Forum ekspertów Therm Line - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 07:27   #61
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez izunia90 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny chcące się pozbyć kilogramów
wiem jak to ciężko jest zrzucić, a tonący brzytwy się chwyta, skąd ja to znam też myślę o pomocy jakiegoś specyfiku. Wiadomo, że wszystkie rzeczy połączone razem dadzą efekty czyli dieta, ruch no i jakieś suplementy. Nie powiem fajnie by było przetestować Therm Line, no ale zobaczymy wiosna idzie, i trzeba wkońcu coś zrobić ze swoich ciałem, za kilka tygodni wyruszam w poszukiwaniu pracy zagranicę więc przydałoby się coś ze sobą zrobić, bo nie ukrywajmy tego ale wygląd w dzisiejszych czasach jest ważny...
Ogólnie myślę, że to bardzo fajny pomysł z tymi nagrodami dla recenzentek, taka większa motywacja

pozdrawiam wszystkie wizażanki
zgadzam sie z Toba, motywacja większa i to o ile1 a gdzie się wybierasz jesli można wiedzieć?

Jakoś moi znajomi, ktorzy wracaja z pracy za granica wszyscy chudna. A to dlatego, ze bardzo duzo pracuja i nie maja czasu sie obiadac wiec dodatkowo bedziesz miala zajecie pozdrawiam.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:08   #62
izunia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 327
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Ponownie wybieram się do Londynu, a na jak długo to wszystko wyjdzie w praniu Poprzednim razem co byłam to schudłam, jak się pracuje, to mniej się je, jeszcze jak jest praca fizyczna to ma się ruch. Choć pamiętam był okres, że strasznie się przyzwyczaiłam do jedzenia słodyczy, ale mineło mi to całe szczęście, jem dużo mniej ale trzbea jeszcze ograniczyć
izunia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:12   #63
gossi
Raczkowanie
 
Avatar gossi
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Smile Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam wszystkich
od marca zamierzam porządnie wziąć się za siebie,aby do wakacji schudnąć nadprogramowe 8kg;p mam takie pytanie: czy są jakieś przeciwwsakaznia do stosowania therm line forte i jednoczesnego chodzenia na vacu fit? wiem,że to może głupie pytanie,ale zastanawiam się czy lepsze rezultaty da chodzenie na silownie i stosowanie tego suplementu czy też vacu fit?
bardzo proszę o jakieś wskazówki i z gory dziękuje
gossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:01   #64
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez izunia90 Pokaż wiadomość
Ponownie wybieram się do Londynu, a na jak długo to wszystko wyjdzie w praniu Poprzednim razem co byłam to schudłam, jak się pracuje, to mniej się je, jeszcze jak jest praca fizyczna to ma się ruch. Choć pamiętam był okres, że strasznie się przyzwyczaiłam do jedzenia słodyczy, ale mineło mi to całe szczęście, jem dużo mniej ale trzbea jeszcze ograniczyć
jak ja Ci zazdroszcze tez bym chciała do londynu
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:27   #65
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

witam wszystkie panie będę miała przyjemnosc testować Therm Line Startuję z wagą 63kg i sporymi zapasami tłuszczyku na pupie i udach- pozostałości po ciąży. Mijają 2 lata, a ja nie widzę efektów mimo ograniczenia kalorii i regularnych ćwiczeń- mam nadzieję, że Therm Line mi pomoże
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:58   #66
izunia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 327
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
jak ja Ci zazdroszcze tez bym chciała do londynu
wszystko przed Tobą, warto walczyć o marzenia ahh jak Wam zazdroszczę dziewczyny, że będziecie testować produkty, ale z chęcią wezmę udziął w następnej edycji jak będzie a póki co wiosenna pogoda się robi, więc trzeba zacząć ćwiczyć powodzenia wszystkim recenzentkom
izunia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 09:29   #67
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

mi się nie udało zostać testerem ale zaopatrzyłam się w duże opakowanie TERm LINE II i zamierzam przez te 8 tygodni powalczyć o ładniejszą sylwetkę trzy lata temu udało mi sięschudnąć około 10 kg ( ale to było podczas rozwodu i dużego stresu) więc mam nadzieję że teraz te 5 też się uda
--> moja waga startowa to 63 kg
--> 165 wzrostu


a ja mam pytanie co z tym ostatni filmem z ćwiczeniami ??? dziś jest 12 marca a filmu brak????

Edytowane przez xyzgirl86
Czas edycji: 2012-03-12 o 18:27
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 13:52   #68
Samuraya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 20
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

dziewczyny!!!!
znacie jakiś SKUTECZNY program odchudzający ???
ja natrafiłam no to
http://www.youtube.com/watch?v=Zts3K...yWFZEU-ldCcTA=
Samuraya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 18:50   #69
paulina8576
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 3
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Ja schudłam prawie 40kg w ekspresie=1 miesiąc!tak zafiksowałam! bez tabletek!
paulina8576 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:47   #70
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

wiatam mam pytanie po 7 dniach TL spadlo mi po 1 cm z brzucha,ud,pupy ale waga stoi w miejscu,ogolnie cm mi leca a waga nie dlaczego tak sie moze dziac?jestem na diecie,wystrzegam sie slodyczy,napojow gazowanych ale waga nie spada same cm
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:12   #71
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
wiatam mam pytanie po 7 dniach TL spadlo mi po 1 cm z brzucha,ud,pupy ale waga stoi w miejscu,ogolnie cm mi leca a waga nie dlaczego tak sie moze dziac?jestem na diecie,wystrzegam sie slodyczy,napojow gazowanych ale waga nie spada same cm
elcia0787, 7 dni to zdecydowanie za mało. Twój organizm pewnie się jeszcze nawet nie zorientował że bierzesz TL.
Pierwsze efekty działania widać po około dwóch tygodniach. Ostateczne efekty widzać po około 8 tygodniach.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 13:17   #72
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

a tak z ciekawosci dlaczego osoby ze skłonnoscia do depresji nie moga przyjmowac tych tabletek?;>
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 14:40   #73
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
a tak z ciekawosci dlaczego osoby ze skłonnoscia do depresji nie moga przyjmowac tych tabletek?;>
Też jestem ciekawa, Therm Line może wywołać depresję?

Choruję na nadczynność tarczycy więc skłonność do depresji u mnie może być tą nadczynnością umotywowana. Nie powinnam w takim razie zażywać therma line?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 14:51   #74
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
a tak z ciekawosci dlaczego osoby ze skłonnoscia do depresji nie moga przyjmowac tych tabletek?;>
sayurii, dobre pytanie.

Same składniki Therm Line nie mają żadnego związku z depresją - są to w zdecydowanej większości naturalne ekstrakty roślinne.

Notatka o depresji jako przeciwskazaniu do brania Therm Line wynika z naszej obawy, że jeśli ktoś zdecydował się na branie Therm Line, to jednocześnie z dużym prawdopodobieństwem może zdecydować się również na zastosowanie diety ubogoenergetycznej - a to już istotne przeciwwskazanie w przypadku depresji.

Fakt, że być może to nieco przesadzone obawy, ale wolimy dmuchać na zimne.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 15:14   #75
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
sayurii, dobre pytanie.

Same składniki Therm Line nie mają żadnego związku z depresją - są to w zdecydowanej większości naturalne ekstrakty roślinne.

Notatka o depresji jako przeciwskazaniu do brania Therm Line wynika z naszej obawy, że jeśli ktoś zdecydował się na branie Therm Line, to jednocześnie z dużym prawdopodobieństwem może zdecydować się również na zastosowanie diety ubogoenergetycznej - a to już istotne przeciwwskazanie w przypadku depresji.

Fakt, że być może to nieco przesadzone obawy, ale wolimy dmuchać na zimne.
Dziękuję za odpowiedź Co prawda z depresją nie miałam do czynienia, ale wystraszyłam się, że tabletki mogą jakoś negatywnie wpływać na samopoczucie.
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 11:05   #76
_magnifique_
Przyczajenie
 
Avatar _magnifique_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 2
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam , mam zamiar kupić sobie Therm Line 2 , ale mam pewne obawy . Pije Tran , i mam pytanie czy tego typu tabletki nie wejdą w interakcje z tranem , lub czy nie osłabią działanie tych tabletek i tranu . A drugie pytanie , mam problemy z żołądkiem , i związku z tym czy można brać po jednej tabletce , lub 1 rano i 1 po południu ...
_magnifique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 08:05   #77
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez _magnifique_ Pokaż wiadomość
Witam , mam zamiar kupić sobie Therm Line 2 , ale mam pewne obawy . Pije Tran , i mam pytanie czy tego typu tabletki nie wejdą w interakcje z tranem , lub czy nie osłabią działanie tych tabletek i tranu . A drugie pytanie , mam problemy z żołądkiem , i związku z tym czy można brać po jednej tabletce , lub 1 rano i 1 po południu ...
magnifique_, Therm Line absolutnie nie będzie wchodził w żadne interakcje z tranem - nie musisz się obawiać.

Możesz bez problemu brać jedną tabletkę rano i jedną popołudniu. Jeśli masz szczególnie wrażliwy żołądek, możesz wypróbować Therm Line S. Został on stworzony z myślą o takich właśnie przypadkach.

Więcej szczegółów tutaj.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:39   #78
_magnifique_
Przyczajenie
 
Avatar _magnifique_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 2
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Dziękuję za informację
_magnifique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:44   #79
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam mam pytanie biore TL od mieisaca i odczuwam bole skurczowe w brzuchu od tygodnia i myslalam ze to od tabletek i je odstawilam i bole zniknely i dlatego moje pytanie czy to mozliwe ze to od tabletek moge miec takie bole podbrzusza?
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 10:44   #80
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

elcia0787, skoro przez pierwsze trzy tygodnie nie odczuwałaś dyskomfortu, to raczej nie łączylibyśmy tego z TL. Spróbuj wrócić do suplementacji. Jeśli miałabyś kłopoty możesz "zejść" na Therm Line S. Jest on zaprojektowany z myślą o osobach z wrażliwymi żołądkami.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 10:51   #81
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam,

mam pytanie do ekspertów
Jestem malutka 154 wzrostu i ważę 50 kg. Dla niektórych pewnie byłaby to idealna waga, ale przy moim wzroście wcale nie jest taka idealna Chodzi o to, że mam spory brzuch, trochę za dużo w udach. Nie czuję się gruba, ale chciałabym wrócić do swojej wagi (46 kg). Próbuję od 3 miesięcy i nic
Dlatego chciałam zapytać, czy w moim przypadku mogę stosować therma line? Czy jeśli potrzebuję zrzucić tylko 4 kg to ma to sens? Therma line jest również dla osób takich jak ja czy tylko dla osób z większą nadwagą?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 11:45   #82
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

ilkas, oczywiście że ma sens. Przy wadze 50 kg, zrzucenie 4 kg to naprawdę duży wysiłek. I Therm Line napewno Ci w tym pomoże.

Inna sprawa, czy naprawdę musisz to robić. Przy wzroście 154 cm i wadze 46 kg Twoje BMI będze wynosić 19, a więc na granicy zagrażającej zdrowiu niedowagi.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 12:09   #83
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
ilkas, oczywiście że ma sens. Przy wadze 50 kg, zrzucenie 4 kg to naprawdę duży wysiłek. I Therm Line napewno Ci w tym pomoże.

Inna sprawa, czy naprawdę musisz to robić. Przy wzroście 154 cm i wadze 46 kg Twoje BMI będze wynosić 19, a więc na granicy zagrażającej zdrowiu niedowagi.
Dziękuję za odpowiedź.
W takim razie dążę do wagi 47 co by nie było niedowagi
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 16:58   #84
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
W takim razie dążę do wagi 47 co by nie było niedowagi
też zawsze w ten sposób myślałam

teraz trwa walka z kilogramami z Therm Line Forte

pozdrawiam
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 19:56   #85
Terrorystka77
Raczkowanie
 
Avatar Terrorystka77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 255
Cool Dot.: Forum ekspertów Therm Line

ja mam 174cm wzrostu i ważę 61,5 kg ... to dobrze czy muszę się odchudzać ??
__________________
"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "

Hans Urs von Balthasar

3077
Terrorystka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 23:33   #86
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Terrorystka77 Pokaż wiadomość
ja mam 174cm wzrostu i ważę 61,5 kg ... to dobrze czy muszę się odchudzać ??
zazdroszczę

BMI (przy zaokrągleniu wagi do 62) masz 20,5 a waga prawidło wa jest od 19,5... poniżej to już niedowaga
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 07:59   #87
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Terrorystka77 Pokaż wiadomość
ja mam 174cm wzrostu i ważę 61,5 kg ... to dobrze czy muszę się odchudzać ??
Terrorystka77, Twoje BMI jest jak najbardziej prawidłowe. Poza tym to przecież kwestia jak się czujesz ze swoją wagą - dobrze, czy źle..
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:15   #88
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

[thermline]903291[/thermline]
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 22:06   #89
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam serdecznie, mam pytanie do Ekspertów Olimp Labs: otóż, mam 35 lat, przez ponad 8 lat regularnie (3, 4x w tygodniu) uczęszczałam na siłownię, przez większą część z tego okresu ćwiczyłam pod okiem profesjonalnych trenerów i byłam bardzo zadowolona z mojej sylwetki, niestety od prawie 2 lat nie uczęszczam na siłownię, staram się jeździć na rowerze i ćwiczę w domu, ale to już nie to samo, a najgorsze, że pojawił się cellulit, którego do tej pory nie było. Wiem, że istnieje tzw. "cellulit sportowy", który dotyka właśnie te osoby, które nagle i na dłużej rezygnują z aktywnego i regularnego wysiłku fizycznego. I tu pojawia się moje pytanie: czy suplementy Olimp (jeśli tak, to które) są w stanie pomóc mi w walce z takim cellulitem? Dodam może, że nie jestem osobą grubą czy otyłą; mam 166cm wzrostu i ważę 49kg, a cellulit pojawił się na pośladkach i całych udach.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 08:16   #90
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam,

to może i ja poradzę się specjalistów. Otóż w ubiegłym roku przyjmowałam Therm Line Forte, zażyłam tylko 2 listki tabletek, ponieważ miałam po TL Forte straszne wzdęcia, bóle brzucha, mimo iż przyjmowałam ten specyfik dokładnie wg zaleceń.

Obecnie jestem na diecie (plan żywienia stworzony mam przez dietetyka), biegam 3 razy w tygodniu, czy Therm Line S byłby odpowiedni? TL Forte był widocznie za silny dla mnie...Zależy mi na zgubieniu 5 kg.

Dziękuję za pomoc
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.