Podkład Clinique - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-09, 14:06   #1
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813

Podkład Clinique


Chciałabym kupić podkład matujący,kryjący,tuszując y pory,trwały no i koniecznie bezzapachowy,hipoalergicz ny.Do tej pory używałam Revlonu i byłam zadowolona ale ostatnio zauważyłam że łuszczu mi się skóra (może za długo używam tego podkładu).Widziałam ostatnio reklamę w prasie podkładu Clinique, opis całkiem zachęcający ale wolałabym usłyszeć opinie od dziewczyn które używały podkładów tej firmy.Bardzo proszę o opnie czy warto kupić.Zaznaczam że jestem alergiczką więc chciałabym żeby mnie nie uczulał.Za wszelkie rady i opinie,dziękuje
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 14:23   #2
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
GG do ElaG
Re: Podkład Clinique

Serdecznie polecam na lato Superfit, niestety nia ma filtrów, a na chłodniejsze dni - Dewy Smooth z SPF 15. Clinique ma bogaty wybór odcieni, ja używam koloru neutral, chyba nr 5, ale nie mam bardzo bladej cery. Piękny odcień dla jasnej karnacji to 16 Cream. W USA można kupić za połowę tej ceny, jaką oferują nasze perfumerie. Oba podkłady są bezzapachowe i , co najważniejsze, nie zmieniają na twarzy koloru, tzn. nie ciemnieją czy jaśnieją (przynajmniej u mnie). Używałam podkładów różnych marek selektywnych firm, w tym nawet La Praire, ale najbardziej odpowiadają mi te dwa podkłady Clinique (innych tej firmy nie używałam). Dodaję, że mam cerę raczej normalną, ani suchą, ani nadmiernie przetłuszczającą się.
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.