z jasnych wlosow na ciemne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 16:13   #1
patryc1a
Raczkowanie
 
Avatar patryc1a
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37
Lightbulb

z jasnych wlosow na ciemne


......

Edytowane przez patryc1a
Czas edycji: 2009-02-24 o 21:47
patryc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 17:25   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: z jasnych wlosow na ciemne

Cytat:
Napisane przez patryc1a Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny! Chcialam z wami podzielic sie swoich problemem i moze ktoras z was bedzie wiedziala co na to zaradzic.....
otoz przez ostatnie miesiace "bawilam sie" w rozjasnianie swoich wlosow. byly one w roznych odcieniach blondu, a z racji tego ze lubie eksperymentowac z wlosami i czesto zmieniam kolorki to teraz zachcialo mi sie byc ciemna brunetka... no i rzecz w tym ze farby nie chca mi sie trzymac wlosow. splukuja sie za kazdym razem, a ze je myje codziennie to zdarza mi sie farbowac wlosy naprawde bardzo czesto. nie wiem co z tym zrobic bo nie chce tak ich niszczyc tym farbowaniem. jesli wiecie co zaradzic na to splukiwanie sie farby, to bede bardzo wdzieczna. pozdrawiam! Patrycja

Sprawa jest bardzo prosta. Rozjaśniając włosy wymyłas pigment z włosa i teraz barwnik farby nie ma się czego złapać wobec czego farba szybko się wypłukuje. Ten stan będzie trwał jakiś czas ( jest to kwestia indywidualna, zazwyczaj problem znika po kilku farbowaniach), niestety w domu nie zaradzisz temu, możesz tylko czekać. jednak niektóre, zazwyczaj te lepsze salony wykonują zabieg prepigmentacji , który załatwia sprawę.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 18:18   #3
patryc1a
Raczkowanie
 
Avatar patryc1a
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37
Dot.: z jasnych wlosow na ciemne

.....

Edytowane przez patryc1a
Czas edycji: 2009-02-24 o 21:47
patryc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 19:10   #4
Sola9
Raczkowanie
 
Avatar Sola9
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 44
Dot.: z jasnych wlosow na ciemne

Cytat:
Napisane przez patryc1a Pokaż wiadomość
farby nie chca mi sie trzymac wlosow. splukuja sie za kazdym razem, a ze je myje codziennie to zdarza mi sie farbowac wlosy naprawde bardzo czesto.
Wiesz co, ja też tak mam. Z jasnych włosów przechodze na ciemne. Ale nie kładę na głowę docelowego koloru, tylko taki o parę tonów ciemniejszy od blondu. Kolor stopniowo łapie i mam nadzieję, że za jakieś parę tygodni, gdy zrobię brąz, to ładnie wyjdzie (bez tych jasnych prześwitów).
Sola9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:51   #5
patryc1a
Raczkowanie
 
Avatar patryc1a
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37
Dot.: z jasnych wlosow na ciemne

......

Edytowane przez patryc1a
Czas edycji: 2009-02-24 o 21:48
patryc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 22:40   #6
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: z jasnych wlosow na ciemne

ja mam kolor włosów ciemny brąz,kiedyś coś mi odwaliło i przefarbowałam się na blond,ale po 4msc zapragnełam być brunetką spowrotem bo farbuję się na czarno teraz,i farba czarna ładnie pokryła,żadnego prześwitu,ale myjąc włosy farba mi schodziła,ja myję włosy co 2 dni,po miesiącu miałam prześwity troche bo farba się zmywała,i musiałam 2 raz zafarbować później jak już odrosły trochę to ściełam i wtedy był już spokój
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 11:40   #7
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: z jasnych wlosow na ciemne

Jestem naaturalną brunetką. Przez długi czas rozjaśniałam włosy, az do bardzo jasnych(na mózg mi padło chyba). Postanowiłam wrócić do swojego koloru dość nagle, podczas wakacji. Więc prosto z plaży poszłam do sklepu, kupiłam farbę i ufarbowałam się na ciemno. Po powrocie z wakacji poszłam do mojego fryzjera i dwie kolejne koloryzacje robiłam właśnie u niego. Potem już sama kupowałam (Color Touch Welli, kolor 4/77) i farbowalam w domu. Nie miałam prześwitów i farba nie zmywała się zbyt szybko, myślę, że właśnie dzięki farbowaniu u fryzjera. Więc polecam wizytę u profesjonalisty.
Pozdrawiam.
Florka
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 10:05   #8
patryc1a
Raczkowanie
 
Avatar patryc1a
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37
Dot.: z jasnych wlosow na ciemne

,,,,,

Edytowane przez patryc1a
Czas edycji: 2009-02-24 o 21:46
patryc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.