Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-13, 15:40   #4051
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jednorazowy luźny stolec, nawet kilka dni pod rząd, to nie jest ostra biegunka.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 06:36   #4052
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny, wzięłam tabletkę o 22, a około 3 zwymiotowałam. Czy powinnam brać jeszcze jedną tabletkę, skoro wymiotowałam po 4h od przyjęcia jej?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 06:43   #4053
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wzięłam tabletkę o 22, a około 3 zwymiotowałam. Czy powinnam brać jeszcze jedną tabletkę, skoro wymiotowałam po 4h od przyjęcia jej?
Nie, nie powinnaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 08:51   #4054
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, nie wiem czy będziecie wiedzieć ale robiłam kontrolnie cytologię, ginekolog poleciła mi cytologię z oznaczeniem HPV. Wynik wyszedł negatywny, czy to oznacza ze wszystko jest w porządku i nie ma zagrożenia? Bo w wynikach nie mam oznaczenia grupy cytologii a myślałam że będzie.
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 09:21   #4055
Jagodaa_saa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Kobitki, zużywam właśnie ostatnie opakowanie starych tabletek bo zmieniam na inne od przyszłego cyklu, a wszystko przez mega męczące plamienia zawsze przed krwawieniem i słabsze samo krwawienie (podobno te nie trzymają mi już cyklu). I teraz moje zmartwienie - czytałam ze czasem takie plamienia świadczą o ciąży, ale w sumie słabsze ale krwawienia mam co miesiąc po plamieniach. Plus to ze używaliśmy gumek żebym się trochę uspokoiła po wcześniejszym stresie. Ale jakąś mam teraz kumulację wszystkiego: zaraz po przerwie ból piersi, ból głowy itp, takie jakieś lekkie nudności. Na zdrowy rozum ciążę wykluczam, ale zawsze jest ta lekka niepewność. Co myslicie? To przez to ze czas na zmianę tabletek i tak mi to dodatkowo oznajmia organizm czy coś może być na rzeczy z tą ciążą? Ostatni raz bez gumki to gdzieś w listopadzie, więc lekki stres ze dowiedziałaby się u gina ze 3 miesiąc <hahaha>. Co myślicie?
Jagodaa_saa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 09:25   #4056
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zuuuuskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy będziecie wiedzieć ale robiłam kontrolnie cytologię, ginekolog poleciła mi cytologię z oznaczeniem HPV. Wynik wyszedł negatywny, czy to oznacza ze wszystko jest w porządku i nie ma zagrożenia? Bo w wynikach nie mam oznaczenia grupy cytologii a myślałam że będzie.
Jak negatywny to ok, ale też jestem zaskoczona brakiem grupy.
Cytat:
Napisane przez Jagodaa_saa Pokaż wiadomość
Co myslicie?
Że niepotrzebnie świrujesz i że jak masz tak świrować przez kolejne pół roku, to lepiej zrobić test/iść na usg i się uspokoić.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 11:16   #4057
mil_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jednorazowy luźny stolec, nawet kilka dni pod rząd, to nie jest ostra biegunka.
Też bym tego nie nazwała ostrą biegunką. Jest luźny ale nie wodnisty. Dziś natomiast wystąpił 3 godziny przed i 1 godzinę po przyjęciu tabletki. Czy powinnam przyjąć zapasową tabletkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mil_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-14, 12:01   #4058
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ja nigdy w takich sytuacjach nie biorę dodatkowej tabletki.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 16:39   #4059
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Jagodaa_saa Pokaż wiadomość
Kobitki, zużywam właśnie ostatnie opakowanie starych tabletek bo zmieniam na inne od przyszłego cyklu, a wszystko przez mega męczące plamienia zawsze przed krwawieniem i słabsze samo krwawienie (podobno te nie trzymają mi już cyklu). I teraz moje zmartwienie - czytałam ze czasem takie plamienia świadczą o ciąży, ale w sumie słabsze ale krwawienia mam co miesiąc po plamieniach. Plus to ze używaliśmy gumek żebym się trochę uspokoiła po wcześniejszym stresie. Ale jakąś mam teraz kumulację wszystkiego: zaraz po przerwie ból piersi, ból głowy itp, takie jakieś lekkie nudności. Na zdrowy rozum ciążę wykluczam, ale zawsze jest ta lekka niepewność. Co myslicie? To przez to ze czas na zmianę tabletek i tak mi to dodatkowo oznajmia organizm czy coś może być na rzeczy z tą ciążą? Ostatni raz bez gumki to gdzieś w listopadzie, więc lekki stres ze dowiedziałaby się u gina ze 3 miesiąc <hahaha>. Co myślicie?
Tabletki i ciąża? Niemożliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 10:17   #4060
Laura2124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1
Zaburzenie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Cześć dziewczyny,

Ostatnio wzięłam 22 tabletki antykoncepcyjne zamiast 21, ponieważ miałam randke ze swoim chłopakiem i akurat na ten dzień miałabym dostać okres więc bez sensu. Oczywiście współżylismy tego wieczora z dodatkowym zabezpieczeniem prezerwatywa. Przesunęłam więc okres tak jakby o jeden dzień i postanowiłam zrobić normalnie 7-dniowa przerwę. Jednak idzie drugi dzień przerwy, a okresu brak. Czy to możliwe przez jakiś zaburzenie spodowane wzięciem jednej tabletki więcej?
Laura2124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 16:32   #4061
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Zaburzenie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Przeciez okres powinien sie pojawic w trakcie przerwy. Nie musi sie pojawiac pieredzego czy drugiego dnia. Rownie dobrze moze 4 czy 5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-16, 19:23   #4062
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zaburzenie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Krwawienie może pojawić się w każdym dniu przerwy. Najczęściej w 2-3, ale może też zacząć się później (kolejne opakowanie należy zacząć w terminie nawet jeśli jeszcze masz krwawienie). Może również nie pojawić się w ogóle i taka pojedyncza sytuacja nie jest niczym szczególnie niepokojącym.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 22:15   #4063
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zaburzenie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez Laura2124 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Ostatnio wzięłam 22 tabletki antykoncepcyjne zamiast 21, ponieważ miałam randke ze swoim chłopakiem i akurat na ten dzień miałabym dostać okres więc bez sensu. Oczywiście współżylismy tego wieczora z dodatkowym zabezpieczeniem prezerwatywa. Przesunęłam więc okres tak jakby o jeden dzień i postanowiłam zrobić normalnie 7-dniowa przerwę. Jednak idzie drugi dzień przerwy, a okresu brak. Czy to możliwe przez jakiś zaburzenie spodowane wzięciem jednej tabletki więcej?
W takich przypadkach nie potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia.

Okres może pojawić się później albo wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 06:47   #4064
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Czyli dalej jestem zabezpieczona mimo, że to były wymioty po alkoholu i niezbyt dobrej pizzy? to nie ma znaczenia? Tak jak mówię tabletkę wzięłam o 22, a ok. 3 zwymiotowałam. Według ulotki spoko, bo czas wchłaniania to 3-4h...uspokójcie mnie proszę
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 07:20   #4065
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Czyli dalej jestem zabezpieczona mimo, że to były wymioty po alkoholu i niezbyt dobrej pizzy? to nie ma znaczenia? Tak jak mówię tabletkę wzięłam o 22, a ok. 3 zwymiotowałam. Według ulotki spoko, bo czas wchłaniania to 3-4h...uspokójcie mnie proszę
Nie, nie ma to znaczenia. Minęły ponad 4h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 10:23   #4066
Jacobbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny! Zwracam sie do was z prosba o rade. Moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne dwuskladnikowe yasminelle od ponad 2 lat regularnie. Ostatnio, 15.dnia (13.02) od rozpoczecia blistra niestety dopadl ja jakas paaskudna jelitowka z biegunką i niestety zwymiotowala ok godzine po przyjeciu porannej tabletki. W zwiazku z czym po poludniu/wieczorem zazyla kolejna tabletke. Potem wymioty i inne ustapiły i było ok.☠W sumie zwymiotowala raz wtedy. W niedziele (16.02) doszlo do stosunku i skonczylem w srodku. Oczywiscie przez te dni brala tabletki, obecnie jest przy przedostatniej.

I moje pytanie: czy z uwagi na te wymioty i wziexie de facto 2 tabletek jest sie czego obawiac w kwestii ciazy? Dziekuje za odp!!
Jacobbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 10:54   #4067
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie, nie ma się czego obawiać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:46   #4068
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej. Wiecie może czy lekarz innej specjalizacji może wypisać anty czy tylko ginekolog?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:02   #4069
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Może wypisać rodzinny tylko mój chciał bym przyniosła zaświadczenie od ginekologa
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 18:05   #4070
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Hej. Wiecie może czy lekarz innej specjalizacji może wypisać anty czy tylko ginekolog?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja bez żadnego zaswiadczenia nie chciała mi wypisać recepty na tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 21:24   #4071
michalinaem
Przyczajenie
 
Avatar michalinaem
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 18
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć, w drugim tygodniu brania tabletek dokładnie w niedzielę odbyłam stosunek, wszystkie tabletki przyjmowałam o czasie, zapomniałam połknąć tabletki pierwszego dnia z ostatniego już rzędu tabletek, zastanawiam się czy jest jakieś ryzyko ciąży? Połknęłam na raz dzisiaj dwie tabletki i mam zamiar nie robić tygodniowej przerwy czy może zrobić ją normalnie?
michalinaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 21:43   #4072
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez michalinaem Pokaż wiadomość
Cześć, w drugim tygodniu brania tabletek dokładnie w niedzielę odbyłam stosunek, wszystkie tabletki przyjmowałam o czasie, zapomniałam połknąć tabletki pierwszego dnia z ostatniego już rzędu tabletek, zastanawiam się czy jest jakieś ryzyko ciąży? Połknęłam na raz dzisiaj dwie tabletki i mam zamiar nie robić tygodniowej przerwy czy może zrobić ją normalnie?
Według ulotki nie powinnaś robić przerwy, jeśli zażyłas zaległą tabletkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 22:00   #4073
michalinaem
Przyczajenie
 
Avatar michalinaem
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 18
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziękuję, za odpowiedź a co do szansy na ciążę to chyba nie są one jakieś ogromne? niby biorę tabletki już kilka lat i staram się brać je co do czasu, a jak już coś pominę to i tak panikuję :/
michalinaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 16:37   #4074
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, myślicie że bardzo duża wrażliwość piersi to może być efekt uboczny tabletek? Od jakiegoś czasu są strasznie wrażliwe, na przyklad bardzo mnie drażni jak dotyka ich mój facet, albo jak jestem w samej koszulce bez stanika i dotkną krawędzi biurka albo jak sutki ocierają o koszulkę. Mega mnie to denerwuje. A jeśli nie tabletki to jaka może być przyczyna? podejrzewam tabletki bo wcześniej tak nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 18:23   #4075
dama66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej! Jestem w trakcie zmiany tabletek milvane 21/7 na vines 24+4. Pierwsza tabletkę vines wzięłam 1 dnia krwawienia (czyli 3 dnia przerwy) że względu na mniejszą dawkę hormonów. Przy 2 tabletce zaczęłam brać naproksen. Z tego co czytałem nie wpływa on na tabletki. Biorę go 3-4h po przyjęciu tabletki anty. Rozumiem że wszystko jest ok i nie muszę się dodatkowo zabezpieczać? Chodzi mi po prostu o to skrócenie przerwy, nowe tabletki z niższą dawką i dodatkowy lek, który stosuje 3h po wzięciu vines.
dama66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 07:47   #4076
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie że bardzo duża wrażliwość piersi to może być efekt uboczny tabletek?
Może tak być.
Cytat:
Napisane przez dama66 Pokaż wiadomość
Hej! Jestem w trakcie zmiany tabletek milvane 21/7 na vines 24+4. Pierwsza tabletkę vines wzięłam 1 dnia krwawienia (czyli 3 dnia przerwy) że względu na mniejszą dawkę hormonów. Przy 2 tabletce zaczęłam brać naproksen. Z tego co czytałem nie wpływa on na tabletki. Biorę go 3-4h po przyjęciu tabletki anty. Rozumiem że wszystko jest ok i nie muszę się dodatkowo zabezpieczać? Chodzi mi po prostu o to skrócenie przerwy, nowe tabletki z niższą dawką i dodatkowy lek, który stosuje 3h po wzięciu vines.
Naproksen nie wpływa na anty, ale może powodować rewolucje żołądkowe, dlatego zaleca się branie go właśnie 3-4 albo więcej godzin po wzięciu tabletki anty. Także wszystko ok
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 07:56   #4077
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie że bardzo duża wrażliwość piersi to może być efekt uboczny tabletek? Od jakiegoś czasu są strasznie wrażliwe, na przyklad bardzo mnie drażni jak dotyka ich mój facet, albo jak jestem w samej koszulce bez stanika i dotkną krawędzi biurka albo jak sutki ocierają o koszulkę. Mega mnie to denerwuje. A jeśli nie tabletki to jaka może być przyczyna? podejrzewam tabletki bo wcześniej tak nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak mialam. Poprawa była tylko podczas przerwy, a potem na nowo. Odstawiłam przez to tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 09:19   #4078
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja tak mialam. Poprawa była tylko podczas przerwy, a potem na nowo. Odstawiłam przez to tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 11:31   #4079
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Tez zdarzają mi się cykle w których mam bardziej wrażliwe piersi ale później przychodzą takie w których w ogóle nie bolą
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 20:42   #4080
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny,

Pisze dla upewnienia się. W ostatnim cyklu miałam dość skąpe krwawienie, w tym również jest skąpe. Jest to normalne przy stosowaniu antykoncepcji że krwawienie z odstawienia staje się skąpe w porównaniu do normalnych miesiączek?
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.