziś zaczynam z wami 1szy dzien czystej michy.

Na razie owsianka z jagodami i jogurtem.

Lyknelam też DOZ shape, może pomoże trochę z głodem, przez to zimno i Pms mam ataki. Macie jakieś metody na taka potrzebę zjedzenia "dobrze tj. Niezdrowo? 😀
__________________
Take care of your body, it's the only place you have to live.
yule jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 06:34   #3476
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez yule Pokaż wiadomość

Lyknelam też DOZ shape, może pomoże trochę z głodem, przez to zimno i Pms mam ataki. Macie jakieś metody na taka potrzebę zjedzenia "dobrze tj. Niezdrowo? 😀

Jem Jak już mnie strasznie ciągnie to jem i nie patrzę. Jak zjem to przechodzi i mam spokój


Dzień dobry


Dzisiaj zdalna pracka.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 06:38   #3477
yule
Raczkowanie
 
Avatar yule
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 33
Dot.: Czysta micha - cz.7

Ja staram sie wyjeśc wszystkie przekąski z lodówki... tym bardziej ze u mnie zdalnie 2gi miesiąc.
4 razy powitanie słońca i siadam do pracy, mysłałam o jakimś zegarze co 3 h który pozwoli mi na przekaske
__________________
Take care of your body, it's the only place you have to live.
yule jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:04   #3478
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nie kupować "syfu" do domu - nie ma = nie ma pokus.

Wiem coś o tym bo wczoraj po 21 tż wracając z pracy kupił tortille mówiłam,że ja nie chcę,ale kupil,a jak kupił to zezarlam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:21   #3479
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Nie kupować "syfu" do domu - nie ma = nie ma pokus.
Oj tak. Tylko że mój mąż jest niewspółpracujący - i tak coś kupi i będzie wcinać przed komputerem, co najwyżej stwierdzi "moje, jeść nie musisz". Takie "wsparcie"

Wczoraj zresztą głupia uwaga w tym temacie i mój PMS były słabą kombinacją
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:42   #3480
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

U mnie niekupowanie się nie sprawdza, bo i tak zawsze można zamówić.


Przykład z wczoraj, lodówka zapchana "zdrowo", A. zamówił kfc... tak więc ja jadłam twarożek + podjadłam mu dosłownie 3 fryty i 2 gryzy qhurito, a on "tak bardzo zdrowo" poszedł w kfc Serio kiedy mieszkałam sama nie miałam takich problemów i nie musiałam tak silnej woli ćwiczyć, bo mi zwyczajnie żal było kasy na te dowozy.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-02 16:16:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.