różowa cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-22, 16:59   #1
birjuzowyj
Raczkowanie
 
Avatar birjuzowyj
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 58

różowa cera


Cześć Wizażanki :)

Znacie jakiś sposób na ochłodzenie kolorytu cery? Mam bardzo jasną karnację, wszędzie poza buzią skóra jest mleczna, powiedziałabym nawet, że delikatnie zielonkawoniebieska (wbrew pozorom ten odcień wygląda u mnie zdrowo :), buzia jest już niestety różowa :( I nie mówię o ślicznych, czerwonych rumieńcach ciągnących się od skroni aż do wnętrza policzków, ale perfidnym nieeleganckim buraku zajmującym każdy (prawie każdy) centymetr kwadratowy mojej twarzy.
Sądzę, że to kwestia płytko unaczynionej skóry lub faktu, że jest ona bardzo cienka (co ciekawe, po porannym myciu buzi w zimnej wodzie, kolor mojej cery jest prawie taki jak na szyi, czy w takim razie byłaby to kwestia "rozbudzenia/rozgrzania" naczynek krwionośnych?)

Szukam kosmetyków (pielęgnacyjnych, nie makijażowych :), które pomogłyby mi zdjąć róż z twarzy. Jakieś pomysły? :( I w ogóle z czym walczyć, naczynkami czy gęstością skóry? A może ta nieładna barwa wynika z czegoś innego?
birjuzowyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 14:23   #2
Kukarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 148
Dot.: różowa cera

Tez bym poszukiwala odpowiedzi na to pytanie, mam chyba podobna sytuacje i sama nie wiem czy to cera naczynkowa bo sie czerwieni czy to cos innego?
Kukarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 16:39   #3
birjuzowyj
Raczkowanie
 
Avatar birjuzowyj
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 58
Dot.: różowa cera

Spróbuję przestawić się na kosmetyki odżywiająco-regenerująco-gojące (wiem, masło maślane ) skórę. Dam znać za jakiś czas czy się zagęściła i czy to faktycznie kwestia cienkiej skóry.
birjuzowyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 17:39:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.