krem pod oczy dla 30-latek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 14:59   #1
barbiela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Question

krem pod oczy dla 30-latek


Chciałam spytać czy któraś z Was zna krem pod oczy, którego efekt działania jest WIDOCZNY? Mam 30 lat i już trochę zmarszek pod oczami (szczególnie jak się uśmiecham). Niby są drobne, ale pomimo że stosuję kremy, wciąż są i nie robią się wcale płytsze. Stosowałam już kremy różnych marek L'oreal, Olay, Dax, Garnier i wszystkie działały moim zdanie podobnie i uważam,że tak samo by było po zastosowaniu zwyklego Nivea. Może znacie jakieś dobre kremy, nawet z tych droższych, ale żeby naprawde dawały widoczny rezultat...
barbiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:13   #2
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Mam podobny problem. Częste wizyty w solarium zrobily swoje. Moje ostatnie odkrycie Kapsułka witaminy A+E... wklepana pod oczy
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 12:28   #3
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Z tą kapsułką to jest super pomysł, tylko należy pamiętać, że np. kobiety w ciąży muszą unikać kremów z witaminą A - tak przeczytałam.
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:17   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Nie musza, musze unikac retinolu i innych mocnych form wit. A , zwykla wit. A mozna uzywac. przeciez ona i w pokarmie jest.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 11:17   #5
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez barbiela Pokaż wiadomość
Chciałam spytać czy któraś z Was zna krem pod oczy, którego efekt działania jest WIDOCZNY? Mam 30 lat i już trochę zmarszek pod oczami (szczególnie jak się uśmiecham). Niby są drobne, ale pomimo że stosuję kremy, wciąż są i nie robią się wcale płytsze. Stosowałam już kremy różnych marek L'oreal, Olay, Dax, Garnier i wszystkie działały moim zdanie podobnie i uważam,że tak samo by było po zastosowaniu zwyklego Nivea. Może znacie jakieś dobre kremy, nawet z tych droższych, ale żeby naprawde dawały widoczny rezultat...
moim zdaniem nie ma co wierzyc w cuda...zaden krem nie spowoduje znikniecia zmarszczek
widoczne efekty mozna uzyskac po zabiegach u dermatologa (np. botox)...

a co do kremow, moge polecic te, ktore mi sluza...
- e. lauder - resilience lift extreme - uzywam na dzien - pieknie rozswietla i sprawia, ze zmarszczki sa mniej widoczne
- YSL - contour expert yeux soin lift anti-poches - na noc - rano budze sie bez opuchnietych oczu
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 09:30   #6
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Podciągam temat
poszukuje fajnego kremu pod oczy (może być juz z działaniem przeciwzmarszczkowym) dla 30 latek
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 11:52   #7
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Do tej pory wylowilam dwoch faworytow:

Darphin Dark Circles Relief and De-puffing Eye Serum - oczy jak nowe nawet po nieprzespanej nocy
i
Clinique - Repairwear Intensive Eye Cream

Oba dla wrazliwcow (choc nie tylko) wyraznie wygladzaja i rozswietlaja skore po oczami, nie sa najtansze ale warte wydatku, sloiczki sa dosc duze wiec starczaja na dlugo.

Edytowane przez Tam Dao
Czas edycji: 2010-05-14 o 11:54
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 19:10   #8
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

U mnie na noc-Juvit pod oczka, albo kapsułka z wit. A+E
Na dzień używam preparatów ze świetlikiem, najczęściej w żelu, Flos Lek albo Ava, co prawda mocne one nie są, ale dobrze się wchłaniają. Swego czasu używałam Clinique i Nuxe pod oczy, Active C LRP też był niezły. Teraz chciałabym przetestować jakiś inny kremik.
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 07:39   #9
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

no to czekamy na inne propo w rozsadnej cenie
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 08:01   #10
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-pod-oczy.htm
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:29   #11
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek


40 + za 10 lat ....
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 21:47   #12
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Stosuję vichy z retinolem, jest ok. Ostatnio nacięłam się strasznie na ziaji anno d'oro serum pod oczy i na okolice ust-zamiast nawilżać wysusza. Skusiła mnie cena ale nie polecam
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:16   #13
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

a ja "poluję" na przeciwzmarszczkowy Oeparol AWC. Ten krem ma na KWC świetne recenzje, ale fakt, trudno go dostać...
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 10:33   #14
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Czytałam, że całkiem niezłe są produkty z Merino - https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci/Kosmetyki-z-lanolina Krem przeciwzmarszczkowy Placenta z tej firmy dobrze nadaje się do codziennej pielęgnacji. Zawarte w kremie aktywne składniki, witaminy B5, C i E oraz wyciąg z Placenty i Propolisu skutecznie przeciwdziałają wiotczeniu skóry, wzmacniają jej strukturę,
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:06   #15
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Słuchajcie, na pewno kremów nie zaszkodzi używać, a pod oczy to już obowiązkowo. Zawsze powtarzano mi, że w tym miejscu skóra jest bardzo cienka i potrzebuje dodatkowego nawilżenie. Zazwyczaj kremy pod oczy maja takie samo działanie, różnią się najczęściej konsystencja, kolorem, pojedynczymi składnikami. Myślę, ze o właściwy dla każdej z nas krem, trzeba by zapyta u kosmetyczki - wprawione oko specjalisty najlepiej oceni czego powinnyśmy używać.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 13:01   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Chyba kremów używa się dostosowując je do cery i potrzeb a nie wieku.

dwa ja nie uzywam specjalnego kremu pod oczy ,smaruję całą paszczę tym samym kremem ,obecnie drugi słoik Dermedic ,przedłużone nawilżanie ,stosuje go na noc a na dzień Vichy antiox.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 22:33   #17
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Chyba kremów używa się dostosowując je do cery i potrzeb a nie wieku.
Myślę, że i do cery i jej potrzeb i wieku bo przecież z głównie wiekiem wiążą się te potrzeby, no nie?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 07:46   #18
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
bo przecież z głównie wiekiem wiążą się te potrzeby, no nie?
Bynajmniej. To znaczy, nie głównie z wiekiem.
Wszystko zależy od kondycji i potrzeb skóry konkretnej osoby. Ludzie w tym samym wieku mogą się przecież bardzo różnić pod względem biolgicznego "zużycia" na co wpływ ma tryb życia, dieta, przebyte choroby - ogólnie, stan zdrowia, geny.

Kurację/pielęgnację powinno dobierać się w zależności do potrzeb konkretnej skóry.

Ja byłam swego czasu u dermatologa estetycznego żeby zdiagnozował czego potrzebuje moja skóra i zaordynował jej odpowiednią pielęgnację.
Ostatnie co lekarz bral pod uwagę, to mój wiek. Tym bardziej, że jak wyszło z badań, skórę mam jakieś 9 lat młodszą niż wskazuje metryka - nie chwaląc się

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-10-09 o 07:51
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:57   #19
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Bynajmniej. To znaczy, nie głównie z wiekiem.
Wszystko zależy od kondycji i potrzeb skóry konkretnej osoby. Ludzie w tym samym wieku mogą się przecież bardzo różnić pod względem biolgicznego "zużycia" na co wpływ ma tryb życia, dieta, przebyte choroby - ogólnie, stan zdrowia, geny.

Kurację/pielęgnację powinno dobierać się w zależności do potrzeb konkretnej skóry.

Ja byłam swego czasu u dermatologa estetycznego żeby zdiagnozował czego potrzebuje moja skóra i zaordynował jej odpowiednią pielęgnację.
Ostatnie co lekarz bral pod uwagę, to mój wiek. Tym bardziej, że jak wyszło z badań, skórę mam jakieś 9 lat młodszą niż wskazuje metryka - nie chwaląc się
A no to gratulacje ale wiesz, raczej mając pod czterdziestkę nie używalabym kremów dla dwudziestolatek, a i one pewnie nie wykorzystałyby wszelkich dobrodziejstw nowoczesnej technologii zawartej w kremach dla pań po pięćdziesiątce. Więc poniekąd obie mamy rację
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 16:56   #20
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A no to gratulacje ale wiesz, raczej mając pod czterdziestkę nie używalabym kremów dla dwudziestolatek, a i one pewnie nie wykorzystałyby wszelkich dobrodziejstw nowoczesnej technologii zawartej w kremach dla pań po pięćdziesiątce. Więc poniekąd obie mamy rację
Ale termin "krem dla dwudziestolatek" jest błędny. Tak samo jak "krem dla pięćdziesięciolatek".
To znaczy producenci stosują takie terminy żeby ułatwić klientkom wybór ale de facto nie jest to dobry sposób określenia kosmetyków pod względem cery/skóry dla jakiej jest odpowiedni.
Bo ja, skoro mam 31 lat, a skórę młodszą od tego wieku, to jakiego kremu powinnam używać ? Mam mieszaną, zanieczyszczoną ale dobrze nawilżoną, jędrną i bez zmarszek. Stosuję preparaty z kwasami i wysoką ochoronę przeciwsłoneczną. Czyli preparaty, których z powodzeniem mogą używać młode dziewczyny jak i dojrzałe kobiety.
Tak zresztą jak bardzo młodej solaryjnej skwarze albo palaczce najlepiej posłużą preparaty o intensywnym działaniu odżywiającym, regenerującym, nawilżającym i dotlaniającym skórę, które to często postrzega się jako odpowiednie dla dojrzałych cer.
Każdemu według potrzeb, jednym słowem

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-10-09 o 17:20
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:59   #21
sheimage
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Częste wizyty w solarium zrobily swoje. Moje ostatnie odkrycie Kapsułka witaminy A+E... wklepana pod oczy
rewelacja, musze tego spróbować, W ogóle mam fioła na punkcie zmarszczek po oczami i stosuje już kremy +40...
__________________
Zobacz dlaczego wszyscy są w szoku!!!
handbagheaven.pl
sheimage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:18   #22
lvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 261
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
a ja "poluję" na przeciwzmarszczkowy Oeparol AWC. Ten krem ma na KWC świetne recenzje, ale fakt, trudno go dostać...
Chciałam zapytać czy udało Ci się zakupić ten krem? Również na niego poluje i w żadnej aptece internetowej jak i stacjonarnej nie mogę go dostać
lvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 18:56   #23
MakeupGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Ja od lat używam Clinique -All about Eyes i nie mam żadnych zmarszczek pod oczami.Jest bardzo delikatny ale przy tym nawilżający.Polecam
MakeupGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:25   #24
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Ja nie wierzę w działanie kremów przeciwzmarszczkowych .
To czysta genetyka . Dlatego kazdy nawilzajacy jest dobry.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:42   #25
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać czy udało Ci się zakupić ten krem? Również na niego poluje i w żadnej aptece internetowej jak i stacjonarnej nie mogę go dostać
a jakże kupiłam go w Herbapolu na Złotej w stolycy (pani ze sklepu sprowadza co tylko chcę, min. kosmetyki fitomedu). Mam go już od chyba 3 miesięcy a kremu w tubce, że hoho. Jest bardzo fajny, dobrze nawilża, zupełnie nie uczula, nie powoduje żadnego łzawienia. Smaruję powieki i oczywiście skórę pod oczami. Kiedys przez przypadek kupiłam oeparol ERC i ten był do bani, powodował łzawienie i szczypanie. Niewypał totalny.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:40   #26
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać czy udało Ci się zakupić ten krem? Również na niego poluje i w żadnej aptece internetowej jak i stacjonarnej nie mogę go dostać
Szczerze polecam ten krem- jest super. Popytaj w sklepach zielarskich, ja właśnie w zielarskich kupuję.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:33   #27
szajdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Ktoś może wie gdzie jeszcze w Warszawie można dostać Oeparol AWC ? Ponoć został wycofany ze sprzedaży
szajdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 07:35   #28
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Cytat:
Napisane przez szajdi Pokaż wiadomość
Ktoś może wie gdzie jeszcze w Warszawie można dostać Oeparol AWC ? Ponoć został wycofany ze sprzedaży
słuchaj, zmieniła się firma (Agropharm się połączył z inną) i teraz markę oeparol przejął niejaki Adamed. Z kremów pod oczy produkują teraz wyłącznie 1 rodzaj-oeparol regenerujacy, ale to nie jest dawny ERC. Kupiłam go w desperacji, bo AWC mi się skończył i był w sklepie tylko ten nowy. I powiem Ci, że jest świetny nie uczula, dobrze nawilża, naprawde super. Tylko tyle, ze jest go w tubce o połowę mniej niż w dawnym opakowaniu...
A zaopatruję się w Eliksirze, to taki sklep medyczno-zielarski w hali mirowskiej. W Herbapolu na Złotej tez powinnaś dostać, a na pewno pani by sprowadziła. Najpierw zadzwoń, czy jest, jak nie, to pani Ci zamówi.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:15   #29
Mamawiki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 75
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

Witam, czy dalej nikt nie znalazł Oeparol AWC???? JEżeli był taki świetny, to dlaczego go wycofali? Szukam po całym Wrocławiu - nigdzie nie mają A nie zdążyłam wypróbować....
Mamawiki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 07:35   #30
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: krem pod oczy dla 30-latek

U mnie sprawdził się ten: Roc Retin-Ox Multi Correxion z aptecznych, z droższych Lancome Genifique i Estee Lauder Advanced Night
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-21 18:59:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.