Trendy jesień/zima 2002/2003 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-29, 13:44   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Trendy jesień/zima 2002/2003


Przeszukałam już chyba cały internet, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć mi konkretnie co będzie modne w makijażu jeiseń/zima 2002/2003... Ja wcale nie wyprzedzam faktów, bo ostatnio czytałam, że trendy w modzie są z góry przewidziane na najbliższe 3 lata!!! Pomóż mi...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-29, 14:12   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Trendy jesień/zima 2002/2003

Droga Klio [img]icons/icon7.gif[/img]
To lekka przesada, ze trendy ustala sie na trzy lata z gory. [img]icons/icon12.gif[/img]
Cos Ci strasznie spieszno do tej jesieni. Na pewno wkrotce bedzie sporo informacji odnosnie obowiazujacej mody i urody na ten sezon. Z moich obserwacji jak na razie w wizazu widze wyrazna tendencje do przydymionych, ale dosc mocno podkreslonych oczu. Kolory cieni jakie dominuja sa spokojne, przygaszone z duza glebia. Oko czesto dodatkowo podkreslone kredka.
Natomiast usta u jednych lsnia i kolory sa dosc zdecydowane a u innych pelny mat, satynowe jasniutkie beze lub chlodny, brudny roz. Czy bedzie to regula wsrod kreatorow? To sie okaze juz nie dlugo [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-29, 15:35   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trendy jesień/zima 2002/2003

Dziekuje za szybka odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img] Ale czy mimo wszystko moglabys mi cos zaproponowac do szkoly, poki nie pojawia sie "nowe trendy"? [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-29, 15:58   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Trendy jesień/zima 2002/2003

nie bardzo rozumiem pytanie [img]icons/icon9.gif[/img] - " zaproponowac do szkoly ?"
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-29, 16:44   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trendy jesień/zima 2002/2003

Dokladniej: Mialam na mysli makijaz do szkoly na ten rok. Tak, zeby byl modny, a zarazem subtelny. Dla ulatwienia: jeatem dziewczyna o raczej bledej karnacji, jasnych oczach i brazowych wlosach. Poza tym wszyscy mi mowia, ze jestem typem (urody, oczywiscie) albo zimy albo lata...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.