Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś opinie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-11, 21:07   #31
xasiaxd19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 22
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

tez bylam ciekawa tej szkoly ale nie chce podejmowac nauki po pierwsze na dziennych zajec nie ma codziennie sa to tylko 3 dni w tygodniu troche mnie to zmartwilo bo ja osobiscie wolalabym miec zajecia codziennie. najwiekszym minusem jest dla mnie
brak praktyk duzo czytalam o famie i wiem ze tam maja ich naprawde sporo i nie sa to byle jakie praktyki.. jeszcze sie zastanawiam. prosze o opinie osob ktore w tym lub w poprzednich latach byli na dniach otwartych lub
ucza sie w famie jak wyglada plan nauczania ile godzin wizazu jest na "rocznym wizażu" zadzwonie tam jutro i o wszystko wypytam.
xasiaxd19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:08   #32
juskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Nie zdążyłam dotrzeć do Face Artu i przyznam szczerze, że trochę mnie zmartwila Twoja opinia bo wiązałam duze nadzieję przyszlościowo z Tą szkoła;/
Był ktoś jeszcze na Dniach Otwartych?
Karolcia ja dotarłam na dzien otwarty, w ostatniej chwili dowiedziałam się że jest i pedziłam żeby zdązyć.
Ja z kolei byłam zachwycona! Jestem zdecydowanie na tak- to ejst to o co mi chodzi
Profesjonalny wykładowca i kosmetyki, wnętrze przejrzyste aż chce się zasiąśc przy stanowisku i zaczac pracować

Myslę że tak jak każdemu nie b ędzie się podobać jedna sukienka, tak i na temat szkół zdania beda podzielone. Chodzi o to zeby znalexc cos dla siebie. Ja wcale nie uwazam ze inne szkoły są beznadziejne, ale chcialam trafic na cos gdzie sie totalnie odnajdę!

Na fb widzialam ze organizuja kolejny DZIEN OTWARTY, moja rada- IDZ I SAMA SIE PRZEKONAJ, moze to bedzie cos dla Ciebie z moze nie.
z tego co pisali to 25.08 ma on byc - nie masz nic do stracenia.

pozdrawiam!!!!!
juskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 13:12   #33
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cytat:
Napisane przez juskaa Pokaż wiadomość
Karolcia ja dotarłam na dzien otwarty, w ostatniej chwili dowiedziałam się że jest i pedziłam żeby zdązyć.
Ja z kolei byłam zachwycona! Jestem zdecydowanie na tak- to ejst to o co mi chodzi
Profesjonalny wykładowca i kosmetyki, wnętrze przejrzyste aż chce się zasiąśc przy stanowisku i zaczac pracować

Myslę że tak jak każdemu nie b ędzie się podobać jedna sukienka, tak i na temat szkół zdania beda podzielone. Chodzi o to zeby znalexc cos dla siebie. Ja wcale nie uwazam ze inne szkoły są beznadziejne, ale chcialam trafic na cos gdzie sie totalnie odnajdę!

Na fb widzialam ze organizuja kolejny DZIEN OTWARTY, moja rada- IDZ I SAMA SIE PRZEKONAJ, moze to bedzie cos dla Ciebie z moze nie.
z tego co pisali to 25.08 ma on byc - nie masz nic do stracenia.

pozdrawiam!!!!!
O 25.08 niedziela byłoby idealnie więc będę patrzeć na ich facebooka Dzięki za opinie (ja i tak nie od tego roku jeśli już, tylko przyszłościowo, na razie muszę skończyć "rozsądkowe studia")
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 13:31   #34
magda538
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cytat:
Napisane przez xasiaxd19 Pokaż wiadomość
tez bylam ciekawa tej szkoly ale nie chce podejmowac nauki po pierwsze na dziennych zajec nie ma codziennie sa to tylko 3 dni w tygodniu troche mnie to zmartwilo bo ja osobiscie wolalabym miec zajecia codziennie. najwiekszym minusem jest dla mnie
brak praktyk duzo czytalam o famie i wiem ze tam maja ich naprawde sporo i nie sa to byle jakie praktyki.. jeszcze sie zastanawiam. prosze o opinie osob ktore w tym lub w poprzednich latach byli na dniach otwartych lub
ucza sie w famie jak wyglada plan nauczania ile godzin wizazu jest na "rocznym wizażu" zadzwonie tam jutro i o wszystko wypytam.
pytasz o opinie osob ktore byly juz na dniu otwartym .. a wiec ja umowilam sie z pania Dyrektor osobiście w budynku szkoły... Wszystko wygląda super ! widziałam kosmetyki, sale zaplecze ... już sie nie mogę doczekąc rozpoczęcia naprawde wszystko wyglada profesjonalnie. Jeżeli zależy ci na praktykach to wydaje mi się że tam ich nie zabraknie.. szkoła ma podobno jakies umowy podpisane z wiekszością teatrów w krakowie do tego z jakas wytwornia filmowa ( praktyka na planie filmowym) w tym roku uczennice były na planie filmowym Wojciecha Smarzowskiego filmu Anioł poodbno film będzie w kinach. Pani Dyrekor duzo tego nawymieniała ale nie idzie spamiętać dlatego idź i przekonaj się sama ja chyba wezme jeszcze moja kolezanke i przyjdziemy na dzien otwarty w sobotę 24.08
magda538 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 15:59   #35
MaryCrowley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

[QUOTE=xasiaxd19;42201749]Bylam na dniach otwartych w face art szczerze mowiac szalu nie ma, kompletna klapa jezeli chodzi o praktyki ktorych jak narazie nie zapewniaja prawie wcale procz tego ze trzeba stac i wciskac kosmetyki jakiejs marki w sephorze rozczarowalam sie bo liczylam na cos wiecej.. do tego szkola znajduje sie w budynku ktory wyglada jak ruina. i kolejna sprawa ktora daje mi do myslenia.. podczas rozmowy Pan Marcin często napominał o Szkole FAM jako o szkole w której uczył 7 lat jednakze że jest to szkola jedynie CHARAKTERYZACJI i tutaj chyba skłamał bo z tego co widze po waszych opiniach i na stronie szkoły Fam www.fammakeup.com.pl jest także roczny kierunek wizażu ! lub 2 letni wizaż z charakteryzacja ! Prosze osoby ktore byly kiedyś na dniu otwartym w famie o info w tej sprawie jak wyglada plan nauczania ? czy faktycznie uczą tam tylko efektów specjalnych ? ile jest godzin z makijażu?[/QUOTE

Jaka ruina, dziewczyno?? Nie wiem gdzie Ty oczy mialas. Tam jest teraz remont, wiec troche jest utrudnione wejscie do budynku, wiadomo, ze podczas remontu troche sie brudzi. Natomiast wnetrze samej szkoly jest superczyste, przejrzyste, swietnie urzadzone. Tez bylam na Dbiu Otwartym w sobote rano i dowiedzialam sie na temat praktyk tyle, ze najczesciej bierze sie udzial w sesjach zdjeciowych mlodych fotografow, ktorzy szukaja makijazystow do wspolpracy - to jest akurat dla mnie super sprawa, bo moge nawiazac znajomosci z ludzmi z "branzy"i tez zbudoac sobie portfolio. a poza tym szkola wspolpracuje z MakeUpForEver i tez gwarantuje praktyki w Sephorach. Nic nie trzeba nikomu wciskac, to sa dobrowolne praktyki, jak nie chcesz to nie musisz w nich brac udzialu. Mnie sie wydaje, ze to tez swietna okazja, zeby sprawdzic sie poza szkola no i przy okazji pomalowac kobitki, ktore moga byc w przyszlosci moimi klientkami.
MaryCrowley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 11:11   #36
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Ej! Bo się zaczyna robić nie przyjemnie... Nie założyłam tego tematu żeby ktoś miał pretekst do kłótni;-)

Każda szkoła jest inna i każda ma swoje plusy i minusy. To nie oznacza, że jedna jest gorsza, po prostu ktoś może szukać czegoś innego.

Jednych interesuje wizaż, innych charakteryzacja, jedni chcą robić makijaże ślubne, inni pracować przy sesjach fotograficznych, jeszcze inny na planie filmowym lub w teatrze. Myślę, że najpierw trzeba usiąść i zastanowić się co taka szkoła ma nam dać, a później po kolei sprawdzać czy szkoła, którą się interesujemy może nas nauczyć odpowiednich rzeczy i czy jest najlepszą opcją.

Jeśli chodzi o praktyki jest podobnie... Po co osobie, która chce robić makijaże ślubne praktyki w teatrze? Po co osobie, która chce się zająć charakteryzacją praktyki w Sephorze? Face-Art jest prowadzony przez wspaniałego i doświadczonego wizażystę. Myślę, że to doskonała szkoła dla osób, których interesują pokazy mody i sesje zdjęciowe(ten wniosek wysunęłam po obejrzeniu strony i portfolio Pana Marcina. Chociaż do samych praktyk u młodych fotografów jestem nastawiona sceptycznie(mamy teraz tyle portali tematycznych, że łatwo nawiązać z kimś takim współpracę bez pomocy szkoły), jednocześnie myślę, że nic więcej nie jest tam potrzebne. FAM jest nastawiony na coś innego.... Wnioskując po tym co słyszałam jest nastawiony głównie na stylizację i charakteryzacje. Wizaż jest tam świetnie wykładany, ale nie jest to coś na co kładą największy nacisk.

Wybierajcie to co jest dla was najlepsze a nie najładniejsze;-)
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 19:00   #37
MaryCrowley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Szarokotka, masz absolutną rację! Fajnie, że załagodziłaś trochę tę dyskusję, która zaczęła przybierać formę pyskówki. Każda z nas ma inne priorytety, jesli chodzi o wybór szkoły, każdą z nas interesuje też coś innego. Faktycznie, wydaje mi sie że Face Art jest nastawiony bardziej na modę i prace przy sesjach i pokazach. Mnie akurat efekty specjanlne nie interesują, nie chcę pracować w teatrze, a bardziej wykonywać makijaże na potrzeby mody oraz nauczyć się profesjonalnego wizażu dla klientek indywidualnych, dlatego tak wybrałam. Tylko wkurza mnie jak ktoś ocenia książkę po okładce.
Dziewczyny, mam jeszcze takie pytanie, czy któraś z Was była na jakimś kursie makijażu w Londynie? Nawet takim krótkim. Będę miała chyba okazję na wiosnę wyjechać tam na dwa tygodnie i tak sobie pomyślałam, czy by przy okazji nie załapać się na jakiś kursik ;-)
MaryCrowley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 10:50   #38
lowewaniliowe
Przyczajenie
 
Avatar lowewaniliowe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cześć dziewczyny,
przeczytałam Waszą dyskusję i jestem bardzo zainteresowana szkołą Face Art. Czy któraś jest tam zapisana? Mnie interesuje nauka w trybie dziennym, bo zaocznie studiuję inny kierunek. Jaki jest tam poziom? Czy amator się tam odnajdzie?
lowewaniliowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:23   #39
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cytat:
Napisane przez lowewaniliowe Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
przeczytałam Waszą dyskusję i jestem bardzo zainteresowana szkołą Face Art. Czy któraś jest tam zapisana? Mnie interesuje nauka w trybie dziennym, bo zaocznie studiuję inny kierunek. Jaki jest tam poziom? Czy amator się tam odnajdzie?
Może już wybrałaś, może nie, zadawałaś to pytanie trochę temu, ale myślę, że już czas na odnowienie dyskusji. Face-Art... mam koleżankę, która się tam uczy i:
-bardzo, bardzo, bardzo na tak. Wykładowcy, którzy tam uczą są na naprawdę wysokim poziomie, zwracają uwagę na szczegóły, na to co robisz i na pewno zajęcia z nimi dużo dają.(ciekawostka: większość wykładała bądź nadal wykłada w FAMie)
-szkoły dwuletnie bądź roczne są prowadzone od podstaw, więc na pewno nie są skierowane do profesjonalistów(tak, amator się tam odnajdzie).

Czy któraś z was wybrała jakąś ze szkół? Jak wrażenia?

Przez rok moja wiedza o szkołach trochę poszła w górę, więc postaram się uaktualnić informacje
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 18:33   #40
Weronika0708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Witajcie ja też myślę nad szkołą wizażu od września pod warunkiem, że znajdę pracę, żeby na nią zarobić
Pierwotnie myślałam o rocznym wizażu w FAM, ale pojawił się FaceArt i już sama nie wiem. Szkoła jest nowa, może znajdzie się jeszcze ktoś, kto się tam uczy?
Weronika0708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 08:25   #41
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cytat:
Napisane przez Weronika0708 Pokaż wiadomość
Witajcie ja też myślę nad szkołą wizażu od września pod warunkiem, że znajdę pracę, żeby na nią zarobić
Pierwotnie myślałam o rocznym wizażu w FAM, ale pojawił się FaceArt i już sama nie wiem. Szkoła jest nowa, może znajdzie się jeszcze ktoś, kto się tam uczy?
Szkoła jest nowa, ale wykładowcy starzy;-) Łatwiej będzie ci wyszukać po nazwisku jak kto uczy itd... Tą metodą doszłam do ciekawych informacji, ale żeby ułatwić decyzję uaktualnię zaraz informacje w pierwszym poście odnośnie cen, facebooków, stron itd.
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 15:45   #42
solelity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Exclamation Szkoły wizażu. Które poleciacie?

Hej.
Już od jakiegoś czasu zbieram informacje o ofertach szkół wizażu. Interesuje mnie głównie Trójmiasto lub Kraków. Opinii w necie jest mnóstwo, wiem.. Niektóre wątki mają jednak ładnych kilka lat albo aż kipią od wypowiedzi samych założycieli, którzy jak wiadomo, zrobią wszystko żeby uczyć się właśnie u nich
Uważam, że jest to sprawa na tyle kosztowna, że jeśli już inwestuję to chciałabym w najlepszą. I tu właśnie pytanie do Was - jakie szkoły z Trójmiasta lub Krakowa możecie polecić?
Z wypiekami czekam na Wasze opinie )
solelity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 06:07   #43
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: Szkoły wizażu. Które poleciacie?

Cytat:
Napisane przez solelity Pokaż wiadomość
Hej.
Już od jakiegoś czasu zbieram informacje o ofertach szkół wizażu. Interesuje mnie głównie Trójmiasto lub Kraków. Opinii w necie jest mnóstwo, wiem.. Niektóre wątki mają jednak ładnych kilka lat albo aż kipią od wypowiedzi samych założycieli, którzy jak wiadomo, zrobią wszystko żeby uczyć się właśnie u nich
Uważam, że jest to sprawa na tyle kosztowna, że jeśli już inwestuję to chciałabym w najlepszą. I tu właśnie pytanie do Was - jakie szkoły z Trójmiasta lub Krakowa możecie polecić?
Z wypiekami czekam na Wasze opinie )
Stworzyłam wątek ze szczegółowym opisem każdej ze szkół w Krakowie ale szanowna administracja postanowiła wrzucić mój wątek do wątku o szkołach we Wrocławiu Było w pierwszym poście ładnie i przejrzyście i chciałam to rozwijać szczególnie, że mam dokładniejsze informacje zarówno o praktykach jak i o doświadczeniach z każdej szkół, ale teraz w tym gąszczu nie ma sensu się produkować bo na setnej stronie i tak nikt tego nie znajdzie-.- Jak mi ktoś łaskawie zwróci wątek to uzupełnię informację-.-
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 07:41   #44
solelity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoły wizażu. Które poleciacie?

Cytat:
Napisane przez szarokotka Pokaż wiadomość
Stworzyłam wątek ze szczegółowym opisem każdej ze szkół w Krakowie ale szanowna administracja postanowiła wrzucić mój wątek do wątku o szkołach we Wrocławiu Było w pierwszym poście ładnie i przejrzyście i chciałam to rozwijać szczególnie, że mam dokładniejsze informacje zarówno o praktykach jak i o doświadczeniach z każdej szkół, ale teraz w tym gąszczu nie ma sensu się produkować bo na setnej stronie i tak nikt tego nie znajdzie-.- Jak mi ktoś łaskawie zwróci wątek to uzupełnię informację-.-

Sama też jeszcze dziś poszukam tego wątku, bo nie ukrywam, że bardzo zależy mi na takich szczegółowych informacjach
solelity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 10:10   #45
IlonaKEC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły wizażu. Które poleciacie?

Dziewczyny jestem tu nowa specjalnie założyłam konto bo także szukam opini o szkołach wizażu i charakteryzacji.. Ja mam dwie koleżanki które ukończyły szkołe FAM w Krakowie ( jedna kończy w tym roku ) obie są bardzo zadowolone. Jeżeli chodzi o kosmetyki szkoła pracuje głownie na Make up For Ever ( osobiscie nie znam tej firmy ale podobno bardzo drogie i dobre kosmetyki ) Kryolan i Inglot. Wiem że ogromnym plusem szkoly są praktyki i wykładowcy. śledzę tą szkołe na fb prawie codziennie dodają zdjęcia z zajęć zresztą bardzo ładne dziewczyny wychodzą ze szkoły z super portfolio mają też pełno zdjęć wykonywanych po ukończonych zajęciach. Mam też koleżankę w Beauty Art ale z jej opowiadań wynika że ta szkoła to wielka pomyłka . Czy któraś z was była już na dniu otwartym w famie?
IlonaKEC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 10:14   #46
solelity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Też jestem zainteresowana szkołą FAM, może są tu jakieś absolwentki, które mogłyby napisać kilka słów?
Wie ktoś może czy w tym roku także rusza grupa od drugiego semestru? Kontaktowałam się ze szkołą, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi
No i chciałabym się też dowiedzieć jak jest z teoretyczną stroną nauki, szkoła wymaga jakichś podręczników czy wystarczają same wykłady? Wiem, że jest ogromny nacisk na naukę praktyczną, co mnie bardzo cieszy, zastanawiam się tylko czy jeśli nauka teorii, to wymagane są jakieś materiały czy też nie
solelity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 13:33   #47
IlonaKEC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

ja wiem że w tym roku planowali rozpoczac tez nauke z grupa "wiosennaa" tzn od drugiego semestru ale nie utworzyla się grupa wiem bo jak widzisz sama sie tam wybieram. radze Ci zadzownic do szkoly a najlepiej spotkac się z pania dyrektor i zobaczyc szkole ja sie kontaktowałam podobno w maju beda organizowac dzien otwarty dopiero po takim spotkaniu bedziesz mogla podejsc do zapisów zadna z moich koleżanek ani ta która kończyła pare lat temu ani ta która kończy teraz nie wspomniala mi nigdy ze maja miec jakies obowiazkowe podreczniki ale faktycznie warto sie dowiedziec dokladnie aha i wiem że załatwiają spore zniżki na pędzle do makijażu daj znac jak dowiesz się coś więcej
IlonaKEC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 07:31   #48
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Więc o FAMie słów kilka:
"Nie, nie ma podręczników. Podręczniki, książki można sobie kupić na własną rękę i uczyć się z nich dla siebie w domu, w szkole zajęcia teoretyczne można policzyć na palcach i w większości będzie to angielski. Marek kosmetyków nie wyliczę bo jest ich mnóstwo, ale główne z nich to: Make Up For Ever, Inglot, Kryolan. Pędzle... tak, szkoła daje duże zniżki na pędzle Inglotowskie."
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 14:34   #49
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Dziewczyny, i do jakich szkół w końcu poszłyście?
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 16:39   #50
lowewaniliowe
Przyczajenie
 
Avatar lowewaniliowe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, i do jakich szkół w końcu poszłyście?
Ja w czerwcu skończyłam naukę w FaceArt )
lowewaniliowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 16:41   #51
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cytat:
Napisane przez lowewaniliowe Pokaż wiadomość
Ja w czerwcu skończyłam naukę w FaceArt )
To może podziel się wrażeniami z nauki w tej szkole?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 16:57   #52
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

ooo opowiadaj
ja skończyłam pierwszy rok studium kosmetycznego, ale wizaż nadal kusi
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 09:32   #53
lowewaniliowe
Przyczajenie
 
Avatar lowewaniliowe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Już opowiadam
*miałyśmy bardzo fajną, kameralną grupę - było nas 6 dziewczyn
*zajęcia od pon do śr (10-14)
*sesja zdjęciowa co miesiąc (makijaż dzienny, ślubny, smoky eyes, glamour, mężczyzn, aktualne trendy, face painting, graficzny, close up)
*świetni wykładowcy - przede wszystkim pan Marcin Szczepaniak, który jest mistrzem w swoim fachu! jest to świetny człowiek, z sercem na dłoni, w pełni oddany pasji, zaangażowany, zawsze super przygotowany, po prostu cud miód! a jak zaczyna czarować pędzlem... , pani Asia Cieśla, z którą głównie miałyśmy zajęcia związane z poszczególnymi dekadami i face painting, pani Kasia Zielińska, która przedstawiała nam aktualne trendy, przedstawiała nam nowości marki Make Up For Ever i miałyśmy z nią zajęcia z draq queen i z egzotycznymi typami urody, no i pani Kasia Milczyńska - świetny kosmetolog, omawiałyśmy z nią pielęgnację cery, itp, dodatkowo miałyśmy także zajęcia z paniami stylistkami, z panem który zajmował się malowaniem ciała techniką air brush i z panią od kosmetyków mineralnych
*jeśli chodzi o kosmetyki - do wyboru do koloru! wszystko świetnej jakości, nigdy niczego nam nie brakowało, pan Marcin zawsze dbał o to, żeby wszystkiego było pod dostatkiem
*praktyki - możliwość odbycia praktyk (nieobowiązkowych) w Sephorach, a także przy różnych sesjach (jeśli tylko jest taka okazja), ja dzięki tej szkole poznałam wielu ludzi (fotografów, modelki, stylistki, fryzjerów) i nawiązałam fajne znajomości, które teraz mi się przydają
*na koniec - losowałyśmy temat makijażu, który wykonywałyśmy na zaliczeniu + pisałyśmy test z całego roku + w osobny dzień przedstawiałyśmy swoje portfolio

Możecie zobaczyć FB szkoły - Face Art Make-Up Courses - tam jest milion zdjęć z sesji/zajęć itp

Czy jest coś co chciałybyście wiedzieć, a o czym nie napisałam?

Edytowane przez lowewaniliowe
Czas edycji: 2014-08-14 o 09:34
lowewaniliowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 12:14   #54
neiven
Przyczajenie
 
Avatar neiven
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Hej Trochę czasu mineło ale myślę że ktos odpowie
Czy w takich szkołach uczą się osoby w różnym wieku 18+?
neiven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 10:49   #55
sabi811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Wieszja właśnie się tam wybieram od pażdziernika na charakteryzację modowa jeśli studiujesz już to napisz coś więcej pozdrawiam
sabi811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:27   #56
neiven
Przyczajenie
 
Avatar neiven
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Ja od pazdziernika idę do Face artu na wizaż (dzienny-wieczorowy)
neiven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 19:23   #57
czerwonaaszminka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonaaszminka
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 30
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Kto od września wybiera sie w tym roku na wizaż? Chciałam zapytać gdzie ma ochote itd? Razem raźniej!
__________________
Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest prag☠nieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu
czerwonaaszminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:55   #58
beauuuty
Przyczajenie
 
Avatar beauuuty
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cytat:
Napisane przez czerwonaaszminka Pokaż wiadomość
Kto od września wybiera sie w tym roku na wizaż? Chciałam zapytać gdzie ma ochote itd? Razem raźniej!
Ja planuję
__________________

Olejowanie paznokci to już uzależnienie
beauuuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 06:17   #59
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Jeśli Wawa to bierz pod uwagę również beauty lux - tam się uczyłam i naprawdę doświadczenia same pozytywne. Zarówno jeśli chodzi o kadrę, jak i o kosmetyki czy program. A ogólnie mało jest szkół godnych polecenia - trochę w tym temacie już przeszłam.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-25 07:17:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.