GOLDEN ROSE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-27, 17:50   #1
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980

GOLDEN ROSE


ZNACIE TE FIRME? KTOŚ PRÓBOWAŁ TYCH KOSMETYKOW? JUZ WIDZIAŁAM 2 STOISKA I ZASTANAWIAM SIE CZY W OGOLE WARTO COS KUPIC, POZDRAWIAM...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 18:10   #2
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: GOLDEN ROSE

ja ta firme lubie Mam kilka lakierow do paznokci i jestem zadowolona, podobaja mi sie kolory, jest duzy wybor bardzo intensywnych i ceny sa niskie od 3 zl za malutki lakier, do 5 zl za duzy. Trwalosci nie ocenie bo mam akryle wiec lakier sie trzyma i trzyma Nie bylam zadowolona z mini lakieru bezbarwnego z brokatem z serduszkami bo serduszka nie chcialy sie wyciagnac z lakieru i trzeba bylo je wyjmowac na rozne sposoby ale moze to urok tego typu lakierow

Bardzo jestem zadowolona z cieni tej firmy, sa super kupilam sobie taka podluzna paletke 5 cieni Professional Palette Eyeshadow w odcienach szarosci Grey Line 104, od bialego do czarnego, wiec moge sobie zrobic zarowno makijaz dzienny jak i wieczorowy przydymiony.Czarnym cieniem robie sobie tez kreski Z jakosci jestem bardzo zadowolona bo cienie nie sa ani za miekie ani za twarde, takie w sam raz, nie obsypuja sie na policzki, nie zbijaja na gorze na powiece i wycieniowane oko spokojnie wytrzymuje kilka godzin a nie uzywam zadnej bazy. Cala paletka kosztuje 20 zl ale jest 5 cieni wiec mysle ze sie oplaca, ja maluje sie nimi juz od marca dosc czesto i ubytek jest ledwo zauwazalny. Oprocz szarosci sa inne zestawy kolorystyczne, sliczne , np. tylko fiolety lub tylko zielenie, od najjasniejszych do najciemniejszych. Do opakowania dolaczony jest dwustronny pedzelek z jednej strony a z drugiej aplikator, moze nie jest rewelacyjnej jakosci ale bardzo przydatny i fajnie ze firma pomyslala o pedzelku i aplikatorze
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 18:59   #3
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: GOLDEN ROSE

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...eywords=golden
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 19:03   #4
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: GOLDEN ROSE

Ja z Golden Rose mialam tusz, ktory kupilam gdy moja kieszen cierpiala na anoreksje Za 13zl nie spodziewalam sie czegos czym mozna malowac sie dluzej niz 2 tygodnie, a milo sie rozczarowalam, bo tusz okazal sie nawet fajny Co do lakierow z tej firmy to sa naprawde rewelacyjne Nie odpryskuja szybko, nie tworza smug, kolor jest intensywny po nalozeniu jednej warstwy, no i ta bogata kolorystyka
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 19:14   #5
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: GOLDEN ROSE

DZIEKI DZIEWCZYNY!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 17:56   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: GOLDEN ROSE

ja jestem w ciężkim szoku, bo lakiery Golden Rose trzymają się na moich paznokciach baardzo długo. najdłużej ze znanych mi lakierów.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.