Golenie nóg/okolic bikini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-20, 08:04   #1
Paulinx666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Wink

Golenie nóg/okolic bikini


Witam

Potrzebuję pomocy w wyborze depilatora/golarki.... Szukam czegoś (nieważne w jakiej cenie) co w końcu by się sprawdziło.... Czegoś co podczas golenia moich nóg wygoli je do zera Do tej pory używałam różnych depilatorów, raz nawet jakiejś męskiej golarki.... i po goleniu jak przeciągnęłam ręką pod włos to niestety czułam włoski. Goliły wszystkie tak, że coś tam zawsze zostawało i co najgorsze było to 1. wyczuwalne w dotyku 2. widoczne wzrokowo. Kupowałam zazwyczaj tańsze depilatory tak max do 200 zł może to dlatego... Dlatego pomyślałam, że coś z wyższej półki może dałoby radę Aczkolwiek boję się wydać nie wiadomo ile kasy żeby rzucić go w kąt - stąd moja prośba o pomoc

Ogólnie ja włoski mam cienkie i delikatne, nie rosną długie... Skórę mam dość wrażliwą (często jak golę maszynką jednorazową wyskakują krostki, aczkolwiek peeling pomaga). Myślałam o depilacji laserowej Philips Lumea, ale tak patrząc na to jak to działa to zapewne 1 nogę goliłabym z godzinę albo i dwie
Bólu się nie boję, więc tu nie byłoby problemu

Podpowiecie coś? Będę wdzięczna
Pozdrawiam Was cieplutko
Paulinx666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 08:10   #2
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Golenie nóg/okolic bikini

Ja bym bardzo chciala miec ten depilator do fotodepilacji.. tak bardzo mi sie marzy
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 10:24   #3
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Golenie nóg/okolic bikini

oj ja mam bolesne doświadczenie z depilatorem, staram się uzywać raczej wosków albo kremów ( wybieram vanity bielendy rozaczy czy kaszmirowy bo tylko one mnie nie podrazniają)
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 08:37   #4
Adrianna192
Przyczajenie
 
Avatar Adrianna192
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 16
Dot.: Golenie nóg/okolic bikini

a wierzysz w działanie tych depilatorów laserowych domowych? To też nie jest tania impreza i zastanawiam się czy nie lepiej po prostu nie zapisać się na laser w salonie.
Adrianna192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 13:19   #5
BlueBella09
Raczkowanie
 
Avatar BlueBella09
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 39
Dot.: Golenie nóg/okolic bikini

ja robiłam zapieg w przysżłym roku zimą i jesienią i teraz już drugie wakację będę miała spokój. Pierw robiłam bikini, ale potem uzbierałam na nogi i to jets super. Ja załapałam się w vesunie w Krakowie na takich pakiet zabiegów i wyszlo trochę taniej
BlueBella09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-22 14:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.