Kwas migdałowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-16, 13:26   #1
Agnieszka_9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4

Kwas migdałowy


Pierwszy raz zdecydowałam się 4 dni temu na zrobienie kwasu migdałowego w domu. Mam wiele przebarwień potrądzikowych, zaskórniki, trochę wyprysków na twarzy i w okolicy żuchwy podskórne "gule". Według przepisu, który znalazłam na pewnym blogu zrobiłam kwas 20%. Nałożyłam na twarz i czułam delikatne swędzenie, przestraszyłam się i zmyłam po 5 minutach. Później przeczytałam, że to normalne...Tak jest, gdy nie do końca się na czymś człowiek zna. Dziś 4 dzień po tym" zabiegu", a efektów żadnych. Pewnie dlatego, że trzymałam za krótko. Czy mogę zrobić teraz kolejny kwas, który potrzymam dłużej, czy muszę odczekać kilka dni? A może zrobić dzisiaj tonik, który będę stosowała i za 2-3 tygodnie kolejny kwas?
Agnieszka_9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 13:55   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_9696 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz zdecydowałam się 4 dni temu na zrobienie kwasu migdałowego w domu. Mam wiele przebarwień potrądzikowych, zaskórniki, trochę wyprysków na twarzy i w okolicy żuchwy podskórne "gule". Według przepisu, który znalazłam na pewnym blogu zrobiłam kwas 20%. Nałożyłam na twarz i czułam delikatne swędzenie, przestraszyłam się i zmyłam po 5 minutach. Później przeczytałam, że to normalne...Tak jest, gdy nie do końca się na czymś człowiek zna. Dziś 4 dzień po tym" zabiegu", a efektów żadnych. Pewnie dlatego, że trzymałam za krótko. Czy mogę zrobić teraz kolejny kwas, który potrzymam dłużej, czy muszę odczekać kilka dni? A może zrobić dzisiaj tonik, który będę stosowała i za 2-3 tygodnie kolejny kwas?
Jest już wątek o kwasach w domu, ma nawet kilka części, nie ma potrzeby zakładać nowego. KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 13:21   #3
mila985
Mila985
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Władysławowo
Wiadomości: 15
Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jest już wątek o kwasach w domu, ma nawet kilka części, nie ma potrzeby zakładać nowego. KLIK.
I co z tego,ze jest pełno takich wątków.Ja założyłam trochę podobny,ale tak naprawdę o co innego chodzi.
mila985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-23 14:21:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.