Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 09:28   #61
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: podgrzewacz do wosku

no tak i ktos sie chyba pomylil przy produkcji. powinien być np jakis zatrzask albo przycisk zeby wlozyc/wyciągnac
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 12:59   #62
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: podgrzewacz do wosku

Wkład powinien przylegac i nie wypadać, wyjac wkład mozna bardzo łatwo pociagając za białą górną część wkładu która "wystaje" z podgrzewacza.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:05   #63
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: podgrzewacz do wosku

ale jak ma przylegac skoro z latwoscią mozna go wyjąc?
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:54   #64
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: podgrzewacz do wosku

Cytat:
Napisane przez asiunia_28 Pokaż wiadomość
ale jak ma przylegac skoro z latwoscią mozna go wyjąc?
Nie wiem jaki macie w szkole podgrzewacz. Może inny typ, może stary i popsuty. Wiem tylko tyle, że istnieją podgrzewacze których wkład ściśle przylega do podgrzewacza, nie rusza się, jest stabilny i też można łatwo go wysunąć, ale sam nie wypada.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 13:09   #65
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Dziewczyny! Czy któraś z Was posiada może podgrzewacz do wosku + wosk do depilacji z Hebe ??? Jestem ciekawa opinii.
Łączna cena razem z paskami wyniesie około 65 zł.
http://www.drogeriahebe.pl/produkty/...niej_gk-beauty
http://www.drogeriahebe.pl/produkty/...iwej_gk-beauty

Można co prawda kupić taniej te produkty innej firmy na allegro, ale nie wiem czy warto...
http://allegro.pl/jaapee-podgrzewacz...950558775.html
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 21:33   #66
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Czy ktoś może posiada podgrzewacz Sonobella? Jakieś opinie?
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 10:41   #67
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

mnie to się w ogóle nie udało dokładnie, więc ja zawsze korzystałam z usług specjalistów, jak się miałam wydepilować. A z woskiem to juz mam całkiem kiepskie doświadcznia tylko cała potem poklejona byłam.
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 22:13   #68
agajara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Czy któraś z Was posiada może podgrzewacz do wosku + wosk do depilacji z Hebe ??? Jestem ciekawa opinii.
Łączna cena razem z paskami wyniesie około 65 zł.
http://www.drogeriahebe.pl/produkty/...niej_gk-beauty
http://www.drogeriahebe.pl/produkty/...iwej_gk-beauty

Można co prawda kupić taniej te produkty innej firmy na allegro, ale nie wiem czy warto...
http://allegro.pl/jaapee-podgrzewacz...950558775.html

Ponawiam pytanie kolezanki - natknęłam się dziś na roduky frmy GK Beauty, w internecie ciężko znaleźć jakieś konkretnie opinie na ich temat.
Podgrzewacz kosztował ok 40-50 zł, wosk 7.
Jest sens to kupować?
agajara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 15:09   #69
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez agajara Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie kolezanki - natknęłam się dziś na roduky frmy GK Beauty, w internecie ciężko znaleźć jakieś konkretnie opinie na ich temat.
Podgrzewacz kosztował ok 40-50 zł, wosk 7.
Jest sens to kupować?
Ja zdecydowałam się go zakupić
Podgrzewacz 49,99 zł;
Wosk do skóry normalnej 6,99 zł;
Paski do depilacji 7,49 zł.

Do tej pory użyłam raz, ale myślę, że podgrzewacz jest bardzo w porządku. Co prawda trzeba poczekać z 20-25 minut aż osiągnie odpowiednią temperaturę, ale spokojnie mogę go polecić. Niestety sam wosk uważam za znacznie gorszy niż się spodziewałam - zapewne można dokupić gdzieś porządniejszy produkt. Jest trochę wg mnie zbyt lepki (w porównaniu z woskami, z którymi miałam styczność w salonach kosmetycznych). Trochę się namęczyłam i nie wszystkie włoski zostały wyrwane, ale wszystko jest kwestią wprawy. Mam nadzieję, że następnym razem pójdzie mi lepiej Chyba za szybko odrywałam pasek - nie wiem sama...
Tak czy inaczej warto mieć sprzęt w domu "w razie czego". Mam docelowo zamiar zaoszczędzić pieniądze na kosmetyczne
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 18:06   #70
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się go zakupić
Podgrzewacz 49,99 zł;
Wosk do skóry normalnej 6,99 zł;
Paski do depilacji 7,49 zł.

Do tej pory użyłam raz, ale myślę, że podgrzewacz jest bardzo w porządku. Co prawda trzeba poczekać z 20-25 minut aż osiągnie odpowiednią temperaturę, ale spokojnie mogę go polecić. Niestety sam wosk uważam za znacznie gorszy niż się spodziewałam - zapewne można dokupić gdzieś porządniejszy produkt. Jest trochę wg mnie zbyt lepki (w porównaniu z woskami, z którymi miałam styczność w salonach kosmetycznych). Trochę się namęczyłam i nie wszystkie włoski zostały wyrwane, ale wszystko jest kwestią wprawy. Mam nadzieję, że następnym razem pójdzie mi lepiej Chyba za szybko odrywałam pasek - nie wiem sama...
Tak czy inaczej warto mieć sprzęt w domu "w razie czego". Mam docelowo zamiar zaoszczędzić pieniądze na kosmetyczne
A robiłaś tylko nogi czy bikini też?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 07:21   #71
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

A ja się zastanawiam czy tych pasków do depilacji można używać wielokrotnie. Jeśli tak to w jaki sposób usunąć ten wosk z pasków? Czy wy za każdym razem kupujecie nowe?
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 13:27   #72
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam czy tych pasków do depilacji można używać wielokrotnie. Jeśli tak to w jaki sposób usunąć ten wosk z pasków? Czy wy za każdym razem kupujecie nowe?
No jeden pasek stosuję kilka razy w sensie: wosk-odrywam paskiem-wosk-odrywam tym samym paskiem i tak ze 3-4 razy aż warstwa wosku nie będzie a gruba. Nie używam pasków tylko do jednego oderwania wosku. W takim sensie.

Poza tym nie wpadłabym na pomysł usuwania wosku bo takie paski to jest przecież groszowa sprawa. Wolę zapłacić niż się babrać.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 13:58   #73
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Mozecie polecic konkretne modele podgrzewaczy, które słuzą wam dlugo ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:21   #74
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mozecie polecic konkretne modele podgrzewaczy, które słuzą wam dlugo ?
Ja używam od niedawna - Sonobella. Wygląda dość elegancko. Wiadomo że najważniejsze by dobrze służył, ale wygląd też jest ważny. Kabelek jest dość długi, tą stację ładującą można wyłączać przyciskiem. Jest światełko kiedy wosk jest nagrzany. Ja nie żałuję tego zakupu.

http://beautysystem.pl/pl/p/Podgrzew...-kosmetyki/287
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:26   #75
essatia21
Przyczajenie
 
Avatar essatia21
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Czy ktoś miał do czynienia z gabinetem Katia Beauty - http://katiabeauty.pl/zabieg/depilacja-woskiem/ - myślałam nad samodzielną depilacją, ale jakoś nie mogę się przemóc. Zdecydowałam się wybrać do salonu, ale nie ma mi kto czego polecić . Szukam w Krakowie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez essatia21
Czas edycji: 2015-09-21 o 19:03
essatia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 11:01   #76
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
depilacja woskiem w domu - pyt. o podgrzewacz

hej

Zaczynam robić bikini w domu. Kupiłam wosk w puszce i podgrzewacz i mam dwa pytania do doświadczonych:

Jeśli zostanie mi po depilacji wosk w podgrzewaczu to co z nim zrobić?
A) przełożyć z powrotem do puszki
B) wyrzucić
C) wosk może poczekać w podgrzewaczu te 3 tyg do następnego zabiegu

I upewniam się: film wax (konkretnie mam intimate rosin film wax depileve) używa się tak samo jak inne woski tj nakłada z włosem, zrywa pod włos, prawda?

Będę wdzięczna za pomoc
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 11:04   #77
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: depilacja woskiem w domu - pyt. o podgrzewacz

Przenoszę Cię do większego wątku)) możesz trochę podczytać to co już tu jest i poczekać na odpowiedzi wizażanek

Pozdrawiam Loyd
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 11:09   #78
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

dziękuję
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 10:58   #79
alicja29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Podgrzewacz z woskiem tradycyjnym czy cukrowym?

witam.doradżcie prosze chciałabym kupić podgrzewacz i wosk do depilacji.lepiej kupić tradycyjny wosk? czy cukrowy? o cukrowym czytałam ze nie podrażnia tak skóry .czy ktoś go używał? pozdrawiam
alicja29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 02:29   #80
pakistani_flavour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja woskiem w domu - pyt. o podgrzewacz

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
hej

Zaczynam robić bikini w domu. Kupiłam wosk w puszce i podgrzewacz i mam dwa pytania do doświadczonych:

Jeśli zostanie mi po depilacji wosk w podgrzewaczu to co z nim zrobić?
A) przełożyć z powrotem do puszki
B) wyrzucić
C) wosk może poczekać w podgrzewaczu te 3 tyg do następnego zabiegu

I upewniam się: film wax (konkretnie mam intimate rosin film wax depileve) używa się tak samo jak inne woski tj nakłada z włosem, zrywa pod włos, prawda?

Będę wdzięczna za pomoc

Nie wiem jaki podgrzewacz masz, ale w moim podgrzewaczu na twardy/goracy wosk nie wyciaga (wycina? wykrusza?) sie kawalka wosku z puszki i wsadza do podgrzewacza, a wsadza sie tam cala puszke z woskiem! Owszem, w zestawie jest specjalne "wiaderko" do przekladania wosku, ale to jest do wosku w kulkach (cos w tym stylu: http://www.ebay.co.uk/itm/Babyliss-P...item27efa3d900 ) ze bierzesz sobie ile ci potrzeba, wsadzasz w "wiaderko" i tylko ta ilosc roztapiaszw podgrzewaczu. Majac wosk w puszce nie ma potrzeby wyjmowania wosku z tej puszki...
Jesli juz wyciagnelas, mysle ze mozesz spokojnie zostawic do nastepnej depilacji.

Wosk ktory posiadasz to twardy wosk, ktory zastyga na skorze bez paskow i technika nakladania jest inna - wosk kladziemy POD WLOS i zrywamy go TEZ POD WLOS.
Mam tez rade - w Polsce malo ludzi to stosuje, bo tutaj radza nacierac skore pudrem w przypadku KAZDEJ depilacji, jednak ja radze... zamiast pudru wmasuj w skore przed zabiegiem oliwke (moze byc oliwka dla dzieci, oliwa z oliwek albo nawet w ostatecznosci zwykly olej), oczywiscie pamietaj tylko zeby nie przesadzic - skora ma byc lekko naoliwiona a nie kapac. Oczywiscie rady tyczy sie TYLKO depilacji woskiem twardym. Olej w tym wypadku nie wplywa zupelnie na jakosc depilacji czy ilosc wyrwanych wlosow, a roznica w odczuciu bolu jest nie do porownania!
W przypadku skory przypudrowanej wosk i tak lapie troche za skore, w przypadku oleju nie ma takiej mozliwosci wiec wyrywane sa TYLKO I WYLACZNIE wlosy. Takie pachy depilowane twardym woskiem przy naoliwionej skorze to nic takiego, nawet nie da sie tego nazwac bolem, podczas gdy te same pachy depilowane zwyklym woskiem w rolce z przypudrowana skora to tortura (a do tego zdarzalo mi sie zerwac tam naskorek). Bikini jestem w stanie przetrwac tylko depilujac je w ten sposob.
Ta metode depilacji poznalam bedac w Stanach, tam jest to chyba popularne (pisze "chyba" bo to byl jedyny salon w ktorym bylam wiec nie mam porownania ani nie znam statystyk, ale byl to taki zwykly salon w miescie zadupiu, wiec jesli tam tak robia, to pewnie wszedzie indziej tez)
pakistani_flavour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 15:33   #81
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Podgrzewacze do wosku

Mam pytanie - jaka jest różnica pomiędzy podgrzewaczem do wosku Sonobella SOFT, a Sonobella DELUXE ??? Chcę zamówić, jednak zastanawiam się który wybrać..? Najlepiej zakupić z Allegro czy ze strony danej hurtowni kosm.? a może w ogóle nie ma różnicy skąd się zamawia...?poradźcie
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 23:57   #82
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Podgrzewacze do wosku roll-on

Jaka jest różnica pomiędzy podgrzewaczem do wosku Sonobella SOFT, a Sonobella DELUXE ? Chciałabym zamówić, jednak zastanawiam się który wybrać..? W obu przypadkach opis jest właściwie identyczny, tyle że zastanawia mnie ta różnica w nazwie..
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 18:51   #83
aniamas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
podgrzewacz wosku

Witam.
Macie może jakieś doświadczenie z podgrzewaczami wosku? Ostatnio zainteresował mnie ich temat. Jakie są wasze wrażenia? Czy to się w ogóle opłaca? Aktualnie używam plastrów i niestety jest to dość drogi interes (jedno opakowanie kosztuje ok. 12 zł, a nie wystarcza mi nawet na pół nogi :/ ). Czym się kierować przy jego wyborze? No i czy gdzieś w Krakowie dostanę wkład z woskiem i plastry czy muszę za każdym razem zamawiać przez Internet? Dzięki z góry za odpowiedzi na moje liczne pytania
aniamas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 17:01   #84
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: podgrzewacz wosku

Cytat:
Napisane przez aniamas Pokaż wiadomość
Witam.
Macie może jakieś doświadczenie z podgrzewaczami wosku? Ostatnio zainteresował mnie ich temat. Jakie są wasze wrażenia? Czy to się w ogóle opłaca? Aktualnie używam plastrów i niestety jest to dość drogi interes (jedno opakowanie kosztuje ok. 12 zł, a nie wystarcza mi nawet na pół nogi :/ ). Czym się kierować przy jego wyborze? No i czy gdzieś w Krakowie dostanę wkład z woskiem i plastry czy muszę za każdym razem zamawiać przez Internet? Dzięki z góry za odpowiedzi na moje liczne pytania
Moim zdaniem warto .
Wosku używam od niedawna, mi jedno opakowanie starszcza na 4-5 x na nogi (nie depiluję całych ud), a wkład kosztuje 7zł, więc zdecydowanie jest to opłacalne.
Minus - trzeba się trochę nagimnastykować i na początku trudno się nie pokleić, ale generalnie dość szybko załapiesz, jeśli wcześniej już używałaś plastrów.
Wg mnie efekty są też dużo lepsze, niż po wosku na zimno, a sam zabieg mniej boli (mnie nie boli wcale).
Wosk traktuje jako uzupełnienie depilatora. Jedno i drugie rozwiązania ma dla mnie wady i zalety.
Co do samego podgrzewacza - ja kupiłam, jaki się nawinął. Mam do niego parę uwag, np. trochę za bardzo rozgrzewa wosk (przez co wosk ucieka z rolki, tak myślę, że to jego wina), poza tym teraz wybrałabym chyba podgrzewacz z bazą, a nie z kablem, ale to detale. I tak jestem zadowolona.

Aha, gdyby Ci depilacja z rolki nie podeszła, możesz też tą metodą zrobić swoje "plastry", więcej fizeliny wtedy zejdzie, ale jest to możliwe. Sama nie próbowałam, ale nissiax83 na swoim kanale na youtube pokazywała tę metodę (generalnie gorąco Ci polecam jej filmiki na temat wosku).

Niestety, nie podpowiem, gdzie w Krk można kupić, nie moje rejony .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 23:32   #85
Teanetante
Raczkowanie
 
Avatar Teanetante
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: podgrzewacz wosku

Moim zdaniem lepiej trochę dołożyć i zainwestować w depilator, który jest dużo wygodniejszy i szybszy, niż woskowanie. Nie trzeba czekać, aż wosk sie nagrzeje, ciąć pasków itd. Wyeliminujesz przy okazji ryzyko poparzenia za mocno rozgrzanym woskiem (o które nietrudno przy niewprawnej aplikacji), czy ewentualnego uczulenia. Woskiem trudno też wydepilować np. tylną stronę ud.
Takie moje zdanie w tej kwestii, ale jesli jesteś bardzo uparta, to polecam odwiedzić hebe, wydaje mi sie, że tam widziałam wosk w rolce. Możesz też sprawdzić drogerię Jaśmin na ul. Długiej.
Teanetante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 15:24   #86
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: podgrzewacz wosku

Cytat:
Napisane przez Teanetante Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej trochę dołożyć i zainwestować w depilator, który jest dużo wygodniejszy i szybszy, niż woskowanie. Nie trzeba czekać, aż wosk sie nagrzeje, ciąć pasków itd. Wyeliminujesz przy okazji ryzyko poparzenia za mocno rozgrzanym woskiem (o które nietrudno przy niewprawnej aplikacji), czy ewentualnego uczulenia. Woskiem trudno też wydepilować np. tylną stronę ud.
Takie moje zdanie w tej kwestii, ale jesli jesteś bardzo uparta, to polecam odwiedzić hebe, wydaje mi sie, że tam widziałam wosk w rolce. Możesz też sprawdzić drogerię Jaśmin na ul. Długiej.
Moim zdaniem wosk jest jednak szybszy od depilatora, depilator jednak trochę włosków pomija i trzeba przelecieć czasami parę razy jedno miejsce. Jasne, trzeba czekać, aż się nagrzeje, ale nie trzeba siedzieć i patrzeć w podgrzewacz . Ja w tym czasie biorę prysznic albo robię coś innego. Paski kupuję już pocięte.
Natomiast zgadzam się, woskiem trudno się depiluje tył nóg.
Sama łączę teraz te dwie metody.
No i wosk nie boli mnie wcale, czego nie mogę powiedzieć o depilatorze. Dlatego najwrażliwsze miejsca (okolice łokci, kolan, brzuch) - tylko woskiem.
Aha, no i najtańsze depilatory w sumie nie są dużo droższe od pogrzewacza. Być może te nowe, lepsze modele są dokładniejsze i mniej bolesne, jak mój staruszek padnie, to pewnie zainwestuje w coś droższego.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 10:08   #87
aniamas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: podgrzewacz wosku

Mam w domu depilator i jakoś mnie nie przekonał... O wiele bardziej wolę depilację woskiem w plastrami, ale jak już napisałam dość dużo to kosztuje. A co do trudności przy depilowaniu tyłu nóg myślę, że jak dawalam sobie radę ze zwykłymi plastrami to i temu dam radę �� dziękuję za wszystkie rady
aniamas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 22:23   #88
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: podgrzewacz wosku

Cytat:
Napisane przez aniamas Pokaż wiadomość
Mam w domu depilator i jakoś mnie nie przekonał... O wiele bardziej wolę depilację woskiem w plastrami, ale jak już napisałam dość dużo to kosztuje. A co do trudności przy depilowaniu tyłu nóg myślę, że jak dawalam sobie radę ze zwykłymi plastrami to i temu dam radę �� dziękuję za wszystkie rady
To jak byś się zdecydowała to podziel się wrażeniami .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 23:23:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.