żaden podkład nie stapia mi się z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 14:58   #1
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Question

żaden podkład nie stapia mi się z cerą


no właśnie, zwykle używam velvet mousse Isa Dory ewentulanie Hydralight bo nic innego nie daje rady.
Ale ...za miesiąc biorę ślub i muszę znależć podkład bardziej kryjący, taki który wytrzyma cały dzień i kawałek nocy. A tu moja skóra protestuje, wszystkie podkłady wyglądają na niej źle - po prostu nie stapiają się z nią, wchodzą w pory skóry, spływają, podkreślają skórki. Wyglądam jakbym pomalowała się bardzo nieudolnie.
Nie wiem na czym polega ten problem, moja skóra jest sucha, naczynkowa, cienka, lubi się łuszczyć a w strefie T oczywiście tłusta. Jednym słowem masakra.
Próbowałam z kremem i bez, z bazą pod podkład (to dopiero wyglądało) z takimi podkładami jak : revlon colorstay, lasting performance MF, MF w sztyfcie(oddałam )Bourjois Repulpant, jakiś Dior do suchej, Rimmel Recover i wiele wiele innych i nic.
Zaczynam trochę rozpaczać bo chciałabym wtglądać dobrze na własnym ślubie a jeśli umaluję się tym Velvetem albo hydralight to przez pierwszą gozinę będzie ok a potem podkład spłynie i nic z niego nie zostanie.
POMOCY!!!:mad :
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 15:03   #2
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

spróbuj dior sculpt odżywia i nawilża. jest co prawda do cery dojrzałej, ale dla mnie to podkład wszechczasów (mam 26 l.). nieźle kryje na dodatek. poproś w sephorce o próbkę.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 15:12   #3
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

dzieki, na pewno spróbuję.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 16:40   #4
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

A moim zdaniem powinnaś najpierw zadbać o skórę twarzy u kosmetyczki tzn najpierw peeling na wszystkie odstajace skórki i zrogowaciały naskórek a potem preparaty odżywcze i nawilżające i ewentualnie matujace na strefę T.
Im cera będzie bardziej wypielęgnowana tym podkład będzie miał mniej do zakrywania.
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 16:54   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

tez mam taka skore ;/ i nic jeszcze dla siebie idelanego nie znalazlam ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 21:25   #6
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
tez mam taka skore ;/ i nic jeszcze dla siebie idelanego nie znalazlam ;/
wiem wiem
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 21:34   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Przede wszystkim skupilabym sie na pielegnacji cery poniewaz to jest najwazniejsza sprawa tymbardziej kiedy borykasz sie z taka cera,cos wiem o tym poniewaz mialam identyczny problem.

Probowalas nad polaczeniem korektora lub kamuflazu z podkladem?
Poza tym zostalabym przy sprawdzonych podkladach,z ktorych jestes zadowolona.Rewelacyjnie spisuje sie tez puder jedwabny Hauschki-swietnie matowi i utrzymuje podklad w ryzach,uzywam go solo jak i na filtry.

Ze swojej strony moge jeszcze polecic podklad Clinique Stay True,Lancome Teint Idole Ultra

Jezeli moge Ci cos doradzic to polecam dobre i sprawdzone kremy pod makijaz,ktore dobrze "gruntuja" i sa o wiele lepsze niz typowe silikonowe bazy

AA Oceanic Young Antybakteryjny 30ml
Garnier fluid Ultra Swiezosc 50ml
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 21:38   #8
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

probowalas Max Factor color adapt? jedyny, ktory mi sie dopasowal.
A jak ni to moze krem jakis tinted mosturizer?
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:11   #9
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przede wszystkim skupilabym sie na pielegnacji cery poniewaz to jest najwazniejsza sprawa tymbardziej kiedy borykasz sie z taka cera,cos wiem o tym poniewaz mialam identyczny problem.

Probowalas nad polaczeniem korektora lub kamuflazu z podkladem?
Poza tym zostalabym przy sprawdzonych podkladach,z ktorych jestes zadowolona.Rewelacyjnie spisuje sie tez puder jedwabny Hauschki-swietnie matowi i utrzymuje podklad w ryzach,uzywam go solo jak i na filtry.

Ze swojej strony moge jeszcze polecic podklad Clinique Stay True,Lancome Teint Idole Ultra

Jezeli moge Ci cos doradzic to polecam dobre i sprawdzone kremy pod makijaz,ktore dobrze "gruntuja" i sa o wiele lepsze niz typowe silikonowe bazy

AA Oceanic Young Antybakteryjny 30ml
Garnier fluid Ultra Swiezosc 50ml
Dzięki za rady ,wezmę próbki podkładów.

Jeśłi chodzi o połączenie korektora z podkładem to oczywiście próbowałam np. everfesh (zachęcona opiniami na KWC) a także zielony korektor sephory i żółty art deco (bo naczynka) ale efekt był straszny. Cały korektor po kilku minutach jakoś dziwnie lądował w porach skóry a podkład znikał . Koszmar i tak za każdym razem, Próbowałam iluś tam kremów , doszłam do tego że najlepszy jest SVR Xerial 5 Visage i jestem niego zadowolona.

Uważam że dbam o moją skórę, myję ją dobrymi żelami, używam dobrych kremów nawilżających i nic.
Ostatnio wpadłam na to, że być może cały problem polega na tym że moja skóra jest przez rozszerzone naczynka zbyt ciepła i wszystko się na niej waży.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:13   #10
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
probowalas Max Factor color adapt? jedyny, ktory mi sie dopasowal.
A jak ni to moze krem jakis tinted mosturizer?
sprobje MF color adapt - tego akurat nie próbowałam, co do kremów koloryzujących to na śłub raczej odpada
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 23:15   #11
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Przede wszystkim pielęgnacja- jeżeli Twoja skóra tak się zachowuje to znaczy, że nie jest ODPOWIEDNIO pielęgnowana

Podkład niczego nie załatwi- od niego to nie zależy.

Ja mam cerę mieszaną, o mało zrobiłam sobie tłustą (w strefie T). W końcu wzięłam się za KWC i pokupowałam kremy na noc, na dzień, serum i nawilżacze.

Dziwię się, że wcześniej nie zaczęłaś dbać o skórę by na ślub mieć z nią jak najmniej kłopotu- kochana ja nie chcę Cię jakoś krytykować ale ja też uważałam, że mojej pielegnacji nie można nic zarzucić. Przeszłam tylko i wyłącznie na nawilżające preparaty i miesiąc po miesiącu moja cera była coraz lepsza.

Ty potrzebujesz coś co Ci pozwoli w miesiąc jako tako uporać się z problemem. Polecam do tego serum i dobre kremy na noc (mocno nawilżające). A dziewczyny z biochemii doradzą Ci jeszcze skuteczniejsze sposoby.

p.s. Ze swej strony mogę Ci napisać, że Dior Sculpt może nie dać sobie rady ze strefą T (jednak go wypróbuj). Ja używam podkładu Lumene Matt Touch Spray.
Ty musisz iść do Sephory i powiedzieć babce o swoim problemie- jednak kładąc nacisk na to, że nie kupisz nic w ciemno, że najpierw musisz wypróbować.... I bierz co najmniej 5-6 próbek
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 08:18   #12
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Ale ja cały czas stosuję kremy nawilżające Avene, Phisiogel, wodę termalną, maseczki nawilżające, nie opalam skory twarzy i .....to nie daje wiele.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 08:50   #13
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

A próbowałas aptecznych podkładów? Mnie równiez najlepiej pasowały podkłady IsaDory, inne właziły w pory i podkreślały suchości. Kupiłam zachwalany na KWC LRP Unifiance Creme do suchej, i jest jeszcze lepszy niż ID.

No i na "utrwalenie" na ten ślub jakiś dobry sypki puderek, dziewczyny zachwycają się którymś Clinique, może pryzmy lub wspomniana Hauschka?
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 09:06   #14
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Moim zdaniem żaden, nawet najlepszy podkład nie będzie wyglądał dobrze, gdy skóra się łuszczy. Przede wszystkim zrób sobie delikatny peeling (np. enzymatyczny) i zadbaj o właściwe nawilżenie skóry. Potem pomyśl o kosmetykach upiększających.

Ja miałam True Match L'Oreala, ale nie polecam, bo wysuszał mi skórę i wcale nie wtapiał się w kolor skóry, jak obiecywały reklamy , choć dobrany był do skóry prawie idealnie.

Polecam natomiast Air Mousse (3-D Matte Make Up) Astora. Rewelka. Nie wysusza, jest leciutki i w ogóle nie czuje się, że ma się na skórze podkład, a do tego pięknie się rozsmarowuje i nie zostawia widocznych "granic".

Miałam też kiedyś podkład w kompakcie Guerlain'a, ale naprawdę wg mnie nie umywa się do tego z Astora.
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 09:27   #15
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
A moim zdaniem powinnaś najpierw zadbać o skórę twarzy u kosmetyczki tzn najpierw peeling na wszystkie odstajace skórki i zrogowaciały naskórek a potem preparaty odżywcze i nawilżające i ewentualnie matujace na strefę T.
Im cera będzie bardziej wypielęgnowana tym podkład będzie miał mniej do zakrywania.
dokladnie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 09:53   #16
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

no dobra dziś rano zrobiłam tak: spryskałam twarz wodą termalną , potem tonik Eris do naczynkowej a potem jeszcze krem nawilżający i na to podkład MF LP i....jest lepiej.
Mam nadzieję że za kilka godzin podkład nie zważy się.
Będę pilnować tego nawilżania, chociaż nie wydaje mi się żeby to było takie proste, choć przyznaję , że brak mi systematyczności, jak jest lepiej to daję sobie spokój a potem jest płacz.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:53   #17
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Jestes posiadaczka problemowej cery i trzeba pamietac o jej prawidlowej pielegnacji,nie mozna odpuszczac-systematycznosc przede wszystkim
Pamietaj tez,ze apteczne niekoniecznie znaczy dobre kazda cera reaguje inaczej,niestety.

Zajrzyj do watku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=139727

jest tam sporo wskazowek co do pielegnacji,jezeli bedziesz miala dodatkowe pytania to zapraszam na BK-najlepiej zalozyc wlasny watek z prosba o ulozenie planu pielegnacji
Na chwile obecna nie bylabym za rewolucja tymbardziej,ze szykujesz sie do slubu i najlepiej byloby zajac sie poprawieniem kondycji skory jezeli zadbamy o dobre nawilzenie to niezle w formie podkladu/kamuflazu moglby spisac sie filtr SVR 50-nie wiem czy mialas go w swoic rekach?jednak tutaj pozostaje kwestia zgrania koloru.
Do grupy podkladow ktore mozna polecic dodaje juz wspomniamy LRP dla cery suchej,optycznie wygladzajacy.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:21   #18
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

przede wszystkim pij duzo wody, bo najwazniejsze jest nawilzenie od srodka. Poza tym znikaja wszystkie pryszcze itp. Ja kiedys mialam tak sucha skore, ze musialam kilka razy dziennie nawilzac - teraz (pije ponad 2 litry wody dziennie) wystarczy krem L'Oreal Dermo-Expertise FUTUR-e Moisturizer SPF 15 Normal To Dry Skin (fantastyczny, leciutki, POLECAM!) i nic wiecej. Dzisiaj nawet stalam z korektorem przed lustrem, zeby cos zamalowac, i autentycznie nic nie moglam znalezc. I wiem, ze to dzieki tej wodzie
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:27   #19
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

ja sie zastanawiam czy na taka okazje jak juz znajdziesz dobry podklad to nie nakladac jednego do tlustej a jednego do suchej skory (chyba niektore firmy maja odmiany jednego podkladu) - tak tylko sie zastanawiam ( tym samym odcieniu oczywiscie)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 15:58   #20
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

próbowałaś lancoma?
color ideal nadaje się do cery normalnej/suchej, nie kryje coprawda mocno ale nałożony 2 razy - dokładnie - daje sliczny naturalny efekt, moim zdaniem akurat na ślub

pamiętam, że z tańszych i tych troszkę bardziej kryjących kosmetyczka zaproponowała mi REVLON, tzrena jedynie dobrać do swojej skóry odpowiedni podkład

Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2008-12-25 o 19:45
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 16:08   #21
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

mi bardzo pomogło pozbycie się włosków z twarzy. były bezbarwne i niewidoczne (tylko pod światło mogłam je dojrzeć), ale coś mnie podkusiło i usunęłam kremem. teraz podkład i puder o wiele lepiej "przylegają" do twarzy

a kombinacja dior sculpt + pryzmy givenchy to wręcz photoshopowa cera
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 19:08   #22
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
mi bardzo pomogło pozbycie się włosków z twarzy. były bezbarwne i niewidoczne (tylko pod światło mogłam je dojrzeć), ale coś mnie podkusiło i usunęłam kremem. teraz podkład i puder o wiele lepiej "przylegają" do twarzy

a kombinacja dior sculpt + pryzmy givenchy to wręcz photoshopowa cera

hmm, też się nad tym zastanawiałam, ale co potem nie odrosną mocniejsze?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 19:10   #23
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Nigdy nie miałam tak drogiego podkładu jak lancome czy dior ale teraz spróbuję, dzięki za podpowiedzi, oczywiście zacznę od próbek . No i zaczynam pić wodę i regularnie nawilżać twarz.

Z podkładem MF LP nic trwałego mi nie wyszło, po kilku godzinach była raka sama masakra jak zwykle a do wieczora nie było śladu po fluidzie.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 19:26   #24
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Do walki o prawidłowe nawilzenie skóry moge z czystym sumieniem polecic odżywke nonobase (nakładałam przez chyba 5 nocy i zdziałała u mnie cuda, uregulowała mi skóre na bardzo bardzo długo)

podaje link do KWC

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3321

dodam jeszcze, ze według mnie gdy buzia juz bedzie doprowadzona nawilżeniowo do ladu to swietnie moze się sprawdzic podkład double wear Estee Lauder

tez podaje link do KWC

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=726

Pozdrawiam
la loba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 19:48   #25
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez la loba Pokaż wiadomość
Do walki o prawidłowe nawilzenie skóry moge z czystym sumieniem polecic odżywke nonobase (nakładałam przez chyba 5 nocy i zdziałała u mnie cuda, uregulowała mi skóre na bardzo bardzo długo)

podaje link do KWC

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3321

dodam jeszcze, ze według mnie gdy buzia juz bedzie doprowadzona nawilżeniowo do ladu to swietnie moze się sprawdzic podkład double wear Estee Lauder

tez podaje link do KWC

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=726

Pozdrawiam
dzięki że zadałaśsobie tyle trudu, double wear wygląda obiecująco, zrobiłam sobie dłuuugą listę podkładów wysokiej półki do wypróbowania.

Serio jest taka różnica między podkładami średniopółkowymi a tymi z wysokiej?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 21:58   #26
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
dzięki że zadałaśsobie tyle trudu, double wear wygląda obiecująco, zrobiłam sobie dłuuugą listę podkładów wysokiej półki do wypróbowania.

Serio jest taka różnica między podkładami średniopółkowymi a tymi z wysokiej?
Zależy- ja teraz używam taniutkiego Lumene (chyba jedyna rzecz, w aktualnie używanych przeze mnie kosmetykach, która jest ze średniej półki), pod koniec zimy używałam Dior Sculpt, wcześniej trochę Vichy i Lancome Maggie Matte (nieporozumienie).

Ja uważam, że podkłady ze śreniej półki mogą śmiało konkurować z wyższą (a mówię to ja- maniaczka kosmetyków z wyższej półki ). Naprawdę!

Wkurzyłam się jakiś czas temu, powiedziałam dość kupowania w ciemno podkładów za ponad 100zł! Więc poszłam do Sephory i wzięłam 10 różnych próbek- efekt? Jeden jedyny jako tako mi zapasował, z Heleny Rubinstein, ale tragicznie wysuszał skórę.
Więc wróciłam do podkładu Vichy...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:22   #27
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Sprobuj moze podkladow- Toleriane LRP I Dermablend Vichy..dlugotrwale,pozwal aja oddychac skorze i dobrze kryja...probki mozesz zawsze skombinowac w jakiejs perfumerii (jak beda chcialy panie sprzedajace dac ) ,kupic na allegro lub wymienic sie na forum gdzie wymienia sie kosmetyki-zawsze mozesz zalozyc watek p.t-szukam probek podkladow-dobry sposob na zdobycie probek.
Acha-no i sprobuj uzyc bazy przedluzajacej zywotnosc podkladu.
No ale oczywiscie dziewczyny wyzej maja racje-pielegnacja skory to podstawa-nawet najlepszy podklad na zaniedbanej skorze bedzie zle wygladal-tak wiec szoruj do kosmetyczki niech pooczyszcza i wszystko bedzie ok.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 09:42   #28
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
hmm, też się nad tym zastanawiałam, ale co potem nie odrosną mocniejsze?

usuwane kremem do depilacji odrastają takie same
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 14:42   #29
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Sprobuj moze podkladow- Toleriane LRP I Dermablend Vichy..dlugotrwale,pozwal aja oddychac skorze i dobrze kryja...probki mozesz zawsze skombinowac w jakiejs perfumerii (jak beda chcialy panie sprzedajace dac ) ,kupic na allegro lub wymienic sie na forum gdzie wymienia sie kosmetyki-zawsze mozesz zalozyc watek p.t-szukam probek podkladow-dobry sposob na zdobycie probek.
Acha-no i sprobuj uzyc bazy przedluzajacej zywotnosc podkladu.
No ale oczywiscie dziewczyny wyzej maja racje-pielegnacja skory to podstawa-nawet najlepszy podklad na zaniedbanej skorze bedzie zle wygladal-tak wiec szoruj do kosmetyczki niech pooczyszcza i wszystko bedzie ok.

tolariane i dermablend próbowałam, rezultat był beznadziejny, zauważyłam że im bardziej kryjący podkład tym mniej sie trzyma mojej skóry , bardziej wchodzi w pory, a po godzinie znika - oprócz tym miejsc gdzie wlazł w pory
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 15:20   #30
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
usuwane kremem do depilacji odrastają takie same
A mozesz mi napisac czego dokladnie uzywalas?
Raz jedyny dalam sie namowic na taki krem i niby z przeznaczeniem dla cer wrazliwych,a dostalam takiego podraznienia,ze wygladalo to jak poparzenie i jakos boje sie powtorki.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.