sztuczne rzesy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-02, 04:18   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

sztuczne rzesy


Przeczytalam Agnieszko Twoj artykul o sztucznych rzesach i piszesz w nim, ze zakladnie ich na codzien nie jest dobrym pomyslem. Zastanawiam sie czy stosowanie kepek rzes (zamiast tych calosciowych)czesciej niz na jakiej specjalne okazje jest rowniez niezbyt dobre dla rzes naturalnych?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-02, 11:44   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: sztuczne rzesy

Witaj Nineczko [img]icons/icon7.gif[/img]
To zalezy jakiego kleju uzyjesz. Ja ze spokojnym sumieniem polecam Duo - najlepiej bezbarwny ( przy nakladaniu jest bialy ). Potem zmywasz te rzeski razem z demakijazem oczu - zwyklym mleczkiem czy plynem do demakijazu oczu. W ten sposob racze trudno uszkodzic nasze wlasne rzeski [img]icons/icon7.gif[/img]
Tylko osobiscie nie wiem, czy ktorejs z Pan chcialo by sie zakladac kepki codziennie? Jest to dosc czasochlonne.


Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-02, 23:11   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: sztuczne rzesy

Dzieki Agnieszko za odpowiedz.
Zgadzam sie z Toba, ze przyklejanie rzes to ciezka i pracochlonna sprawa. Chodzilo mi jedynie o to, ze gdyby kiedys cos mnie napadlo z tymi sztucznymi kepkami, to czy moge je bez obawy stosowac.
Na razie niestety mam powazne klopoty z przyklejeniem tego cuda do oka [img]icons/icon9.gif[/img]. Przeczytalam uwaznie caly artykul, przeczytalam obsluge instrukcji.. ale to wszystko na nic.
Kupialam sobie sztuczne rzesy- calosciowe na Sylwestra, bo byl to nietypowy wieczor, gdyz moj znajomy fotograf zaproponowal, ze pobawimy sie w pozowanie do zdjec (duza frajda) i chcialam bardziej podkreslic rzesy.. niestety skonczylo sie to tylko na checi, bo choc staralam sie je prawidlowo przytwierdzic do oka [img]icons/icon7.gif[/img] to nic mi z tego nie wyszlo [img]icons/icon9.gif[/img].. To naprawde ciezka sprawa. Chyba bede musiala dlugo pocwiczyc.. ciekawe, czy kiedys mi sie to uda [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-02, 23:21   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
wlasnie odnalazlam inne watki o rzesach

Sorry za zawracanie glowy ale dopiero teraz przejrzalam forum i znalazlam posty o sztucznych rzesach..[img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.