Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-08, 20:51   #61
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
A,zapomniałam dodać - od siostry się nie uzależniaj. Jak to już tu ktoś napisał, nie ma się co uzależniać od innych osób. Poza tym, jak pojdziesz 2 razy i będziesz zadowolona (na pewno, wkoncu pływanie to sama przyjemnosc) to siostra też się pewnie wybierze
Uzależniona nie jestem bo ja od czasu do czasu chodzę, a ona ani razu jeszcze nie była Na pewno jak zacznę chodzić regularnie i wracać uśmiechnięta od ucha do ucha też się w końcu skusi
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 22:15   #62
the
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Hej!
Ja niestety basen mam dosc daleko,dlatego bedzie tylko 1 h tygodniowo
Ale za to oprocz tego 2 x w tygodniu rowerek stacjonarny i rozciaganie
Myslicie, ze przy takiej "kombinacji" schudne??? Dodam, ze zamierzam tak ze 2 miesiace, a kcal ograniczam do okolo 1500.

Buziaki
the jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 00:16   #63
Lewia
Raczkowanie
 
Avatar Lewia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 87
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cześc dziewczyny! ja chodze systematycznie na spinning i na silownie,na sylwetkę nie narzekam.Chcialabym jednak nauczyc sie pływac.Jest tylko jeden problem,ze bardzo boje sie wody.Czy jest szansa, że pokonam lęki i naucze się plywać,czy dac sobie spokój.Jak uważacie?
Lewia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 06:43   #64
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Lewia Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny! ja chodze systematycznie na spinning i na silownie,na sylwetkę nie narzekam.Chcialabym jednak nauczyc sie pływac.Jest tylko jeden problem,ze bardzo boje sie wody.Czy jest szansa, że pokonam lęki i naucze się plywać,czy dac sobie spokój.Jak uważacie?
Spokoju sobie nie dawać i nie zakładać od razu, że nic z tego nie będzie Przecież nie musisz super świetnie pływać, a pływanie samo w sobie to wielka przyjemność i zawsze warto się tego nauczyć Moja mama w wieku 43 lat (bardzo boi się wody) nauczyła się pływać Pływa zaraz obok barierki, bo nadal się boi i unika bardzo głębokiej wody, ale z dnia na dzień widać coraz większe postępy Nie od razu Kraków zbudowali...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 06:46   #65
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez the Pokaż wiadomość
Hej!
Ja niestety basen mam dosc daleko,dlatego bedzie tylko 1 h tygodniowo
Ale za to oprocz tego 2 x w tygodniu rowerek stacjonarny i rozciaganie
Myslicie, ze przy takiej "kombinacji" schudne??? Dodam, ze zamierzam tak ze 2 miesiace, a kcal ograniczam do okolo 1500.

Buziaki
Trudni napisać Zależy to indywidualnie od organizmu, ogólnie sposobu odzywiania (nie tylko ilosci kacal w posiłku). Ale dobrze jest zaczynać jeśli chodzi o kalorie od najwyższego pułapu i po 2 tygodniach jak nie ma rezultatu zmniejszać ilość kcal.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 09:35   #66
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Lewia Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny! ja chodze systematycznie na spinning i na silownie,na sylwetkę nie narzekam.Chcialabym jednak nauczyc sie pływac.Jest tylko jeden problem,ze bardzo boje sie wody.Czy jest szansa, że pokonam lęki i naucze się plywać,czy dac sobie spokój.Jak uważacie?
ja sie nauczyłam pływać przed wakacjami i tez bałam sie panicznie wody bo kiedys jak byłam mała to w rzece sie pluskałam to mnie prąd porwał ale mama u mnie dobrze pływać wiec mnei urarowała ale przelamałam lęk i teraz to poprostu uwielbiam pływać
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 09:53   #67
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Ja umiem pływac tylko żabką niestety. Czy myślicie, ze pływając dość czesto i intensywnie, nie rozbuduję sobie zbytnio mięśni (mam na myśli głownie uda) Bardzo się tego boję. Jakis czas temu sporo pływałam i zauwazylam, ze góra (ramiona, plecy, talia) ładnie mi wyszczuplały, ale z nogami jest stanowczo gorzej...
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 14:11   #68
Lewia
Raczkowanie
 
Avatar Lewia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 87
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Dzieki dziewczyny za rady.Bardzo chcialabym plywac,gdyż kocham sie ruszać i wszystkiego juz probowalam ,procz plywania.Ja tez chyba mam ten lęk przed wodą,przez to że wdziecinstwie będacna kolonii,kapiąc sie w gorskiej rzece , zaczęłam się topić.Od tego momentu woda mnie przeraża,ale bardzo zazdroszcse tym którzy plywaja.Myślalam troche o aqa aerobiku,lecz myśle ,że chyba to nie to samo, co plywanie,ja lubie sie zdsrowo zmeczyc,a tu dziewczyny pisaly,że po tym aerobiku się nie męcza.Pozdrowionka dla WSZYSTKICH!
Lewia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 11:00   #69
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Często strach przed wodą jest spowodowany złymi doświadczeniami z dzieciństwa, które- tak jak i tu piszecie - są związane z pływaniem w rzece. Rzeka to zupełnie co innego, ma bardzo mocne prądy i chyba najłatwiej się w niej utopić, nawet osobie która dobrze pływa. Ja jako dziecko trenowałam pływanie w sportowej klasie, więc woda to mój żywioł,ale rzek raczej unikam. Można się popluskać, ale żeby naprawdę pływać - o nie nie. To nigdy nie będzie takie beztroskie pływanie jak w spokojnym jeziorze. Tak więc drogie koleżanki, które boją się wody, bo mają przykre doświadczenia z rzeką - idźcie na basen, najlepiej taki w miarę płytki. I próbujcie. a jak by jeszcze pod okiem intruktora, przy którym będziecie się czuć z pewnością bezpieczniej.

Lewia, może aqua aerobik to dobry sposób żeby się zaprzyjaźnić z wodą. A po paru takich zajęciach może nie bałabyś się prób pływania.
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 11:03   #70
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

A jeszcze dodam, że w poniedziałek lub wtorek mknę po mega karnet - 50 wejść jupi!!! )


Dziewczyny, tak apropos, choć wiem że to już nieco inny temat ale dot. basenu :P Jak dbacie o skórę przed i po basenie, żeby wam nie wyschła na wior... chodzi mi głównie o twarz..

pozdrowka

Edytowane przez gujana
Czas edycji: 2007-02-10 o 11:04 Powód: literówka
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 11:14   #71
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja mam jutro ostatni egzamin Karnet też ma mnie do tego zdopingować. U mnie wypad na basen to gdzieś około 3-4 godziny wycięte z dnia. Bo dosyć daleko Ale mimo wszystko będę chodzić regularnie a jak już nabędę karnet to wyjścia nie będę miała


3 czy 4 godziny to faktycznie mała wyprawa! Z drugiej strony trzeba czasem odpocząć i poświęcić kilka godzin na coś relaksującego. Ale wtym wypadku faktycznie, może przyjemniej by się podróżowało z siostrą, niż samej.. Tak czy siak, motywuję! Co basen to basen, mi chyba żaden sport tak nie poprawia nastroju. No, może rower w terenie (lasy, góry, różne miasta). ale po takim dzionku na rowerze i tak milutko wskoczyć do jakiejś wody i się odpręzyć więc pływanie - podstawą!

jedyny minus to zatoki, które latwo na basenie przeziębić ale nie dajmy się!!!

Edytowane przez gujana
Czas edycji: 2007-02-10 o 11:14 Powód: literrrrrówkaaaa.... :)))
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 11:58   #72
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość

Dziewczyny, tak apropos, choć wiem że to już nieco inny temat ale dot. basenu :P Jak dbacie o skórę przed i po basenie, żeby wam nie wyschła na wior... chodzi mi głównie o twarz..

pozdrowka
Kremik Bielendy - Pożegnanie z Afryką Zależy jaką masz cerę. Moja mieszana, naczynkowa i bardzo wrażliwa. Po basenie wklepuje dużo kremiku w twarz, a ten krem ma ten plus, że porów nie zatyka, nie pozostawia tłustej warstwy i dobrze nawilża. Później twarzyczkę przypudrowuje puderkiem delikatnie

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
3 czy 4 godziny to faktycznie mała wyprawa! Z drugiej strony trzeba czasem odpocząć i poświęcić kilka godzin na coś relaksującego. Ale wtym wypadku faktycznie, może przyjemniej by się podróżowało z siostrą, niż samej.. Tak czy siak, motywuję! Co basen to basen, mi chyba żaden sport tak nie poprawia nastroju. No, może rower w terenie (lasy, góry, różne miasta). ale po takim dzionku na rowerze i tak milutko wskoczyć do jakiejś wody i się odpręzyć więc pływanie - podstawą!

jedyny minus to zatoki, które latwo na basenie przeziębić ale nie dajmy się!!!
W sumie mam basen bliżej ale tam ceny są Więc wolę pojechać dalej i popływać za połowę mniej i w naprawdę świetnych warunkach Siostra się już oferowała jako osoba towarzysząca Dziś nawet miałyśmy iść, ale po wczorajszej imprezce jakoś nie bardzo chce mi się głowę z domu wychylać

Ja też uwielbiam rower, spacery, chodzenie po górach Nawet bardziej niż pływanie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 00:04   #73
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Dla mnie tylko rower - w ramach spaceru albo wyprawy górskie. No ale, to drugie dopiero latem... A narazie basen w poniedzialek lub wtorek ide po karnet, jupi!!
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 00:36   #74
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Hej!

Sama chodziłam przez długi czas na basen i powiem Ci to jedynie umięśniło moje ciało. Po 2gie to kosztuje, a przecież jest o wiele lepsze ćwicznia i to za darmo w przyjaznym domku Co nie znaczy, że są one mniej efektywne! Spróbuj połączyć pływanie z innymi ćwiczeniami jak już bardzo chcesz! Ale ja zrezygonowałam z pływania bo to kosztuje, a mam o wiele lepsze ćwiczenia w domku i to za free!

Pozdro
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 03:15   #75
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Hej!

Sama chodziłam przez długi czas na basen i powiem Ci to jedynie umięśniło moje ciało. Po 2gie to kosztuje, a przecież jest o wiele lepsze ćwicznia i to za darmo w przyjaznym domku Co nie znaczy, że są one mniej efektywne! Spróbuj połączyć pływanie z innymi ćwiczeniami jak już bardzo chcesz! Ale ja zrezygonowałam z pływania bo to kosztuje, a mam o wiele lepsze ćwiczenia w domku i to za free!

Pozdro
Ja chodzę na basen dla przyjemności i jednoczesnie w trosce o swój kręgosłup (lekarz zalecił) Czyli jak by nie patrzeć sylwetka jest dla mnie priorytetem
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 07:44   #76
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Hejka

Czy ktoś z Was może mi udostępnić ABS legs i ABS buns? Bardzo proszę! Nie umiem korzystać z upload itp. POMOCY!!
Napewno się odwdzięczę
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 10:02   #77
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

ja od przyszlego tygodnia chce chodzic 2 razyw tygodniu. Kurcze mam nadzieje ze to nie za malo, oby dalo efekty z zaznaczeniem ze jak ja juz chodze na basen to plywam praktycznie ta cala godzine bez przerwy
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 11:31   #78
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Hej!

Sama chodziłam przez długi czas na basen i powiem Ci to jedynie umięśniło moje ciało. Po 2gie to kosztuje, a przecież jest o wiele lepsze ćwicznia i to za darmo w przyjaznym domku Co nie znaczy, że są one mniej efektywne! Spróbuj połączyć pływanie z innymi ćwiczeniami jak już bardzo chcesz! Ale ja zrezygonowałam z pływania bo to kosztuje, a mam o wiele lepsze ćwiczenia w domku i to za free!

Pozdro
Tak jak pisałam, czuję się nieco sflaczała, w porównaniu do tego jaka zawsze byłam, bo zawsze byłam dość wysportowana. Dlatego zamierzam chodzić na basen, żeby odzyskać nieco kondycji. Ćwiczenia w domu mi tego nie dadzą. I nie dadzą mi też relaksu, takiego jak pływanie. Poprostu "zwykłych" ćwiczeń nie lubię. Każdy robi to co lubi

I tak jak napisała Milka19 - kręgosłup!!! Chyba nic go tak przyjemnie nie wyciągnie i nie wzmocni i nie odciąży, jak własnie pływanie.
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 11:37   #79
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Kremik Bielendy - Pożegnanie z Afryką Zależy jaką masz cerę. Moja mieszana, naczynkowa i bardzo wrażliwa. Po basenie wklepuje dużo kremiku w twarz, a ten krem ma ten plus, że porów nie zatyka, nie pozostawia tłustej warstwy i dobrze nawilża. Później twarzyczkę przypudrowuje puderkiem delikatnie




Dziękuję za odpowiedź może spróbuję z tym kremikiem, jak mi się skończą te które mam teraz. Mam też mieszaną, wrażliwą ale też ciągle jeszcze dość zanieczyszczoną... :/ mam nadzieje ze basen mi jej nie doprowadzi do gorszego stanu, choć tu gdzie chodzę plywac woda nie jest zla, tzn nie czuję narazie przesuszenia..
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 11:49   #80
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez ryba_22 Pokaż wiadomość
ja od przyszlego tygodnia chce chodzic 2 razyw tygodniu. Kurcze mam nadzieje ze to nie za malo, oby dalo efekty z zaznaczeniem ze jak ja juz chodze na basen to plywam praktycznie ta cala godzine bez przerwy

Wg mnie to zależy czego oczekujesz ale generalnie pływając, ale porządnie pływając, spala się bardzo dużo kalorii. Woda, która trzeba pokonać aby się w wodzie utrzymac, a zwlaszcza poruszać, stawia bardzo duży opór. Im szybciej się płynie, tym ten opór jest wiekszy! Stąd jesli ktos faktycznie bardzo duzo plywa, ma też ladnie umięsnioną sylwetkę. Ale to wiadomo, wszystko jest sprawą indywidualną.
Jeśli chcesz poprostu pozbyć się "flaka" z ciałka, to 2 razy w tygodniu sumiennego plywania powinno wystarczyc. Ale fachowcem nie jestem
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 11:52   #81
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Hejka

Czy ktoś z Was może mi udostępnić ABS legs i ABS buns? Bardzo proszę! Nie umiem korzystać z upload itp. POMOCY!!
Napewno się odwdzięczę
To jest nielegalne chyba
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 11:53   #82
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość

Dziękuję za odpowiedź może spróbuję z tym kremikiem, jak mi się skończą te które mam teraz. Mam też mieszaną, wrażliwą ale też ciągle jeszcze dość zanieczyszczoną... :/ mam nadzieje ze basen mi jej nie doprowadzi do gorszego stanu, choć tu gdzie chodzę plywac woda nie jest zla, tzn nie czuję narazie przesuszenia..
Nie ma sprawy

To wygląda na to, że mamy bardzo podobne cery Moja też zanieczyszczona niestety
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 19:33   #83
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

I jak dziewuszki, pływacie? zimowa aura co prawda,ale co tam po środowym basenie bolą mnie łapki i pupcia :P Zrobiłam sobie dość ostry trening, bo po sesji taka zasiedziana "krówka" ze mnie to tytułem krótkiej relacji hihi
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 06:21   #84
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
I jak dziewuszki, pływacie? zimowa aura co prawda,ale co tam po środowym basenie bolą mnie łapki i pupcia :P Zrobiłam sobie dość ostry trening, bo po sesji taka zasiedziana "krówka" ze mnie to tytułem krótkiej relacji hihi
Ja "feriuje" u rodziców na całego Wiadomo co to znaczy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 11:16   #85
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Witam. mam takie pytanie do Was pływaczek.
Otóż ja chodze od ponad miesiaca na basen okolo 3 razy w tygodniu. Na diecie tez jestem ale troche dluzej nawet. Ogolnie widac bardzo ze schudlam, wszystkie ciuszki sa dla mnie za duze itp. Cialko tez lepiej wyglada. Ale zauwazylam, odkad chodze na basen ze waga stoi w miejscu praktycznie. Wyszlo na to ze przez miesiac schudlam 1 kg a przeciez widze ze cialo jest zdecydowanie smuklejsze. i moje pytanie brzmi czy to basen sprawia ze rozbudowuja mi sie miesnie i dlatego waga specjalnej roznicy mi nie pokazuje , poniewaz miesnie sa ciezsze niz tluszcz??? czy w takim razie nie ma sensu sie wazyc? w tej chwili waze 56 kg po odchudzaniu. moj cel to bylo 50 kg ale mhmmmm zaczynam sie zastanawiac czy w ogole patrzec na wage, bo lustro co innego pokazuje. I wydaje mi sie ze jak dojde do 50 to znikne...

Edytowane przez ryba_22
Czas edycji: 2007-03-10 o 11:17 Powód: pooprawka
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 10:06   #86
marthitaaa0220
Przyczajenie
 
Avatar marthitaaa0220
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

opinie zachecajace - jutro ide po karnet. mialam zamiar chodzic 1 raz w tygodniu ale po przeczytaniu waszych postow zapisuje sie na 3 razy w tygodniu - do lata bede miec figure jak marzenie
4 ALL
marthitaaa0220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 10:54   #87
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Bardzo lubię pływać żabką, ale to strasznie rozbudowuje barki. Kiedyś bardzo dużo pływałam, miałam figurkę pierwsza klasa, ale zaprzestałam ze względu na ten problem... Tłuszcz z ud, brzucha schodził niesamowicie szybko, a bary się rozrastały! ;(

Może któraś z Was wie jakim stylem pływanie jest dobre na mięśnie brzucha i na uda?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:08   #88
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

hollybackgirl mam pytanko :a jak duzo plywalas ?? ile metrow??
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:35   #89
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

mam do was takie pytanie... przejzalam caly watek i nie znalazlam nic na ten temat ?? chodze na basen 2-3 razy w tygodniu, plywam po 1000metrowów głownie zabka, kilka dlugosci kraulem, zajmuje mi to 30-40min , zalezy ile osob jest na torze , to duzo czy malo , bo nie wiem czy to wystarczy , by zrzucic glupi tluszcz, dajcie znac co o tym sadzicie ...
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:49   #90
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Drea plywam tyle samo co do długości jednak 2 razy w tygodniu- efekty są: 3 cm mniej z ud, jędrniejsze ciało, lepsza kondycja, silniejsze ręce

Co do spalenie tłuszczu to zależy ile go masz, gdzie oraz co robisz poza pływaniem. Ja pływam tak 10 tygodni i rezultaty opisałam powyżej.

Tancerka każda styl jest dobry Jednak najwydajniejsze jest plywanie kraulem
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-27 16:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.