Kosmetyki naturalne Alverde - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 14:28   #91
marchefkowa
Raczkowanie
 
Avatar marchefkowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

dziękuję chyba spędzę w tej nieszczęsnej drogerii kilka ładnych godzin (nie, żebym narzekała!)
__________________
moje polsko-tureckie przygody kosmetyczne

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 08:23   #92
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Pokaż wiadomość
dziękuję chyba spędzę w tej nieszczęsnej drogerii kilka ładnych godzin (nie, żebym narzekała!)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:46   #93
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Ja ze swojej strony mogę polecić piankę do cery wrażliwej Aktualnie wzięłam się za konkretne zużywanie zalegających na półkach kosmetyków i stała sobie parę miesięcy. Jako, że rozpieściłam nieco skórę i do oczyszczania używam głownie olejków myjących, miałam pewne obawy, że wysuszy, uwydatni suche skórki, ale nic podobnego. Dodam, że w moim przypadku nie ma mowy o żelach do mycia, a ta pianka jest niezwykle łagodna.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 11:01   #94
ewi50
Przyczajenie
 
Avatar ewi50
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
tzn skład fajny , zapach super mają.. ale co do działania to nie wiem ale ja chce przetestować tą maskę i odżywkę. mam juz to serum na koncowki dlatego do tego dobiorę też odbudowującą maskę i odżywke

http://www.dm.de/cms/servlet/segment...heabutter.html

http://www.dm.de/cms/servlet/segment...e-avocado.html

cenowo nie są złe maska 3,50 a odzywka 2,20 chyba.. ;]
witaj szampony jak i maski , odżywki sa rewelacyjne )

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
Proszę o opinie o kosmetykach firmy Alverde. Dostępne wyłącznie w niemieckiej sieci sklepów dm.

Ja znalazłam jedynie tyle:

Kosmetyki alverde produkowane sa wylacznie na bazie roslinnej bez srodkow konserwujacych i sztucznych barwnikow.

  • Kosmetyki ekologiczne wykorzystują substancje czynne w roślinach, olejkach i minerałach.
  • Minimum 95% składników danego kosmetyku jest pochodzenia naturalnego.
  • Minimum 50% wszystkich surowców roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych.
  • Stosuje się wyłącznie składniki najwyższej jakości, a substancje zapachowe uzyskiwane są z wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych.
  • Nie przeprowadza się testów na zwierzętach, nie zleca wykonywania takich testów.
  • Produkty sprawdzane są pod względem dermatologicznym na ochotnikach, którzy zgłaszają się dobrowolnie.
  • Kosmetyki Alverde i Alterra posiadają certyfikat BDIH Kontrollierte Naturkosmetik.
  • Nie zawierają syntetycznych konserwantów, barwników i wypełniaczy.


Ceny zachęcające.
Witaj ja używam tych kosmetyków moge polecic ,, sa bardzo dobre nie wysuzaja włosów , szamony maja świetny zapach ,odzywki też ,włoski po nich są mieciutkie )
ewi50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:00   #95
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Czy któraś z Was miała puder mineralny z Alverde? Na KWC mało opinii a cena zachęcająca.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 19:11   #96
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała puder mineralny z Alverde? Na KWC mało opinii a cena zachęcająca.
Ja mam Jest raczej lekki, w moim przypadku niezapychający, ale nie matuje, dość szybko zaczynam się świecić. Może gdyby użyć pod niego kosmetyków matujących byłoby inaczej Myślę, że można go spokojnie wypróbować, zwłaszcza że skład i cena za taką ilość są przyjazne.
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 19:52   #97
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Ja mam Jest raczej lekki, w moim przypadku niezapychający, ale nie matuje, dość szybko zaczynam się świecić. Może gdyby użyć pod niego kosmetyków matujących byłoby inaczej Myślę, że można go spokojnie wypróbować, zwłaszcza że skład i cena za taką ilość są przyjazne.
A kryje choć trochę?
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 08:40   #98
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała puder mineralny z Alverde? Na KWC mało opinii a cena zachęcająca.
Ja go mam i chyba tylko ja recenzje wystawiałam. Używam już bardzo długo tego pierwszego opakowania i nadal jestem zadowolona.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 13:29   #99
bluegirl11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cześć wczoraj dostałam w prezencie od siostry ( które ubłagałam ):
- color & care cream ti powder make up- spodziewałam się pudru, a tu tłusta maź w super opakowaniu. Nie matuje, ale myślę, że nada się do poprawek w ciągu zimy. Niewiele o nim znalazłam, więc mógłby się ktoś wypowiedzieć?
-camouflage- pięknie pachnie, ale spodziewałam się nie takiego tłuściocha. Dzięki takiej konsystencji boję się zapchania, więc wyląduję pod oczy.
-mineral puder- bardzo przystępna cena jak za 10g produkty. Tak jak wszystkie produkty ślicznie pachnie. Jednakże rozpieszczona przez podkład Annabelle Minerals odczuwam brak odpowiedniego krycie, więc raczej wyląduje jako puder wykończeniowy.
tagescreme olive sonnenbluem- o tym produkcie nie mogłam znaleźć żadnej informacji. Jednakże zastosowany z rana zniwelował poczucie ściągnięcia i błyskawicznie się wchłoną. Myślę, że będzie ulubieńcem pod makijaż
-color & care 2in1make up- prosukt którego kompletnie nie rozumiem. Spodziewałam się lekkiego kosmetyku, ale nie aż tak. Produkt kompletnie nic nie robi. Rozsmarowuje się jak krem, zostawiając po sobie tłustą warstwę. W ogóle nie wyrównuje kolorytu. Po prostu nic a nic. Miał ktoś z tym czymś jakiekolwiek doświadczenie?

Dodam, że jet to moje pierwsze wrażenie na temat kosmetyków. Mam nadzieję, że się jeszcze zmieni na lepsze
bluegirl11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:35   #100
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Ja mam Jest raczej lekki, w moim przypadku niezapychający, ale nie matuje, dość szybko zaczynam się świecić. Może gdyby użyć pod niego kosmetyków matujących byłoby inaczej Myślę, że można go spokojnie wypróbować, zwłaszcza że skład i cena za taką ilość są przyjazne.
Hej kobitki,
właśnie odkryłam kosmetyki Alverde. DM mam za rogiem, a nie miałam pojęcia o ich kosmietykach naturalnych. Skusiłam się na krem do rąk Intensiv Handcreme Granatapfel Karitebutter, ze względu na dobry skład (żadnej parafiny!) i cenę (2,3 euro), jest świetny, a dodam że mało kremów na ręce mi odpowiada...
Drugim zakupem jest odżywka do włosów blond, na razie jeszcze nie wypróbowana, więc jeszcze nie mogę nic o niej napisać.

No i właśnie puder mineralny... Długo stałam przed półką zastanawiając się "kupić, nie kupić", z tego co czytam jest mało matujący. Ale może w kombinacji krem>baza>puder byłby w porządku? Chyba dam mu szansę.
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 16:37   #101
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

ja sie zastanawiam nad podkladem takim crem+ podklad taki zakrecony kosztuje cos kolo 4-5 euro takze nie drogo za naturalny produkt
ale na razie mam inne jeszcze podklady nie wykonczone tez z alverde..
dodam ze tusze tez maja dobre i korektory tez choc moich wielkich workow pod oczami n ie zakryl korektor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4484.jpg (11,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bild-alverde-natural-light-make-up-data.jpg (15,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alverdemineralmu.jpg (8,5 KB, 3 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2014-12-09 o 16:41
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 19:27   #102
bluegirl11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam nad podkladem takim crem+ podklad taki zakrecony kosztuje cos kolo 4-5 euro takze nie drogo za naturalny produkt
ale na razie mam inne jeszcze podklady nie wykonczone tez z alverde..
dodam ze tusze tez maja dobre i korektory tez choc moich wielkich workow pod oczami n ie zakryl korektor
jeśli zastanawiasz się nad "podkładem" z pierwszego zdjęcia to szczerze odradzam. Jak dla mnie to po prostu barwiony krem, który nie daje absolutnie żadnego krycia. Pozostawia po sb połyskującą powłoczkę, więc absolutnie nie matowi (w sumie nie musi . Chyba, że posiadasz idealną cerę, bez skazy, na którą chcesz coś po prostu położyć
bluegirl11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 19:29   #103
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez bluegirl11 Pokaż wiadomość
jeśli zastanawiasz się nad "podkładem" z pierwszego zdjęcia to szczerze odradzam. Jak dla mnie to po prostu barwiony krem, który nie daje absolutnie żadnego krycia. Pozostawia po sb połyskującą powłoczkę, więc absolutnie nie matowi (w sumie nie musi . Chyba, że posiadasz idealną cerę, bez skazy, na którą chcesz coś po prostu położyć
aaa szkoda dziekuje za info to go nie kupie w takim razie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:30   #104
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam nad podkladem takim crem+ podklad taki zakrecony kosztuje cos kolo 4-5 euro takze nie drogo za naturalny produkt
ale na razie mam inne jeszcze podklady nie wykonczone tez z alverde..
dodam ze tusze tez maja dobre i korektory tez choc moich wielkich workow pod oczami n ie zakryl korektor

Mam podkład z 3 zdjęcia. Kupiłam go dawno temu, ale kompletnie nie przypadł mi do gustu. Na początku wydał mi się bardzo ciężki, robił maskę na twarzy - schowałam go więc na dno szafy Teraz sięgnęłam po niego znowu, mając nadzieje, że może zimą się spisze, ale gdzie tam Przez pierwszą godzine twarz wygląda nawet całkiem całkiem, ale później podkład zaczyna najnormalniej w świecie... znikać zwyczajnie wtapia się w skórę, wchłania czy wyparowuje, nie wiem zostaje puder i bronzer, podkładu brak, w efekcie twarz wygląda niechlujnie i wręcz niezdrowo
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 20:29   #105
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Mam podkład z 3 zdjęcia. Kupiłam go dawno temu, ale kompletnie nie przypadł mi do gustu. Na początku wydał mi się bardzo ciężki, robił maskę na twarzy - schowałam go więc na dno szafy Teraz sięgnęłam po niego znowu, mając nadzieje, że może zimą się spisze, ale gdzie tam Przez pierwszą godzine twarz wygląda nawet całkiem całkiem, ale później podkład zaczyna najnormalniej w świecie... znikać zwyczajnie wtapia się w skórę, wchłania czy wyparowuje, nie wiem zostaje puder i bronzer, podkładu brak, w efekcie twarz wygląda niechlujnie i wręcz niezdrowo
ja wlanie z tego z 3 zdjecia jestem zadowolona ja mam jasna cere a odcien podkladu mam lekko ciemniejszy i jak naloze to kryje dosc fajnie to moze duzo zalezy od cery .. ten z 2 fotki jest za jasny i sie ze tak powiem złuszcza jak sie go za duzo da..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 12:08   #106
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja wlanie z tego z 3 zdjecia jestem zadowolona ja mam jasna cere a odcien podkladu mam lekko ciemniejszy i jak naloze to kryje dosc fajnie to moze duzo zalezy od cery .. ten z 2 fotki jest za jasny i sie ze tak powiem złuszcza jak sie go za duzo da..

To faktycznie zależy od cery - latem robił maskę, zimą tajemniczo znika z twarzy - ale moja cera zmienna jak pogoda Teraz jest wyjątkowo w dobrym stanie, więc i jej potrzeby makijażowe mniejsze, szkoda że podkład jednak nie daje rady.
Ale tak czy siak, makijaż Alverde mi nie spasował, a miałam kilka produktów (tusz, puder, podkład). Chyba po nic więcej nie sięgnę.
Ale pielęgnację od nich lubię Musze się znowu wybrać za południowa granicę po zapas olejków
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 19:40   #107
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
To faktycznie zależy od cery - latem robił maskę, zimą tajemniczo znika z twarzy - ale moja cera zmienna jak pogoda Teraz jest wyjątkowo w dobrym stanie, więc i jej potrzeby makijażowe mniejsze, szkoda że podkład jednak nie daje rady.
Ale tak czy siak, makijaż Alverde mi nie spasował, a miałam kilka produktów (tusz, puder, podkład). Chyba po nic więcej nie sięgnę.
Ale pielęgnację od nich lubię Musze się znowu wybrać za południowa granicę po zapas olejków
zebys wiediala balsamy olejki zele pod prysznic maja super zreszta z dm ogolnie takze z balea maja dobre produkty do ciala
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 23:20   #108
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
zebys wiediala balsamy olejki zele pod prysznic maja super zreszta z dm ogolnie takze z balea maja dobre produkty do ciala
Ta Balea coraz bardziej mnie kusi musze sie jej bliżej przyjrzeć i jeżeli składy mi podpasują, to zapewne z najbliższej wycieczki przywioze kilka łupów
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 09:49   #109
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Balea jest całkiem fajną serią, kupowałam żele pod prysznic ze względu na super zapach (kokosowo mandarynkowa mmmm) i cenę 0,99 centów za opakowanie.
Ale Alverde mi bardziej podchodzi ze względu na naturalny skład...

Kupiłam teraz żelo-szampon dla dzieci Baby Waschlotion und Shampoo z bio wyciągiem z rumianku bio masłem shea, z myślą głównie o włosach i musze przyznać, że jestem poztywnie zaskoczona. Skład, jak zwykle genialny - żadnych slsów i chemii, wspomniane wyciągi wysoko w składzie, szampon nie plącze włosów, dobrze myje (trochę gorzej się pieni i rozprowadza, ale taka uroda naturalnych kosmetyków), a włoski są puszyste i mam wrażenie że zyskały na objętości. Na pewno go jeszcze kupię

A co do odżywki Alverde do włosów blond, kupionej niedawno, niestety bez szału... nic nie robi z włosami, ot tak, nakłada się i zmywa. Stosuję ją do OMO, jako pierwsze O, na drugie jest za słaba.
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 17:10   #110
bizubizu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Odkryłam je przypadkiem w tym roku będąc w Niemczech u znajomych.
Na razie używam serii z passiflorą (dzień, noc i pod oczy) oraz balsamu do ciała. Jestem szczęśliwa chociażby już tylko z tego powodu, że mnie nie uczulają. Rewelacyjnie sie rozprowadzają i już po chwili nie ma śladu a skóra odświeżona i matowa. Niesamowicie wydajne - tubka 50ml na 2 m-ce a używam regularnie. Pod oczy chyba wystarczy na pół roku (25ml).
Razić może tylko kolor, przypomina brudny dermosan, więc jak kto esteta, zamknąć oczy!
Problem rzeczywiście z podażą, bo tylko w "dm" - to taki wyższej klasy Rossman.
Na szczęście znajomi są życzliwi i podsyłają.
Pzdr.
bizubizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:33   #111
ewciamarchewcia1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

faktycznie warto zainwestować z te kosmetyki, bo już któryś raz obijają mi się o uszy. ktoś? coś?
ewciamarchewcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 14:05   #112
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez ewciamarchewcia1 Pokaż wiadomość
faktycznie warto zainwestować z te kosmetyki, bo już któryś raz obijają mi się o uszy. ktoś? coś?
Spróbować możesz ale żeby Cię powaliły to się raczej nie nastawiaj.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 15:35   #113
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez bizubizu Pokaż wiadomość
Problem rzeczywiście z podażą, bo tylko w "dm" - to taki wyższej klasy Rossman.
Na szczęście znajomi są życzliwi i podsyłają.
Pzdr.
DM to nie jest wyższej klasy Rossmann tylko drogeria w tej samej kategorii cenowej, a Alverde to jest ichniejsza wersja taniego eko tak samo jak Alterra.

Cytat:
Napisane przez ewciamarchewcia1 Pokaż wiadomość
faktycznie warto zainwestować z te kosmetyki, bo już któryś raz obijają mi się o uszy. ktoś? coś?
To mniej więcej to samo co Alterra. Z tym że ich szampony mają z reguły proteiny wysokocząsteczkowe i niektóre mogą być mocniejsze niż Alterra (zwłaszcza wersja anti-fett i anti-schuppen). Reszta to podobnie jak niemieckie eko w ogólności: dużo alkoholu, dość podobne do siebie formuły.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:35:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.