Czy wogole jest sens??? Studia pierwszego stopnia z tytułem inż. Kierunek Biznes Elek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-20, 08:54   #1
jayturser10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1

Czy wogole jest sens??? Studia pierwszego stopnia z tytułem inż. Kierunek Biznes Elek


Witam
Proszę o jakieś opinie na temat studiów na kierunku Biznes Elektroniczny. Gdyż osobiście sądze ze te studia to jakaś totalna lipa. Myślę ze uczą o wszytstkim i o niczym. Czy może ktoś to studiuje? Może się mylę wiec proszę o sprostowanie tematu. Na internecie praktycznie nie ma żadnych informacji na temat tych studii. Poniżej wrzucam link z ofertą studiów ze strony uniwersytetu
http://rekrutacja.uz.zgora.pl/kierun...elektroniczny/
Z góry dziękuje za odpowiedz
Pozdroo
jayturser10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 10:00   #2
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 91
Dot.: Czy wogole jest sens??? Studia pierwszego stopnia z tytułem inż. Kierunek Bizne

Nie dziwi mnie kreatywność uczelni. Moje top takich kierunków.

Chemia Aplikacyjna (UAM)-Połączenie studiów informatycznych z chemią. Kierunek dość innowacyjny. Aż szkoda, że sam się nie zdecydowałem.

Biznes Chemiczny(UG)-Połączenie kierunków zarządzanie oraz chemia.

Chemia Kryminalistyczna(UMCS)-Program studiów z kierunku chemia i pewne elementy kryminalistyki. Kierunek-pułapka.

Wymieniłem tylko te kierunki z dyscypliny nauk chemicznych. Te akurat nie należą do bezsensownych (wręcz przeciwnie), ale oczekiwania vs. rzeczywistość po prostu można się spodziewać.
Polishwolf97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-14 10:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.