Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 11:19   #31
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

To może ja opowiem o moich przebojach z Venitą, którą farbowałam sobie włosy po tym jak wróciłam z blondu do brązu.
Farbowałam włosy od 16 roku życia, stopniowo je rozjaśniałam, bo wmówiłam sobie, że ładnie mi w jasnym blondzie, potem z kolei wróciłam do ciemnego blondu/jasnego brązu.
Zachęcona pozytywnymi opiniami o tym, że produkty Venita nie niszczą włosów tak jak zwykłe farby kilka razy zdecydowałam się na przefarbowanie nimi włosów w celu ożywienia koloru. Używałam bodajże orzechowego odcienia i innym razem jakiegoś innego brązu. Po pewnym czasie (jakiś miesiąc od ostatniego farbowania) nałożyłam na włosy również Venitę, ale inny produkt, bodajże odżywkę (a zawsze używałam balsamu). Kolor wyszedł ładny, 3 mycia i nie wierzę- mam brudno zielone włosy...skończyło się więc na wizycie u fryzjera, delikatnym ściągnięciu koloru, położeniu profesjonalnej farby, a potem stopniowym skracaniu włosów, żeby pozbyć się brzydkich, zielonych refleksów, których nie dało rady wyciągnąć podczas dekoloryzacji (fryzjerka nie chciała iść na całość, bo bała się, że pokruszą mi się włosy).

Dostałam też radę, do której od tego czasu się stosuję- nie łączyć koloryzacji typowymi farbami z koloryzacją farbami ziołowymi czy zawierającymi ekstrakty z henny, bo po prostu dochodzi do mieszania się kolorów w miejscach, gdzie włosy są zniszczone i można się nieźle sparzyć. Nie mówię, że każdy będzie miał takie przeboje, u mnie to zapewne wynikało z tego, że w moich włosach tkwiły jeszcze resztki farby której używałam do rozjaśniania- a wiadomo, że połączenie jasnej farby z ciemną najczęściej kończy się zielenią.

Po tej cudownej zieleni już ani razu nie sięgnęłam po farby z drogerii i jak tylko udało mi się znaleźć odcień podobny do naturalnego skończyłam z farbowaniem włosów i póki co nie mam zamiaru powtarzać tego błędu. A tym bardziej korzystać z farb dostępnych w drogeriach.
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 17:24   #32
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Mam na głowie dosyć jasny blond (naturalny, włosy nie farbowane od 3 lat) i strasznie mnie kusi, żeby znowu stać się brunetką. Boję się znowu zacząć farbować szamponami czy farbami ze względu na widoczny odrost i zastanawiałam się nad jakimś brązem Venity. Nie wiem tylko czy na jasnym blondzie brąz będzie taki jak bym chciała i czy nie będzie zmywał się na rudo bo w rudym mi nieładnie
Może któraś z Was używała tego balsamu na jasne włosy?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:31   #33
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

up up

może ktos jeszcze sie wypowie?

na jaka długość włosów wystarcza 1 tubka?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:37   #34
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Mnie wystarczyła na włosy do ramion.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 13:22   #35
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Odświeżam!! może ktoś używał odcienia jasny brąz,orzech laskowy bądź czekolada i może wrzucić fotki
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 12:07   #36
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Up.

Używał ktoś czerwonych odcieni?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:18   #37
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Ja niedawno robiłam orzechem laskowym, kolor ładny owszem...ale po tygodniu nie było po nim śladu i z powrotem mam swój blond identyczny prawie jak przed farbowaniem. Użyłam dwóch opakowań na włosy długości trochę za biust , ale spokojnie wystarczyłoby mi 1 ,5 opakowania.Więc jak polecam tym którzy chcą zaryzykowac,ale boją się zmieniać kolor farbami jak ktoś szuka trwałego efektu to będzie rozczarowany
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 14:15   #38
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Ja właśnie siedzę z tym wynalazkiem na włosach Chciałam spróbować czerwieni, ale nie wiem czy się całkowicie wypłucze.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:26   #39
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Ja farbowałam drugi raz jasnym brązem, który wcale nie jest jasny, zwłaszcza kiedy trzyma się go na włosach godzinę pod folią i ręcznikiem I za każdym razem wychodzi mi na głowie coś innego - tzn pierwszego dnia jest to fajny głęboki brąz, a z każdym myciem jaśnieje i nabiera czerwono różowego koloru Ale u mnie to wina tego, że na części włosów mam rozjaśnione pasemka i tam najbardziej widać ten różowawy odcień
Z kolei w sztucznym świetle moje włosy mają odcień fioletowawego brązu

Na szczęście przy poprzednich razach wypłukało mi się do zera, więc mam nadzieję, że tym razem też się wypłucze
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:13   #40
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Mi nie nie wyszło.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:24   #41
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

A jaki masz naturalny kolor? Bo ja mam blond.
Stosowałaś się do instrukcji?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 14:08   #42
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

To znaczy nie wiem jaki mam naturalny. Jak miałam brązowe włosy ciemne to nie było go wogóle widać, więc chyba coś w ten deseń mam. A kładłam na blond włosy, i trochę mi oziębiło kolor, ale jakoś nie jest źle. A trzymałam 1h 40 min pod ciepłym ręcznikiem.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:15   #43
Rusallka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Aby zmyć jak najszybciej henne z włosów trzeba myć głowę szamponem przeciwłupieżowym to najskuteczniejsza metoda(wtedy spokojnie można malować farbami chemicznymi) i polecam farbowanie włosów henną w proszku gdyż o wiele dłużej się trzyma na włosach, balsamy z ekstraktem henny działają jak szamponetki kolorek zmywa sie po kilku myciach.
Rusallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:55   #44
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Cytat:
Napisane przez Rusallka Pokaż wiadomość
Aby zmyć jak najszybciej henne z włosów trzeba myć głowę szamponem przeciwłupieżowym to najskuteczniejsza metoda(wtedy spokojnie można malować farbami chemicznymi) i polecam farbowanie włosów henną w proszku gdyż o wiele dłużej się trzyma na włosach, balsamy z ekstraktem henny działają jak szamponetki kolorek zmywa sie po kilku myciach.
Ale mnie właśnie zależy na tym, żeby kolor nie trzymał się zbyt długo, bo naturalnie jestem blondynką i nie chcę odrostów
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 18:15   #45
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Jak masz jasne włosy i naturalne włosy to nie wiem jak będzie się wymywać, ale mi troche ozimnił kolor ten balsam (blond) i się całkowicie zmył. Ale ja miałam farbowane blond.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 18:19   #46
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Ostatnio robiłam jasnym brązem i trochę przegięłam z trzymaniem na głowie (na dodatek pod folią i ręcznikiem), minęły już ponad 3 tygodnie, a ja jeszcze gdzieniegdzie mam czerwono różowe włosy, właśnie na tych pasemkach, które miałam kiedyś rozjaśnione
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 12:04   #47
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

A czy każdy kolor z tego balsmu będzie dawał czerwonawy/rudawy poblask? Bo ja tego nie chcę...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 16:24   #48
Rusallka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

jak farbowałam balsamem z venity to miałam jakąś różową poświatę ost malowałam kolor orzech laskowy w proszku i jestem bardzo rozczarowana proszek jest grubo zmielony po rozrobieniu mimo że jest mokra papka "sypie" się z włosów trzymałam 3 godziny. Farba nie pokryłam dokładnie włosów wyszedł kolor także z różowa poświatą. I na dodatek mnie uczulił dostałam jakiś swędzących krost na głowie na szczęście włosów nie straciłam. Zawsze używałam i będę używać henny khadi jest bardzo dobrej jakości proszek bardzo dobrze zmielony jak pyłek. I świetne kolory. Nie chciało mi się czekać na paczkę i poszłam do drogerii po venite. I pózniej bardzo tego pożałowałam.
Rusallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:17   #49
95panacea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Czy jest tu ktoś kto farbował włosy balsamem venita henna 13 - orzech laskowy i mógłby wstawić zdjęcia jak to wyszło? Ja chciałabym tylko nieco przyciemnić mój naturalny ciemny blond. Nie będzie za ciemne?
95panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 15:42   #50
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Cytat:
Napisane przez 95panacea Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś kto farbował włosy balsamem venita henna 13 - orzech laskowy i mógłby wstawić zdjęcia jak to wyszło? Ja chciałabym tylko nieco przyciemnić mój naturalny ciemny blond. Nie będzie za ciemne?
Ja farbowałam wiele razy, potem moja mama. Zdjęcia chyba nie mam (nie mogę teraz odszukać na kompie ), a już na pewno nie mam zdjęć przed i po.
Możesz być pewna, że nie wyjdzie nic czarnego ani ciemnobrązowego. Wadą tego balsamu jest fioletowy odcień przy spłukiwaniu, co jest szczególnie widoczne na blond włosach.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 23:17   #51
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

kolor orzech laskowy na moich włosach (kolor przed koloryzacją to brąz farbowany średnim blondem z syos) kolorek nabrał głębi i ciemniejszego odcienia. Henna trzymana na włosach 25 minut. Zdjęcie robione przed chwilą przy sztucznym oświetleniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090827.jpg (61,9 KB, 148 załadowań)
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:56   #52
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

I ja się przymierzam do spróbowania Venity na moich włosach. Mam dość zwykłych farb, szamponów koloryzujących nawet tych bez amoniaku, bo i tak niszczą mi one włosy ;/
Dlatego chciałam spróbować tejże henny
Interesuje mnie najjaśniejszy brąz i niestety nie wiem , który kolor wybrać.
Myślałam, że orzech laskowy byłby ok, ale z tego co widzę jest on dość ciemny. Kolor złoty brąz na obrazku wygląda bardzo ładnie, ale czy on też nie wyjdzie ciemniejszy?
A może dałoby się pomieszać jakiś blond z orzechem lub złotym brązem by wyszedł jakiś jaśniejszy kolorek?
Wiecie coś na ten temat? Proszę o odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg venita_henna_color_ziolowy_balsam_koloryzujacy_114_zloty_braz.jpg (24,4 KB, 26 załadowań)
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 11:22   #53
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Czy wiecie gdzie znajduje sie na tubce data ważności? Nie mam już kartonika a na przeodzie tubki jest napisane: 15 11.06, czy 11.06 to data produkcji czy ważności, czy ważna jest do 2015???
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 18:54   #54
ironiczna91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 137
VENITA ziołowy balsam koloryzujący - czy można po nim farbować włosy?

Witam!
Mam pytanie odnośnie powyższego balsamu koloryzującego - VENITA - czarna czekolada. Chcę go użyć, aby po prostu spróbować jak długo utrzyma się na moich włosach i co po nim wyjdzie (bo ponoć ma mniej chemii niż farby), ale... Słyszałam kiedyś, że po farbach ziołowych z henną nie wolno używać jakieś pół roku farb chemicznych, czy to prawda? Czy po takim balsamie (w razie gdyby mi się nie podobał kolor etc.) nie mogę nałożyć na włosy zwykłej chemicznej farby, albo szamponu koloryzującego na 24mycia? Nawet po upływie np. miesiąca od nałożenia tego balsamu?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
ironiczna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 15:40   #55
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: VENITA ziołowy balsam koloryzujący - czy można po nim farbować włosy?

Cytat:
Napisane przez ironiczna91 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie odnośnie powyższego balsamu koloryzującego - VENITA - czarna czekolada. Chcę go użyć, aby po prostu spróbować jak długo utrzyma się na moich włosach i co po nim wyjdzie (bo ponoć ma mniej chemii niż farby), ale... Słyszałam kiedyś, że po farbach ziołowych z henną nie wolno używać jakieś pół roku farb chemicznych, czy to prawda? Czy po takim balsamie (w razie gdyby mi się nie podobał kolor etc.) nie mogę nałożyć na włosy zwykłej chemicznej farby, albo szamponu koloryzującego na 24mycia? Nawet po upływie np. miesiąca od nałożenia tego balsamu?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Przeczytaj sobie skład balsamu Venity. To nie jest żadna farba ziołowa i henny de facto też tam nie ma. Jest za to ekstrakt z henny, czyli to samo co często znajduje się w odżywkach i maskach i czym nikt się nie przejmuje w przypadku ewentualnego farbowania.
Venita ma skład, konsystencję i działanie typowej szamponetki. Możesz po niej farbować czym chcesz i jak chcesz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:43   #56
ironiczna91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 137
Dot.: VENITA ziołowy balsam koloryzujący - czy można po nim farbować włosy?

czytałam i wygląda mi to właśnie na typową chemiczną szamponetkę, ale wolałam się upewnić czy ten ekstrakt nie przeszkadza. dziękuję bardzo za odpowiedź!
ironiczna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 17:18   #57
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Ale w odróżnieniu od szamponetki zmywa się z włosów całkowicie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 20:16   #58
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Właśnie kupiłam brąz do odświeżenia koloru. Jestem ciekawa.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Chodzi o balsam. Czy można go trochę rozcienczyc? Nie pomyślałam o zakupie dwóch a włosy mam do stanika, ale cienkie. Może nie starczyc.

Ps. Czy kolor brąz wychodzi chłodno czy niestety nie?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 08:07   #59
izzale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Ja z Venity kupowałam farbę Multicolor i wyszło tak jak oczekiwałam (ale ja mam dość specyficzne włosy i kolor też ) w każdym razie dobrze było. I mi jedno opakowanie wystarczyło na całe włosy tyle że mam do ramion i raczej niezbyt gęste. Tej farby przyznam się nie znam i jakoś sceptycznie podchodzę...
izzale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 09:32   #60
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Venita- balsam koloryzujący z henna BRĄZY

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłam brąz do odświeżenia koloru. Jestem ciekawa.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Chodzi o balsam. Czy można go trochę rozcienczyc? Nie pomyślałam o zakupie dwóch a włosy mam do stanika, ale cienkie. Może nie starczyc.

Ps. Czy kolor brąz wychodzi chłodno czy niestety nie?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Ja w innej kolorystyce siedzę, farbowałam czarną czekoladą, nie rozcieńczałam, nakładam to co jest z miseczki, pędzlem by było dokładnie od skóry, potem rozcieram palcami tak jak producent radzi spienić czy rozprowadzić. Rozcieńczysz to będzie za mało i ci nie chwyci... chyba.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-08 06:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.