Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 10:05   #1
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244

Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - nowe metody wyszczuplania


Nie wiem, czy w dobrym dziale zakładam temat, jak tak to proszę o przeniesienie

Pierwszy raz o zamrażaniu tłuszczyku czytałam na wizażu w artykule:
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Uroda-p...ozic-tluszczyk

Zabiegi wydają się być idealne dla osób, które chcą wyszczuplić się miejscowo, nie potrzeba robić badań, przygotowywać się do nich, ani znosić rekonwalescencji, efekty - mimo, że widoczne są dopiero po jakimś czasie - będą już po 1-2 zabiegach, więc nie trzeba wykupywać całej serii. Brzmi fajnie.
Obecnie zabiegi te są już bardziej rozpowszechnione, zaczynają być dostępne w ofercie coraz większej ilości gabinetów.

I tu mam pytanko - czy ktoś już kiedyś miał taki zabieg i może podzielić się wrażeniami?

Edytowane przez jagagaga
Czas edycji: 2012-07-03 o 11:48
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 22:14   #2
kinia02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Korzystałam w Sensiva Day Spa z kriolipolizy . Moje ciało zareagowało wyjątkowo dobrze tzn: 5cm mniej w obwodzie brzucha. A to dopiero początek. Jak wrócę z wakacji to bójcie się rozbuchane komórki tłuszczowe
kinia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:55   #3
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez kinia02 Pokaż wiadomość
Korzystałam w Sensiva Day Spa z kriolipolizy . Moje ciało zareagowało wyjątkowo dobrze tzn: 5cm mniej w obwodzie brzucha. A to dopiero początek. Jak wrócę z wakacji to bójcie się rozbuchane komórki tłuszczowe
Oni oferują 2 rodzaje zabiegów, Cryo Royal oraz Vacuum Cryo, który miałaś? Serię czy tylko jeden zabieg? I na jakim urządzeniu jest ona wykonywana? Zeltiq, Proshock Ice?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:44   #4
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Zabieg z użyciem zimna niedawno był na jakimś gruponie. Zakupiłam i niestety czuję się coś jest nie tak... Kupon jak kupon - za cenę 149 zł oferował 1 zabieg (zamiast iluśtam zł). Nie było tam żadnych informacji, że jest jakoś inaczej wykonywany, jest mniejsza skuteczność czy coś.

Dzwonię, żeby się umówić, a pani uprzejmie mnie informuje, że mogę sobie wykupić użycie kolejnych głowic do tego zabiegu za 200 zł. I będzie on wtedy trwał 60 minut. Bo zabieg z kuponu jest wykonywany tylko jedną głowicą, trwa tylko 30 minut i efekty są mniejsze. W ofercie na gruponie nie było nic takiego napisane. Jak dzwoniłam do tego gabinetu przed zakupem, żeby dowiedzieć się czegoś o tym zabiegu, też nie raczono mnie o niczym takim poinformować. Sądzicie, że wszystko jest w porządku?

Edytowane przez jagagaga
Czas edycji: 2012-07-03 o 11:50
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 19:40   #5
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Sytuacja się wyjaśniła - zakupiłam 1 zabieg, a nie pakiet zabiegów, a że nie było go wymienionego w cenniku na stronie to zrozumiałam, że kupuję cały pakiet. W takim razie już rozumiem, że za dopłatą w promocyjnej cenie mogę dokupić kolejny zabieg

Edytowane przez jagagaga
Czas edycji: 2012-07-03 o 11:47
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 11:47   #6
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Jak wybiorę się na zabieg to opiszę wrażenia, mam przeczucie, że ten rodzaj wyszczuplania to coś dla mnie
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 12:23   #7
ffriend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Spłukałam się na 3 zabiegi krio w Salonie Pięknej Sylwetki w Warszawie. Powiem tak- super efektu nie zauważyłam, ale może dlatego że mojego brzucha nic nie rusza Ale rozmawiałam z Paniami które potrafiły w ciągu 3 miesięcy stracić nawet do 10cm więc są ludzie na których to działa. Dla mnie szkoda pieniędzy, zdecydowanie lepsza jest endermologia i nieporównywalnie tańsza
ffriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 15:37   #8
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez ffriend Pokaż wiadomość
Spłukałam się na 3 zabiegi krio w Salonie Pięknej Sylwetki w Warszawie. Powiem tak- super efektu nie zauważyłam, ale może dlatego że mojego brzucha nic nie rusza Ale rozmawiałam z Paniami które potrafiły w ciągu 3 miesięcy stracić nawet do 10cm więc są ludzie na których to działa. Dla mnie szkoda pieniędzy, zdecydowanie lepsza jest endermologia i nieporównywalnie tańsza
Może po prostu na brzuszek nie działa? Wydaje mi się, że na brzuch najlepsze są dieta + ćwiczenia, mi wystarczyły 2 miesiące żeby osiągnąć wymarzony brzuch, naprawdę A wcale nie muszę się jakoś katować. Za to ćwiczenia nie bardzo działają na moją pupę i uda, dlatego zdecydowałam się na jakieś wspomagacze
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 19:23   #9
Guga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Witajcie. Ja się wybieram do Salonu Pięknej Sylwetki w Warszawie na pierwszy zabieg z serii 5 w przyszłym tygodniu. Pojechałam tam na 10 zabiegów endermologii (po 2 dniach czytania opinii na jej temat w necie) ale po krótkiej rozmowie i oględzinach mojej sylwetki Pani mnie przekonała że to Cryo Royal będzie na moje bryczesy najlepsze. Mało jest opinii na temat tego urządzenia w sieci Czytałam opinie że typowa kriolipoliza (na Zeltiq) jest super, czytałam że cryo royal też jest super chociaż pojawiły się też komentarze że jak coś ma 3 opcje w 1 urządzeniu to nie działa. Wiem od koleżanki pracującej w salonie gdzie jest proshock ice że jest skuteczny ale 1 zabieg kosztuje 1600 zł i daje średnio ubytek 2 cm (więc za taką sumę raczej niewiele). Pani w salonie oceniła, że z endermologii nie będę zadowolona bo 10 zabiegów endermologii miałoby mi dać ubytek ok. 1,5 cm. Stąd Pani stwierdziła że w moim przypadku najlepsza będzie cryo royal. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie bo jeszcze mogę się wycofać.
Mam tak jak Ty jagagaga płaski brzuch, górę ok ale uda i biodra dramat !

Edytowane przez Guga
Czas edycji: 2012-07-18 o 19:34
Guga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 23:20   #10
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

A czy cryo royal jest słabszym urządzeniem niż proshock ice czy zeltiq? Trzeba wykonywać serię? Sądziłam, że w przypadku takich "zamrażających" zabiegów wykonuje się tylko jeden i tyle.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 05:25   #11
Guga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Generalnie jedna to może tradycyjna lipoliza pomoże i pójście pod nóż. Jak ze wszystkim - seria zawsze da większe efekty niż jeden zabieg. Nie wiem czy cryo royal jest słabsze, wiem że łączy kriolipolizę z kawitacją utradźwiękową. Podobno po jednym zabiegu tez ma być widoczny efekt, ale ja np. mam olbrzymie buły na biodrach i zaproponowano mi serię 5. Słyszałam historię kobiety po zeltiq'u która 3 dni nie mogła iść po zabiegu do pracy bo tak ją bolał brzuch po zasysaniu. Koleżanka pracująca w salonie w którym używają proshock ice też mi zalecała serię 2-3 aby efekt wyszczuplenia moich ud i bioder był widoczny.
Guga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 09:21   #12
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Z tym zasysaniem to wydaje mi się, że jest podobne uczucie jak z bańkami chińskimi, akurat ja lubię takie mocne masaże
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 05:29   #13
Guga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ja też tak lubię, ale niestety mam siniaki nie mniej jednak nie rezygnuję, siniaki się wchłoną ale po bańce całe uda mam w małych siniakach. Podejrzewam, że po cryo royal też będą bo nawet Panie mnie uprzedzały - stąd zalecenie co min. 3 dni. Bo siniak siniakiem ale boli i to jest niejaki problem.
Guga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 08:24   #14
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

A co jaki czas należy wykonać serię zabiegów? Jaki może być maksymalny odstęp między zabiegami?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 10:26   #15
ballea
Raczkowanie
 
Avatar ballea
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 33
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Witam!
Pierwszy raz bede miala taki zabieg.. kriolipolize dokladnie za miesiac, a po tygodniu przerwy lipo ultradzwiekami. Co prawda po krio czeka sie na efekty kilka miesiecy-az organizm wydali te wszystkie wymrozone komorki, ale ponoc to obecnie najbardziej skuteczny sposob na pozbycie sie tluszczu z 1 miejsca..moj cel to brzuch..
Lipo tydzien pozniej, to zrobie na boczki. Bede na biezaco informowac o efektach..
Poza tym od dzis przygotowanie-dieta, duzo wody, rower. Zobaczymy
ballea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 11:27   #16
Guga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Przy konkretnie CRYO ROYAL odstępy z tego co wszędzie wyczytałam i mi w salonie powiedzieli mogą być co 2-3 dni. Przy kriolipolizie innymi urządzeniami np. zeltiq 4-6 tygodni. Ja mam rozpisaną serią co ok 2-3 dni. Pierwszy zabieg we wtorek. Dam znać czy rzeczywiście są efekty po 1 zabiegu. Ostatnio miałam 1 zabieg liporoyal z focusem rf (ze 3 tygodnie temu), efekty miały być po 1 zabiegu - nie było żadnych !!!
Guga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 14:40   #17
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ale mi chodziło o maksymalny odstęp pomiędzy zabiegami, a nie minimalny
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 09:55   #18
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

dziewczyny, no jak tam efekty? ja robiłam Proshock Ice w Markach w Artdermie. byłam 2 razy na uda. po pierwszym zabiegu mierzyłam się centymetrem i nic, ani choćby pół cm mniej, byłam mocno rozczarowana. prawda zauważyłam, że skóra zrobiła się bardziej jędrna i gładka, prawie bez cellulitu. kosmetyczka przekonała mnie, że na efekty trzeba poczekać. póki ja rozważałam, czy iść na drugi zabieg, moja koleżanka zrobiła brzuch i ramiona. i od razu po zabiegu miała 1,5cm mniej z każdego ramienia, a z brzucha ubyło 2,5cm. no to ja zapisałam się na drugi zabieg, znów na uda. jestem generalnie szczupła, ale uda mam masywne. po drugim zabiegu mierzyłam się i znów nić nie ubyło. pomyślałam, że wyrzuciłam kasę w błoto i na mnie to nie działa.
i powiem wam, że dopiero po miesiącu widzę rezultaty. prawie zniknęły mi wałeczki tłuszczu nad kolanami, co było moją udręką, skóra jest zdecydowanie gładsza i jędrna, tłuszczyk jest bardziej miękki, tzn jak dotykałam wcześniej, to był twardy, zbity, teraz jest jakby rzadszy. teraz uważam, że dobrze zrobiłam, bo mogę założyć krótką sukienkę sprzed lat i nie wstydzę się w niej wyjść do ludzi
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:02   #19
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

I co, w końcu zrzuciłaś coś w obwodu ud, czy nie? Ile płaciłaś za proshock ice?

Ja byłam 2 razy na kriolipolizie. Efekty były zaraz po zabiegu takie, że moja waga wskazywała mi mniej % tłuszczu w organizmie, ale następnego dnia znowu więcej. Słyszałam, że trzeba udać się na serię zabiegów, żeby były efekty, może się skuszę.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 22:32   #20
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

nad kolanami mam 1cm mniej, ale dopiero około 6tygodni po pierwszym zabiegu (drugi zrobiłam 2tygodnie później). za pierwszy zapłaciłam 1600zł uda przód i tył i masaż limfatyczny. za drugi taki sam zabieg 1400zł. górna część ud straciła dopiero 0,5cm, ale jak pisałam, ten tłuszczyk jest teraz miękki, wydaje mi się, że trzeba jeszcze troszkę poczekać, ale wreszcie widzę efekty w lustrze i to mnie niezwykle cieszy a którym urządzeniem miałaś kriolipolizę i jak dawno temu?
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 21:27   #21
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

teraz na grouponie jest niedrogo drenaż limfatyczny (jestem z Warszawy), a moja kosmetyczka mówiła, że jest to bardzo ważne w kriolipolizie, ponieważ martwe komórki tłuszczowe będą wydalane z organizmu poprzez układ limfatyczny, chyba nic nie pomyliłam kusi mnie, by wykupić pakiet, może wtedy szybko pozbędę się tłuszczu?
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 09:19   #22
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ja byłam na kriolipolizie, nie wiem w zasadzie co to za urządzenie, chyba ani proshock ice ani zeltiq? I płaci się za taki zabieg o wiele mniej (na gruponie czy innym takim - około 150 zł). Kosmetyczka mówiła, że takich zabiegów akurat trzeba zrobić serię (około 6). W każdym razie tak właśnie myślałam, co by zrobić sobie potem masaż bańkami chińskimi (to też daje efekt drenażu)
Z tym, że ja jeszcze ćwiczę i stosuję dietę.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:35   #23
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

a jak wyglądał twój zabieg? w moim najpierw mrożono tłuszcz przy pomocy nasadki, która przypomina żelazko. wsysa obszar skóry i mrozi 1 minutę (temperatura minus 5 stopni) , czułam szczypanie mrozu. i tak kosmetyczka przesuwa nasadkę po całych udach. najpierw z przodu jedna noga, potem druga, potem tył. drugim etapem jest rozbijanie tkanki tłuszczowej jakimiś falami. nasadka przypomina pistolet )) skórę smaruje się żelem do USG, i przesuwa się nasadkę. i to nawet odrobinkę bolało, bo mam bardzo delikatną skórę. natomiast właśnie to rozbijanie bardzo mi się spodobało, bo czułam, że tłuszczyk jest rzeczywiście "wymasowany", bo fale docierają głęboko pod skórę. a dopiero po kilku dniach poszłam na masaż limfatyczny może będzie na grouponie proshock? ja chętnie bym poszła. bo to prawda, im więcej zabiegów, tym lepsze rezultaty. ale szkoda pieniędzy na 6 zabiegów
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 08:40   #24
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Chciałabym, żeby był taki zabieg na grouponie

A mój zabieg wyglądał tak : po rozprowadzeniu żelu miałam przykładaną taką płaską głowicę do ud i trzymaną jakiś czas w jednym miejscu, potem przesuwaną kawałek dalej, czyli podobnie jak u Ciebie. Nie było to jakieś specjalnie zimne ani nie szczypało, w zasadzie kojarzyło mi się z przykładaniem zimnej łyżki do ciała Po tym miałam masaż a la bańką chińską - taką głowicą co zasysała skórę i tyle.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:49   #25
ballea
Raczkowanie
 
Avatar ballea
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 33
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Mialam dzis robiony zabieg krio w Bielsku. Trwal godzine, pierwsze pol to masaz glowica nazelowanego brzucha(zamrazanie), przyjemny, bezbolesny, czulam tylko lekki chlod. Potem inna glowica- okolo 20 minut ultradzwieki i ostatnie 5 minut, inna glowica- masaz podcisnieniowy-zasysanie, dosyc mocne, ale tez niezbyt bolesne. Caly zabieg trwal godzine, mam czerwone slady po zasysaniu, ale nie odczuwam zadnego bolu, z pewnoscia nie jest to zabieg przez ktory jest sie zmuszonym do odpoczynku..
Efektu natychmiastowego nie widze, ale ponoc to kwestia czasu. Poczekam i zdam relacje..
ballea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 12:56   #26
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

czekamy na efekty razem z Tobą ja na razie nic nie robię, czekam, może będą niższe ceny. kolejna moja koleżanka robiła proshock na uda i pośladki, 5 zabiegów, przerwa między zabiegami tydzień. wydała majątek, ale i rezultaty są widoczne gołym okiem, zmieniła spodnie 40 na 36. kurczę, u mnie tylko parę cm mniej. nie piję alkoholu i nie jem tłustych potraw, może trzeba zapisać się na aerobik?
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:13   #27
ballea
Raczkowanie
 
Avatar ballea
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 33
Angry Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Hej
Piec dni po krio mialam liposukcje ultradzwiekowa w Tao w centrum Bielska. Pani robiaca zabieg bardzo mila, cala godzine podczas zabiegu mowila o zaleceniach dietetycznych(wiadomo-duzo wody, zadnych tlustosci, posilki niewielkie 5 razy dziennie i zdrowe sniadania), ktore maja wspomoc efekty zabiegu. Ogolnie zabieg i rozmowa przyjemne i odprezajace.
A co do efektow..to nic. Nie mierzylam sie, ale wizulanie widze, ze celulit jaki byl, taki jest, centymetrow nie ubylo(no, moze 1, jakby sie uprzec..) takze ja naleze chyba do tych nieszczesnic, ktorym tylko hektolitry potu wylane na silce moga pomoc. A na to nie mam ani sily, ani czasu, ani ochoty
ballea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:50   #28
Guga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ja byłam w końcu na dwóch krio urządzeniem CryoRoyal jakoś w przedostatnim i ostatnim tygodniu lipca (24 i 29 - odstęp był ok 5 dni). Zabieg wyglądał jak u Ciebie, Ballea Też miałam czerwono-sine wybroczyny po ostatnim etapie czyli zasysaniu. Tak szczerze to ubytku tłuszczu po dziś dzień nie widzę. Natomiast wspaniale wygładziły i ujędrniły mi te zabiegi skórę.
Guga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:58   #29
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

a moje efekty ujędrniania zanikają nic więcej mi nie ubyło, skóra juz nie jest taka napięta, trzeba dalej coś robić, właśnie zastanawiam się nad tym crio
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 07:12   #30
Guga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

A ile płaciłaś za proshock i czy dużo tłuszczyku miałaś na brzuchu - duże fałdki ?
I czy gwarancję dali Ci przed czy po oględzinach Twojego ciała ?
Guga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 09:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.